San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 23:35

Murray/Mills
White/Lonnie
DeMar/DemaRR
Gay/Morris
LMA/Poetl

+ Forbes/Belli

Trazio igrace na 3/4 , draftovali 2 takva i potpisali 2 nova sa limitiranim resursima koje smo imali :bih:

Marcus jednostavno kud i kamo veca kategorija igraca od Bertansa i donijet ce potrebnu cvrstinu i skok.
U playoffu je bio ladno medju 2 najbolja igraca Bostona.Ugovor na 2 godine samo za MLE , savrseno.U najboljim godinama.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 23:38

Raul_64 je napisao/la:Murray/Mills
White/Lonnie
DeMar/DemaRR
Gay/Morris
LMA/Poetl

+ Forbes/Belli

Trazio igrace na 3/4 , draftovali 2 takva i potpisali 2 nova sa limitiranim resursima koje smo imali :bih:

Marcus jednostavno kud i kamo veca kategorija igraca od Bertansa i donijet ce potrebnu cvrstinu i skok.
U playoffu je bio ladno medju 2 najbolja igraca Bostona.Ugovor na 2 godine samo za MLE , savrseno.U najboljim godinama.
On je nas startni PF.Mora biti.Al ce biti klanja za minuteee :lol: :lol: :lol:

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 06 jul 2019, 23:45

Opala. Kakvo ljeto. Sad smo contenderi.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 23:46

NEZALAGANJE je napisao/la: On je nas startni PF.Mora biti.Al ce biti klanja za minuteee :lol: :lol: :lol:
Ma manje vise to.Imas dvije legitimne opcije sad.Ne mora LMA vise zaigrati "4" u karijeri.
Zamijenio si Bertansa sa Morrisom.Davisu svaka cast,solidan igrac rotacije u regularnoj sezoni al come on.




Zamijenili smo igraca koji ne moze igrati u playoffu za igraca koji moze.Najednostavnije objasnit veliku razliku izmedju dva igraca.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 23:49

Strasan posao,strasan,iako sam stvarno mislio da ga nasi nece uzeti zbog karaktera.
Covjek je upravo zavrsio 51/45 PO za BOS. :crazy:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 23:50

Mah karakter , kako sam pratio sa strane on je bio jedan od rijetkih stabilni u ovom rasulu kod Bostona pored Irvinga,Roziera i drugih.

Uklopio se 2 godine kvalitetno u sistem ekipe koja je isla na 50 W.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 jul 2019, 23:53

Raul_64 je napisao/la:Mah karakter , kako sam pratio sa strane on je bio jedan od rijetkih stabilni u ovom rasulu kod Bostona pored Irvinga,Roziera i drugih.

Uklopio se 2 godine kvalitetno u sistem ekipe koja je isla na 50 W.
Izgleda da je poradio na tome.Ne bi nasi bez backgrounda to uradili.Sigiran sam.

Divi ovo:

Marcus Morris shot an eFG% of 68% in pick and pop situations, 57% on spot ups, and 51% going one-on-one in the post last season.
:crazy: :crazy: :crazy:


Mislim da jos nismo gotovi.Mislim da je PATFO vidio priliku na Zapadu.Mogao bi se i Belli pomaci.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2019, 23:54

Marcus Morris should give the Brooklyn Nets a big thank you. Without the Nets agreeing to a sign-and-trade to send DeMarre Carroll to San Antonio- Morris would not have been able to sign for the full $9.25M midlevel exception.
Hvala Sean Marksu na asistenciji , drvo Popa :)
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 07 jul 2019, 00:00

Sta ja ovo vidm :angel: bas sam iznenadjen. Kako se kockice slazu.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 07 jul 2019, 00:08

Nisam ovo ocekivao,pozitivno iznenadjen.Uz malo mastovitosti fino unaprijedili jedan bitan dio ekipe.
Morris sam po sebi je fin igrac al nama njegov profil pogotovo bio potreban.Nista bez pomoci Netsa jer novca nismo imali.

Plus je frajer u naponu snage,spreman da pomogne momentalno i igra svoj najbolji basket karijere.
19,5% DRB , pa pomislim jadnog Davisa koji mene ne bi mogao zagradit na skoku.

Mislim mogu zajebavati drugi a sad si dobio Gaya il Morrisa u rotaciji s klupe i to ce se osjetit tokom sezone na W.
Plus je igrac koji u playoffu moze igrati jake minute sto Davis nije mogao al nikako nazalost,pokazao to i protiv Denvera.

Postavljas mladje bekove u jos bolju situaciju da uspiju jer ko sto kazes pick and pop brojke odlicne.
Kad jos bi manje izolacija volio al boze moj,ne treba biti proklet.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 00:12

Raul_64 je napisao/la:Nisam ovo ocekivao,pozitivno iznenadjen.Uz malo mastovitosti fino unaprijedili jedan bitan dio ekipe.
Morris sam po sebi je fin igrac al nama njegov profil pogotovo bio potreban.Nista bez pomoci Netsa jer novca nismo imali.

Plus je frajer u naponu snage,spreman da pomogne momentalno i igra svoj najbolji basket karijere.
19,5% DRB , pa pomislim jadnog Davisa koji mene ne bi mogao zagradit na skoku.

Mislim mogu zajebavati drugi a sad si dobio Gaya il Morrisa u rotaciji s klupe i to ce se osjetit tokom sezone na W.
Plus je igrac koji u playoffu moze igrati jake minute sto Davis nije mogao al nikako nazalost,pokazao to i protiv Denvera.

Postavljas mladje bekove u jos bolju situaciju da uspiju jer ko sto kazes pick and pop brojke odlicne.
Kad jos bi manje izolacija volio al boze moj,ne treba biti proklet.
Morris ima onaj toughness u sebi koji Pop voli.Odlicne brojke def.skoka,zaista.To me iznenadilo.Moze kreirati za sebe,pored svega.
I ono najvaznije,daje sirinu za cuvanje svih ovih krila na Zapadu sada.

Ma totalno neocekivan potez.Sad sam jos vise siguran da smo top 4 ekipa na Zpadu,bez povreda krucijalnih igraca.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 07 jul 2019, 00:19

Necu da se zaletim dok ne vidim Murraya u akciji al zadovoljan.

Morris nije neki random lik koji je imao 14/6 (37,5% tricu)u lijevoj ekipi.
Bio je u top 5 minutama zadnje dvije sezone u ozbiljnoj ekipi.
Cvrstina,skok,bezobrazluk,dodatni poeni.Dodatni kvalitetni NBA igrac.

Nekad jednostavno dovoljno da dovedes NBA level talenta u rotaciji jer nema to svako.
Puni tek u septembru 30 godina i mogao bi igrati svoj najbolji basket.

Najbolji FA na trzistu koji je ostao , plus igrac koji nam je bio potreban.

Mislim imali smo samo MLE ulazeci u sezonu a potpisali 2 igraca vrijedna njega na pozicijama gdje smo plakali vec mjesecima.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 07 jul 2019, 00:34

https://www.espn.com/nba/story/_/id/270 ... ree-agency
there is a ton of cap room, but there is also a crazy number of free agents and not a whole lot that differentiates some of them. We are going to take stock on July 10 and say, Wait, wait: Why did Player X get $15 million when Player Y got only half of the taxpayer midlevel exception -- less than $3 million? Why did that guy get the minimum while that other guy got $4 million?

There are tiers. Stretchy power forwards are in short supply; Nikola Mirotic and Marcus Morris are going to get paid. (Morris is my favorite candidate for a "What the Hell Happened?" contract.)
zach lowe prije pocetka free agencije

Pa bio je upravu za Nikolu,doduse nije znao za ligu.Morrisu predvidjao da neko ponudi WTF ugovor a on pao u krilo.
Nisu Spursi ocekivali ocigledno to pa kad se ukaza prilika,brzo promjenili ugovor Demarra,pozvali Seana i sredili ovo.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 01:01

Najdublji roster Zapada imamo @Raule.Nemamo superstara,ali sve ostalo,ova ekipa -IMA!!

slika

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 01:06

Raul_64 je napisao/la:https://www.espn.com/nba/story/_/id/270 ... ree-agency
there is a ton of cap room, but there is also a crazy number of free agents and not a whole lot that differentiates some of them. We are going to take stock on July 10 and say, Wait, wait: Why did Player X get $15 million when Player Y got only half of the taxpayer midlevel exception -- less than $3 million? Why did that guy get the minimum while that other guy got $4 million?

There are tiers. Stretchy power forwards are in short supply; Nikola Mirotic and Marcus Morris are going to get paid. (Morris is my favorite candidate for a "What the Hell Happened?" contract.)
zach lowe prije pocetka free agencije

Pa bio je upravu za Nikolu,doduse nije znao za ligu.Morrisu predvidjao da neko ponudi WTF ugovor a on pao u krilo.
Nisu Spursi ocekivali ocigledno to pa kad se ukaza prilika,brzo promjenili ugovor Demarra,pozvali Seana i sredili ovo.
Draga mi je i ova recenica:There is very little Carroll buzz. Would you rather have him for one of the baby midlevel exceptions -- $4.8 million for room teams, $5.5 million for tax teams -- or Morris at $15 million? :lol: :lol:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 07 jul 2019, 01:26

Il obojicu za 16 mil? :pinokio:

Nesto gledam prosle sezone i Dante Cunningham 1000 minuta odradio.To sam nekako mentalno blokirao.
U startu sve te minute da idu pomenutima i vec si ogroman napredak napravio,isto vazi za Bertansa defanzivno.
Dodas Murraya,izbacit jos Bellia iz rotacije glavne i odbrana od 19 u ligi ide u top 10 :kafa:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 02:45

Raul_64 je napisao/la:Il obojicu za 16 mil? :pinokio:

Nesto gledam prosle sezone i Dante Cunningham 1000 minuta odradio.To sam nekako mentalno blokirao.
U startu sve te minute da idu pomenutima i vec si ogroman napredak napravio,isto vazi za Bertansa defanzivno.
Dodas Murraya,izbacit jos Bellia iz rotacije glavne i odbrana od 19 u ligi ide u top 10 :kafa:
Ocekujem odbranu jako blizu top 5 grupi da ti budem iskren.To nam se treba vratiti kao nesto po cemu i jesmo bili prepoznatljivi. ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 21:18

Uskoro pocinje nasa 2.tekma na SLu u Vegasu.Izgleda da Lonnie nece igrati.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 07 jul 2019, 21:23

NEZALAGANJE je napisao/la:Uskoro pocinje nasa 2.tekma na SLu u Vegasu.Izgleda da Lonnie nece igrati.
Ma on je prekuco SL nema potrebe da igra.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 21:28

kemo10 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Uskoro pocinje nasa 2.tekma na SLu u Vegasu.Izgleda da Lonnie nece igrati.
Ma on je prekuco SL nema potrebe da igra.
Ima i toga,ali proslu tekmu protiv ORL se malo pozalio i na neku povredu.Trener je bio pored njega,skidao je patiku nesto.

Volio bih da odigrao jos koju tekmu,iskreno.

P.S.Evo zvanicno je da samo odmara.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.