Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 10 jul 2019, 20:34

Najjače je što je Roger u njihovim godinama igrao protiv njih u primeu :mrgreen: , ono šteta pa je razlika 5,6 godina između njih, da su vršnjaci, au kakvo bi tek tada ludilo bilo na teniskim terenima, ovako možemo samo izvoditi neke analize i zaključke, ali sve u svemu, ovo je vrhunska i najbolja era tenisa ikada, ja se divim njima kako god završili karijere, ovo što gledamo je bonus jer su sva trojica prekoračili 30te, a nekada se penzija sa 32 već pripremala :mrgreen:

Avatar
emir18
Postovi: 16491
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la emir18 » 10 jul 2019, 20:37

Ove godine kosmicka pravda za Nadaal,prošle godine je trebao uzeti,ove godine dobija Novaka....

BTW Bautista je dobio Novaka 2 puta ove godine hmm..
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 10 jul 2019, 20:51

AA23 je napisao/la:Najjače je što je Roger u njihovim godinama igrao protiv njih u primeu :mrgreen: , ono šteta pa je razlika 5,6 godina između njih, da su vršnjaci, au kakvo bi tek tada ludilo bilo na teniskim terenima, ovako možemo samo izvoditi neke analize i zaključke, ali sve u svemu, ovo je vrhunska i najbolja era tenisa ikada, ja se divim njima kako god završili karijere, ovo što gledamo je bonus jer su sva trojica prekoračili 30te, a nekada se penzija sa 32 već pripremala :mrgreen:
borg je prestao prije 27-e, sampras sa tačno 32 a ova trojica će do pedesete :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 10 jul 2019, 21:48

Novak nece proci Aguta
27.10.2020

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 jul 2019, 22:00

shevchet je napisao/la:
delinjo je napisao/la:tu mu je negdje i kraj :D :D
Dobrinja, ti mi makar postaješ i simpatičan, ok si momak, samo navijaš za lažnog goata, to te yebe... :mrgreen:
Ništa, valja sa Mirkom kući čuvati djecu u subotu :mrgreen: :mrgreen:
volim vas ovako pune laznog samopouzdanja ,a gace se tresu bgm osjeti se to ...ma helem kako god bice tezak mec ko god pobjedi ,prepusta se uloga favorita Noletu,sto se mene tice evo vam i u polufinalu uloga favorita...babuka sa 38 opusteno :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 10 jul 2019, 22:02

delinjo je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
delinjo je napisao/la:tu mu je negdje i kraj :D :D
Dobrinja, ti mi makar postaješ i simpatičan, ok si momak, samo navijaš za lažnog goata, to te yebe... :mrgreen:
Ništa, valja sa Mirkom kući čuvati djecu u subotu :mrgreen: :mrgreen:
volim vas ovako pune laznog samopouzdanja ,a gace se tresu bgm osjeti se to ...ma helem kako god bice tezak mec ko god pobjedi ,prepusta se uloga favorita Noletu,sto se mene tice evo vam i u polufinalu uloga favorita...babuka sa 38 opusteno :D :D
kome s gace tresu hahahahahahhah

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 jul 2019, 22:03

znam ja tebe braco,vidis kako si poceo Rafi je ovo uspijeh bla bla....hajde priznaj :D

helem salu na stranu drago mi je sto ovdje bacamo i dobru zajebanciju,osim mene neki dan kad me povuklo,nema vrijedjanja i ono Hamo vidi mu glave....svaka vam cast momci :thumbup:

naravno ovo se ne odnosi na paju :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Justin » 10 jul 2019, 22:15

Bice Spansko finale. Poprilicno sam siguran u to.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 10 jul 2019, 22:16

delinjo je napisao/la:znam ja tebe braco,vidis kako si poceo Rafi je ovo uspijeh bla bla....hajde priznaj :D

helem salu na stranu drago mi je sto ovdje bacamo i dobru zajebanciju,osim mene neki dan kad me povuklo,nema vrijedjanja i ono Hamo vidi mu glave....svaka vam cast momci :thumbup:

naravno ovo se ne odnosi na paju :rol:
pa jel nije uspjeh s najslabijim servisom od velike trojke i podloga koja mu najmanje odgovara :roll: Sto bi se Rodje bojali kad ga onako isprska prije mjesec :D
5 setova nek bude samo aBd :pray:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 10 jul 2019, 22:29

AA23 je napisao/la:Najjače je što je Roger u njihovim godinama igrao protiv njih u primeu :mrgreen: , ono šteta pa je razlika 5,6 godina između njih, da su vršnjaci, au kakvo bi tek tada ludilo bilo na teniskim terenima, ovako možemo samo izvoditi neke analize i zaključke, ali sve u svemu, ovo je vrhunska i najbolja era tenisa ikada, ja se divim njima kako god završili karijere, ovo što gledamo je bonus jer su sva trojica prekoračili 30te, a nekada se penzija sa 32 već pripremala :mrgreen:
Isto kao sto su oni igrali sa Federerom dok je isti bio u prajmu, uvijek sa sa radoscu sjetim kad je Federer imao 26-27 a Nadal ga skinuo na GSovima na kojima se smatralo tada da je FEderer bolji :rol: satro goat u prajmu dobio po usima o 21 godisnjeg Nadala :rol: Da, i uvijek sa radoscu sjetim prognoza kao Nadal ce trajati do 29e ili 30e :rol: onda mu slijedi kraj, naravno deset godina kasnije Nadal igra u polufinalu GSa gdje ganja 5 GS naslov poslije 30e godine po cemu bi bio najuspjesniji ikad u toj deceniji zivota, stvarno nelos uspjeh za nekoga kome su predvidjali da ce se fizicki raspasti prije 30e :lol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 10 jul 2019, 22:37

Sto se tice polufinala Djokovic-Agut vidim mnogi sanse daju Agutu zbog tih nekih dobijenih meceva ove godine nad Djokovicem na nekim turniima, obicno kada se tako neko pojavi kome se daju dobre sanse da iznenadi desi se sasvim suprotno pa tako nekako imam osjecaj da ce biti i sada. Sa jedne strane bi volio da Agut prodje jer bi Nadal vjerovatno rutinski osvojio preko njega dok bi protiv Djokovica zbog prije svega mentalne prednosti istog Nadal imao veoma male sanse. No sa druge strane ne bi volio da se desi neko iznenadjenje pa da Federer prodje Nadala pa da mu protivnik bude neki novi Cilic zvani Bautista Agut stoga bi ipak prije da Djokovic bude u finalu ipak je duel Djokovic-Nadal najveci duel u tenisu svih vremena.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 10 jul 2019, 22:43

Toliko rasprave oko turnira koji je završio prije 5 dana. :yawn:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 10 jul 2019, 22:44

Mozak mi se raspadne kad pokušam da pročitam pajin post, samo vidim ovo - :rol: :rol: :rol: :lol: :lol: :rol: :rol: :lol: :lol: :rol: :rol:

Posra se i na ovaj PDF, RafaGarrose vrati se oprošteno ti je :salut:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 10 jul 2019, 22:48

AA23 je napisao/la:Posra se i na ovaj PDF, RafaGarrose vrati se oprošteno ti je :salut:
Nemoj ga sad majke ti, Damir na pragu izlaska iz top 100. :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 10 jul 2019, 23:11

Justin je napisao/la:Bice Spansko finale. Poprilicno sam siguran u to.
:pray:

Dobar dobar Rafko i danas. Osim par svojih gemova gdje je imao neke čudne padove koncentracije ostalo je bilo vrhunski, pogotovo je slusao retern.

Sačekat ću petak i vremensku prognozu pa ću malo opsirnije o oba polufinalna meča.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 10 jul 2019, 23:14

bodi123 je napisao/la:
Justin je napisao/la:Bice Spansko finale. Poprilicno sam siguran u to.
:pray:

Dobar dobar Rafko i danas. Osim par svojih gemova gdje je imao neke čudne padove koncentracije ostalo je bilo vrhunski, pogotovo je slusao retern.

Sačekat ću petak i vremensku prognozu pa ću malo opsirnije o oba polufinalna meča.
Znamo vec sta ces reci
Agut ce namuciti novaka ali novak prolazi-1.mec
Ako bude natkrovljeno Federer prolazi,a ako ne bude Nadal prolazi-2.mec :D
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 10 jul 2019, 23:14

S-Y-L-A-R je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Posra se i na ovaj PDF, RafaGarrose vrati se oprošteno ti je :salut:
Nemoj ga sad majke ti, Damir na pragu izlaska iz top 100. :lol:
je.bo tenis, ima vruću koja je sve napuhala uključujući i guzove :mrgreen:


eto imamo još jednom roger-rafa na wimbledonu! vrlo vjerovatno zadnji put ko što smo to isto imali i u RG! u petak vjerovatno prvo ide novak i onda spektakl .... jedva čekam! pive sam navuko, kupim ujutru još ukoso na tržnici i ništa nas ne smije iznenaditi :mrgreen:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 jul 2019, 23:18

BosniaBoston je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Justin je napisao/la:Bice Spansko finale. Poprilicno sam siguran u to.
:pray:

Dobar dobar Rafko i danas. Osim par svojih gemova gdje je imao neke čudne padove koncentracije ostalo je bilo vrhunski, pogotovo je slusao retern.

Sačekat ću petak i vremensku prognozu pa ću malo opsirnije o oba polufinalna meča.
Znamo vec sta ces reci
Agut ce namuciti novaka ali novak prolazi-1.mec
Ako bude natkrovljeno Federer prolazi,a ako ne bude Nadal prolazi-2.mec :D

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

isto sam pomislio :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la JoeBleck » 10 jul 2019, 23:21

Sve vise manje ocekivano.
Nadalovi voleji su brutalni,to moram pohvaliti.Top 3 voleja na touru definitivno.On i Roger nevjerovatno elegantni i prirodni na mrezi.
Zadnja izmjena: JoeBleck, dana/u 10 jul 2019, 23:22, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 jul 2019, 23:21

NadalRafa je napisao/la:
delinjo je napisao/la:znam ja tebe braco,vidis kako si poceo Rafi je ovo uspijeh bla bla....hajde priznaj :D

helem salu na stranu drago mi je sto ovdje bacamo i dobru zajebanciju,osim mene neki dan kad me povuklo,nema vrijedjanja i ono Hamo vidi mu glave....svaka vam cast momci :thumbup:

naravno ovo se ne odnosi na paju :rol:
pa jel nije uspjeh s najslabijim servisom od velike trojke i podloga koja mu najmanje odgovara :roll: Sto bi se Rodje bojali kad ga onako isprska prije mjesec :D
5 setova nek bude samo aBd :pray:

ma dobro sljaka tu treba biti realan ,nisam nista vise ocekivao polufinale savrsen rezultat nakon par godina pauze...kao sto si i ti sad zadovoljan polufinalom,potajno se nadas ali :mrgreen: :mrgreen:

a da ne pametujem brate stvarno sam iznenadjen pozitivno Rafom kako igra ....jest da su uslovi i sve sporije sto njemu odgovara ali opet nisam ocekivao ovaj nivo iskreno ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.