Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 01 jul 2019, 22:32

mirgerr je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Jbg ne mozes mu zabraniti,sigurno nebi isao da nije osjetio da moze da se oporavi,on najbolje poznaje svoje limite..

Da mi je znati o cemu Klopp razmislja :mrgreen: :mrgreen:
Zato Matip brat, posteno se penzionisao sa 23. :salut:
Nije tamo sve cisto u savezu tako da nije htio da ga opet j.bu svako okupljanje,zato se i povukao.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 01 jul 2019, 22:41

Ponos Torina je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Jbg ne mozes mu zabraniti,sigurno nebi isao da nije osjetio da moze da se oporavi,on najbolje poznaje svoje limite..

Da mi je znati o cemu Klopp razmislja :mrgreen: :mrgreen:
Zato Matip brat, posteno se penzionisao sa 23. :salut:
Nije tamo sve cisto u savezu tako da nije htio da ga opet j.bu svako okupljanje,zato se i povukao.
Yebu i ovog s povredama, pa ne odustaje. :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 01 jul 2019, 22:46

jbg kod nekoga je volja jaca bez obzira na sve probleme..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 01 jul 2019, 22:59

Sizifov posao. Decko je pocrnio koliko irgati dole.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 02 jul 2019, 12:48

Osim13 je napisao/la:Koji je više qrac sa ovim Allanom i dozvolama, yebote onaj migrant iz Afganistana će prije dobiti permit nego on
Ma i da je dobije nista ne znaci nije on za liverpoola.
Mogao bi keita da se pokaze kao prvi veci kloppov promasaj sa pojacanjima, da ga je kako prodati il bar na neku posudbu. Ja bi ga za 30 miliona ako ima bilo ko da ponudi pustio, mozda sacekati do zime da se vidi kakav ce oxlade biti i sutnuti levata.
Lik cijelu sezonu povrijeđen i ono sto je odigrao imao je par solidnih utakmica ostalo sve jako tanko i umjesto da ljeto iskoristi da se oporavi i radi na sebi on ode na africke oranice ganjat loptu...
Evo kod nas u europi koliko su bolji uslovi pa ko god ima povredu neku propusti okupljanje slabo se iko i zali zbog toga...
You are someone else I am still right here

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la slusalica » 02 jul 2019, 12:52

fera je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Koji je više qrac sa ovim Allanom i dozvolama, yebote onaj migrant iz Afganistana će prije dobiti permit nego on
Ma i da je dobije nista ne znaci nije on za liverpoola.
Mogao bi keita da se pokaze kao prvi veci kloppov promasaj sa pojacanjima, da ga je kako prodati il bar na neku posudbu. Ja bi ga za 30 miliona ako ima bilo ko da ponudi pustio, mozda sacekati do zime da se vidi kakav ce oxlade biti i sutnuti levata.
Lik cijelu sezonu povrijeđen i ono sto je odigrao imao je par solidnih utakmica ostalo sve jako tanko i umjesto da ljeto iskoristi da se oporavi i radi na sebi on ode na africke oranice ganjat loptu...
Evo kod nas u europi koliko su bolji uslovi pa ko god ima povredu neku propusti okupljanje slabo se iko i zali zbog toga...
pises gluposti
tz tz tz tz tz tz

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 02 jul 2019, 13:36

Slazem se sa ferom, zato I smatram da nam je desetka pritoritet. Kakav crni Keita, I ove sezon ce mu se dobre partije prebrojati na prste jedne ruke.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 02 jul 2019, 13:43

OTNYS_YNWA je napisao/la:Slazem se sa ferom, zato I smatram da nam je desetka pritoritet. Kakav crni Keita, I ove sezon ce mu se dobre partije prebrojati na prste jedne ruke.
ako se oxlade vrati na onaj nivo od prije povrede nece biti zime.
You are someone else I am still right here

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 02 jul 2019, 13:53

OTNYS_YNWA je napisao/la:Slazem se sa ferom, zato I smatram da nam je desetka pritoritet. Kakav crni Keita, I ove sezon ce mu se dobre partije prebrojati na prste jedne ruke.
E jbg, pa jel nisi ti prvi fraera jedva cekao da dodje? :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 02 jul 2019, 13:58

gaston je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Slazem se sa ferom, zato I smatram da nam je desetka pritoritet. Kakav crni Keita, I ove sezon ce mu se dobre partije prebrojati na prste jedne ruke.
E jbg, pa jel nisi ti prvi fraera jedva cekao da dodje? :mrgreen:
malo nas je razocaro :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 02 jul 2019, 14:08

Ovako su i Torres i Sturridge išli u reprezentativne avanture pod povreodm pa se to neslavno završilo.
(Maddock) Liverpool now fear that Naby Keïta's injury will keep him out until after the season starts - even as Guinea still expects him to return to the AFCON before their Last 16 game on Friday
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 02 jul 2019, 14:12

Treba Keita jos pure jesti da dostigne nivo Hendersona.
Realno, ono sto je pokazao ove sezone je bilo lose, a ako oni debili iz Gvineje nastave vrsiti medijski pritisak na njega, mogao bi se on i penzionisati u neko skorije vrijeme. Lik se sa svake reprezentativne vratio unisten, jer je i rovit morao igrati. Taman se malo oporavi i zaigra, eto opet reprez. i nova povreda.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la slusalica » 02 jul 2019, 14:21

Igracu od 80 mil. eura ce se dati 2-3 sezone prostora da ostvari neki impact. Prica o prodaji je budalastinja, isto k'o i prica da on nije taj nivo.
tz tz tz tz tz tz

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 02 jul 2019, 14:28

slusalica je napisao/la:Igracu od 80 mil. eura ce se dati 2-3 sezone prostora da ostvari neki impact. Prica o prodaji je budalastinja, isto k'o i prica da on nije taj nivo.
€60m
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 02 jul 2019, 14:32

Ja koliko znam doveden je za oko 53mil funti, posto su ovi zavrsili na 6. mjestu tj. usli jedva u EL.
Nema sanse da mu je trenutna vrijednost 80mil, ne nakon ovakve sezone. A normalno da ce mu dati 2-3 sezone prostora, pa ja ne znam igraca s kojim Klopp nije imao strpljenja.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 02 jul 2019, 14:42

gaston je napisao/la:
slusalica je napisao/la:Igracu od 80 mil. eura ce se dati 2-3 sezone prostora da ostvari neki impact. Prica o prodaji je budalastinja, isto k'o i prica da on nije taj nivo.
€60m
Jos malo pa ce to na 100 miliona izaci.
Naravno kad ulozis takve pare moras dati sve od sebe da opravdas tu investiciju, on ce sanse sigurno jos dobijati al najvise je do njega, on da je dosao kao slobodan igrac vec sad bi bio prekrizen ili blizu toga. Ima finog mentora i prijatelja u maneu, on treba da se opameti i manje grijesi kako na terenu tako i van njega.
Evo bas mirgerr fino opisa situaciju, on mora skontati da zivi od ugovora koji ima sa klubom i treba mu biti cilj da radi na sebi i svom tijelu, ko ne moze to shvatiti to je njegov problem al keita je cijelu sezonu povrijeđen i trebao mu je odmor tu samo budala ne vidi. Ko ga je gledao u reprezentaciji zna koliko je bitan tamo sve skoro sam radi a dobije i dosta batina i potrosi se fizicki.
I evo sad ugrozio je sebi sezonu pa mozda i karijeru u liverpoolu, a u domovini ce ga popljuvati svejedno na kraju.
Ja sam jedva cekao da on stigne u liverpool i hajd eto prosla sezona povreda vec na pripremama pa prilagodba na novu sredinu pa jos gomila povreda tokom sezone i ocekujes ga ove sezone da pokaze sta moze a ono opet isto.
Jedino je sakho onaj uspio da ga klopp otjera :-)
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 02 jul 2019, 14:59

Ja sam čitao u onom članku NY Timesa gdje opisuju program koji je Liverpoolov tim za statistiku napravio i koji prati igrače da im je Keita iskočio kao jedan od najboljih u tom trenutku, misli se na uticaj na tok utakmice koji ima ne na golove i na asistencije. Biće on dobar samo mu treba vremena pod uslovom da ne nastavi biti ovako rovit zbog povreda. Nisam siguran kako Klopp misli uklopit sve te igrače u vezni red ove sezone, pogotovo ako se dovede neko tipa Fernandesa pa se vratimo na 4-2-3-1. Vjerovatno će Milner imati smanjenu minutažu i češće će se rotirati na bekovima a vezni red bi trebao biti Hendo-Fabinho-Wijnaldum a protiv slabijih protivnika možda nešto ofanzivnije s Oxom ili Lallanom unutra bar dok se Keita ne oporavi i ne uđe u neku formu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 02 jul 2019, 15:10

Prerano ga otpisujete i ne slažem se sa vama, al aj.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 02 jul 2019, 15:13

ja ga ne otpisujem ali izgurali smo maltene bez njega ali klub ne smije da se oslanja na jednog igrača..nadam se da ce se Ox oporaviti, fizicki i psihicki, Fabinho i Hendo zadnji, dvojicu ispred mozes kombinovat a Keita nek se lijeci. Mi moramo jos vise zapeti ove sezone, jesmo prvaci Evrope ali moramo naprijed pa makar neki Kup osvojit(ne azijski). Moramo dovesti igraca za trojku naprijed, plus za bekove...yebes Keitu i noge mlitave
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 02 jul 2019, 15:15

Sumnjam da će Hendo više igrati na zadnjem, prodisao je zadnja 2 3 mjeseca kako ga je Klopp naprijed malo gurnuo
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.