FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 jun 2019, 13:02

Andjusic izgleda u Trabzonu. Kakav transfer :bow: :tokralju:

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 jun 2019, 13:40

Fakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normala a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....
Jest im Musija nabio komplekse izgleda.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samoposteno » 30 jun 2019, 13:50

Wolffire je napisao/la:Fakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normala a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....
Jest im Musija nabio komplekse izgleda.
Da ste seljaci jeste sa sela ste sta je tu lose

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 jun 2019, 13:54

samoposteno je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Fakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normal a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....
Jest im Musija nabio komplekse izgleda.
Da ste seljaci jeste sa sela ste sta je tu lose
Ništa osim tvog poznavanja geografije. :salut: :njanjanja:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samoposteno » 30 jun 2019, 13:58

Wolffire je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Fakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normal a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....
Jest im Musija nabio komplekse izgleda.
Da ste seljaci jeste sa sela ste sta je tu lose
Ništa osim tvog poznavanja geografije. :salut: :njanjanja:
Izvinjavam se tek sad provjerio da mjesto ima 50k stanovnika moja greska....ja mislio tri kuce dzamija i posluga

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 jun 2019, 14:09

samoposteno je napisao/la: Izvinjavam se tek sad provjerio da mjesto ima 50k stanovnika moja greska....ja mislio tri kuce dzamija i posluga
Haha svaka čast pa si znao pobrojati. Jos da objasniš sto ste toliko opsjednuti Musijom i njegovim selom?

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samoposteno » 30 jun 2019, 14:25

Wolffire je napisao/la:
samoposteno je napisao/la: Izvinjavam se tek sad provjerio da mjesto ima 50k stanovnika moja greska....ja mislio tri kuce dzamija i posluga
Haha svaka čast pa si znao pobrojati. Jos da objasniš sto ste toliko opsjednuti Musijom i njegovim selom?
Drug vjeruj mi nemam poima kako izgleda taj Musija meni ba svi isti malo se zezam...a to opsjednut ma puca mi ona stvar.... sto se mene tice ja u nasoj ligi ni jednog igraca nebi platio vise od 20k i to da ti pravo kazem ne zasluzuju

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 jun 2019, 14:32

samoposteno je napisao/la: Drug vjeruj mi nemam poima kako izgleda taj Musija meni ba svi isti malo se zezam...a to opsjednut ma puca mi ona stvar.... sto se mene tice ja u nasoj ligi ni jednog igraca nebi platio vise od 20k i to da ti pravo kazem ne zasluzuju
Pa ni meni ni iz džepa ni u džep. Ali eto svako malo prozivanje mladosti. Malo zbog Isaka pa kasnije Dile, onda Horića.
Svako ima pravo da misli sta hoće i mene zaboli sta ko misli o Mladosti ali brate ne mozes uci na temu pisati normala a na svojoj temi oplesti. Ne mislim na tebe konkretno..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samoposteno » 30 jun 2019, 14:54

Wolffire je napisao/la:
samoposteno je napisao/la: Drug vjeruj mi nemam poima kako izgleda taj Musija meni ba svi isti malo se zezam...a to opsjednut ma puca mi ona stvar.... sto se mene tice ja u nasoj ligi ni jednog igraca nebi platio vise od 20k i to da ti pravo kazem ne zasluzuju
Pa ni meni ni iz džepa ni u džep. Ali eto svako malo prozivanje mladosti. Malo zbog Isaka pa kasnije Dile, onda Horića.
Svako ima pravo da misli sta hoće i mene zaboli sta ko misli o Mladosti ali brate ne mozes uci na temu pisati normala a na svojoj temi oplesti. Ne mislim na tebe konkretno..
Pa Bosna je to brate :D kod nas svakako moze

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 30 jun 2019, 17:08

Falio si @Addict :wave:

Dobar post, potpisujem sve!

Valjda više počnu i ti radovi na stadionu! Malo prije Bajrama u jednom "tržnom centru" mi govori momak: "Bio mi danas Mušija, malo smo pričali, kaže, poslije Bajrama počinju radovi na stadionu".

Pa što ti to treba? Bolje nemoj ništa govoriti, ako nećeš istinu reći. Nisi dužan nikom izvještaje podnositi! :roll:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 jun 2019, 21:05

Wolffire je napisao/la:Fakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normala a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....
Jest im Musija nabio komplekse izgleda.
Ma svugdje gov.ana ima, što je veči grad, više ima đubreluka koji su donijeli kada su se doseljavali. Dedo ili Babo mu doselio u grad, ono se tu rodilo i isprdak odmah konta frajer, da je pametan, kulturan, građanin, da samim tim nešto je kao vrjedniji..., ali ne može vidjeti, niti mu to drugi mogu reći, kada su isti kao i on, da je jedan običan konj marke dorat i da mu to ustvari i jeste limit. Jbg, odgoj karakteriše čovjeka. Po ovim pojedincima se vidi kakva su im ljaksad roditelji. Zato govancad, niti treba gledati niti komentarisati i čačkati, uprotivnom usmrde sve. Naravno, nigdje nisu svi isti, sa pametnim i kulturnim, diskusija je zadovoljstvo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 jul 2019, 12:31

Svaka čast upravi za transfer Anđušića, 300.000 nije mala cifra, a Bogami ni klub u koji ide.
Ono šta je dobro je da Mladost zna, prepoznati, dovesti, afirmisati i na kraju unovčiti mladog i perspektivnog igrača, a za razliku od pojedinih klubova koji se busaju u prsa.

Trebalo ga je proslijediti Čeliku đaba :rol: :rol: , ko biva oni su nam prijatelji a kompleksi im na uši cure (čast i kapa dole, izuzecima kojih je nadam se u svakom slučaju više, kulurnim i poštenim robijašima :clap: ). Ali pojedini hajvani se hvataju Mladosti ko pijan plota i to bez ikakvog razloga, ko biva mi njima nešto dužni, oni nam dali stadion prvih 5-6 kola u prvoj sezoni, pa bolan, bolan, mi smo igrali na Kamberovićima, a ne na Bilinom i za tu uslugu korištenja stadiona smo morali platiti za svaku utakmicu po važečem cjenovniku iznajmljivanja, što je normala. Tim potezom smo pomogli Općinu Zenica koja je vlasnik stadiona, a ne neku drugu općinu. Ali hajde ti to konju utufi u glavu :facepalm:
Je li nam to Čelik izašao u susret i rekao evo igrajte na Bilinom dok svoj ne osposobite, jest al u k.urcu. - mada to nismo ni očekivali niti tu šta zamjeramo.
Dok smo bili mal klub svima smo bili prihvatljivi, sada kada se pravilnim i poštenim radom izgrađujemo i uzdižemo, postajemo prijetnja sitnim dušama, pa onda ispadamo najgori, seljaci, papci i šta sve ne, i automatski su svi drugi klubovi prihvatljiviji i draži od nas.
Ne smiješ biti ispred ni u kom segmentu i tek onda si prihvatljiv, pa gdje ti je čast i poštenje.
Tipična zavidnost i krkanluk.

Dobar je ovo posao i bez obzira što nam je okosnica tima otišla, makar je kasa napunjena, a ni najmanje ne sumnjam da su novopridošli došli bez analize kvalitete i da uz postojeće igrače neće iznijeti sezonu na zadovoljstvo svih nas.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la drakensang » 01 jul 2019, 12:53

FKMLADOSTDK je napisao/la:Svaka čast upravi za transfer Anđušića, 300.000 nije mala cifra, a Bogami ni klub u koji ide.
Ono šta je dobro je da Mladost zna, prepoznati, dovesti, afirmisati i na kraju unovčiti mladog i perspektivnog igrača, a za razliku od pojedinih klubova koji se busaju u prsa.

Trebalo ga je proslijediti Čeliku đaba :rol: :rol: , ko biva oni su nam prijatelji a kompleksi im na uši cure (čast i kapa dole, izuzecima kojih je nadam se u svakom slučaju više, kulurnim i poštenim robijašima :clap: ). Ali pojedini hajvani se hvataju Mladosti ko pijan plota i to bez ikakvog razloga, ko biva mi njima nešto dužni, oni nam dali stadion prvih 5-6 kola u prvoj sezoni, pa bolan, bolan, mi smo igrali na Kamberovićima, a ne na Bilinom i za tu uslugu korištenja stadiona smo morali platiti za svaku utakmicu po važečem cjenovniku iznajmljivanja, što je normala. Tim potezom smo pomogli Općinu Zenica koja je vlasnik stadiona, a ne neku drugu općinu. Ali hajde ti to konju utufi u glavu :facepalm:
Je li nam to Čelik izašao u susret i rekao evo igrajte na Bilinom dok svoj ne osposobite, jest al u k.urcu. - mada to nismo ni očekivali niti tu šta zamjeramo.
Dok smo bili mal klub svima smo bili prihvatljivi, sada kada se pravilnim i poštenim radom izgrađujemo i uzdižemo, postajemo prijetnja sitnim dušama, pa onda ispadamo najgori, seljaci, papci i šta sve ne, i automatski su svi drugi klubovi prihvatljiviji i draži od nas.
Ne smiješ biti ispred ni u kom segmentu i tek onda si prihvatljiv, pa gdje ti je čast i poštenje.
Tipična zavidnost i krkanluk.

Dobar je ovo posao i bez obzira što nam je okosnica tima otišla, makar je kasa napunjena, a ni najmanje ne sumnjam da su novopridošli došli bez analize kvalitete i da uz postojeće igrače neće iznijeti sezonu na zadovoljstvo svih nas.
Tako ti je to kod nas, super si i simpatican kad si ispod, to ce se pokazat i kroz Velez ako nastavimo ovim tempom, divno sve, podrska za pricu, Velez je simbol Mostara bla bla dok ih ne mlatnes na njihovom stadionu, e onda ide prica: mrtvi Velez nas uzima, federalci nas uzimaju, je be od do i mostaru i velezu i svemu.

Budi ponizan u pobjedi, dostojanstven u porazu ti kod nas ne vrijedi. Super si dok nisi prijetnja.

Svaka cast za Andjusica, odlican transfer :thumbup:

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 01 jul 2019, 15:57

Je li informacija da je Anđušić otišao za 300 000 tačna, zna li ko provjereno?
I naravno, 300 000 KM ili eura?

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 01 jul 2019, 16:28

Addict je napisao/la:Je li informacija da je Anđušić otišao za 300 000 tačna, zna li ko provjereno?
I naravno, 300 000 KM ili eura?
Ako ovo bude istina onda smo boju dali bukvalno djabe...

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 jul 2019, 16:59

Addict je napisao/la:Je li informacija da je Anđušić otišao za 300 000 tačna, zna li ko provjereno?
I naravno, 300 000 KM ili eura?
Ako iko zna, to bi trebao biti ti. :D
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 01 jul 2019, 17:30

:bih: ko
L' Imperator je napisao/la:
Addict je napisao/la:Je li informacija da je Anđušić otišao za 300 000 tačna, zna li ko provjereno?
I naravno, 300 000 KM ili eura?
Ako iko zna, to bi trebao biti ti. :D
Svakako ću provjeriti, FKMLADOST ima dobre informacije isto pa zato pitam. :cool:
Iskreno, sumnjam.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 jul 2019, 20:46

Addict je napisao/la:Je li informacija da je Anđušić otišao za 300 000 tačna, zna li ko provjereno?
I naravno, 300 000 KM ili eura?
Ma danas su cijene i na buvljacima u eurima, a kamo li u nogometu : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 jul 2019, 00:25

Rezultati ankete: Šta mislite o trenutnoj situaciji u klubu?

Raspad sistema - 59%
Zna Mušija šta radi - 41%

Ukupno glasova: 37
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 02 jul 2019, 08:54

Dok god je Mušija tu neće se desiti nikakav raspad sistema. Ko god je glasao za taj raspad ne poznaje ga ni najmanje.
P. S. Mušija I Anđušić su u Istanbulu, cijena i uslovi transfera se dogovoraju. Ovih 300 000 su samo nagađanja, u ozbiljnim pregovorima se dogovara puno više osim cijene, razne klauzule, tačke, bonusi, budući procenti i saradnja dva kluba. Tako da, transfer i cijena još nisu dogovoreni a očekuje se u ovo dan-dva da se potvrdi. Što se tiče dovođenja igrača sve zavisi od ovog transfera tako da je sve na čekanju.
Informacija je od sinoć, čim se nešto realizuje bicete blagovremeno obaviješteni :cool:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.