Prva liga FBiH - Prepucavanja

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la MVN1994 » 28 jun 2019, 13:42

Ta stranica baca na onaj pravi seljački muški kupleraj :sick:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la ASD » 28 jun 2019, 13:56

Nisam ljubitelj te stranice ali jako puno daje popularnosti same lige.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la KonjicBOY » 28 jun 2019, 14:55

atomac123 je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Znam da možda nije mjesto ali mi svi koji pratimo Prvu ligu trebamo da se organizujemo i zajedno prijavimo onu stranicu na fb od onog idiiota. Iz dana u dan prelazi svaku mjeru.
Sta je sad?
Ja to ni ne pratim
Počeo vrijeđati novog trenera Igmana iz čista mira. Kaže mešetar iz Ilijaša. Ne znam čime je Fadil dao povoda da ga se onako vrijeđa po stranici (nije jedna objava nego ih ima više), očito je lik poremećen pa iz čista mira počne vrijeđati nekoga.

Prošle sezone isto Marka Savinovića iz Igmana,zamagljivao mu lice,pisao svašta o njemu na stranici,itd..
Support your local club !

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Zoom088 » 28 jun 2019, 15:25

A što se čudis? Ta stranica na FB je ogledalo same lige. Ko više plati, taj se klati. Ko ne plati - taj ide na "lomaču".
Mislim da je ono nešto privatno. Prije samo par dana o novom treneru Igmana se tamo pisalo u superlativu, da bi se jučer sve okrenulo za 180 stepeni.

Moje mišljenje:
- Šefe, evo sam te promovisao. De uplati 50 KM.
- Bježi mali, ne treba to meni.
- Dobro šefe. Vidjećemo.


Znaš li da su glavnog admina ovi iz olimpiĆkog vodali po pripremama, plaćali mu puni smještaj uz korištenje ostalih kapaciteta (bazen itd...). Onda su ga ovi kokošari poput ManĆe, Brave i ostalih neandretalaca filovali glupostima kako će i gdje će udarati po Veležu. Pred sami kraj prvenstva došlo je do "pucanja ljubavi" među njima, pa im je počeo udarati kontre.

Ukratko: Ciganska posla.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la KonjicBOY » 28 jun 2019, 15:43

Ma da,znao sam za to da traži novac igračima i trenerima da piše o njima. Zbog toga je pljuvao po Savinoviću jer vjerovatno nije htio platiti.

Samo mi nije jasno koja budala mu plaća ikako, da sam na njihovom mjestu znaš koliko bi me bolila neka stvar šta neki debil (mislim da je iz Goražda) piše o meni na nekoj amaterskoj stranici i ne znam šta imaju od tog što on za njega napiše da je dobar a za drugog da je loš,kao da će to išta promijeniti.
Support your local club !

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Mancini » 28 jun 2019, 15:57

Zoom088 je napisao/la:A što se čudis? Ta stranica na FB je ogledalo same lige. Ko više plati, taj se klati. Ko ne plati - taj ide na "lomaču".
Mislim da je ono nešto privatno. Prije samo par dana o novom treneru Igmana se tamo pisalo u superlativu, da bi se jučer sve okrenulo za 180 stepeni.

Moje mišljenje:
- Šefe, evo sam te promovisao. De uplati 50 KM.
- Bježi mali, ne treba to meni.
- Dobro šefe. Vidjećemo.


Znaš li da su glavnog admina ovi iz olimpiĆkog vodali po pripremama, plaćali mu puni smještaj uz korištenje ostalih kapaciteta (bazen itd...). Onda su ga ovi kokošari poput ManĆe, Brave i ostalih neandretalaca filovali glupostima kako će i gdje će udarati po Veležu. Pred sami kraj prvenstva došlo je do "pucanja ljubavi" među njima, pa im je počeo udarati kontre.

Ukratko: Ciganska posla.
Kako si ti pokvaren i hinjav čovjek. Pitaj Pajdu o čemu se radi? Došao je nedavno na Otoku ali mislim da se nije puno zadržao. A ovo "ciganska posla" ne treba komentarisati. Pokazuje najbolje kako si pokvaren i hinjav čovjek. I nije ti prvi put. Fuj! :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 28 jun 2019, 16:29

KonjicBOY je napisao/la:Ma da,znao sam za to da traži novac igračima i trenerima da piše o njima. Zbog toga je pljuvao po Savinoviću jer vjerovatno nije htio platiti.

Samo mi nije jasno koja budala mu plaća ikako, da sam na njihovom mjestu znaš koliko bi me bolila neka stvar šta neki debil (mislim da je iz Goražda) piše o meni na nekoj amaterskoj stranici i ne znam šta imaju od tog što on za njega napiše da je dobar a za drugog da je loš,kao da će to išta promijeniti.
Sve si starac upravu. S olimpikom je i u Tešnju bio, ove dvije sezone kako je tosk u prvoj ligi pratim i tu stranicu, frajer nikad lose ništa nije napisao protiv olimpika, nijednu njihovu muljazu a zna se sve sta su napravili, da ne ponavljamo stoti put. I sad kad je pukla ljubav kad je počeo pisati o Šapini ovaj mu sredio otkaz na toj pumpi gdje je radio. Dijete je uletilo u nešto iz čega se teško iščupati, da ne govorimo koje su ga sudije bubala, kući mu išli svašta nešto. Al kazem opet ne do bog nikom, ima dijete svojih hiljadu problema, i ovdje ovim objavama pokušava zaraditi 10-20KM, pa problema hiljadu. Sve to na stranu, ovi sto ga brane i podrzavaju su veći debili od njega.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Mancini » 28 jun 2019, 16:43

HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Ma da,znao sam za to da traži novac igračima i trenerima da piše o njima. Zbog toga je pljuvao po Savinoviću jer vjerovatno nije htio platiti.

Samo mi nije jasno koja budala mu plaća ikako, da sam na njihovom mjestu znaš koliko bi me bolila neka stvar šta neki debil (mislim da je iz Goražda) piše o meni na nekoj amaterskoj stranici i ne znam šta imaju od tog što on za njega napiše da je dobar a za drugog da je loš,kao da će to išta promijeniti.
Sve si starac upravu. S olimpikom je i u Tešnju bio, ove dvije sezone kako je tosk u prvoj ligi pratim i tu stranicu, frajer nikad lose ništa nije napisao protiv olimpika, nijednu njihovu muljazu a zna se sve sta su napravili, da ne ponavljamo stoti put. I sad kad je pukla ljubav kad je počeo pisati o Šapini ovaj mu sredio otkaz na toj pumpi gdje je radio. Dijete je uletilo u nešto iz čega se teško iščupati, da ne govorimo koje su ga sudije bubala, kući mu išli svašta nešto. Al kazem opet ne do bog nikom, ima dijete svojih hiljadu problema, i ovdje ovim objavama pokušava zaraditi 10-20KM, pa problema hiljadu. Sve to na stranu, ovi sto ga brane i podrzavaju su veći debili od njega.
Ko mu je kući išao? Trebao je prijaviti policiji.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 28 jun 2019, 16:46

Mancini je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Ma da,znao sam za to da traži novac igračima i trenerima da piše o njima. Zbog toga je pljuvao po Savinoviću jer vjerovatno nije htio platiti.

Samo mi nije jasno koja budala mu plaća ikako, da sam na njihovom mjestu znaš koliko bi me bolila neka stvar šta neki debil (mislim da je iz Goražda) piše o meni na nekoj amaterskoj stranici i ne znam šta imaju od tog što on za njega napiše da je dobar a za drugog da je loš,kao da će to išta promijeniti.
Sve si starac upravu. S olimpikom je i u Tešnju bio, ove dvije sezone kako je tosk u prvoj ligi pratim i tu stranicu, frajer nikad lose ništa nije napisao protiv olimpika, nijednu njihovu muljazu a zna se sve sta su napravili, da ne ponavljamo stoti put. I sad kad je pukla ljubav kad je počeo pisati o Šapini ovaj mu sredio otkaz na toj pumpi gdje je radio. Dijete je uletilo u nešto iz čega se teško iščupati, da ne govorimo koje su ga sudije bubala, kući mu išli svašta nešto. Al kazem opet ne do bog nikom, ima dijete svojih hiljadu problema, i ovdje ovim objavama pokušava zaraditi 10-20KM, pa problema hiljadu. Sve to na stranu, ovi sto ga brane i podrzavaju su veći debili od njega.
Ko mu je kući išao? Trebao je prijaviti policiji.
Trebao je, trebaju i njeg svi prijaviti sta piše po stranici pa ništa.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Mancini » 28 jun 2019, 16:55

HeliosIzDomzala je napisao/la: Trebao je, trebaju i njeg svi prijaviti sta piše po stranici pa ništa.
Policija nadležna za facebook!? :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 28 jun 2019, 16:56

Čuo sam i ja da je živio na sisi olimpića i pisao po njihovim instrukcijama, uostalom ne moraš ni znati dovoljno je da imaš malo pameti da skontaš, ali na Otoci ne računaju o pameti, valjda se vode po sebi :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la FORZZA » 30 jun 2019, 20:11

Zar se olimpicak nije ugasio..sto vise spominjete plasticare sa gay-arene-

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 30 jun 2019, 21:24

FORZZA je napisao/la:Zar se olimpicak nije ugasio..sto vise spominjete plasticare sa gay-arene-
Prije svega poštuj mjesec Ševval ako već ne poštuješ Olimpićka!!!

Olimpićak će u ovoj sezoni uzeti fer i pošteno sve ijedan bod i uspostaviti dominaciju nikad viđenu u 1FBiH dugo godina!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la FORZZA » 30 jun 2019, 23:12

:lol:
Osim13 je napisao/la:
FORZZA je napisao/la:Zar se olimpicak nije ugasio..sto vise spominjete plasticare sa gay-arene-
Prije svega poštuj mjesec Ševval ako već ne poštuješ Olimpićka!!!

Olimpićak će u ovoj sezoni uzeti fer i pošteno sve ijedan bod i uspostaviti dominaciju nikad viđenu u 1FBiH dugo godina!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Zoom088 » 02 jul 2019, 12:35

Trebam danas za Sarajevo pa ako mi neko moze napisati moze li se preko Bradine? Vracaju li specijalci jos uvijek ispred tunela vozila za Mostar?
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 02 jul 2019, 12:44

Zoom088 je napisao/la:Trebam danas za Sarajevo pa ako mi neko moze napisati moze li se preko Bradine? Vracaju li specijalci jos uvijek ispred tunela vozila za Mostar?
Samo 70 osoba dnevno može proći, i to se tih 70 registruje i Mancini efenfija aminuje!!!!!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Zoom088 » 02 jul 2019, 14:08

Treba brojcanik u Jablanici na semaforima postaviti pa ako je ispunjena kvota za taj dan onda da se ide na Prozor i okolo :arrow:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Mancini » 03 jul 2019, 01:01

Zoom088 je napisao/la:Treba brojcanik u Jablanici na semaforima postaviti pa ako je ispunjena kvota za taj dan onda da se ide na Prozor i okolo :arrow:
Ultrase vrate a da ne mogu njih!? :lol:
Jeli to neki smisao za humor iz Lukavca pomiješan sa onim hercegovačkim!? :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Mancini » 03 jul 2019, 01:57

Wandelanoite je napisao/la:Ima Mancini jos klubova gdje je na platnoj listi ne brinite se vi za njega.
Zašto ne odgovoriš ni na jedno pitanje? Je li to toliki problem? ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Wandelanoite » 03 jul 2019, 02:06

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Ima Mancini jos klubova gdje je na platnoj listi ne brinite se vi za njega.
Zašto ne odgovoriš ni na jedno pitanje? Je li to toliki problem? ;)
Jel istina da si se raspitivao za dnevnice u Hadzicima?

Mislis ako je Dzekin menadžer tu da ce bit nesto i za navijače...
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.