NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 07 jul 2019, 17:41

combe80 je napisao/la:Necu da pisem jer ste blatili ljude a ljudi rade ko konji dobar posao... Cevap ako se neizjalovi ovo do petka najkasnije ovi igraci ako dodju napisao sam ti da smo kandidat broj jedan za titulu.

Cak jos jedan povratnik je u dobroj opciji mlad sila momak... i jedan sila defanzivni vezni...necu da pisem nista bice novi sastanak pa cu vidit detaljnije... tebi Combe daje infose a pljuvo si i mene si cak budalom nazvo... mada jesam budala ali opet je uvreda
Valjda se nece izjalovit vidjet cemo do petka

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 07 jul 2019, 18:37

combe je napisao/la:Kako limar i combrero bez mene na sastanak. Hocu vise informacija u pp.
Jahice vise ne spominjte za trenera cir mi proradi.
Combe javi se u pp

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 07 jul 2019, 18:39

zvijezda1 je napisao/la:
combe je napisao/la:Kako limar i combrero bez mene na sastanak. Hocu vise informacija u pp.
Jahice vise ne spominjte za trenera cir mi proradi.
Combe javi se u pp
Pisi u pp.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 07 jul 2019, 18:51

Ma nemogu ti poslat poruku nešto pa se ti prvi javi

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 07 jul 2019, 18:56

E moj Combe na sta si spao da limar ima vise infosa od tebe bjezi ba... neko iz bivse uprave ti bio informator mohuna sad... hehehe

Jel bio ko na treningu sad kad je kisa ljevala?

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 07 jul 2019, 19:10

Amidza za Matom otišo u Orašje hahahah koje prevare gdje god Mato tu i amidza

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 07 jul 2019, 19:24

Zato sam ja volio da Teretnjak dode jer ima par dobrih svojih igraca.
U svakom slucaju trenera moramo sto prije dovest. Da mu se ne bi igraci dovodili bez njega. Jer tu uvijek bude problem.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 07 jul 2019, 19:30

Ma kakav Teretnjak idemo na postenjaka ili nikako fin trener je u opticaju pa vidicemo. Ocekuje se da se jos par privrednika ukljuci u upravu ovo dva tri dana.

Nadam se prijateljskoj sa Mionicom da ih natrpamo hege

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 07 jul 2019, 19:32

combe je napisao/la:Zato sam ja volio da Teretnjak dode jer ima par dobrih svojih igraca.
U svakom slucaju trenera moramo sto prije dovest. Da mu se ne bi igraci dovodili bez njega. Jer tu uvijek bude problem.
Ja ocekujem trenera do 10og da tačno ima mjesec dana do početka lige da sve slozi kako treba

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 07 jul 2019, 19:40

Tako je Cevabdzijo...do kraja sedmice bi trebo trener doci... ako sve opali imacemo extra ekipu sto nismo imali zadnje tri godine i dovoljno vremena da se uigra. Dvi tri pripremne tekme napravit i mozemo krenut.

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 07 jul 2019, 19:50

Daj odmah prva utakmica sa Mionicom,da pokazemo koje tata mata u Gradaccu.

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 07 jul 2019, 19:57

combe80 je napisao/la:Tako je Cevabdzijo...do kraja sedmice bi trebo trener doci... ako sve opali imacemo extra ekipu sto nismo imali zadnje tri godine i dovoljno vremena da se uigra. Dvi tri pripremne tekme napravit i mozemo krenut.
Bit će više od 3 pripremne mozda jedna sa Omladincem ili Bosnom,Tošk,Budućnost,Orašje,Modriča od ovih protivnika će sigurno 3 biti prijateljske sa njima

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 07 jul 2019, 20:20

Svake godine ista priča, doći će ovaj, pa onaj, pa na kraju će se opet krpiti ekipa par dana pred početak... Jedan potpiše, drugi uzme papire i ode, trećeg menadžer odvede, četvrtog klub predstavi na stranici, a lik ode bez ijednog treninga i sve tako u krug. Mislim ko još vjeruje u ove "informacije" taj ili je lud, ili je prespavao otkad smo ispali u Federalku...
Kad i ako dodje taj famozni trener i ta famozna pojačanja, onda možemo sjesti i kontati šta dalje, a ne da lupetamo o PL a 70% stvari nije riješeno... Svašta!

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 07 jul 2019, 20:28

Daleko je Premijer liga od Zvijezde,blokirani racuni nagomilan dug i sve to se ne moze rijesit u jednoj godini. Milion km nije mala stvar treba to vratit i uz to gurat sezonu s tim da nemas uslove na stadionu za Pl,moras i stadion sredit pokrit jedan dio tribine i kad sve to saberes treba ti 2.000.000 minimalno za godinu dana i puste vise ta zamajavanja javnosti mi napadamo Pl mi ovo ljudi treba pogledat istini u oci i rec realno sta se moze a sta ne.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 07 jul 2019, 20:53

Crvenobijeli95 je napisao/la:Daleko je Premijer liga od Zvijezde,blokirani racuni nagomilan dug i sve to se ne moze rijesit u jednoj godini. Milion km nije mala stvar treba to vratit i uz to gurat sezonu s tim da nemas uslove na stadionu za Pl,moras i stadion sredit pokrit jedan dio tribine i kad sve to saberes treba ti 2.000.000 minimalno za godinu dana i puste vise ta zamajavanja javnosti mi napadamo Pl mi ovo ljudi treba pogledat istini u oci i rec realno sta se moze a sta ne.
Ti nisi izgleda cuo da se radi na tome da se klubovima oproste dugovi ako mogne,ili da se naprave neke rate da se olaksa da ne moraju dat sve pare od jednom

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 07 jul 2019, 20:57

Vi jaranike ste napravili profile skoro i odma pametujete ko da sve znate... Grad Grdacac ima sve sem premijerligasa, privreda cvjeta nije ko u mnogim ostalim opstinama. Za taj dug se pravi reprogram i vracas lagano, premijer liga je dosta jeftinija i dobijas kesa jos od sponzora tako jos lakse mozes vratit dug. Nekaze ovde niko da ces se plasirati vec da ce mo imat najbolju ekipu ako ovi skim se pregovara dodju. U slucaju da mi budemo stvarno jaki vjerujte da se grad moze izdignut i da privrednici mogu jos pogurat... vrijeme ce pokazat ali u momemtu smo blize premijer ligi nego sto mislite... Bolja ce ekipa bit nego sa Sabicem onda a tad smo imali Husica protiv sebe....

Eto najbolji bek lige Antic potpiso te Jazvin najbolji stoper lige... sutra nek ti ovaj napadac potpise na konju si tad ce svi u misijoj rupi bit

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 07 jul 2019, 21:05

Ponovo je napisao/la:
Crvenobijeli95 je napisao/la:Daleko je Premijer liga od Zvijezde,blokirani racuni nagomilan dug i sve to se ne moze rijesit u jednoj godini. Milion km nije mala stvar treba to vratit i uz to gurat sezonu s tim da nemas uslove na stadionu za Pl,moras i stadion sredit pokrit jedan dio tribine i kad sve to saberes treba ti 2.000.000 minimalno za godinu dana i puste vise ta zamajavanja javnosti mi napadamo Pl mi ovo ljudi treba pogledat istini u oci i rec realno sta se moze a sta ne.
Ti nisi izgleda cuo da se radi na tome da se klubovima oproste dugovi ako mogne,ili da se naprave neke rate da se olaksa da ne moraju dat sve pare od jednom


Znam ali u ratama,trebas izmirit sve obaveze da bi ti racuni bili odblokirani,poreska uprava nije Slobodi oprostila 11 miliona nije oprostila Celiku 11 miliona pa nece ni zvijezdi 880.000 km,samo kazem treba za godinu dat skoro 2.000.000 da bi se racuni aktivirali da bi se tribina pokrila i da bi se moglo uci u Pl,treba osigurat neke minimalne pred uslove pa tek onda da se prica o necemu mozda za 2 godine da se to ostvari ali sad u ovoj godini nema sanse ni pomomocu trikova

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 07 jul 2019, 21:23

combe80 je napisao/la:Vi jaranike ste napravili profile skoro i odma pametujete ko da sve znate... Grad Grdacac ima sve sem premijerligasa, privreda cvjeta nije ko u mnogim ostalim opstinama. Za taj dug se pravi reprogram i vracas lagano, premijer liga je dosta jeftinija i dobijas kesa jos od sponzora tako jos lakse mozes vratit dug. Nekaze ovde niko da ces se plasirati vec da ce mo imat najbolju ekipu ako ovi skim se pregovara dodju. U slucaju da mi budemo stvarno jaki vjerujte da se grad moze izdignut i da privrednici mogu jos pogurat... vrijeme ce pokazat ali u momemtu smo blize premijer ligi nego sto mislite... Bolja ce ekipa bit nego sa Sabicem onda a tad smo imali Husica protiv sebe....

Eto najbolji bek lige Antic potpiso te Jazvin najbolji stoper lige... sutra nek ti ovaj napadac potpise na konju si tad ce svi u misijoj rupi bit
Čombe, niko sretniji od mene ako bude sve tako, kako pričaš cijelo vrijeme. Samo polako...
Kao prvo, ako smo napravili profile skoro, ne znači da smo na forumu novi.
Drugo, niko ne pametuje, nego mi govorimo činjenice i stvari koje su se već dešavale milion puta, pa sad više niko ne vjeruje dok ne vidi.
Treće, nemoj se ljutiti, zabavan si lik, ali brate opismeni se malo.
Piše se odmaH, cvIjeta, ne kaže ( odvojeno), ćemo (sastavljeno) itd. Nemoj se ljutiti, ali eto, para oči brate. :thumbup:

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 07 jul 2019, 21:35

Za sada je dobro,vidim zadrzali smo Djekica Jazvina Antica,Devezdic ostao,Aljkanovic i Hasukic,zvuci dobro za sada imamo neki kostur,mislim da sam i Kadiju vidio na slikama da trenira,nije los momak bori se,cestitke kao prvo radnoj grupi koja je sve to iznijela pa onda svima ostalima,ne moramo napasti premijer ligu ali makar da vratimo obraz klubu,koji je izgubljen zadnje dvije sezone

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 07 jul 2019, 21:41

Ponovo je napisao/la:Za sada je dobro,vidim zadrzali smo Djekica Jazvina Antica,Devezdic ostao,Aljkanovic i Hasukic,zvuci dobro za sada imamo neki kostur,mislim da sam i Kadiju vidio na slikama da trenira,nije los momak bori se,cestitke kao prvo radnoj grupi koja je sve to iznijela pa onda svima ostalima,ne moramo napasti premijer ligu ali makar da vratimo obraz klubu,koji je izgubljen zadnje dvije sezone
Žao mi je što Novica ode u Rudar sa njim bi bili još jači.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: pomocniDJUBRE i 9 gostiju.