NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 02 jul 2019, 14:14

Pa nek bude do petka da ne piskaramo, ako se ne rijesi do petka ma nemoze nama niko pomoc ni bit upravu

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 02 jul 2019, 14:18

combe je napisao/la:Evo ovako da vise ne piskaramo ostavicu par dana pa da vidimo ko ce na kraju bit upravu ja ili vi.
Ne kontam te ti druže nas prozivaš konstantno mi ti konstantno govorimo da mi nećemo vodititi klub niti ćemo biti upravni odbor, a vi navalili ko budale na nas. Pa de ako vam je draže druže i ako će biti bolje Zvijezdi meni jr svejedno ko će je vodit i biti uprava direktor igrač trener. Svi su prolaznu samo je Zvijezda vječna!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 02 jul 2019, 14:58

spiska je napisao/la:Opusti se psihopato vjeruj da će uprava biti jača nego prošle godine, samo se opusti znam da te pojede sto nemaš informacija. Ali bit će za dan dva sve jasnije, jučer smo saznali da imamo pravo na još jedno obeštećenje na jednog igrača koji je bio član kluba prije nekoliko godina a imao je angažman u Hrvatskoj ligi. Tako da uprava će imati u startu dobar posao, Ensar je se već bacio na posao da ispita te navode i da pokuša izračunati koliko nas sljeduje. Opusti se i uživaj bit će to sve dobro ice veća transa od opstine! I odmah da ti kažem da niko od radne grupe neće biti član uprave, tako da mozes biti rahat
Samo da te pitam,jel svaki put kada potpise profesionalni ugovor,taj klub treba platiti njegovom maticnom klubu naknadu za treniranje ? Mislim da se radi o Erminu Huseinbasicu

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 02 jul 2019, 15:16

Ponovo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Opusti se psihopato vjeruj da će uprava biti jača nego prošle godine, samo se opusti znam da te pojede sto nemaš informacija. Ali bit će za dan dva sve jasnije, jučer smo saznali da imamo pravo na još jedno obeštećenje na jednog igrača koji je bio član kluba prije nekoliko godina a imao je angažman u Hrvatskoj ligi. Tako da uprava će imati u startu dobar posao, Ensar je se već bacio na posao da ispita te navode i da pokuša izračunati koliko nas sljeduje. Opusti se i uživaj bit će to sve dobro ice veća transa od opstine! I odmah da ti kažem da niko od radne grupe neće biti član uprave, tako da mozes biti rahat
Samo da te pitam,jel svaki put kada potpise profesionalni ugovor,taj klub treba platiti njegovom maticnom klubu naknadu za treniranje ? Mislim da se radi o Erminu Huseinbasicu
Ne, prvi profesionalni ugovor kada igrač potpise sa nekim klubom a pod uslovom da je igrač do 23. Godine starosti. Naknada se odnosi na period od 12-21 godine svi klubovi u kojima je igrač boravio u tom periodu dobijaju odredjeni dio radi se o igraču Kenanu Topolovic koji je potpisao prošle godine svoj prvi ugovor profi sa Inter Zaprešić a sada je član Zrinjskog, ja sam mislio da je Zrinjski mu prvi profi ugovor pa mi je njegov menadžer rekao da je to drugi i da treba da ganjamo Zaprešić a taj igrač kod nas je bio u Pionirima (informacija od Esefa J.) s obzirom da je Topolovic Mladi reprezentativac može se nadati nešto, slučaj sam dao Ensaru posto je on pravnik Zvijezde.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 02 jul 2019, 15:18

Ponovo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Opusti se psihopato vjeruj da će uprava biti jača nego prošle godine, samo se opusti znam da te pojede sto nemaš informacija. Ali bit će za dan dva sve jasnije, jučer smo saznali da imamo pravo na još jedno obeštećenje na jednog igrača koji je bio član kluba prije nekoliko godina a imao je angažman u Hrvatskoj ligi. Tako da uprava će imati u startu dobar posao, Ensar je se već bacio na posao da ispita te navode i da pokuša izračunati koliko nas sljeduje. Opusti se i uživaj bit će to sve dobro ice veća transa od opstine! I odmah da ti kažem da niko od radne grupe neće biti član uprave, tako da mozes biti rahat
Samo da te pitam,jel svaki put kada potpise profesionalni ugovor,taj klub treba platiti njegovom maticnom klubu naknadu za treniranje ? Mislim da se radi o Erminu Huseinbasicu
Ne, samo prvi ugovor.
Jedino kod transfera, kada igrač pređe u drugi klub za određenu odštetu, raniji klubovi dobijaju dio sredstava kao solidarnost.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 02 jul 2019, 15:23

spiska je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Opusti se psihopato vjeruj da će uprava biti jača nego prošle godine, samo se opusti znam da te pojede sto nemaš informacija. Ali bit će za dan dva sve jasnije, jučer smo saznali da imamo pravo na još jedno obeštećenje na jednog igrača koji je bio član kluba prije nekoliko godina a imao je angažman u Hrvatskoj ligi. Tako da uprava će imati u startu dobar posao, Ensar je se već bacio na posao da ispita te navode i da pokuša izračunati koliko nas sljeduje. Opusti se i uživaj bit će to sve dobro ice veća transa od opstine! I odmah da ti kažem da niko od radne grupe neće biti član uprave, tako da mozes biti rahat
Samo da te pitam,jel svaki put kada potpise profesionalni ugovor,taj klub treba platiti njegovom maticnom klubu naknadu za treniranje ? Mislim da se radi o Erminu Huseinbasicu
Ne, prvi profesionalni ugovor kada igrač potpise sa nekim klubom a pod uslovom da je igrač do 23. Godine starosti. Naknada se odnosi na period od 12-21 godine svi klubovi u kojima je igrač boravio u tom periodu dobijaju odredjeni dio radi se o igraču Kenanu Topolovic koji je potpisao prošle godine svoj prvi ugovor profi sa Inter Zaprešić a sada je član Zrinjskog, ja sam mislio da je Zrinjski mu prvi profi ugovor pa mi je njegov menadžer rekao da je to drugi i da treba da ganjamo Zaprešić a taj igrač kod nas je bio u Pionirima (informacija od Esefa J.) s obzirom da je Topolovic Mladi reprezentativac može se nadati nešto, slučaj sam dao Ensaru posto je on pravnik Zvijezde.
Reci mu nek provjeri obavezno rok kada se može tražiti novac od toga.
Nisam najsigurniji ali mislim da je kod nas 2 godine. (ako je to slučaj u Hrvatskoj, onda se ima mjesec dva roka da se to sve obavi).
To se može provjeriti i na službenim internet stranicama.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 02 jul 2019, 15:40

Upravu si ako ide iz kluba u klub uz obeštećenje ima fond solidarnosti misli da je 5% i dijeli se na klubove.a upravu si i za dvije godine ima da se izganja. Hvala u svakom slučaju sto si dodao ono sto sam zaboravio Mada nije ni pitao za to.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 02 jul 2019, 16:10

spiska je napisao/la:Upravu si ako ide iz kluba u klub uz obeštećenje ima fond solidarnosti misli da je 5% i dijeli se na klubove.a upravu si i za dvije godine ima da se izganja. Hvala u svakom slučaju sto si dodao ono sto sam zaboravio Mada nije ni pitao za to.
Ma nisam ni vidio tvoj post, otprilike sam pisao u isto vrijeme samo malo kasnije ga poslao, nije mi bila namjera da ispravljam.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 02 jul 2019, 16:38, ukupno mijenjano 1 put.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jul 2019, 16:37

I Enar se vratio pa to je extra... lik je zivio za Zvijezdu...

Tako se radi lagano se svi aktiviraju nece Mionica igrat na Banji dok je Piska ziv

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 02 jul 2019, 16:54

Svaka cast vama,ima od Mehica 25 hiljada,i ako se od ovoga izganja 25 hiljafa to je vec 50,i opstina180 to je vec 230,jos da uspije ono sa nacelnikom za balegem i komunalno i to sto se pricalo mogla bi se sezona normalno odigrat,kako rekose igraci i ostale obaveze klub kostaju oko 22hiljade mjesecno,kada 230 podijelimo sa 12 mjeseci dobijemo cifru od skoro 20 hiljada tu je to mislim da se u ovu sezonu moze uci lijepo samo da dodje do dogovora sa nacelnikom,i da se krene vec jednom lijepa prica i za nasu Zvijezdu

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 02 jul 2019, 17:04

:mrgreen: Ima tu mjesta još za napredak očekujem da i Melvin Osmic potpise profi ugovor sa Velezom bio sam sa Damjanovicem neku večer ima tu i Zdravko koji bi se volio priključiti razgovarao sam i S njim plus marketing pojačati marketing može hladno 50 000 donjet od reklama za sezonu. Tu kad dodaš stari upravni odbor dolaziš do neke cifre da budeš ozbiljan

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jul 2019, 17:11

Toooo jaranike tako vas volim....deracemo jaranike deraaatttt.... :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 02 jul 2019, 18:11

Drzat ce njega Velez sa amaterskim ugovorom sve dok ne napuni godine kada bude oslobodjen placanja naknade za treniranje

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 02 jul 2019, 18:42

Ponovo je napisao/la:Drzat ce njega Velez sa amaterskim ugovorom sve dok ne napuni godine kada bude oslobodjen placanja naknade za treniranje
Ne može, premijer liga se može igrati samo sa profesionalnim ugovorom, izuzetak su juniori.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jul 2019, 18:49

Radna grupa radi ko niko...


Prica se da se ganja da se matori Nikic vrati ili Segrt to bi bio pun pogodak...skupio je malo sad iskustva U Gracanici a voli nas ko niko plus ima lik svoji igraca i nek radi posao dugorocno... Znao je napravit igraca i jos lik je vrijedan sila... jest mator al extra...

Sergt bi nam extra valjo isto njih dva odjednom uzet extra i nek rade

Imaju svoji igraca tako da nam nece puno igraca trebat uz nasu djecu...

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 02 jul 2019, 19:12

Ma jok,zapeli da Combe preuzme prvi tim a Combic80.ce pumpati lopte ;)

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jul 2019, 19:23

Daj Piska bar koji info sta kako nemozes bolan nas na cjedilu ostavit tako... daj covjece vidim i Dominantni se vrti opet oko nas idu bolji dani

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jul 2019, 20:03

Matori Lazarevic izgleda opet kod nas pihhh

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 02 jul 2019, 20:06

combe80 je napisao/la:Radna grupa radi ko niko...


Prica se da se ganja da se matori Nikic vrati ili Segrt to bi bio pun pogodak...skupio je malo sad iskustva U Gracanici a voli nas ko niko plus ima lik svoji igraca i nek radi posao dugorocno... Znao je napravit igraca i jos lik je vrijedan sila... jest mator al extra...

Sergt bi nam extra valjo isto njih dva odjednom uzet extra i nek rade

Imaju svoji igraca tako da nam nece puno igraca trebat uz nasu djecu...
Ne komentarisem rad radne grupe narednih par dana.
Ali tebe combicu moram. Koja si ti dalabu. Pa Nikic samo i moze Bratstvo vodit gdje Daso unaprijed zna rezultate makar 25 od 30 kola. Sa Krbom ljudi sprdnju prave. On je dobar ko raja za zajebanciju
On i Segrt kad su bili one sezone mi ispadosmo ko cep iz PL.
Ti druze bas o fudbalu nemas blage veze bar o ovim nasim ligama. Mozda ti fudbal volis al se slabo razumijes.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jul 2019, 20:10

Bitno je volit Combicu a i pozitivna budala je isto uvjek dobro bit... otpada ta solucija onda patka izgleda...

Sta mislis o prici da se matori Lazo vraca?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.