Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 10 jul 2019, 23:24

BosniaBoston je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Justin je napisao/la:Bice Spansko finale. Poprilicno sam siguran u to.
:pray:

Dobar dobar Rafko i danas. Osim par svojih gemova gdje je imao neke čudne padove koncentracije ostalo je bilo vrhunski, pogotovo je slusao retern.

Sačekat ću petak i vremensku prognozu pa ću malo opsirnije o oba polufinalna meča.
Znamo vec sta ces reci
Agut ce namuciti novaka ali novak prolazi-1.mec
Ako bude natkrovljeno Federer prolazi,a ako ne bude Nadal prolazi-2.mec :D
Inteligentan si ti dečko, osvježenje na pdfu, ako te ko bude dirao tamo s NBA samo meni reci jer vidim da te nesta ne mogu očima ostali. :mrgreen:

Mah mislio sam na malo detaljnije stvari oko matchupa obojice od čiste prognoze ishoda mečeva(da mogu pogodit ishode mečeva ne bi pisao po ssba forumu nego bih uzimao lovu lopatom :mrgreen: ), iako se o Rafa Roger manje vise sve zna ima nekoliko novih stvari koje treba napomenuti kad se radi o travi jer su se zadnji put susreli na istoj daleke 2008. kad je Rafko bio golobradi prasinar s Mallorce. :mrgreen:

A Agut Nolo je bas bas zanimljiv i dobar matchup, jedan od rijetkih tenisera na touru koji može Novaka u top formi iscijediti.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 10 jul 2019, 23:31

delinjo je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:
delinjo je napisao/la:znam ja tebe braco,vidis kako si poceo Rafi je ovo uspijeh bla bla....hajde priznaj :D

helem salu na stranu drago mi je sto ovdje bacamo i dobru zajebanciju,osim mene neki dan kad me povuklo,nema vrijedjanja i ono Hamo vidi mu glave....svaka vam cast momci :thumbup:

naravno ovo se ne odnosi na paju :rol:
pa jel nije uspjeh s najslabijim servisom od velike trojke i podloga koja mu najmanje odgovara :roll: Sto bi se Rodje bojali kad ga onako isprska prije mjesec :D
5 setova nek bude samo aBd :pray:

ma dobro sljaka tu treba biti realan ,nisam nista vise ocekivao polufinale savrsen rezultat nakon par godina pauze...kao sto si i ti sad zadovoljan polufinalom,potajno se nadas ali :mrgreen: :mrgreen:

a da ne pametujem brate stvarno sam iznenadjen pozitivno Rafom kako igra ....jest da su uslovi i sve sporije sto njemu odgovara ali opet nisam ocekivao ovaj nivo iskreno ...
Ma nije bas da se potajno nadam, 50-50 je vjv u razmjenama ce tesko moci ista Fedja, mora skracivati poene a Rafa bolje servira nego prije al opet to normalno nije nivo Fedjinog servisa. Ocekivao sam ja da ce pojacat jer sam pratio malo po netu i yt sto su ljudi snimali treninge njegove na Majorci na travi :D Bit ce da je zagrizao maksimalno. Al opet ima u finalu onaj hodajuci zid, ko god prodje bit ce pakleno tesko..

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 10 jul 2019, 23:32

bodi123 je napisao/la:
Inteligentan si ti dečko, osvježenje na pdfu, ako te ko bude dirao tamo s NBA samo meni reci jer vidim da te nesta ne mogu očima ostali. :mrgreen:

Mah mislio sam na malo detaljnije stvari oko matchupa obojice od čiste prognoze ishoda mečeva(da mogu pogodit ishode mečeva ne bi pisao po ssba forumu nego bih uzimao lovu lopatom :mrgreen: ), iako se o Rafa Roger manje vise sve zna ima nekoliko novih stvari koje treba napomenuti kad se radi o travi jer su se zadnji put susreli na istoj daleke 2008. kad je Rafko bio golobradi prasinar s Mallorce. :mrgreen:

A Agut Nolo je bas bas zanimljiv i dobar matchup, jedan od rijetkih tenisera na touru koji može Novaka u top formi iscijediti.
Nemoj generalisat tako,bio sam najomrazenija osoba PDFa tamo u januaru-februaru al svaki danom me sve manje hejtuju a i ja manje bacam koske :mrgreen:
A sto se tice matchupa,ovo je jedno od zanimljivijih parova polufinala posljednjih godina sigurno,idu oba meca u 4 seta minimum.Naravno da je prioritet da Federer pricvrsti GOAT status,al sto se mene tice moze i Agut osvojit bas je rega lik.Vidio sam accuweather i kaze da su moguci pljuskovi u petak i subotu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 10 jul 2019, 23:35

S-Y-L-A-R je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Posra se i na ovaj PDF, RafaGarrose vrati se oprošteno ti je :salut:
Nemoj ga sad majke ti, Damir na pragu izlaska iz top 100. :lol:
Ma ovaj NadalRafa je Garros 90% :urnebes:

Imam neki osjećaj :mrgreen:

Može RBA Novaka isprašiti ( :mrgreen: ), ajmo RBA v Federer finale :zviz: :njanjanja:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 10 jul 2019, 23:40

AA23 je napisao/la:Ma ovaj NadalRafa je Garros 90% :urnebes:

Imam neki osjećaj :mrgreen:

Može RBA Novaka isprašiti ( :mrgreen: ), ajmo RBA v Federer finale :zviz: :njanjanja:
Ako ti je i boldano na taj osjećaj, onda se ovaj i Garros nisu ni u putu sreli. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 10 jul 2019, 23:43

Haman vam taj Garros komplekse nabijao ovdje :bow:

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Pogba » 10 jul 2019, 23:44

Bodi pila naopako iako i sam zna da babuka ima male sanse na 3 dobijena seta uzeti Nadala (to je tako kada simpatises nekoga). Nadal jednostavno fizički djeluje top i ne može to Roger ispratiti, a i u najboljoj je formi.
Federer moze proci uz savrsen mec, nesto ala proslog kola, da sve ide. Ulaz u mec ce takodjer biti jako vazan za njega, izgubi li prvi set nece se tako lahko vratiti psihicki kao protiv Japanca.
Treba mu bas top igra, agresivna, skraćivanje poena, servis-volej, a nikako ulazak u trku s Nadalom jer ce ga samljeti beskrajnim repeticijama i tjerati na greske.

U svakom slučaju nas čeka epsko finale vjerovatno ako Agut dozvoli. :mrgreen:
Ne bi smio Novak tu dopustiti iznenađenje, ozbiljnije ce uci u duel nakon 2 poraza od istog.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 jul 2019, 23:49

AA23 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Posra se i na ovaj PDF, RafaGarrose vrati se oprošteno ti je :salut:
Nemoj ga sad majke ti, Damir na pragu izlaska iz top 100. :lol:
Ma ovaj NadalRafa je Garros 90% :urnebes:

Imam neki osjećaj :mrgreen:

Može RBA Novaka isprašiti ( :mrgreen: ), ajmo RBA v Federer finale :zviz: :njanjanja:
ma ovaj NadalRafa nije los brat nikako majke mi,on jest malo podjebava navijacki ali ono nije grlat ....Garros je bio grlatiji mada ni on nije los bio samo se volio svadjati ,to ga palilo :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 10 jul 2019, 23:52

S-Y-L-A-R je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Ma ovaj NadalRafa je Garros 90% :urnebes:

Imam neki osjećaj :mrgreen:

Može RBA Novaka isprašiti ( :mrgreen: ), ajmo RBA v Federer finale :zviz: :njanjanja:
Ako ti je i boldano na taj osjećaj, onda se ovaj i Garros nisu ni u putu sreli. :mrgreen:

Hahahahahah nije :mrgreen:

Ovo gore ima neke podloge, ovo za RBA je kao Loto, 5 brojeva pa ako pogodi, pogodi :D

Nekako mi slično pišu Garros i ovaj Rafa, samo što ovaj Rafa djeluje malo bolji za raspravu od Garrosa, ali polako čekam ga ja :urnebes:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 10 jul 2019, 23:55

AA23 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Ma ovaj NadalRafa je Garros 90% :urnebes:

Imam neki osjećaj :mrgreen:

Može RBA Novaka isprašiti ( :mrgreen: ), ajmo RBA v Federer finale :zviz: :njanjanja:
Ako ti je i boldano na taj osjećaj, onda se ovaj i Garros nisu ni u putu sreli. :mrgreen:

Hahahahahah nije :mrgreen:

Ovo gore ima neke podloge, ovo za RBA je kao Loto, 5 brojeva pa ako pogodi, pogodi :D

Nekako mi slično pišu Garros i ovaj Rafa, samo što ovaj Rafa djeluje malo bolji za raspravu od Garrosa, ali polako čekam ga ja :urnebes:
Nisi ti njega gledao kako pise na Messi-Ronaldo raspravama,pise kao balavac.Vjerovatno jeste on s obzirom da je u predhodnom poslu pohvalio profil Rafagarros radi nabijanja kompleksa ostalima
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 10 jul 2019, 23:58

BosniaBoston je napisao/la: Nisi ti njega gledao kako pise na Messi-Ronaldo raspravama,pise kao balavac.
:salut:
#nohate
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 jul 2019, 23:59

dobro je vas dvojica ne unosite nervozu u ovako lijepu srijedu,evo sad cetvrtak....nego idem na more veceras ,valjda nisam peh da nigdje dole ne bude u kaficima FEDAL ...ubio bi se...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 11 jul 2019, 00:03

Pogba je napisao/la:Bodi pila naopako iako i sam zna da babuka ima male sanse na 3 dobijena seta uzeti Nadala (to je tako kada simpatises nekoga). Nadal jednostavno fizički djeluje top i ne može to Roger ispratiti, a i u najboljoj je formi.
Federer moze proci uz savrsen mec, nesto ala proslog kola, da sve ide. Ulaz u mec ce takodjer biti jako vazan za njega, izgubi li prvi set nece se tako lahko vratiti psihicki kao protiv Japanca.
Treba mu bas top igra, agresivna, skraćivanje poena, servis-volej, a nikako ulazak u trku s Nadalom jer ce ga samljeti beskrajnim repeticijama i tjerati na greske.

U svakom slučaju nas čeka epsko finale vjerovatno ako Agut dozvoli. :mrgreen:
Ne bi smio Novak tu dopustiti iznenađenje, ozbiljnije ce uci u duel nakon 2 poraza od istog.
Ma jok, ima Roger oružja protiv ovog novog Rafe na travi itekako. Servis ako ga bude služio neće Rafa mnogo puta doći do brejka, ne treba zaboravit kako Rafa nije mogao nista reternirat Rogeru 2017. godine na brzim podlogama. Njegova prednost jeste bo5 i odličan ofanzivni paket, al protiv Rogera na travi pored toga njemu treba i čvrsta defanziva. Roger ima sposobnost da ga ofanzivno pritisne i otjera iza linije sto nije mogao ni jedan dosadasnji protivnik na većem intervalu, sad da li je on u stanju svesti greske na minimum i izbjeći samoubijanje takvim tenisom, vidjet ćemo

Daleko je to od malih sansi za Rogera, evo sad bas gledam da su bookiji izbacili već kvote, Rafi daju 1.70 a Roger 2.10, znači vide Rafu kao blagog favorita, mogu se složiti ali samo pod otvorenim krovom, u suprotnom je klasičnih 50 50 vjerovatno
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 11 jul 2019, 00:42

Al **** svaku analizu i pretpostavke, ja jos uvijek nisam svjestan da mi u petak gledamo novi Clasico i to na hebenom Wimbledonu, prvi put poslije 11 godina i onog epskog i po mnogima najboljeg meča svih vremena. Valja spremit mezu, pive i zavalit se u fotelju i uživat, pa nek pobjedi ko bude bolji, a kad skontas da nakon toga nas i u finalu čeka jos jedan epski meč ako i Nolo prodje Aguta... strasna zavrsnica fakat, ova 3 monstruma dižu ljestvicu iz dana u dan a skupa imaju 100 godina, nikad vise ni za 1000 godina neće se nać ovakva 3 tenisera u istoj eri, malo je reć da je ovo zlatno doba tenisa, malo... :mrgreen:

Govorio sam u polufinalu RGa nedavno da gledamo jedan od posljednjih Fedala i da treba svaku sekundu iskoristit, a evo mjesec dana nakon toga likovi opet dodjose u polufinale i opet jedan na drugog, prvo Roger u Rafino dvoriste, pa sad i Rafa u Rogerovo dvoriste, svasta, kakvi vanzemaljci :bow:

Evo da podsjetim i ove moje Fedovce kako to bijase kad su se zadnji put Federer i Nadal sastali na Wimbledonskoj travi :mrgreen:



Uživajte :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 11 jul 2019, 00:50

sto bi paja rekao ne zivi se od proslosti :mrgreen: :mrgreen:

kakvi bolan posljednji vidis da im niko nista ne moze,mogu oni jos 5 godina ovako trljati siguran sam ....**** me ako babuka ovu nejac ne bi tamburao i sa 42
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 11 jul 2019, 00:57

Ma one face sto je neko bio postavio od Cicipasa i Zvereva s pressice nakon ispadanja sve govore. Kao u fazonu, **** ti meni sve al ova trojica ce nas guzit dok ne istruhnu sta ja tu imam igrat tenis bezveze :mrgreen: , fakat je nenormalno koliko su ljudi privatizovali tenis, ovi mladići nit imaju kvaliteta, nit imaju volje i zelje, nit imaju muda da se suprostave. Wimbledon nije niko uzeo osim velike četvorke od 2003. godine jbt, a evo već zadnjih 10 slemova su podjelili Rafa, Roger i Novak. Samo jos treba da Endi sa umjetnim kukom uzme USO i gasi sve motaj kablove :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 11 jul 2019, 01:07

a to i jest tako ali bukvalno ...ne znam mrsko mi da trazim podatak od perioda kad su tu sva trojica koliko GS su uzeli njih trojica zajedno a koliko ostali ...znas li mozda to ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 11 jul 2019, 01:09

Da me neko pitao prije pocetka turnira ko ce dobit u eventualnom duelu Federera i Nadala na Wimbledonu rekao bih Federer bez sumnje.No moram priznat da Nadal izgleda dosta bolje nego sto sam ocekivao.Dosta je agresivniji nego inace,servira nenormalno i moram priznat da mi je ubacio dozu sumnje :D

Federer s druge strane mi izgleda gore nego sto sam ocekivao.Djeluje mi djelic sekunde sporije nego sto bi trebao biti i evo danas je ponovo bio ocajan kada je u pitanju konverzija bl.Morat ce dosta toga dic na visi nivo ako hoce da dobije Nadala.

Ispade da je onaj tezak zdrijeb za Nadala bio bleesing in disguise.Samopouzdanje mu je sada na nenormalnom nivou.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 11 jul 2019, 01:12

Pa imas po 3 Endijeve i Stanove plus Čilića i Delpa na USO, ostalo su oni sve uzeli počevsi od RG 2005. jer je Safin uzeo Australiju. Sad računaj koliko je slemova odigrano od RG 2005. do ovog W 2019. i oduzmi od toga 8, ostalo su oni uzeli :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 11 jul 2019, 01:13

ma ti ga vala previse podcjenjujes ovaj turnir,istina nije nivo kako smo navikli ali bgm nije ni toliko lose...pa bekend koji dstalno spominjes je danas odlican bio,bilo je bas dosta winerra istim ...pricam o danasnjem mecu ...ali ono ti ga tjeras na neko savrsenstvo ....tesko u ovim godinama..

Bodi nevjerovatno 15 godina je proslo jebote zivot samo 8 puta u 15 godina nije stajao na postolju jedan od njih...fascinantno ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.