FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 14:17

plavousrcu je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:Jedno je sigurno. Ovi nece dugo ostati tu.. Samo je pitanje koliku ce stetu nanjeti klubu.

Nemogu da vjerujem da ne postoji vise ljudi u BiH kojem je Zeljo drag i koji imaju svoje JA.. Strahota kako su srozali klub za rekordno vrijeme. Jedino sto smo htjeli od njih (kao i od svake uprave) je da radi za dobrobit Zelje, transparentno i posteno. A oni ovako..

He frajer dodje u Zelju i uvali svoju opremu i uze fan shop :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I da milion i nesto za tri godine. Prvi put u istoriji proizvodjac opreme nam placa da nas oblaci. Za tri mjeseca od niceg pocinjemo liciti na klub. Zirat 100.000 jos moramo preko njih poslovati, od njih kredite uzimati. Pogledaj razliku. Drasticna.
Keru radi se o 800.000. Keru znas li koliko je nas fan shop sam izbacivao godisnje? Vidjet cemo na kraju godine, navijaci ce svoje reci, Umbro dresova je prodano ko u prici. Selimovicu yebem te usta karinoo
Zadnja izmjena: Manijaci19871921, dana/u 10 jul 2019, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 14:18

UBIPITAR je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Zato je debil i usao u klub da uvali robu i lafo dao ostavku. E moj Badzak i ti ko nesto najavljujes. Nek vas je sram.
Od one izjave Badzaka sve sto je moglo krenuti ka losem je krenulo. Obradovao nas je svaka cast. Svaka cast svima redom.. Dobro su se pokazali od dolaska.
Ma ja,yebo milion,pi*kin dim!
Zato pozajmica sa kamatom 7 posto nije pickin dim. Smijesni likovi, sve vise sam siguran da od njih 10 sa poznate viber grupe 9 nije krocilo na Grbavicu.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 14:20

plavousrcu je napisao/la: Zato pozajmica sa kamatom 7 posto nije pickin dim. Smijesni likovi, sve vise sam siguran da od njih 10 sa poznate viber grupe 9 nije krocilo na Grbavicu.
Krelac neuki uzmi zakon o pozajmicama, kada je u pitanju pravno lice i umukni..

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 14:24

Manijaci19871921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:Jedno je sigurno. Ovi nece dugo ostati tu.. Samo je pitanje koliku ce stetu nanjeti klubu.

Nemogu da vjerujem da ne postoji vise ljudi u BiH kojem je Zeljo drag i koji imaju svoje JA.. Strahota kako su srozali klub za rekordno vrijeme. Jedino sto smo htjeli od njih (kao i od svake uprave) je da radi za dobrobit Zelje, transparentno i posteno. A oni ovako..

He frajer dodje u Zelju i uvali svoju opremu i uze fan shop :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I da milion i nesto za tri godine. Prvi put u istoriji proizvodjac opreme nam placa da nas oblaci. Za tri mjeseca od niceg pocinjemo liciti na klub. Zirat 100.000 jos moramo preko njih poslovati, od njih kredite uzimati. Pogledaj razliku. Drasticna.
Keru radi se o 800.000. Keru znas li koliko je nas fan shop sam izbacivao godisnje? Vidjet cemo na kraju godine, navijaci im nista ne vjeruju, kolaps! Selimovicu yebem te usta karinoo
Pjenis papak pjenis. Hoces sta za smirenje? Ili ces maramicu. Koji navijaci? Vi s viber grupe po ustaljenim procedurama. Ima li sta pod hipotekom lopovi jedni. Pravu raju hajcate a vas Ublehas vec zalozio prostore. Nije imao muda Skupstinu obavijestiti. Ni milimetra i ne lazi, radi se o vise od miliona. Najveci sponzor u ligi. Bravo!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 10 jul 2019, 14:25

@plavosrcu bravo.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 14:26

Manijaci19871921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la: Zato pozajmica sa kamatom 7 posto nije pickin dim. Smijesni likovi, sve vise sam siguran da od njih 10 sa poznate viber grupe 9 nije krocilo na Grbavicu.
Krelac neuki uzmi zakon o pozajmicama, kada je u pitanju pravno lice i umukni..
Zaboravio sam. Vratio je 7 posto u klub odmah a dobio za tih 7 posto vracenih reklamu na stadionu. Ni milimetra.

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AtlaZ » 10 jul 2019, 14:31

Zijanili licencu za 30k a ovdje ovce vjeruju o nekim milionima. E ovce ovce.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 14:33

Da je lijepi i posteni isplatio dugove treneru a imao je vise od godinu vremena ne bismo zijanili licencu. Ni milimetra :tralala: :tralala: :tralala:
Zadnja izmjena: plavousrcu, dana/u 10 jul 2019, 14:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 10 jul 2019, 14:33

HongKong je napisao/la:Izgleda No.1 oprema
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sazna ... /190710071
e jeb.iga

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 14:39

Ugovor sa Umbrom.
Prvi tim dobiija gratis opremu svake sezone u iznosu xx xxx pod uslovima:

Prva godina ugovora:
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 5.000 KM. Omladinski naručuje min 300 paketa opreme

Druga godina Ugovora
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 10.000 KM. Omladinski naručuje min 100 paketa opreme

Treća godina Ugovora
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 10.000 KM. Omladinski naručuje min 100 paketa opreme

Fan shop prodaje opremu ( svake godine se prodalo min. 2000 dresova ) sa maržom koja je donosila veliku zaradu klubu.

Ono što je važno napomenuti, roditelju su plaćali opremu po cijenama koju je klub dobio, tj. na opremi omladinskog pogona nije bilo marže.
Samo LAZITE!!!!!!
Zadnja izmjena: Manijaci19871921, dana/u 10 jul 2019, 14:57, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 10 jul 2019, 14:41

Biće te javno obavješteni!
F 5
Samo Naprijed samo naprijed Željo moj!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 10 jul 2019, 14:43

HongKong je napisao/la:Ako je pitanje ko laze izmedju dvije osobe, a jedna od njih je Sinan, dileme ne bi trebalo biti :lol:
Uvijek bih radije izabrao Umbro jer su stvarno napravili dobre dresove i dobru opremu za treniranje. Ipak je to svjetski poznat brend. Samo ne znam koliko je povoljan ugovor koji smo imali s njima.
Sto se ovih manje poznatih tice ima i tu nekih prednosti. Unikatan dizajn, manja cijena u prodaji sto takodjer treba uzeti u obzir. Mozda bude vise prodatih dresova ako su finansijski dostupniji ljudima. Sad da imamo adidas npr. pa koliko raje bi moglo izdvojit 100 i nesto km za dres. Treba i na to misliti.
Meni bi najbolje bilo da imamo nekog proizvodjaca poput macron, joma, diadora jer su ta neka sredina. Kvalitet nije los, cijena nije prevelika.
Manijaci19871921 je napisao/la:
UBIPITAR je napisao/la:
Bićeš blagovremeno informisan!
Raspolazem svim informacijama, informacije koje sam dobio su iz Kluba. Samo budala i slijep ne bi znali prosuditi sta to Zelji donosi, a sta drugoj strani. Ne zelim previse pisati o tome, a mogao bih danima. 0 bodova! I nije tacno da smo mi cifre isplacivali Umbru. Taj ugovor uopste nije bio stetab. Prvi tim je komplet opremu besplatno dobijao. Imali smo klauzulu da u toku godine narucimo min. 3 puta odredjenu kolicinu opreme. S obzirom da je ove godine prodaja dresova bila izvrsna, lako je doci do zakljucka ko zeli da dodje! Vidjecemo ove godine i clanske, godisnje, a pogotovo dresove koji su se uzimali proslih godina ( umbro, diadora) ko ludi. Nek se na kraju godine podvuce crta, te ce se vidjeti sta navijaci misle o ovome svemu.
prodaja dresova bi bila dobra da smo u stanju naručiti i platiti iste za shop, to je uvijek bio problem. nažalost ta situacija se ponavlja iz godine u godinu i uglavnom se u shopu nije imalo šta kupiti, zadnjih godinu dvije se to malo poboljšalo, priji su bile dvije hefte godišnje kad je bilo dresova!
pa mi tek od prije neki dan imamo online shop, kasnimo za 15 godina najmanje!

apropo specijalnih dresova, pa napravili su nam i diadora i patrick specijalni dres, patrick je čak i direktno odštampao grb na dresu (po meni naš najbolji dres ikada) ali je na kraju tih dresova bilo za kupiti svega par dana. ovaj zadnji umbrov dres je bio isto top.

ali na kraju krajeva jeb.eš kvalitetu i customizaciju, ako nam neko plati dobre pare da nosimo njihove dresove bujrum, ma neka bude i YASSA :mrgreen:

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AtlaZ » 10 jul 2019, 14:50

slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 14:52

AtlaZ je napisao/la:slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:
Odlicni dresovi. Dobar i dizajn :salut: :salut: :salut:

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 14:54

Dresovi su bolesni. Yebem ti dan sto je osvanuo. Kakvi su ovo ljudi da im svaka informacija sad valja. Kako mozes reci da je dobar dres, gledaj na sta lice. Selinovicu nije ti ovo travnik yebem ti sve sto imas

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 14:57

Manijaci19871921 je napisao/la:Ugovor sa Umbrom.
Prvi tim dobiija gratis opremu svake sezone u iznosu xx xxx pod uslovima:

Prva godina ugovora:
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 5.000 KM. Omladinski naručuje min 300 paketa opreme

Druga godina Ugovora
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 10.000 KM. Omladinski naručuje min 100 paketa opreme

Treća godina Ugovora
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 10.000 KM. Omladinski naručuje min 100 paketa opreme

Fan shop prodaje opremu ( svake godine se prodalo min. 2000 dresova ) sa maržom koja je donosila veliku zaradu klubu.

Ono što je važno napomenuti, roditelju su plaćali opremu po cijenama koju je klub dobio, tj. na opremi omladinskog pogona nije bilo marže.
Samo LAZITE!!!!!!
To je taj stetni ugovor s Umbrom jel? Moze li neko od vas lazova objasnit stetnost?

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 10 jul 2019, 14:58

Domace, unikatno i finansijski povoljno za klub. Ja podrzavam.

Meni je ovaj umbro odlican, ali hajde, imamo vecih problema od dresova. **** mi se u cemu igraju, vec kako igraju.


Ja ne znam sta ti toliko pjenis @manijaci19871921 ? Opusteno ba. Treba stadion napuniti. Pojedinci sjede kuci i hoce da se njih pita koje ce marke biti dres i kojeg igraca treba dovesti?
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 14:59

Ako jos dodamo da cemo za tri godine dobiti vise od milion onda se ovi dresovi sami oblace i sami skidaju.
Zadnja izmjena: plavousrcu, dana/u 10 jul 2019, 15:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 14:59

kerimatomic1921 je napisao/la:Domace, unikatno i finansijski povoljno za klub. Ja podrzavam.

Meni je ovaj umbro odlican, ali hajde, imamo vecih problema od dresova. **** mi se u cemu igraju, vec kako igraju.


Ja ne znam sta ti toliko pjenis @manijaci19871921 ? Opusteno ba. Treba stadion napuniti. Pojedinci sjede kuci i hoce da se njih pita koje ce marke biti dres i kojeg igraca treba dovesti?
Zato sto su dresovi super bili, prodaja je isla haos. Zato sto ovaj travnicki mesetar dobija vece beneficije od nas nego mi od njega, i zato sto postoji velika mogucnost da budemo tuzeni od Umbra imaju sve osnove.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 15:03

Manijaci19871921 je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Domace, unikatno i finansijski povoljno za klub. Ja podrzavam.

Meni je ovaj umbro odlican, ali hajde, imamo vecih problema od dresova. **** mi se u cemu igraju, vec kako igraju.


Ja ne znam sta ti toliko pjenis @manijaci19871921 ? Opusteno ba. Treba stadion napuniti. Pojedinci sjede kuci i hoce da se njih pita koje ce marke biti dres i kojeg igraca treba dovesti?
Zato sto su dresovi super bili, prodaja je isla haos. Zato sto ovaj travnicki mesetar dobija vece beneficije od nas nego mi od njega, i zato sto postoji velika mogucnost da budemo tuzeni od Umbra imaju sve osnove.
A kako ti znas? Objavilo vas 10 na viber grupi? Koliko je klub financijski profitirao od ovog super ugovora? Gdje je raja van Sarajeva mogla kupiti dresove? Je li ta stavka bila u ugovoru? Objasni nam kako on dobija vece beneficije ako mi dobijamo vise od milion za tri godine? Da li to znaci da smo od Umbra imali 400.000 godisnje?

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.