FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:40

Alipasino je napisao/la:Ima li ko grudnjak Zeljin za Remzu 6 znaci defanziva.
Ima za Remzu djaba, al moras narucit xxxy broj(manje od 2000) u prvoj godini. A u drugoj godini xxxz broj(vise od 2000) i sve sto prodas Remzinim frendicama imas(nemas) marzu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:42

Ja njemu nista ne vjerujem ni da je spreman dati te pare nista. Pokazao se kao lazov ko i vecina i nek odyebe vise ako je dao ostavku. Fan Shop je Zeljin i pare odatle trebaju ici iskljucivo u Zeljinu kasu. Koji klinac kupujem npr. neke tamo stvari sto imaju i te pare idu Nihadu, a Zelji nista ili neki malo procenat ukupno od toga svega. Sve ove clanske, godisnje i takve stvari kupujem jer idu direkt Zelji, a nikad clansku ne bi kupio da ona npr. ide u dzep Nihadu. Gura svoju firmu preko Zeljinih ledja ko i Misimovic i ja ga treba podrzati. Nisam ni ovog drugog necu ni prvog nek ide ako je dao ostavku.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:43

irfo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:slika

Velez, Travnik, Bosna, Hrasnica... :opaopa:
Hhahahahaha fuj
Sta je fuj ne kontam?
Zaradicemo ogromne pare na osnovu ovoga za razliku od Umbra kojem smo placali da bi nosili, uostalom nismo cak ni Umbru placali vec firmi koja je njihov zastupnik, Umbro nije ni cuo za nas, vec se samo ljepili grbovi na njihove dresove.
https://www.umbro.co.uk/clubs

Odes na stranicu, ljudi te ni ne spominju, nemaju te u sistemu uopste, bruka i sramota
Kako Vojvodine ima a nas nema. Mora da nas mrze i da je kamatarevic sredio da nas nema. Kao i sudije sto je sredjivao da sude kontra nas.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 16:46

LjoZee je napisao/la:Ja njemu nista ne vjerujem ni da je spreman dati te pare nista. Pokazao se kao lazov ko i vecina i nek odyebe vise ako je dao ostavku. Fan Shop je Zeljin i pare odatle trebaju ici iskljucivo u Zeljinu kasu. Koji klinac kupujem npr. neke tamo stvari sto imaju i te pare idu Nihadu, a Zelji nista ili neki malo procenat ukupno od toga svega. Sve ove clanske, godisnje i takve stvari kupujem jer idu direkt Zelji, a nikad clansku ne bi kupio da ona npr. ide u dzep Nihadu. Gura svoju firmu preko Zeljinih ledja ko i Misimovic i ja ga treba podrzati. Nisam ni ovog drugog necu ni prvog nek ide ako je dao ostavku.
Ti ko dvanaestogodisnjak. Sto si onda kupovao Umbro dres? Davao si pare sportvisionu a Zelji samo procenat. A sportvision nije davao Zelji pare a No1 ce davati.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:50

Zar nije od pocetka fan shopa tako islo? Klub ima samo procenat prodaje i to je to.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:51

Ljudi se sprdaju sto nosimo ovo jbt.
Sve je ovo uzas kod nas, zivi uzas. Poceli smo da sluzimo drugima za zaebanciju i postali prosjecan klub sa prosjecnim igracima i opremom. Hvala svima koji ovo omogucili od bivsih, sadasnjih i svih ostalih boli me djon iz koje ere i vremena. Hvala vam, debili.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AtlaZ » 10 jul 2019, 16:54

Necete dugo ostati razbojnici.... A trenutnoj upravi zelim da nas vise nikako ne iznenadjujete!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 16:56

Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Cuva Bog Zelju svog!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 10 jul 2019, 16:57

Umbro dresovi su po mom nasi najbolji dresovi, bas su unikatni. Ovo n1 ili kako se zove je smijesno. Ne treba se sve pljuvati samo sto je prijasnja uprava vodila klub i dogovorila. Ovo No1 je smijesno, amaterski. Ali ni dresovi ne igraju.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 10 jul 2019, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 10 jul 2019, 16:58

Ja mislim da je ovo pozitivana stvar sa dresovima no1. Nakraju krajeva domaći su a siguran sam da čemo financijski bolje proći nego do sada. Volio bi kad bi neko ko stvarno zna cifre objavi ih.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 16:59

HongKong je napisao/la:Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Svi su ista g. Ni ovi nista bolji nisu. Svi do jednog treba da odgovaraju.
Samo ne znam gdje se uvijek nadju ovako losi nama.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 10 jul 2019, 17:00

bojamora je napisao/la:Ja mislim da je ovo pozitivana stvar sa dresovima no1. Nakraju krajeva domaći su a siguran sam da čemo financijski bolje proći nego do sada. Volio bi kad bi neko ko stvarno zna cifre objavi ih.
Ja citam milion, ne znam je li gore napisati ili vjerovati u to da bi ti neko dao milion da mu nosis dresove :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 17:01

LjoZee je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Svi su ista g. Ni ovi nista bolji nisu. Svi do jednog treba da odgovaraju.
Samo ne znam gdje se uvijek nadju ovako losi nama.
Sto bi veliki drzavnik Cercil reko:"Kakav narod-takva vlast."
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 17:04

Azpi je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Ja mislim da je ovo pozitivana stvar sa dresovima no1. Nakraju krajeva domaći su a siguran sam da čemo financijski bolje proći nego do sada. Volio bi kad bi neko ko stvarno zna cifre objavi ih.
Ja citam milion, ne znam je li gore napisati ili vjerovati u to da bi ti neko dao milion da mu nosis dresove :rol: :rol:
Milion i 100.000 za trogodisnji ugovor. Tako price kruze. Vjerovatno on kao covjek iz biznisa ima projekciju kako ce mu se to isplatiti. Novcano ce izgubiti na nama, ali moze dobiti dugorocno. Probit ce svoj brend, rizik mu je ogroman, ali bez rizika...

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 10 jul 2019, 17:05

LjoZee je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Svi su ista g. Ni ovi nista bolji nisu. Svi do jednog treba da odgovaraju.
Samo ne znam gdje se uvijek nadju ovako losi nama.
Zašto ovi trebaju da odgovaraju,moliću?
Za šta?
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 10 jul 2019, 17:08

Tako ti je to kad nema petoba i kad se osjecaju manje vaznima nego kod prosle uprave :cool: sjedite i pjenite, ili jos bolje dodjite nekad na utakmicu ;)
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AtlaZ » 10 jul 2019, 17:09

Azpi je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Ja mislim da je ovo pozitivana stvar sa dresovima no1. Nakraju krajeva domaći su a siguran sam da čemo financijski bolje proći nego do sada. Volio bi kad bi neko ko stvarno zna cifre objavi ih.
Ja citam milion, ne znam je li gore napisati ili vjerovati u to da bi ti neko dao milion da mu nosis dresove :rol: :rol:
Ma bolan, izgubili licencu zbog 30k BAM a ovdje neki vjeruju u te cifre. Kako je ovaj narod navikao na laz i provale to je ne vjerovatno..

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 17:10

UBIPITAR je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Svi su ista g. Ni ovi nista bolji nisu. Svi do jednog treba da odgovaraju.
Samo ne znam gdje se uvijek nadju ovako losi nama.
Zašto ovi trebaju da odgovaraju,moliću?
Za šta?
Prvo za licencu ako skroz popusimo. To je zasad na cekanju pa moze prevagnuti i tamo i ovamo.
Drugo za ovo da lazu pa jeste Umbro pa nije. To ih strah reakcije pa salju demante i cekaju zadnji dan da predstave dresove? Sto neko rece ko neki sklj seoski klub - mozda jeste, mozda nije. Bolje suti, ne pricaj.
Trece ako je istina za plate u Op. Pricalo se da fale odredjene pare tu. Kazem opet ako je istina bruka i sramota.

Ovo za opremu sam ispricao 100 puta.
Hvala im za Boju, Mehica, Erica i onog malog, ali ostalo nista naprijed ili idemo nazad ili stojimo u mjestu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 17:11

AtlaZ je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Ja mislim da je ovo pozitivana stvar sa dresovima no1. Nakraju krajeva domaći su a siguran sam da čemo financijski bolje proći nego do sada. Volio bi kad bi neko ko stvarno zna cifre objavi ih.
Ja citam milion, ne znam je li gore napisati ili vjerovati u to da bi ti neko dao milion da mu nosis dresove :rol: :rol:
Ma bolan, izgubili licencu zbog 30k BAM a ovdje neki vjeruju u te cifre. Kako je ovaj narod navikao na laz i provale to je ne vjerovatno..
Da je posteni i lijepi Ublehas isplatio trenera kojeg je doveo ne bismo izgubili licencu.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 17:20

Treba ga tuzit sta je para skrsio slucajno ili namjerno to je katastrofa. Oporavljat cemo se mi dugo od njegovih ustaljenih procedura i stetnih ugovora.
Cuva Bog Zelju svog!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”