FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 05 jul 2019, 07:05

Realno kad se stvari pogledaju da sve najbolje igrace iz pl bh dovedemo i po dva najbolja iz dinama i zvjezde nebi mogli skotima pera odbit. Tako da je sve dobro ispod 6:0 i 0:4. Normalno da svaki pitar kad igra FK SARAJEVO nije bitno protiv koga se nada pobjedi ljuski je se nadat. Al realno njiho 4 tim bi izjebo ovu ekipu a ne prvi.

Sto se tice kup uefa to ako dobijemo bilo koji slovenski klub imamo 50:50 protiv franjevaca 30:70 osim protiv dinama gdje to jos spada na 20:80 sto se srba tice jedino drzavni projekt arkanovci su 20:80 za njih partizan mozda 60:40, partizan je kita teska u zadnje vrijeme. Al kad se sve sabere koga mozemo dobit i u 3 koli kup uefa sanse su nam male.

Sabanovic nek odma se objesi za muda ako mu propali igrac dusan uzme mjesto, a i migit gabibovic zvani izvidac.

Sto se tice stanojevica, kao sto je neko piso juce treba njemu poturit ugovor dok jos nevidi da on to produzi ako nece onda dovest dobrog igraca ako produzi dat akademcima nek igraju tu poziciju dok se stanoje nevrati.

Tako isto za pidru ovaj letic **** palac doso tu da popuni tu rupu jer je nehljeb halilovic otjeran a roberto carlos za sirotinju se povrjedio.

Ja nebi nikog vise dovodio, evo kurdica dzokanovica nek igraju stanojevu poziciju nije to pozicija gdje ti treba pamet samo jaja i snaga

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 jul 2019, 07:55

Dzokanovic :rol:

Ziv ti meni bio, ali za poziciju DM ti itekako treba inteligentnost i razmisljanje, jer spajas u neku ruku defanzivni dio i predajes loptu napred ofanzivcima.
Trebas znati kad izaci i presjeci napad, kad napraviti pametan faul i po cijenu zutog kartona, da znas ako u protivnickoj ekipi ima dobar izvodjac slobodnih da ne napravis faul u krugu 25m od gola ako je ikako moguce, onda pas igra, dubinski pas, citanje kretnje svojih saigraca da jim uputis pravovremeno pas itd.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 jul 2019, 07:59

belosevic28 je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Mislim da je realan za dovesti, a bio bi sto volimo reci kapitalac :mrgreen:

https://www.transfermarkt.com/slobodan- ... eler/48164
Strasan igrac, ali po meni nerealan.
Sa Hadzijom se nikad ne zna, zbog toga sam i napisao da je (mozda) realan za dovesti. Sad opet odvisno zeli li uopste momak sa iskustvom igranja Bundeslige doci u ovu ligu koja je ostala u 80im infrastrukturom.
Pare mogu kupiti igraca, ali pojedine ne, Kinezi imaju bruku para, pa jih je odbilo isto lijep broj najboljih evropskih igraca :D

Ali samo kad zamislim kakav bi to vezni red bio sa njim i Oremusom, a ispred njih Rahmanovic :ljepota:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 05 jul 2019, 08:15

Nekada sam bio misljenja da nam treba B ekipa Sarajeva, ali definitivno je isplatnije slati igrace na posudbu.
Mozda kad se akademija jos razvije da bi bilo dobro imati B ekipu, ali kad pogledas kakav se fudbal igra u nizim rangovima vise bi mogli imati stete nego koristi od toga. Pored rizika od povreda tu je i taj period od nekoliko godina da nam ta ekipa dodje do prve lige federacije gdje bi mladi igraci mogli napredovati.
Mada bi u toj B ekipi igraci na koje se ne racuna ozbiljno imali priliku da igraju takmičarske utakmice.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 jul 2019, 08:18

Registruje se Akademija Sarajevo i onda ih dovedeš u ligu Federacije i tu nek igraju, ne može biti bolji izbor od toga.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jul 2019, 08:47

Zezam se ja malo, sarakazam je bio. :mrgreen:
Odlična pojačanja.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1438
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 05 jul 2019, 09:00

Stigose lopte, nema komentara.

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 05 jul 2019, 09:04

Kovačevic
Hodzic- Lazić- Šerbecic- Letic
DMF Oremuš
Hebibovic- Rahmanović- Tatar
Ahmetović
Šteta povrede Stanojevica.
Klupa: Dizdarevic, Dupovac, Šabanovic, Gavrić, Velkoski, Milanonović, Handzic/Guzina.
Van 18 od neakademaca ostaje Šišic, Handžić/Guzina, te akademci Kurdić, Đokanović, Mustafic, Salčin, brazilac..
Mocno izgledamo, svaka čast za Hadziju, nadam se samo da nece bit odlaska kljucnih igrača, mene najvise strah za Lazića, Rahmanovića i Tatara.

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 05 jul 2019, 09:28

Kako idu karte.Jel ko išao u klub.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 05 jul 2019, 09:44

Jos 2000 istoka ostalo.

FoSte95
Postovi: 12546
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 05 jul 2019, 09:49

haris004 je napisao/la:Kovačevic
Hodzic- Lazić- Šerbecic- Letic
DMF Oremuš
Hebibovic- Rahmanović- Tatar
Ahmetović
Šteta povrede Stanojevica.
Klupa: Dizdarevic, Dupovac, Šabanovic, Gavrić, Velkoski, Milanonović, Handzic/Guzina.
Van 18 od neakademaca ostaje Šišic, Handžić/Guzina, te akademci Kurdić, Đokanović, Mustafic, Salčin, brazilac..
Mocno izgledamo, svaka čast za Hadziju, nadam se samo da nece bit odlaska kljucnih igrača, mene najvise strah za Lazića, Rahmanovića i Tatara.
Meni ovaj sastav za lige odlično izgleda, samo da ne bude nekih odlazaka iz kluba. I klupa isto tako dobra, još kad se Stanoja vrati pa se upari sa Oremušom
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 05 jul 2019, 10:01

BordoSarajevo je napisao/la:A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Kad bi oni ostali, uskoro najtrofejniji klub u državi bi bili.
Ja sam cuo da posle evrope idu lazic i rahmanovic i apsolutno podrzavam politiku kluba koji ce uzet lijepu svotu novca za njih dvojicu :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
ade43
Postovi: 538
Pridružen/a: 11 dec 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ade43 » 05 jul 2019, 10:09

esprit24 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Kad bi oni ostali, uskoro najtrofejniji klub u državi bi bili.
Ja sam cuo da posle evrope idu lazic i rahmanovic i apsolutno podrzavam politiku kluba koji ce uzet lijepu svotu novca za njih dvojicu :kafa:
I halalit se titule odma, na pocetku sezone. Tu bi nam i bio kraj ove godine :puke:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 05 jul 2019, 10:10

Ticinovic sarnuo za Zrinjski
Znaci onaj iz Dinama kurcu ne valja ili Kadusic ide
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Napapijri
Postovi: 4558
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 05 jul 2019, 10:10

ade43 je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Kad bi oni ostali, uskoro najtrofejniji klub u državi bi bili.
Ja sam cuo da posle evrope idu lazic i rahmanovic i apsolutno podrzavam politiku kluba koji ce uzet lijepu svotu novca za njih dvojicu :kafa:
I halalit se titule odma, na pocetku sezone. Tu bi nam i bio kraj ove godine :puke:
Pa dovele bi se zamjene sigurno, ne bi se inace prodavali.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 05 jul 2019, 10:10

esprit24 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Kad bi oni ostali, uskoro najtrofejniji klub u državi bi bili.
Ja sam cuo da posle evrope idu lazic i rahmanovic i apsolutno podrzavam politiku kluba koji ce uzet lijepu svotu novca za njih dvojicu :kafa:
To bi bilo i definitivno zbogom tituli. Evo Zrinjski doveo Ticinovica, ubjedljivo najvece pojacanje koje je neki tim doveo za ovu sezonu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

astonHz
Postovi: 180
Pridružen/a: 10 mar 2019, 12:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la astonHz » 05 jul 2019, 10:20

Samo ne volim ovaj luzerski mentalitet "koga god da jos dovedemo ne mozemo im nista", "nije realno za ocekivati, sabit ce nas".

Zbog ovakvog mentaliteta ne mozemo napredovati. Treba se ugledat na komsije Hrvate. Primjer su kako izbaciti taj balkanski luzerski mentalitet iz glave i pisanje poraza prije sudijskog zvizduka. Pa ne igras sa visom rasom ili protiv bogova sa Olimpa...
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 05 jul 2019, 10:21

MortemHz je napisao/la:Registruje se Akademija Sarajevo i onda ih dovedeš u ligu Federacije i tu nek igraju, ne može biti bolji izbor od toga.
Duzi I skuplji put

Na drugu stranu kupis olimpik I promjenis ime I tu si
+ otoka na koristenje

+ 1 Osvojen kup :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 05 jul 2019, 10:26

Denchi je napisao/la:Ticinovic sarnuo za Zrinjski
Znaci onaj iz Dinama kurcu ne valja ili Kadusic ide

Utrka se nastavlja izmedju nas i Zrinjskog.Bice žestoko do kraja,mada moramo priznati da su i oni puno bolji nego prošle sezone.
Nadam se posle Seltica bar jos jednom, dva kapitalca,ono da izlete ili nekoj posudbi ala Kapic,mada smo i sad dobri.

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 05 jul 2019, 10:29

ElCartel11 je napisao/la:Dzokanovic :rol:

Ziv ti meni bio, ali za poziciju DM ti itekako treba inteligentnost i razmisljanje, jer spajas u neku ruku defanzivni dio i predajes loptu napred ofanzivcima.
Trebas znati kad izaci i presjeci napad, kad napraviti pametan faul i po cijenu zutog kartona, da znas ako u protivnickoj ekipi ima dobar izvodjac slobodnih da ne napravis faul u krugu 25m od gola ako je ikako moguce, onda pas igra, dubinski pas, citanje kretnje svojih saigraca da jim uputis pravovremeno pas itd.
Koliko puta si gledao malog Djokanovića na DMF ?
To je trenutno u ekipi ubjedljivo najbolji igrač na toj poziciji.Motorički,brzinski pa čak i po agilnosti ispred svih ostalih,jedini nedostatak trenutno iskustvo.
Pokazaće se to vrlo brzo samo pitanje gdje ;)

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Antikloc, AVNOJ, feniksptica, Hajdeee, JavierBosnia, johntravolta123, senad82 i 83 gosta.