FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 10 jul 2019, 17:23

Pa nije bilo njegovo da placa trenere nas lijepi hadzija s svojim poltronima. A nadam se da ce se ove curice iz kluba prestati u nocnim satima nalaziti s Siljkom i prenositi info iz kluba. Treba kod nas dobra cistka u klubu se napraviti...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 17:24

HongKong je napisao/la:Treba ga tuzit sta je para skrsio slucajno ili namjerno to je katastrofa. Oporavljat cemo se mi dugo od njegovih ustaljenih procedura i stetnih ugovora.
Hocemo zato sto imamo istu kugu za vratom. Samo nastavljeno vodenje kluba u propast. E poslije ko nas spasi svaka njemu cast ako postoji neko uopste.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 10 jul 2019, 17:25

Ako će biti dobar dizajn, kvalitet i sami ugovor, ja fakat ne vidim problem. :hmmmmm:
1921

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 17:27

Problem vide samo lazni navijaci.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 10 jul 2019, 17:30

LjoZee je napisao/la:
Zašto ovi trebaju da odgovaraju,moliću?
Za šta?
Prvo za licencu ako skroz popusimo. To je zasad na cekanju pa moze prevagnuti i tamo i ovamo.
Drugo za ovo da lazu pa jeste Umbro pa nije. To ih strah reakcije pa salju demante i cekaju zadnji dan da predstave dresove? Sto neko rece ko neki sklj seoski klub - mozda jeste, mozda nije. Bolje suti, ne pricaj.
Trece ako je istina za plate u Op. Pricalo se da fale odredjene pare tu. Kazem opet ako je istina bruka i sramota.

Ovo za opremu sam ispricao 100 puta.
Hvala im za Boju, Mehica, Erica i onog malog, ali ostalo nista naprijed ili idemo nazad ili stojimo u mjestu.[/quote]

Tebi krivina zbog Umbra?
Što čitaš portale,gdje je klub demantovao za dresove,laprdalo malo.
A fali za plate i ljudi donesu pare i sad ti nevalja.
Kakva ba licenca više,čuj pričalo se.
Strah reakcije,koga,čega?
Znaš li ko je pravio naše "UMBRO"dresove?
No1,eto koliko pojma nemaš
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 17:30

LjoZee je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Treba ga tuzit sta je para skrsio slucajno ili namjerno to je katastrofa. Oporavljat cemo se mi dugo od njegovih ustaljenih procedura i stetnih ugovora.
Hocemo zato sto imamo istu kugu za vratom. Samo nastavljeno vodenje kluba u propast. E poslije ko nas spasi svaka njemu cast ako postoji neko uopste.
Ne kontam, sta sad propadamo jer imamo novog dobavljaca opreme? Propadamo jer je sinan objavio demant iz kluba? Propadamo jer nas je savez zajebao za licencu? Zapravo sud ce odluciti da li nas je zajebao ili smo sami krivi. Sta mislis da se moglo toliko bolje napraviti od kluba koji je imao 5 poraza za redom na kraju polusezone, koji nije imao feninga za neka pojacanja, dugove za teren, dugove generalnom sponzoru, potrosene pare od jedinog igraca kojeg si tada mogao prodati? Fakat ne kontam. Jedina greska je i bilo to sve oko licence i na kraju cemo vidjeti koliko je do nas.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 10 jul 2019, 17:33

braco je napisao/la:Raja, pogledajte ova dva klipa taktičke analize FK Željezničar. Mislim da je interesanto, a na kanalu imate i taktičke analize ostalih ekipa iz PLBiH i nekih igrača.

Fudbaleri Željezničara na domaćim utakmicama pokušavaju vršiti pritisak na protivnika na način da odbrana a samim tim i cijela ekipa stoje veoma visoko. U završnicu često dolaze sa 6 ili 7 igrača što može predstavljati problem u situaciji kada izgube loptu i protivnik krene u kontranapad.



Ne znam na kojem klipu smo lošiji :?
💩💩

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 10 jul 2019, 17:35

Kako ne shvatate da cemo "propadat" dokle god budemo mijenjali procedure za nesto drugo,novo ili starije ,bolje ili gore ,po njima cemo propadat. :)
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 jul 2019, 17:38

@UBIPITAR
a gdje drugo da citamo kad nasa zvanicna stranica kopira tekst sa nekog portala i to predstavlja kao vijest?
Nije mi problem zbog Umbra 50 puta sam rekao neka bude neka marka, ali ne ova. Covjek se povukao iz kluba i onda nam gurne svoje dresove mislim iz svoje firme plus to za Fan Shop. Ako si otisao i navijaci nisu zadovoljni sa tobom bili sta opet petljas prste? U te cifre za ugovor ne vjerujem uopste. A za reakciju sto ne kazu odmah da je ova firma? Je li se ceka da negdje procuri informacija da se navijaci pripreme? Znaju da ce biti “pljuvanja” po komentarima pa kao jeste ovo nije ovo. Isto za licencu su cekali dan-dva da kopiraju tekst sa Sc. Jadna je nasa zvanicna stranica postala kad zadnja objavi sve nakon 100 godina kad vise sve prodje.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 10 jul 2019, 17:47

kontrasviju je napisao/la:Ako će biti dobar dizajn, kvalitet i sami ugovor, ja fakat ne vidim problem. :hmmmmm:
Pa svaki normalan navijac ne vidi problem. Problem vide degeni koji su dosli opet na **** da pisu, jer su to kompleksasi, evo primjera...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 10 jul 2019, 17:54

Sto se ove No1 opreme tice, mislim da bi mogli dobro izgledati kad bi se napravio neki lijep dizajn, jer i na ovim slikama gore ima zaista lijepih modela. Sto se ostalog tice, sad ce prvenstvo... Nase je da pokazemo kakvi smo Zeljovci, i koliko volimo Klub. Karte, godisnje, clanske, dresovi, salovi, samo pozitiva...
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 10 jul 2019, 18:08

braco je napisao/la:Raja, pogledajte ova dva klipa taktičke analize FK Željezničar. Mislim da je interesanto, a na kanalu imate i taktičke analize ostalih ekipa iz PLBiH i nekih igrača.

Fudbaleri Željezničara na domaćim utakmicama pokušavaju vršiti pritisak na protivnika na način da odbrana a samim tim i cijela ekipa stoje veoma visoko. U završnicu često dolaze sa 6 ili 7 igrača što može predstavljati problem u situaciji kada izgube loptu i protivnik krene u kontranapad.



Već godinama mi preskačemo sredinu terena i počesto igramo duge lopte, još od vremena kada nas je Sablja vodio i kada smo doveli Lendrića.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 18:51

LjoZee je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Da li ce se pokrenuti pitanje i pozvati na odgovornost one koji su sklapali stetne ugovore po klub? Generalni sponzor, dobavljac opreme...tesko da je slucajnost.
Svi su ista g. Ni ovi nista bolji nisu. Svi do jednog treba da odgovaraju.
Samo ne znam gdje se uvijek nadju ovako losi nama.
Ma da si ziv i zdrav gospodin za sve njih u upravi. Danas sam ti objavio ugovor s dobavljacem uprave, zini po cemu je stetan. Nemoj srat. Vas ovde 15 ima tu pricu. Pitaj gospodina Ivicu Osima NAJVECEG U HISTORIJI NASEG KLUBA sta misli o proslima. Ovde ima ljudi koji pisu da je Amar veci od Ivice i da je najveca legenda. Kakvi retardi. Vi bi preko mrtvih gazili samo do cilja da se dodje i opravda. **** vas nihad selimovic svakoga ko ga podrzi, pitarski ker mis i mesetar. Yebem te usta NIHADE BINDO

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 jul 2019, 18:58

Hajde ba sta balis vise. Eto nek je taj gospodin neki Zeljovac. Kad je osjetio da pare dolaze u klub pojavio se, prvo ulozio nekih 100 hiljada u pomocni i postao vlasnik kluba. Gdje je bio sve godine prije toga? Gospodin kojeg su docekali milioni na racunu, kad je otisao ostalo 10 hiljada, dugovi za sve i svasta, ekipa s 5 poraza u nizu, za sta god smo se borili na kraju popusili toliko je dobar bio. Koliko je dobar bio tjerali ga navijaci kao kera iz kluba. :wave:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 10 jul 2019, 19:08

Gledal neko tekmu protiv juniora? :D
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 jul 2019, 19:12

HongKong je napisao/la:Hajde ba sta balis vise. Eto nek je taj gospodin neki Zeljovac. Kad je osjetio da pare dolaze u klub pojavio se, prvo ulozio nekih 100 hiljada u pomocni i postao vlasnik kluba. Gdje je bio sve godine prije toga? Gospodin kojeg su docekali milioni na racunu, kad je otisao ostalo 10 hiljada, dugovi za sve i svasta, ekipa s 5 poraza u nizu, za sta god smo se borili na kraju popusili toliko je dobar bio. Koliko je dobar bio tjerali ga navijaci kao kera iz kluba. :wave:
Zeljovac godinama i dan danas idu. Puno vi oko Senada nije on prosla uprava. Almir gospodin i smekercina takodjer za sve i jednog trenutnog i za sve koji su prije njega bili. Smekercina i covjek za primjer. Sve sto govana poseres, odes pogledas stadion i pojedes. Njihov rad je i vidljiv i opipljiv. Njihov rezultat je vidljiv i opipljiv. Novaca i svog vremena su ulozili i nikad nece moci vratiti. Meni je dobraca majke mi moje u 4 ujutro odgovaro na mailove. Ovi retardi na 5 mailova konstruktivnih jos nikad nisu odgovorili. Vama odgovara ova tezga u Klubu koja se opet vratila i zazivjela. Otjerani ko kerovi? Ja koliko se sjecam desetine ljudi s juga povikivalo, citav stadion izvizdo jug, jel o tom ti?

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 10 jul 2019, 19:14

Raonffa je napisao/la:
Već godinama mi preskačemo sredinu terena i počesto igramo duge lopte, još od vremena kada nas je Sablja vodio i kada smo doveli Lendrića.
To je funkcionisalo u vrijeme kada je u vrhu napada bio fudbalski čarobnjak Popović Lazar :cool:
💩💩

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 10 jul 2019, 19:26

Molim vas, Otvorite temu ‘stare uprave’ pa tamo pisite o postignucima i promasajima starih uprava. To je prica o istoriji I nema veze sa temom.

Ovdje mozete o aktuelnoj upravi, eventualno i o buducoj ako to ima veze sa oni sto ce se desavati u Zelji, o igracima, utakmicama, trenerima...

A sa ovim starim stvarno smarate i kvarite temu, to cemo uklanjati od sad.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 10 jul 2019, 19:28

Prvo polu 3:0 za "starane". Veseli, Zaim i Rama. Meni su ove utakmice samo da se istrce.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 10 jul 2019, 19:31

Raonffa je napisao/la:Već godinama mi preskačemo sredinu terena i počesto igramo duge lopte, još od vremena kada nas je Sablja vodio i kada smo doveli Lendrića.
Imamo isto mišljenje, igra nam je godinama kur.čina i negledljiva. Uvijek ograničeni na jednog ili eventualno dva igrača koji će davat golove i to ti je to. Na to dodaš da negdje imaš i loše terene gdje realno nemaš uslove za neku igru.
admin je napisao/la:Molim vas, Otvorite temu ‘stare uprave’ pa tamo pisite o postignucima i promasajima starih uprava. To je prica o istoriji I nema veze sa temom.

Ovdje mozete o aktuelnoj upravi, eventualno i o buducoj ako to ima veze sa oni sto ce se desavati u Zelji, o igracima, utakmicama, trenerima...

A sa ovim starim stvarno smarate i kvarite temu, to cemo uklanjati od sad.
Džaba pišeš, opet će se kenjat o staroj upravi. Neki su se i registrovali zbog toga. Fino ih se zamoli ali ne yebe niko 2%.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.