NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 jul 2019, 21:46

Ovako ovima gore pametnjakovićima ako se usvoji zakon k sportu otpisuje se dug i kamate prema preskoj tj. Ako klub postane dioničko društvo nakon usvajanja zakona o sportu sav dug prelazi na lokalnu zajednicu i pretvara se u dionice te dionice bi bile gradske. U prevod sto veći dug dionica vise će imati grad!

Drugo postoji šansa da se vrati i Novica i Sara kad su vidjeli neke igrace i neke potpise polako, za trenera se traži najbolje rješenje, blizu smo dogovora neki bi lazu neki nisu za njega al sutra mislim da ćemo baci najbolje rješenje istina je da je ponuđeno mjesto i Igoru Miticu čekamo odgovor od Zvezde! A igrači koji će doći nećete ni vi vjerovati zato nećemo o imenima dok nebude zvanično nećemo neozbiljnosti kao proteklih prelazni rokova! A hejteri pljujete nas mi se gasimo!!!! :bih: :bih: :opaopa:
Zadnja izmjena: spiska, dana/u 07 jul 2019, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 07 jul 2019, 21:46

Hasuka ce nas nasukat, ode u gradinu

Veoma lijepe vijesti zasad, zadnja linija super, nadam se da je anis zasticeno godiste i tu smo u plusu u odnosu na novicu kojem zelim sve najbolje. Radi se na dovodenju dobrih igrača sa kojim bi se do polusezone moglo biti konkurentno za prvo mjesto.

Ocekujem povratak jos jednog igrača od prosle sezone sto bi bilo veliko pojačanje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 07 jul 2019, 21:50

Treba istaci da je zvijezda jaca nego ikad i da kazem ovim igracima koji se dovode u vezu sa nama, bujrum u pravi klub i pravu raju, ovdje cete dobiti sav novac koji dogovorite i osjecat cete se kao kod kuce nemojte da vas varaju i nude kule i gradove, napravite pravi potez i budite videni
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 07 jul 2019, 21:56

spiska je napisao/la:Ovako ovima gore pametnjakovićima ako se usvoji zakon k sportu otpisuje se dug i kamate prema preskoj tj. Ako klub postane dioničko društvo nakon usvajanja zakona o sportu sav dug prelazi na lokalnu zajednicu i pretvara se u dionice te dionice bi bile gradske. U prevod sto veći dug dionica vise će imati grad!

Drugo postoji šansa da se vrati i Novica i Sara kad su vidjeli neke igrace i neke potpise polako, za trenera se traži najbolje rješenje, blizu smo dogovora neki bi lazu neki nisu za njega al sutra mislim da ćemo baci najbolje rješenje istina je da je ponuđeno mjesto i Igoru Miticu čekamo odgovor od Zvezde! A igrači koji će doći nećete ni vi vjerovati zato nećemo o imenima dok nebude zvanično nećemo neozbiljnosti kao proteklih prelazni rokova! A hejteri pljujete nas mi se gasimo!!!! :bih: :bih: :opaopa:
To spiska samo reci napad na PL da ili ne?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 jul 2019, 21:58

Rano je govorit o tome samo znam da ćemo igrati sa favoritima za pl ravnopravno i da će nam morati otimati, za neke veće ambicije fali nam još par ljudi u upravu. Al stanite uz ove momke iz uprave i radne grupe nećete se pokajati!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 07 jul 2019, 22:21

shevchet je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Vi jaranike ste napravili profile skoro i odma pametujete ko da sve znate... Grad Grdacac ima sve sem premijerligasa, privreda cvjeta nije ko u mnogim ostalim opstinama. Za taj dug se pravi reprogram i vracas lagano, premijer liga je dosta jeftinija i dobijas kesa jos od sponzora tako jos lakse mozes vratit dug. Nekaze ovde niko da ces se plasirati vec da ce mo imat najbolju ekipu ako ovi skim se pregovara dodju. U slucaju da mi budemo stvarno jaki vjerujte da se grad moze izdignut i da privrednici mogu jos pogurat... vrijeme ce pokazat ali u momemtu smo blize premijer ligi nego sto mislite... Bolja ce ekipa bit nego sa Sabicem onda a tad smo imali Husica protiv sebe....

Eto najbolji bek lige Antic potpiso te Jazvin najbolji stoper lige... sutra nek ti ovaj napadac potpise na konju si tad ce svi u misijoj rupi bit
Čombe, niko sretniji od mene ako bude sve tako, kako pričaš cijelo vrijeme. Samo polako...
Kao prvo, ako smo napravili profile skoro, ne znači da smo na forumu novi.
Drugo, niko ne pametuje, nego mi govorimo činjenice i stvari koje su se već dešavale milion puta, pa sad više niko ne vjeruje dok ne vidi.
Treće, nemoj se ljutiti, zabavan si lik, ali brate opismeni se malo.
Piše se odmaH, cvIjeta, ne kaže ( odvojeno), ćemo (sastavljeno) itd. Nemoj se ljutiti, ali eto, para oči brate. :thumbup:

Izvini sevko ali ja sam u dojcland bio deset godina zaradio kes tako da neznam bas nas jezik...

Tako da ja nikad pismen necu bit...

Cak sest igraca mozda iz prosle sezone znate sta to znaci??? Plus ovi sto trebaju jos doci extra posao odradjen od tri nato lika koji se sad bakcu i dovode igrace...

Zao je i meni Noleta bio extra lik sve najbolje mu zelim ali i nadam se da se vrati...
Saric je nato lik najbolje krilo lige ako dodje pun pogodak... dijete je igralo sila a matori Lazo ga nije gotivio...

Necemo Lazu ba prodavo i pustao utakmice hebote to ba!!!! Hocu da gledam tekmu borbenu i neizvijesnu... rijesit se svih koji su imalo ucestovali u namjestanju... kakav matori Lazo

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 07 jul 2019, 22:55

Ako se Šara vrati sve od prosle godine sem Mehe i Novice sto vrijedi je i zadrzano. To je veliki plus.
I to je osnovni preduslov u ovoj ligi ako hoces nesto napravit da ne mjenjas ekipu svakih 6 mjeseci.
Zato za do sad odrađeno bravo.
Piska imal sta za golmana? I jedan savjet jest da ponavljam zavrsite trenera prije igraca jer je to veoma bitno.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 07 jul 2019, 23:03

Treba mlad i ambiciozan trener zeljan dokazivanja koji ce moci se uklopit u ovaj nas relativno mlad tim. Trener koji ce napravit euforiju u svlacionici i na tribinama. Nemora to bit neko ime vec lik koji ce radit...

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 08 jul 2019, 00:45

combe80 je napisao/la:Treba mlad i ambiciozan trener zeljan dokazivanja koji ce moci se uklopit u ovaj nas relativno mlad tim. Trener koji ce napravit euforiju u svlacionici i na tribinama. Nemora to bit neko ime vec lik koji ce radit...
Al bi lego Sablja-Mulalić ko budali šamar kerijo bi na sve strane

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 08 jul 2019, 07:32

Uhh jaranike upravo sa sastanka koji je trajao cijelu noc glavni kandidat za mjesto trenera je mladi vrhunski strucnjak iz Rsa. Bas onakav trener kakvog ja sebi zamisljam. Mlad ambiciozan za njega se nije culo ali nakon ove sezone ce se cut. Nece niko pogodit koje. Tako smo sa Sabicem daleko dogurali ovaj trener je slican ako ne i bolji.

Uz to dolazi nato veznjak koje dugo nismo imali defanzivni vezni...


Ja i limar smo gledali njegove treninge sila lik... Skautirali smo dan i noc... NATO lik iako mlad... ima muda lik doci na uzarenu stolicu... svaka mu cast... samo da se neizjalovi nista
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 08 jul 2019, 07:49, ukupno mijenjano 1 put.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 08 jul 2019, 07:49

Vule Trivunovic??? A veznjak nije los al nije bas i da je nato.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 08 jul 2019, 07:51

Ma kakav Vule Combe on je brdina bara za ovog lika.. ti izgleda infosa nikakvi vise nemas presusio ti dobavljac iz uprave ha???

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 08 jul 2019, 08:02

Combicu citaj prije komentara. Nisam rekao da je Vule nego sa upitnicina sam pisao da nije on. Salji u pp.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 08 jul 2019, 08:15

Boljeg defanzivnog veznog nisi dugo imo... Vulic je beba za ovog. Poslo sam ti u pp trenera on nas vadi.

Ti si moj stari jaro slao si fine infose dok si ih imao

Pljuvo si po Piski a jaro Piska extra ekipu pravi... Pljuvo si po limaru lik batalio farbanje ode u skaute...

Sad kad smo nato sutis fujj...

Nemoj vise da te cujem da si ista lose reko o gradu i Zvijezdi te ljudima koji rade ko konji da nama bude bolje... inace nema bato infosa vise NEEEMAAAAA

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 08 jul 2019, 08:51

combe80 je napisao/la:Boljeg defanzivnog veznog nisi dugo imo... Vulic je beba za ovog. Poslo sam ti u pp trenera on nas vadi.

Ti si moj stari jaro slao si fine infose dok si ih imao

Pljuvo si po Piski a jaro Piska extra ekipu pravi... Pljuvo si po limaru lik batalio farbanje ode u skaute...

Sad kad smo nato sutis fujj...

Nemoj vise da te cujem da si ista lose reko o gradu i Zvijezdi te ljudima koji rade ko konji da nama bude bolje... inace nema bato infosa vise NEEEMAAAAA
E da mi je s tobom otici na pice i rucak samo da mi malo dan oraspolozis mozda cak i citav mjesec, da se s tobom ismijem da zqboravim na sve probleme u zivotu. Hahah. Ja ovoliko pozitive nisam dugo vidio kod nekog...svaka cast brate :salut: :tokralju:
sve za nasu zvijezdu !!!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 08 jul 2019, 09:01

Hahaha e moj friski haberu znas ti posto je sat samom uz kafu?? A kamoli rucak... Tek tad bi ti se zacrnio mjesec. Hahaha sala mala... Cuj problemi u zivotu moras sve negativno pretvorit u pozitivu... ja ti na dzenaze neidem recimo i da slucajno idem konto bi dobro je kutariso se lik...sve sto je negativno pregvorim u pozitivno... samo se sjeti moji budalastina i nasmijes se i deri dalje...

Eto Combe je bio pun negative sad ko beba se kesla o limaru da i nepricam i Edi konobaru... Veseli ko niko...

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 08 jul 2019, 10:06

Combe 80, mogao bi biti postavljen za moralistu naredne sezone, :D

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 08 jul 2019, 10:26

Antic produzio. Ma svaka cast :tokralju:

Combinjo ko je taj trener, salji pp :salut:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 08 jul 2019, 10:42

S.H ja mislim da je on nije se mnogo culo za njega može se reći mlad ambiciozan dobar u svakom slučaju

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 08 jul 2019, 11:08

Tako je Cevapdzijo... ideeemoooooo tooooooo :opaopa: :opaopa

Nato napadaci su u opticaju jaranike... Piska neidi u Njemacku ako za boga znas ...valja radit gore bolan!!!!ja se vratio... od kako si ti doso u Zvijezdu i taj tvoj fantomski saradnik sve bolje i bolje...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.