NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 09 jul 2019, 11:46

crvenobijeli je napisao/la:Ozren peric i joco stokic u modrici....
Joco je sigurno iskao dosta dosta para i Perić sigurno

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 09 jul 2019, 11:50

spiska je napisao/la:Ozbiljan napadač traži ozbiljne novce mislim da u ovome trenutku mu ne može dati to sto traži mi ćemo se okrenuti nekoj jeftinijoj varijanti. Večeras najbitnije trenera riješiti pa ćemo dalje sa igračima u pregovorima smo sa dva top veznjaka čekamo rasplet.
Sta je sa Novice i Šare?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 11:52

Otpali hoce masu para bjezi ba... deremo Jedinstvo u prvom kolu

amalfitano17
Postovi: 10
Pridružen/a: 21 jun 2018, 15:57
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la amalfitano17 » 09 jul 2019, 12:41

zatvorite Cibru u napadu,Nuspahica nulirajte i eto tri boda :salut: :salut:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 12:57

Mi sa xom zadovoljni. Daleko putovanje uvijek neugodan domacin.zezo se ja gore Najrealni x.

Ocekuju nas jaranike izuzetno teskih pet prvih kola tu ce se pokazat gdje i sta smo... sto prije trenera i igrace naci da se pocne... mogli bi dozivit katastrofu u prvim kolima ako nebudemo spremni... al siguran sam da deremo
Tesko da ce nam ko gol dat

Jedinstvo - Zvijezda , x
Rudar - Zvijezda , 2
Zvijezda - Metalleghe, 1
Budućnost - Zvijezda, x
Zvijezda -Tosk 1

Ovako kad gledam 10 bodova ako uzmemo u ovi pet tekmi borit ce mo se za premijer ligu.

Diaspora
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Diaspora » 09 jul 2019, 14:55

Combe ja ne znam o cemu ti sanjas i samo s....s po forumu. LIKU SHVATI da NK " Zvijezda" nije Real Madrid pa upri prstom i kes na sto i tj to..
Pusti ljude nek rade svoj poso, u okviru financija koje stoje na raspolaganju.. Ak ti oces praviti ekipu i napadat Premir Ligu lepi moj 250.000 eura u torbicu adresu znas.
Cobane jedan...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 15:12

Ma pusti Combeta ba niko njega vise ni neuzima za ozbiljno... Njemu Jovo napadac nevalja lik sila nebeska... velik pokretan borben extra napadac... Dahoce doci samo

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 09 jul 2019, 16:01

Premier ligu ja nisam nigdje ni spominjo. To su drugi radili. Samo znam da ukoliko hoces i malo ozbiljnu ekipu moras imati najmanje13-14 igraca + 2 golmana ne racunajuci juniore. Ovo sto vidim je sviranje ku rcu kao i prethodnih godina. Sve igrace koje su spominjali da trebaju doc su spominjali oni po carsiji a ne ja.
A tebi je combicu svaki nato. Jovo dok nije dosao kod nas nije gola zabio 3 g. ko napadac i kod nas je od 5 dao 3 raspaloj Bosni kod kuce.
I dalje sam misljenja da on u ozbiljnoj ekipi moze bit samo rezervni napadac. A dokaz tome je i Krupa gdje nema mjesta i sad kad su ispali. A ljudi znaju procijeniti jer su uradili par dobrih izlaznih transfera.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 09 jul 2019, 18:04

combe80 je napisao/la:Mi sa xom zadovoljni. Daleko putovanje uvijek neugodan domacin.zezo se ja gore Najrealni x.

Ocekuju nas jaranike izuzetno teskih pet prvih kola tu ce se pokazat gdje i sta smo... sto prije trenera i igrace naci da se pocne... mogli bi dozivit katastrofu u prvim kolima ako nebudemo spremni... al siguran sam da deremo
Tesko da ce nam ko gol dat

Jedinstvo - Zvijezda , x
Rudar - Zvijezda , 2
Zvijezda - Metalleghe, 1
Budućnost - Zvijezda, x
Zvijezda -Tosk 1

Ovako kad gledam 10 bodova ako uzmemo u ovi pet tekmi borit ce mo se za premijer ligu.
E moj Čombe, ako 8 uzmemo od ovih tekmi, to je max. Druže, ne kontam, jel ti ložis sam sebe ili raju? Pa u Bihaću je bod max...Znači ovdje računaj, max jedno 8 bodova. Kakvih 10-11 moj Čombe, pa to ni Zvijezda iz boljih dana ne bi izvukla, imaš bolan 3 gostovanja i to sva 3 teška...
Tebe čovjek kad pita, mi bi Real dobili po tvom, a situacija u klubu i dalje na staklenim nogama, pojačanja se dovode mimo trenerovih zamisli, to samo još kod nas ima...
Valjda svaki normalan klub, prvo dovede trenera pa onda idu pojačanja prema njegovoj igri koju će igrati i prema finansijskim mogućnostima...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 20:04

Mi trenera imamo radi covjek iz sjene... moro covjek malo na more otic.. nesto novo isprobat... trebo bi sutra prekosutra i sa njim par extra igraca...

Bit ce mo medju top tri ekipe... matori Lazoooo volimo te...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 09 jul 2019, 20:14

Trener je Mile kad bude zvanično ja ću se oglasit! Večerašnjim sastankom moj angažman oko Zvijezde je završen ja nisam pcka ja volim Zvijezda je moj klub! Ja ga ne želim uništavati svojim odlukama odnosno šutnjom! Protiv sam kupovine i prodaje i to će biti moj stav, svi koji šute odobravaju trgovinu hvala!

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 09 jul 2019, 20:29

Ne znam jel Zvijezda nekad imala teži raspored...gostuje: Jedinstvo,Rudar Kakanj,Buducnost,Bratstvo,GOŠK,Radnik H.,Travnik i Čapljina :hmmmmm: a kući: Metalleghe,TOŠK,Olimpik,Orašje,Slaven,Igman i Goražde.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 jul 2019, 20:46

HMKAHH je napisao/la:Ne znam jel Zvijezda nekad imala teži raspored...gostuje: Jedinstvo,Rudar Kakanj,Buducnost,Bratstvo,GOŠK,Radnik H.,Travnik i Čapljina :hmmmmm: a kući: Metalleghe,TOŠK,Olimpik,Orašje,Slaven,Igman i Goražde.
Al zato na proljece 3 kuci od 5
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 20:49

Davno je prica kruzila da Ce matori Lazo dvi tri godine ostat kod nas... Gdje ima dima ima i vatre

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 09 jul 2019, 20:59

spiska je napisao/la:Trener je Mile kad bude zvanično ja ću se oglasit! Večerašnjim sastankom moj angažman oko Zvijezde je završen ja nisam pcka ja volim Zvijezda je moj klub! Ja ga ne želim uništavati svojim odlukama odnosno šutnjom! Protiv sam kupovine i prodaje i to će biti moj stav, svi koji šute odobravaju trgovinu hvala!
Ako je Mile trener, onda se opet posralo i po Zvijezdi, po navijačima i po svemu... Bravo Pisko majstore, odstupi lagano, ne kaljaj svoj obraz. Mi treba da igramo 2. Federalnu, jer smo postali ekipa za kupovinu i prodaju, razna mešetarenja, lopovluke nadrimenadžera i sl. Žalosno, još ljudi ovdje pričaju o nekoj PL. Pa ako udjemo u PL, evo ja ću se go skinuti i prošetati čaršijom, javno obećajem. Šta nam rade debili od kluba, pa ima li ovom više kraja?! Cirkus se nastavlja, samo se neke uloge mijenjaju...

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 09 jul 2019, 21:16

Pa **** mamu i saldi i miletu ja vise nikad na stadion necu. Piska svaka cast brate

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 21:20

Extra lijepu smo pricu poceli pricat o Zvijezdi i ispade jaro Combe upravu sve... okrenu se sve...

Hvala ti Piska sto si uletio opet kad je najgore bilo da spasis sto se spasit da... Neda se izgleda ti njemacka sudjena... neko iz sjene radi...

Vadi nas matori Lazo...

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 09 jul 2019, 21:26

shevchet je napisao/la:Svake godine ista priča, doći će ovaj, pa onaj, pa na kraju će se opet krpiti ekipa par dana pred početak... Jedan potpiše, drugi uzme papire i ode, trećeg menadžer odvede, četvrtog klub predstavi na stranici, a lik ode bez ijednog treninga i sve tako u krug. Mislim ko još vjeruje u ove "informacije" taj ili je lud, ili je prespavao otkad smo ispali u Federalku...
Kad i ako dodje taj famozni trener i ta famozna pojačanja, onda možemo sjesti i kontati šta dalje, a ne da lupetamo o PL a 70% stvari nije riješeno... Svašta!
@combe80

Ja ovo napisao, a ti odgovori vi jaranike napravili profile neki dan, pa pričate budalaštine i sl.
Moj čombiću, imam ja malo više godina nego što ti misliš i prošao sam davno svakakve marifetluke, da bi mi neki čobani iz kluba mogu prodavati istu maglu evo godinama!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 jul 2019, 21:44

Edis je umijesan u to sve...treba ic glasat
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 09 jul 2019, 21:50

Polako ba u svemu ima fine pozitive nista jos zvanicno nije lijepa je prica pocela tako treba dalje da ide..

Pa sta i ako matori dodje ako uprava nece da mulja nemoze ni on. Ostaj tu Piska ba i nadgledaj lagano ima i Eso i on je sila moze nadgledat... budel Lazo namjesto napolje i cao... nemoze sam namjestat sigurno.

Fin trening danas, travnjak sila... fina prica krece samo polako
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 09 jul 2019, 21:52, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.