FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamoTravnik » 10 jul 2019, 15:07

slika
slika

Momci, izvanjavam se na upadu ali moram komentarisati. Ako je istina za dresove, nece vam biti losi to je sigurno, momci koji dizajniraju su beton u svome poslu, dizajnirali su ove gore Velezove zadnje garniture (kao i sve ostale).

A sto se tice prodaje, ako Zeljo bude dobro igrao, osvojio nesto, svaki ce se dres prodati, da je kineski, no1 ili adidas. :thumbup:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 15:10

SamoTravnik je napisao/la:slika
slika

Momci, izvanjavam se na upadu ali moram komentarisati. Ako je istina za dresove, nece vam biti losi to je sigurno, momci koji dizajniraju su beton u svome poslu, dizajnirali su ove gore Velezove zadnje garniture (kao i sve ostale).

A sto se tice prodaje, ako Zeljo bude dobro igrao, osvojio nesto, svaki ce se dres prodati, da je kineski, no1 ili adidas. :thumbup:
Top dresovi. Pusti ove lazne navijace. Nigdje nikog kad se uplati 350.000 Ublehasovog duga. Ugasili tad viber grupu.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 10 jul 2019, 15:11

I da,sačekajmo da vidimo,prezentaciju i design dresova :cool:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 10 jul 2019, 15:14

@plavousrcu meni ovdje nisu problem dresovi, već način na koji expredsjednik dosao do ovog ugovora. svaka druga mu je laž. po ovome on nije dao ostavku iz moralnih razloga već iz razloga da ne bude u sukobu interesa. imamo (i imali smo vazda) mahalu u klubu (ne može ništa ostati u 4 zida da ga j.ebes), što ti je trebao demant kad su **** objavile da je nova oprema marke No1
stvarno ne znam sta donosi (odnosi) taj ugovor, al mi je pravi amaterizam da 10 dana prije početka prvenstva nemamo dresove u slobodnoj prodaji.
moSa ljoŽe

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 10 jul 2019, 15:17

Nek su samo plavi u razlicitim varijantama.

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 10 jul 2019, 15:24

Ma neka budu kakvi god dresovi, samo da u njima
(pro)igraju igrači. :bih:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 15:26

lijevapolutka je napisao/la:@plavousrcu meni ovdje nisu problem dresovi, već način na koji expredsjednik dosao do ovog ugovora. svaka druga mu je laž. po ovome on nije dao ostavku iz moralnih razloga već iz razloga da ne bude u sukobu interesa. imamo (i imali smo vazda) mahalu u klubu (ne može ništa ostati u 4 zida da ga j.ebes), što ti je trebao demant kad su **** objavile da je nova oprema marke No1
stvarno ne znam sta donosi (odnosi) taj ugovor, al mi je pravi amaterizam da 10 dana prije početka prvenstva nemamo dresove u slobodnoj prodaji.
Dosta realno i u odnosu na ove teletabise lazne navijace moze se baciti diskusija. Na prvu bi moglo stajati sve sto pise, ali ne vjerujem da je tako. U Upravi kluba su sve sami Zeljovci, ljudi koji zive Zelju. Trener nam je Amar Osim, ej Osim. I sad da vjerujem da su oni tu radi pljacke. Izvinite ne mogu. Sve sto se radi radi se u interesu kluba. Zasto nema dresova u prodaji? Ne znam ali je skandalozno. A mozda je i do Umbra? Mozda i radi toga trazimo drugog ako trazimo.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 10 jul 2019, 15:28

lijevapolutka je napisao/la:@plavousrcu meni ovdje nisu problem dresovi, već način na koji expredsjednik dosao do ovog ugovora. svaka druga mu je laž. po ovome on nije dao ostavku iz moralnih razloga već iz razloga da ne bude u sukobu interesa. imamo (i imali smo vazda) mahalu u klubu (ne može ništa ostati u 4 zida da ga j.ebes), što ti je trebao demant kad su **** objavile da je nova oprema marke No1
stvarno ne znam sta donosi (odnosi) taj ugovor, al mi je pravi amaterizam da 10 dana prije početka prvenstva nemamo dresove u slobodnoj prodaji.
Prvo demant je Sinan objavio
Drugo,svi su tražili glavu Selimovića zbog licence,čovjek ispoštovao
Treće,tražili su nadoknadu štete,evo ispoštovao,
Nek ispoštuje i onaj iz 2016-te
Četvrto,koliko me sjećanje služi,prije tri godine,Diadora(ona krila),prvo kolo,DERBI,nije bilo dresova
Pozz
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 10 jul 2019, 15:46

@plavousrcu stalno se "svađam" sa pojedincima oko toga "da su svi dolaze u Želju da ga pokradu" i ne mogu da shvatim pojedince da to mogu da pomisle a kamoli da to izgovore (a da se razumijemo svuda ima kukolja). i stalno ih pitam gdje su svi ti silni kojima je Željo u srcu da pomognu kad je najgore (mislim na prekinutu skupštinu i 15 dana poslije kad niko nije htio da se prihvati uloge predsjednika kluba).

@UBIPITAR sto se Sinanove objave demanta tiče vjerujem da je istinita (nisam vjerovao da ću ovo ikad reći :lol: :lol: :lol: ) iz razloga sto Nihad davao raznorazne demante (a svojim ušima sam čuo tonski zapis od novinara radio sarajeva gdje je "molio" Senada da se vrati i pomogne) i zato kazem da je mnogo puta Nihad iznosio neistine. a što se tiče Diadora dresova i tu si u pravu i isto sam govorio da je pravi amaterizam da nemas dresova u slobodnoj prodaji (samo je tad bilo još gore jer je prvenstvo već bilo počelo)
moSa ljoŽe

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:03

Sto se drama stvori odjednom :lol:
Neki jedva docekali da pljuju po svemu, ne mislim na one koji kritikuju na normalan nacin.
Ne vidim kako je bolje da imamo opremu koju moramo placati nekome od opreme za koju ce nam neko placati. Bez obzira kakav je kvalitet, kao da neko u ovoj ligi zasluzuje da nosi nike ili adidas. Da goli igraju ne trebaju se stiditi toga pored cinjenice kakvi su zapravo amateri. Vidjet ce ih par hiljada ljudi u toj opremi i bas ce neko analizirati kakvi su im dresovi pored odvodne cijevi na sred terena u Prijedoru, zapaljenog sijena u Travniku, motorne pile u Tuzli i slicno.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 10 jul 2019, 16:11

Svaka cast Selimovicu na parama koje ce uloziti u klub :tokralju: vise od bilo kojeg prethodnika, ovo ce biti daleko najjaci sponzorski ugovor u drzavi
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 10 jul 2019, 16:16

Raja, pogledajte ova dva klipa taktičke analize FK Željezničar. Mislim da je interesanto, a na kanalu imate i taktičke analize ostalih ekipa iz PLBiH i nekih igrača.

Fudbaleri Željezničara na domaćim utakmicama pokušavaju vršiti pritisak na protivnika na način da odbrana a samim tim i cijela ekipa stoje veoma visoko. U završnicu često dolaze sa 6 ili 7 igrača što može predstavljati problem u situaciji kada izgube loptu i protivnik krene u kontranapad.




Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:22

AtlaZ je napisao/la:slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:
Hhahahahaha fuj
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 10 jul 2019, 16:28

LjoZee je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:
Hhahahahaha fuj
Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.
https://www.umbro.co.uk/clubs

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:31

Dobar potez ako ce klub zaraditi pare od proizvodjaca opreme :thumbup:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:31

irfo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:
Hhahahahaha fuj
Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.
https://www.umbro.co.uk/clubs

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota
Stid me sto smo u drustvu ovakvih kao sto su Famos i slicni. Cast Velezu da se ne uvrijede oni. Jos ako je istina da je uzeo fan shop Selimovic marke da Bog da ne zaradio preko ledja ovog kluba. Opet ocigledni tal jer se moglo i na drugu marku jeftiniju ako je to cilj, ali je jasno ko i zbog cega ulazi u klub.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:34

Mozda su i u Evertonu psovali upravi jer isti dres nosi Zajmovic kao njihovi igraci :lol:
Cuva Bog Zelju svog!

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 10 jul 2019, 16:36

Ima li ko grudnjak Zeljin za Remzu 6 znaci defanziva.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:37

irfo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:
Hhahahahaha fuj
Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.
https://www.umbro.co.uk/clubs

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota
Gube se viberovci. Zao mi Ljoze jer on nije navijac Ublehasa ali cesto nasjeda. Ako je istina tri godine i oko milion i 100
000 to je posao desetljeca. @braco ne mislim da mi svjesno igramo duge lopte ba Krpica. Jednostavno je to plan d kada nema mogucnosti za plan a b i c. @ljoze sta i da je uzeo fanshop, ako covjek daje ogromne novce onda mora nesto dobiti zauzvrat. Kakva vam je to logika? Razmisljate li uopce ili onako bubate. Uzmimo digitrone i sracunajmo koliko je klub zaradjivao godisnje od fanshopa i Umbra. Ako je to blizu 400.000 onda i ja kazem fuj.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:39

[/quote]
Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.
https://www.umbro.co.uk/clubs

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota[/quote]
Stid me sto smo u drustvu ovakvih kao sto su Famos i slicni. Cast Velezu da se ne uvrijede oni. Jos ako je istina da je uzeo fan shop Selimovic marke da Bog da ne zaradio preko ledja ovog kluba. Opet ocigledni tal jer se moglo i na drugu marku jeftiniju ako je to cilj, ali je jasno ko i zbog cega ulazi u klub.[/quote]
Kako se moglo? Ko bi ti dao pare ogromne da mu nosis dres? Nemojte bubati ljudi vise. Mozete mrziti ili voliti nekoga ali malo budite pametni i prije nego napisete kontajte sta pisete.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: voltron30 i 10 gostiju.