Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 08 jul 2019, 22:38

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Eto vidis da je sa budalom tesko nesto realno i ozbiljno pisati....
Gdje sam ja branio bilo koga....Dzaba kada ti ne kontas i da te istina u potinjak spuca.
Ne znam kako vagas ko je patriota. Eto covjek za kojeg mislis da nije je inicirao spomenik Bosanskom kralju, napisao par knjiga o BIH historiji i zalaze se za ukidanje kantona. Uz to je stvorio u gradu gdje je solidne uslove za zivot, problem je sto stvaranje posla nije njegova ovlast.
Po meni dovoljno da je veci patriota od svih tih tamo koji se dice da su patriote.

Ne gleda ni prema Turskoj, ni prema Arapima ni prema AU, ni prema Srbiji, Hrvatskoj vec samo prema BIH.
A ne,on samo u predizbornim skupovima ismijava pokrivene muslimanke,i ispija vino sa Kacavendom,dokazanim pedofilom.
A jeste stvorio je uslove ,pa onda od Tuzle i privatnu prciju....I o tome mozemo nasiroko....
Cuj kako vagam...
Pa kazem ti opet Durakovic kao socijaldemokrata je veci patriota i Bosnjak bio,od komplet sda...Pa ti kontaj sam.
Ovo sto danas kao stranka promovira sdp na celu sa Imamovicem u Tuzli je sve kontra za sta se zalagao Durakovic...Covjek se prevrce u mezaru od muke.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 jul 2019, 22:40

Nije on uopste ismijavao pokrivene muslimanke vec Bakirovu viziju BIH, a sto se tice Kacavende bio je pozvan na otvaranje obnovljene crkve na podrucju Tuzle. Nije on birao goste vec se pojavio kao gradonacelnik. Eto on je bas uzivao.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 08 jul 2019, 22:49

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fowl95 » 08 jul 2019, 23:00

ASD je napisao/la:
Fowl95 je napisao/la:Frenkie je iz Podrinja, pa je najviše ispromoviro Tuzlu u zadnjih 20 godina.
Iz Semberije. :D
Pored Drine je uglavnom :mrgreen:
Let's talk about SIX baby!

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 08 jul 2019, 23:13

tuzlak1987 je napisao/la:Ne rade ali definitivno se bolje proguraju. Gradska raja je naivna i postena. Gradska raja ce raditi u firmi 20 godina ali ce reci ma necu ja da budem sef. Ili ce reci ma necu ja da zaposlim svoje dijete.
A **** ga. :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la cadillac » 08 jul 2019, 23:16

Al na šta je islam spao, da ga solinaš brani :lol:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 jul 2019, 23:22

Fowl95 je napisao/la:Frenkie je iz Podrinja, pa je najviše ispromoviro Tuzlu u zadnjih 20 godina.
Da je 10% Podrinjaca ko Frenkie đe bi im kraj bio.

Al velike su tu oscilacije između Bijeljinaca i seljadije oko Drine, tano je potpis prstom normalna stvar do neki dan bio, a u Bijeljini nije.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Barbarossa » 08 jul 2019, 23:54

slika

Perspektivna omladina koja nije kontaminirana naciJonalizmom
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 jul 2019, 23:58

Barbarossa je napisao/la:slika

Perspektivna omladina koja nije kontaminirana naciJonalizmom
**** seljaci.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Madal » 09 jul 2019, 00:07

Federer17 je napisao/la:
Madal je napisao/la:Ma aludirao si da kao za to nije kriva raja sa strane, vehabije i koga vec nisi naveo, već "čaršija", tako sam ja shvatio, oprosti ako grijesim. A u suštini u svakoj od tih skupina ljudi, jest da si ih redao bez neke smislene podjele ako si vec imao potrebu praviti bilo kakve podijele, ima onih koji će ostaviti smeće iza sebe a i onih sto ce pokupiti smeće i baciti u kantu.
Podvuces crtu i svede se da komunalci ne rade svoj posao kako treba, ako ovakvi prizori dočekaju svijetlo dana, a u ovom slučaju ocito jesu.

A na parkingu drug moj bude i tuzlaka i netuzlaka a nemoj se sta ljutiti, znao sam vidjeti i vehabije.
Pa carsija na svakom koraku proziva raju sa strane, ismijavaju ih, omalovazavaju, nazivaju dosljama, seljacima i sl., a uglavnom su oni ti koji pijance, ostavljajuci ovakve prizore iza sebe - u NJIHOVOJ Tuzli. Pijanke su mnogo cesce od iftara koji 'carsijanerima' smetaju iz nekih debilnih razloga.

A, normalno da ima svugdje svasta i nemam se sta ljutiti, jer se ni s jednim ne poistovjecujem. Tu sam u Tz godinama unazad, rodjen tu, iako se ne smatram Tuzlakom jer nisam odatle, ali Tuzlu volim i smatram svojim gradom.
Pa dobro, Tuzla postaje sve veća i relativno veliki broj različitih sorti ljudi govori o toj čaršiji kao tituli. Ja recimo poznajem ogroman broj momaka i djevojaka koji će kroz zajebanciju ili ozbiljno govore o toj čaršiji, ali velika većina su fini i kulturni, pozavršavali skole i fakultete i rade a sve svojom zaslugom. A spadaju u tu takozvanu kategoriju čaršije jer su im roditelji ovdje rođeni, nekima i široko poznati u gradu. Meni kad kažeš čaršija taj krug ljudi mi se otvori jer sam vise takvima okružen nego "klosarima" . Ne padnu mi napamet neki klosari sa 2 zuba u glavi i 2KM u džepu sa 25god kojem je glavna životna referenca da je tuzlak.
Tako da i ako ćeš pričati o "čaršiji" nije pametno generalizovati i u taj krug ljudi spada i seljadija i gospoda po ponašanju. A ti čim pišeš na forumu o tome, vjerujem da te donekle tangiraju te podjele i van foruma. Takvim razmišljanjem samo stvaraš kontraefekat i produbljujes taj jaz te neke podjele koju iskreno ne **** ni 2% ni ja ni ljudi kojima sam okružen. U Tuzli su se uvijek ljudi dijelili na dobre i loše, a ne po drugim podjelama. Pokušaj i ti tako, ne jer je to karakteristika Tuzle pa da se eto asimilises, realno furaj svoj fazon i prst u uho, nego jer je to zdrav i ispravan stav stav u zivotu bio eskim ili tuzlak.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 09 jul 2019, 00:41

Penaltiky je napisao/la:
Al velike su tu oscilacije između Bijeljinaca i seljadije oko Drine, tano je potpis prstom normalna stvar do neki dan bio, a u Bijeljini nije.
:shock: :shock: :shock: :evil: :evil:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 09 jul 2019, 01:00

Madal je napisao/la: Pa dobro, Tuzla postaje sve veća i relativno veliki broj različitih sorti ljudi govori o toj čaršiji kao tituli. Ja recimo poznajem ogroman broj momaka i djevojaka koji će kroz zajebanciju ili ozbiljno govore o toj čaršiji, ali velika većina su fini i kulturni, pozavršavali skole i fakultete i rade a sve svojom zaslugom. A spadaju u tu takozvanu kategoriju čaršije jer su im roditelji ovdje rođeni, nekima i široko poznati u gradu. Meni kad kažeš čaršija taj krug ljudi mi se otvori jer sam vise takvima okružen nego "klosarima" . Ne padnu mi napamet neki klosari sa 2 zuba u glavi i 2KM u džepu sa 25god kojem je glavna životna referenca da je tuzlak.
Tako da i ako ćeš pričati o "čaršiji" nije pametno generalizovati i u taj krug ljudi spada i seljadija i gospoda po ponašanju. A ti čim pišeš na forumu o tome, vjerujem da te donekle tangiraju te podjele i van foruma. Takvim razmišljanjem samo stvaraš kontraefekat i produbljujes taj jaz te neke podjele koju iskreno ne **** ni 2% ni ja ni ljudi kojima sam okružen. U Tuzli su se uvijek ljudi dijelili na dobre i loše, a ne po drugim podjelama. Pokušaj i ti tako, ne jer je to karakteristika Tuzle pa da se eto asimilises, realno furaj svoj fazon i prst u uho, nego jer je to zdrav i ispravan stav stav u zivotu bio eskim ili tuzlak.
Nigdje nisam generalizovao i sasvim mi je jasno da to nije crno-bijelo, a koliko poznajem normalnih, obrazovanih, kulturnih Tuzlaka - ne moram ni govoriti. Medjutim, rijetki su oni koji tu referencu (rodjenog) Tuzlaka ne izdizu (barem prividno), kao da je to aman nesto i odmah po defaultu su iznad nekoga ko to nije. To je moje iskustvo, a poznajem ih na stotine. I opet kazem - ne generalizujem.

Eh sad, duboko sam ubijedjen da ovih prvih (o kojima se cijelo vrijeme i pise) ima daleko vise, a tek koliko su glasniji... I, nisu to samo oni sa dva zuba. Pogledaj @Tuzlakove postove i bit ce ti jasno, barem donekle. Mene stid kakve nebuloze pise.

Ja sam prvi post ovdje i napisao s povodom, jer je bila neka rasprava u vezi toga, samo se ne mogu sjetiti tacno detalje. Plus, ironija se prozimala kroz svaki od tih postova. A, vjeruj da me to ne tangira ni najmanje - niti na forumu, a jos manje u stvarnom zivotu. Zivim zivot kojim sam, hvala Bogu, zadovoljan, s ciljem da prema svima budem dobar, bez osvrtanja na bilo kakve (primitivne) podjele. Svaki covjek je za mene dobar, dok se ne uvjerim u suprotno. I u tom slucaju se trudim, koliko je moguce, biti dobar (pravedan, svakako) do mjere kada vec ispadam budala.

Mi se ovdje uglavnom 'znamo', kakve ko stavove ima, pa zato se niko na ono moje nije narocito ni 'uhvatio'. Ti jesi jer se 'ne poznajemo'. Djelujes kao skroz ok momak, inace nema sanse da bih se potrudio detaljnije objasniti sve ovo.

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fowl95 » 09 jul 2019, 01:17

Penaltiky je napisao/la:
Fowl95 je napisao/la:Frenkie je iz Podrinja, pa je najviše ispromoviro Tuzlu u zadnjih 20 godina.
Da je 10% Podrinjaca ko Frenkie đe bi im kraj bio.

Al velike su tu oscilacije između Bijeljinaca i seljadije oko Drine, tano je potpis prstom normalna stvar do neki dan bio, a u Bijeljini nije.
Ima tu istine. Bijeljina je velik grad za naš kraj, pa se tim ljudima i nije bio toliki problem uklopiti u Tuzlu.
Moj amidža koji je živio do rata u Bijeljini, a sad je u Tuzli taksist i hejta ove iz Siminog Hana :urnebes:
Let's talk about SIX baby!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la xaviesta » 09 jul 2019, 01:42

O cemu vi raspravljate a Tuzla selendra sama po sebi.
Prove me wrong.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fowl95 » 09 jul 2019, 03:14

xaviesta je napisao/la:O cemu vi raspravljate a Tuzla selendra sama po sebi.
Prove me wrong.
Cijela Bosna je selo.
Let's talk about SIX baby!

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GracanicaAA » 09 jul 2019, 03:15

Derdiyok je napisao/la:
slika
Ovako ja izgledam kad idem kuci iz trece.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 09 jul 2019, 03:55

GracanicaAA je napisao/la:
Ovako ja izgledam kad idem kuci iz trece.
Ja u svakoj :mrgreen:

Blago tebi, ti ćeš moći na utakmicu. :(
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 09 jul 2019, 11:17

Da hoće ovi Iranci syebat šta sa ovim uranijumom i atomskim bombama i prvo sebe uništiti a potom i sve nas poslati u pm
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Denchi » 09 jul 2019, 11:31

GracanicaAA je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
slika
Ovako ja izgledam kad idem kuci iz trece.
U kojoj pekari radis :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GracanicaAA » 09 jul 2019, 12:16

Denchi je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
slika
Ovako ja izgledam kad idem kuci iz trece.
U kojoj pekari radis :D :rol:
Nije pekara vec firma tacnije majstor. :kafa:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, bavariapivo, Jabroni, Judd, L-Train, Licniznanstvenik i 28 gostiju.