Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Federer17 » 09 jul 2019, 15:53

@Tesnjak, de bolan druze, ohladi malo. Zadao si se pisati kao malo dijete kad mu se igracke donesu.

Shvati da postoje oni s kojima se ne slazes i shvati da ne moras na svaku reagovati. Nisi valjda Musin advokat?

S obzirom da ovaj pdf pratim puno ranije od tebe, odlicno znam kakvo misljenje o Musi ima Ghuraba, Legenda, (ili ko vec) i odlicno znam koliko prate njegovu karijeru. Ako mislis da ce se svaki njegov korak dozivjeti na nacin na koji ti dozivis, onda se ispisi s foruma. Zasto sve odmah povezivati s mrznjom, ljubomorom, ili cime vec? Kritike su normalna pojava i podlozan im je svako, pogotovo sportisti. Kritika ne znaci i mrznja.

Paja je druga prica, on je vec opasan po okolinu.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 09 jul 2019, 16:04

Federer17 je napisao/la:@Tesnjak, de bolan druze, ohladi malo. Zadao si se pisati kao malo dijete kad mu se igracke donesu.

Shvati da postoje oni s kojima se ne slazes i shvati da ne moras na svaku reagovati. Nisi valjda Musin advokat?

S obzirom da ovaj pdf pratim puno ranije od tebe, odlicno znam kakvo misljenje o Musi ima Ghuraba, Legenda, (ili ko vec) i odlicno znam koliko prate njegovu karijeru. Ako mislis da ce se svaki njegov korak dozivjeti na nacin na koji ti dozivis, onda se ispisi s foruma. Zasto sve odmah povezivati s mrznjom, ljubomorom, ili cime vec? Kritike su normalna pojava i podlozan im je svako, pogotovo sportisti. Kritika ne znaci i mrznja.

Paja je druga prica, on je vec opasan po okolinu.
Kritika je pisanje o nečijem radovanju nakon blokade? How yes no.

Al' svakako si upravu, gubitak vremena je pisati ovakvim stručnjacima. Čekam Džananov sljedeći osmijeh, ili Jusufov sljedeći stajling da bih čitao "dobronamjerne kritike" vrhunskih znalaca.

I čisto da znaš, ovaj forum pratim jako, jako dugo, sa tim da sam se tek relativno nedavno prijavio da imam mogućnost i pisati. :thumbup:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Oikamid » 09 jul 2019, 16:20

Zašto ovaj tešanjski papak na svakoj temi nekoga otvoreno vrijeđa i još uvijek ima account?

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 09 jul 2019, 16:23

Oikamid je napisao/la:Zašto ovaj tešanjski papak na svakoj temi nekoga otvoreno vrijeđa i još uvijek ima account?
Dobro je pa "papak" nije uvreda. :mrgreen: na svakoj? Ne bih znao tačan broj tema na forumu, al' siguran sam da ne pišem na svakoj. :rol:
Vidim još jedan intelektualac se javlja. :urnebes:

Edit: papak je onaj što te napravi. ;)

EDIT BY MOD:

@Tesnjak1991

Ako nastaviš sa ovakvim vokabularom kao što činiš proteklih dana vrlo brzo ćeš završiti svoju karijeru na našem forumu. "Suptilna" vrijeđanja polako prelaze u otvorene prostakluke. Smatraj da si dobio žuti karton. Smiri hormone, poštuj sagovornike i njihova mišljenja u protivnom znaš šta te već čeka.
Zadnja izmjena: Tesnjak1991, dana/u 09 jul 2019, 16:25, ukupno mijenjano 1 put.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Federer17 » 09 jul 2019, 16:24

Tesnjak1991 je napisao/la: Kritika je pisanje o nečijem radovanju nakon blokade? How yes no.

Al' svakako si upravu, gubitak vremena je pisati ovakvim stručnjacima. Čekam Džananov sljedeći osmijeh, ili Jusufov sljedeći stajling da bih čitao "dobronamjerne kritike" vrhunskih znalaca.

I čisto da znaš, ovaj forum pratim jako, jako dugo, sa tim da sam se tek relativno nedavno prijavio da imam mogućnost i pisati. :thumbup:
Sve je to dio necije licnosti, ne samo igra koju prikazuju na terenu. Obicno su najvoljeniji oni sportisti koji su van terena spusteni, normalni, postuju protivnika, bez nekakvih glamuroznih izjava i slicno. I ta kritika je rezultat njegove lose igre, koja nimalo ne prati ono sto on izjavljuje u svojim intervjuima.

Ni meni mnoge Musine stvari u vezi s njegovim ponasanjem ne odgovaraju, ali ga pratim jer je nas, inace ga vjerovatno ne bih simpatisao.

Ako smijem od tebe iskazati svoje misljenje da sam pristalica vise ovih gore nabrijanih osobina kod sportiste, a jok one napaljene, uzdignute, koji nakon 2 poena dizu publiku, provociraju protivnika, hvale sami sebe... Ako ne smijem, onda se izvinjavam.

I da, previse si prepotentan. Najlakse ti je na isti nacin uzvratiti.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 09 jul 2019, 16:25

Federer17 je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: Kritika je pisanje o nečijem radovanju nakon blokade? How yes no.

Al' svakako si upravu, gubitak vremena je pisati ovakvim stručnjacima. Čekam Džananov sljedeći osmijeh, ili Jusufov sljedeći stajling da bih čitao "dobronamjerne kritike" vrhunskih znalaca.

I čisto da znaš, ovaj forum pratim jako, jako dugo, sa tim da sam se tek relativno nedavno prijavio da imam mogućnost i pisati. :thumbup:
Sve je to dio necije licnosti, ne samo igra koju prikazuju na terenu. Obicno su najvoljeniji oni sportisti koji su van terena spusteni, normalni, postuju protivnika, bez nekakvih glamuroznih izjava i slicno. I ta kritika je rezultat njegove lose igre, koja nimalo ne prati ono sto on izjavljuje u svojim intervjuima.

Ni meni mnoge Musine stvari u vezi s njegovim ponasanjem ne odgovaraju, ali ga pratim jer je nas, inace ga vjerovatno ne bih simpatisao.

Ako smijem od tebe iskazati svoje misljenje da sam pristalica vise ovih gore nabrijanih osobina kod sportiste, a jok one napaljene, uzdignute, koji nakon 2 poena dizu publiku, provociraju protivnika, hvale sami sebe... Ako ne smijem, onda se izvinjavam.

I da, previse si prepotentan. Najlakse ti je na isti nacin uzvratiti.
:thumbup:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Zagor121
Postovi: 273
Pridružen/a: 19 jun 2018, 23:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Zagor121 » 09 jul 2019, 17:23

:yawn: oj majko mila bice ovdje i tuce radi Muse :opaopa:
Dan tmuran ja mahmuran

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BenjooJutub » 09 jul 2019, 20:13

Tracy3McGrady je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la: svaka cast na optimizmu ali mene bi bilo stid pisat ovo...luka je druga galaksija, vrlo brzo all nba kandidat...musa se bori za opstanak u ligi
ali haj, svakom svoje
Puno psiha igra ulogu, Luka je imao svu slobodu ovog svijeta prošle godine, naravno da ju je zaslužio ali to puno znači. Kad znaš da nećeš biti izbačen nakon par promašaja već d možeš bukvalno raditi šta ti volja, uz naravno sav talenat koji posjeduje, ne može ono svako što je Luka radio prošle sezone. Ali smatram da je Musi najveći problem psiha, kad to riješi i kad dobije pravu priliku onda ćemo pričati ko je ko. Do tada je Luka rusija za Musu
Sudeći poMusinim izjavama njegova psiha i samopouzdanje ne bi trebali predstavljati neki problem. Ili se klasično ku*či sa izjavama po intervjuima.

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Profesor » 09 jul 2019, 22:33

Dobar je Dzanko, samo naprijed decko. Samo da loma smanji kurchenje. Bara-bara sa Lukom u ovoj sezoni.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 09 jul 2019, 22:39

Mozda Lukom Samanicem
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4223
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 10 jul 2019, 16:37

https://www.sports-reference.com/cbb/pl ... ons-1.html

Statistika onog kosonje Ponsa, koji nas je za 15-ak minuta unistio na U17 SP. On i Hoard su nas tad zatrpali ofanzivno, a pozadi Musi nisu dali da dise. Svi smo mislili da su obojica nba potencijali, a jedino je Hoard ove godine uspio osigurati two way ugovor s Portlandom, iako nije draftovan. Za ovog drugog ova statistika iznad sve pokazuje. Kad se to uzme u obzir, Dzanan je u odnosu na njih svemirski brod.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hz1987 » 10 jul 2019, 17:22

Ghuraba je napisao/la:https://www.sports-reference.com/cbb/pl ... ons-1.html

Statistika onog kosonje Ponsa, koji nas je za 15-ak minuta unistio na U17 SP. On i Hoard su nas tad zatrpali ofanzivno, a pozadi Musi nisu dali da dise. Svi smo mislili da su obojica nba potencijali, a jedino je Hoard ove godine uspio osigurati two way ugovor s Portlandom, iako nije draftovan. Za ovog drugog ova statistika iznad sve pokazuje. Kad se to uzme u obzir, Dzanan je u odnosu na njih svemirski brod.
Lako je njima bilo dominirati nad klincima od 17yr sa svojih 19-20yr koliko obicno imaju sa prepravljanjima rodnih listova zarad rezultata nacije.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 10 jul 2019, 23:35

Ima li ko stream?
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 10 jul 2019, 23:40

BosniaBoston je napisao/la:Ima li ko stream?
http://mygoaltv.com/orlando-magic-vs-br ... ets-m12576

Probaj.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
0oo0
Postovi: 1171
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la 0oo0 » 10 jul 2019, 23:41

BosniaBoston je napisao/la:Ima li ko stream?
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php? ... 204256&fwm
🔵⚪

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la _dreamer_ » 11 jul 2019, 00:07

a jest los... evo demantira me odmah
Zadnja izmjena: _dreamer_, dana/u 11 jul 2019, 00:08, ukupno mijenjano 2 puta.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 11 jul 2019, 00:07

_dreamer_ je napisao/la:a jest los...
Cim si napisao 3 trice ko kap :D
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 11 jul 2019, 00:12

_dreamer_ je napisao/la:a jest los... evo demantira me odmah
Sve je loše dok nije počeo da igra jednostavno. Pick sa Allenom, 4 trice ko kap, jedna se nije brojala. Igraj opušteno, pa jedan Curry šuta 2/15 zašto ne bi mogao ti. Evo opet sjajan ulaz
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la _dreamer_ » 11 jul 2019, 00:17

Tracy3McGrady je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:a jest los... evo demantira me odmah
Sve je loše dok nije počeo da igra jednostavno. Pick sa Allenom, 4 trice ko kap, jedna se nije brojala. Igraj opušteno, pa jedan Curry šuta 2/15 zašto ne bi mogao ti. Evo opet sjajan ulaz
A sigurno je da se jos uvijek stavlja djelimicno pod pritisak, iako prica da nije tako. Doci ce s vremenom, samo se nadati da ce ovo do kraja Summer League odigrati na visokom nivou, a onda se nadati da ce dobiti priliku da bude dio rotacije.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 11 jul 2019, 00:21

Vidi se da nije prirodan opušten, hoće nešto na silu. Ovih 12pts za 3 minuta mu mogu dosta dobro ga donijeti što se samopouzdanja tiče. I dugo je ljeto, siguran sam da će vrijedno raditi ali bi bilo od velike važnosti da odradi koliko toliko dobar SL
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.