FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 10 jul 2019, 15:06

slika

Recimo da nam po imenima najjaca postava izgleda trenutno ovako, a vidi tek klupe:

Lakic
Mehic
_____________
Halilovic
Salihovic
Devedzic
Buljic
Muratović
______________
A. Hodzic
Prses
Maksimović
Ristić
Smajić
Livančić
D. Hodzic
Omerović
Martelat
Dodig
______________
Osmanović
Lukanović

Ovo je ukupno 30 igrača, ako dođe stoper bit će 31 i to je previše, optimalno je imati 24-25 igraca. Vjerovatno Martelat ne ostaje, sta cemo s Dodiga ako je potpisao? Dino Hodzic, Omerovic, Muratović morat će vjerovatno na posudbu. Pitanje je i da li ce ostati Lukanovic i Trninic, sve je ovo jos rano ali vidjet cemo nakon Osijeka sta su smislili.

Ako uzmemo u obzir cinjenicu da Amer Bekic moze igrati i krilo ako se Lukanovic dokaze npr. u napadu, onda nam je na krilima strasna konkurencija, pogotovo ako se dovodjenjem stopera Pero vrati na beka pa bi od krila imali: Al. Bekic, Am. Bekic, Rastoka, Mujagic, Smajic, Livancic...Hodzica i Omerovica ne brojim jer bi morali na posudbu, ali ovako na papiru ovo izgleda bas zeznuto.
Zadnja izmjena: Karambeu, dana/u 10 jul 2019, 15:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 10 jul 2019, 15:10

Previse igraca definitvno se moraju par rjesit.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3280
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 10 jul 2019, 15:12

Nemojte molim vas više stavljati Rastoku na krilo jer ga neće igrati.

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 10 jul 2019, 15:18

Karambeu je napisao/la:slika

Recimo da nam po imenima najjaca postava izgleda trenutno ovako, a vidi tek klupe:

Lakic
Mehic
_____________
Halilovic
Salihovic
Devedzic
Buljic
Muratović
______________
A. Hodzic
Prses
Maksimović
Ristić
Smajić
Livančić
D. Hodzic
Omerović
Martelat
Dodig
______________
Osmanović
Lukanović

Ovo je ukupno 30 igrača, ako dođe stoper bit će 31 i to je previše, optimalno je imati 24-25 igraca. Vjerovatno Martelat ne ostaje, sta cemo s Dodiga ako je potpisao? Dino Hodzic, Omerovic, Muratović morat će vjerovatno na posudbu. Pitanje je i da li ce ostati Lukanovic i Trninic, sve je ovo jos rano ali vidjet cemo nakon Osijeka sta su smislili.

Ako uzmemo u obzir cinjenicu da Amer Bekic moze igrati i krilo ako se Lukanovic dokaze npr. u napadu, onda nam je na krilima strasna konkurencija, pogotovo ako se dovodjenjem stopera Pero vrati na beka pa bi od krila imali: Al. Bekic, Am. Bekic, Rastoka, Mujagic, Smajic, Livancic...Hodzica i Omerovica ne brojim jer bi morali na posudbu, ali ovako na papiru ovo izgleda bas zeznuto.
A holađanin ?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 10 jul 2019, 15:19

Dodiga i Salihovića se odmah treba riješiti, imamo baš previše igrača u sredini, možda nam sad i Martelat nije potreban. Smajić ne znam ****.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Libertad87
Postovi: 50
Pridružen/a: 12 jun 2019, 02:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Libertad87 » 10 jul 2019, 15:20

Kakav kiks uprave , pustili Musića :crazy: Sad kad ga Gvardiola uzme sebi pa krenemo kukat :rol:

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 10 jul 2019, 15:21

Pozdravljam zavrsetak saradnje sa Musicem.Tako se to radi.Bravo UO.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

jayjay87
Postovi: 92
Pridružen/a: 13 jun 2019, 23:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la jayjay87 » 10 jul 2019, 15:23

Trninic ne ostaje i to je dobar potez, prespor igrac to se vidjelo u utakmici s Velezom! Martelat ostaje vjerovatno i treba ostati jer je dobar, za nasu ligu odlican...Livancic ce igrati u prvoj postavi to je 99%, voli ga Smajic ko sina.Nema sanse da Muratovic ide na posudbu, momak ima pravo jos za juniore igrat a i on je prva rezerva Beganovicu, Halilovica uopste ne stavlja na beka.Omerovic takodjer nece na posudbu, njega isto forsira...
Sto se tice stopera, pogledajte malo da u ligi niko ne moze dovesti stopera jer tu dobrih igraca nema, po mom misljenju Uzelac i Salihovic najprije igraju prvu postavu.Na Devedzica ozbiljno racunaju, ali je jos mlad i ne mogu ga bas odmah u vatru na toj poziciji,usput svaka cast za njega i Maksimovica sto je neko napisao, odlicno zapazanje :thumbup:
Dino Hodzic posudba, vjerovatno i Armin Hodzic...
I da, malo smirite euforiju oko Mujagica i Hairlahovica, ko kaze da ce uopste igrat..Ljudi nisu ni dosli vi ih vec u prvu postavu stavljate.Hairlahovic ni Radniku nije bio dobar, morat ce dobro zagrist ako misli igrat.Mujagica iskreno ne poznajem,ali s obzirom kakva je konkurencija sumnjam da ce u prvu postavu...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 10 jul 2019, 15:26

Šteta samo što Ignjatović nije ostao.

@jayjay87
Salihović je ojebina, i s njim u ekipi opstanak je puna šaka brade.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 10 jul 2019, 15:26

Holanđanina sam i zaboravio, ma nema sanse da mozemo sa ovoliko igraca uci u sezonu, ali da cemo imati dobru ekipu, to stoji, samo me brine kako ovo sve uigrati, pogotovo s obzirom na ove trzavice sa trenerima.

Ako Smajic opet ispali, dovesti Dudića, Pavića ili onog Zildzovica sto je Mladost vodio, treba nam u tom slucaju neko provjeren i ko poznaje ligu i ove igrace.

jayjay87
Postovi: 92
Pridružen/a: 13 jun 2019, 23:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la jayjay87 » 10 jul 2019, 15:30

Penaltiky je napisao/la:Šteta samo što Ignjatović nije ostao.

@jayjay87
Salihović je ojebina, i s njim u ekipi opstanak je puna šaka brade.
Slazem se, protiv Veleza ga u 60oj grcevi hvataju.Ipak gledajuci po pripremnim utakmicama on ce igrati, mislim s Uzelcem koji je solidan i koji ce izbacit Ivetica jer on nije za stopera kao primarna pozicija, za ne daj Boze da ali za stalno ne...

Avatar
DamirT
Postovi: 13878
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 10 jul 2019, 15:32

Bgm pravo solidan tim.Raduje me sto cemo imati sirinu i na svakoj poziciji dva dobra igraca
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 10 jul 2019, 16:06

Hairlahovic ti je bio odigrao skoro svaku utakmicu u Radniku i koliko ja znam bio je na posudbi,Mujagic je polusezonu proveo u Zrinjskog a iza toga ima fantastičnu sezonu u Mladosti on mi je 1 opcija na lijevom krilu,Šalinovića nikako na stopera,a čuo sam da nam dokazi neki dobar stoper,ovaj Uzelac los stoper 2 postava Olimpika bio,ne znam zašto Ristica gurate na klupu kad je po najbolje odradio pripreme i najviše i pokazao,sto se tiče desnog krila Livancic odlično prvo poluvrijeme je odigrao protiv Veleza drugo nisam stigao odgledati,Bekic u napadu prva opcija Bekric odmah iza njega,golman su mi loši mada ti bi stavio Fejzica
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 10 jul 2019, 16:54

jayjay87 je napisao/la:Trninic ne ostaje i to je dobar potez, prespor igrac to se vidjelo u utakmici s Velezom!

Dino Hodzic posudba, vjerovatno i Armin Hodzic...
Jel definitivno Trninic odlazi?
Svidja mi se ta vijest, ako bude istinita, ne mirisem ga nikako, mada za nase lige dobro dodje u timu 1-2 prekaljena igraca, ali ne znam koliko je ovaj i igrao posljednjih godinu-dvije. A uzece mjesto nekome mladjem, ko se zeli dokazivati. Ivetic i Bekric su tamam sa iskustvom za prve postave. Jedino ako nije skup i da ga se baci na CB da igra uz Uzelca/Ivetica.
Volio bih u Uzelac da ode, nije mi to neki igrac, ali ako cemo dovesti znatno kvalitetnijeg, jer znamo koliko Salihovic ne moze, a otjerati ga je nemoguce. Ko zohar je covjek. Devedzica lagano ubacivat, da osjeti teren, ligu, jace utakmice, pa neka se dokaze kao sto je i Beganovic.

Obojicu Hodzica bih poslao na posudbu, pogotovo ako stopa oko produzetka ugovora te neka se napokon dokazu u manjem timu/ligi i svima dadnu do znanja da su spremni za vece izazove i utakmice, neka se uozbilje i da imamo hajra od njih.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 10 jul 2019, 17:22

Ocigledno da nisu treneri zadovoljni veznjacima koje imamo, u suprotnom ne bi pregovarali s novom. A istina je da od dobrih veznjaka ovisi cijela ekipa
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 jul 2019, 17:54

Nemamo stopera, realno bitna pozicija s obzirom da dosta utakmica u ligi bude na losem terenu, jedan glup potez i gol, a onda napadaj do sutra sto se kaze.

Za Musica ne znam sto se uopste objavljuje da nece produziti Sloboda sa njim, pa valjda je logicno da se o tome uopste i ne razmislja.

Pozdravljam dolazak Bekrica mada mi je uvijek mrzak igrac bio zbog ekipa gdje je igrao, isto i dolazak Mujagica. To daje neku sigurnost za sredinom tabele. Bilo bi fino da ostane Uzelac iako on nije onaj nivo dobrog stopera ali s obzirom da smo tu tanki dobar je sada i on.
Sto se tice Salihovica ne treba se zavaravati, on je nivo Federalne lige i ne moze cuvati niti jednog stopera i krilo koji su starteri u PL. Jednostavno osjeti se to kad se igra i svaka ekipa igra na njega jer zna da smo tu tanki kada je u igri.

Hairlahovic okej, drag je igrac, ako dobije minute moze biti sasvim pristojan.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 10 jul 2019, 18:00

Nesto gledam ove silne igrace, a znajuci da smo sa parama na Vi, jedini zaključak koji se nameće je da su uspjeli prodati Begu za dobre pare. Ko nam je desni bek u ovoj masi igraca da bi ga zamijenio?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 10 jul 2019, 18:02

MakabiTuzla je napisao/la:Nesto gledam ove silne igrace, a znajuci da smo sa parama na Vi, jedini zaključak koji se nameće je da su uspjeli prodati Begu za dobre pare. Ko nam je desni bek u ovoj masi igraca da bi ga zamijenio?
A jesi razmišljao da nije zgradonacelnik uspricao koju marku?
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 10 jul 2019, 18:14

saltcrew je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Nesto gledam ove silne igrace, a znajuci da smo sa parama na Vi, jedini zaključak koji se nameće je da su uspjeli prodati Begu za dobre pare. Ko nam je desni bek u ovoj masi igraca da bi ga zamijenio?
A jesi razmišljao da nije zgradonacelnik uspricao koju marku?
NIJE!!
DRŽAVA TUZLA!!

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 10 jul 2019, 18:42

Još stopera da završimo to će biti top.
Čak ni katarakta ne zna koji je u pitanju.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.