Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 11 jul 2019, 01:15

darker10 je napisao/la:Da me neko pitao prije pocetka turnira ko ce dobit u eventualnom duelu Federera i Nadala na Wimbledonu rekao bih Federer bez sumnje.No moram priznat da Nadal izgleda dosta bolje nego sto sam ocekivao.Dosta je agresivniji nego inace,servira nenormalno i moram priznat da mi je ubacio dozu sumnje :D

Federer s druge strane mi izgleda gore nego sto sam ocekivao.Djeluje mi djelic sekunde sporije nego sto bi trebao biti i evo danas je ponovo bio ocajan kada je u pitanju konverzija bl.Morat ce dosta toga dic na visi nivo ako hoce da dobije Nadala.

Ispade da je onaj tezak zdrijeb za Nadala bio bleesing in disguise.Samopouzdanje mu je sada na nenormalnom nivou.
Nes vjerovat par jarana Fedtardova(kako ih ja volim zezat :mrgreen: ) mi danas govori da su davali veće sanse Rogeru na RG(i da im je u Parizu izgledao dosta bolje nego u Londonu sto vjerovatno i nije daleko od istine) da mlatne Rafka nego sto će mu davat u petak, nije zar do toga doslo i kod tebe :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Tekashi
Postovi: 15825
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Tekashi » 11 jul 2019, 01:17

slika

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 11 jul 2019, 01:24

bodi123 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Da me neko pitao prije pocetka turnira ko ce dobit u eventualnom duelu Federera i Nadala na Wimbledonu rekao bih Federer bez sumnje.No moram priznat da Nadal izgleda dosta bolje nego sto sam ocekivao.Dosta je agresivniji nego inace,servira nenormalno i moram priznat da mi je ubacio dozu sumnje :D

Federer s druge strane mi izgleda gore nego sto sam ocekivao.Djeluje mi djelic sekunde sporije nego sto bi trebao biti i evo danas je ponovo bio ocajan kada je u pitanju konverzija bl.Morat ce dosta toga dic na visi nivo ako hoce da dobije Nadala.

Ispade da je onaj tezak zdrijeb za Nadala bio bleesing in disguise.Samopouzdanje mu je sada na nenormalnom nivou.
Nes vjerovat par jarana Fedtardova(kako ih ja volim zezat :mrgreen: ) mi danas govori da su davali veće sanse Rogeru na RG(i da im je u Parizu izgledao dosta bolje nego u Londonu sto vjerovatno i nije daleko od istine) da mlatne Rafka nego sto će mu davat u petak, nije zar do toga doslo i kod tebe :mrgreen:
Neozbiljno je rec da ima vise sansi u Parizu nego ovdje :D

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 11 jul 2019, 01:28

Zajebancija je pobogu, samo te pitam nije zar da si se i ti usro Rafka kao ovi moji ha :mrgreen:

Najveća prednost Rafe je sto on ima najvise za dobiti eventualnom pobjedom u petak a pogotovo titulom odnosno najmanje za izgubit pa je i pritisak na njemu najmanji. Za Novaka je ovaj Wimbledon pod must i ono on bi najvise izgubio neosvajanjem titule, Roger bi takodjer mnogo mnogo dobio i opet se fino odmakao od Rafe i vratio distancu na 3.

Eventualna titula Rafe preko Rogera i Novaka na Wimbledonu... ne smijem ni zamislit koliko bi to značilo za njegov CV, plus bi haman pa stigao Rogera konačno
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 11 jul 2019, 01:30

Da Roger sad osvoji Wimbledon mislim da bi se osigurao od eventualnog preticanja Novaka.7 GSova koji bi bili potrebni da se pretekne su malo previse za osobu u 33.godini zivota
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 11 jul 2019, 01:47

BosniaBoston je napisao/la:Da Roger sad osvoji Wimbledon mislim da bi se osigurao od eventualnog preticanja Novaka.7 GSova koji bi bili potrebni da se pretekne su malo previse za osobu u 33.godini zivota
ma tako su i za babuku govorili nece on nikad...haj ti njima znaj :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 11 jul 2019, 06:21

Nego Nadal je prvi koji je vec obezbjedio zavrsni turnir, Novak ce to isto uraditi ako udje u finale, a Roger ako osvoji turnir, toliko su dominantni da vec na pola sezone sva trojica obezbjede zavrsni masters.

Sto se tice sutrasnjih meceva ja ne vjerujem da Agut moze nesto vise od eventualnog jednog seta, a Fedal tu je sve moguce, jer Roger nije vise toliko superioran da moze reci da je ovo njegova podloga gdje ce dobiti Rafu, al svakako ocekujem mec u 5 setova

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 11 jul 2019, 12:14

bodi123 je napisao/la:Zajebancija je pobogu, samo te pitam nije zar da si se i ti usro Rafka kao ovi moji ha :mrgreen:

Najveća prednost Rafe je sto on ima najvise za dobiti eventualnom pobjedom u petak a pogotovo titulom odnosno najmanje za izgubit pa je i pritisak na njemu najmanji. Za Novaka je ovaj Wimbledon pod must i ono on bi najvise izgubio neosvajanjem titule, Roger bi takodjer mnogo mnogo dobio i opet se fino odmakao od Rafe i vratio distancu na 3.

Eventualna titula Rafe preko Rogera i Novaka na Wimbledonu... ne smijem ni zamislit koliko bi to značilo za njegov CV, plus bi haman pa stigao Rogera konačno
Ma vjerujem ja u Federera samo gledam da ne ureknem :D

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 11 jul 2019, 12:41

Drago mi je da smo sad prešli na neku finu zayebanciju, umjesto na vrijedjanja, budalaštine i sl.

Ovo je već ono šta valja na forumu, svi smo složni da u ovom spektaklu treba uživati i navijati za svog favorita, a pri tome max poštovati protivnika.
Vidim kako Fedexovci hvale Rafu, tako isto treba Fedexa hvaliti, sad ozbiljno, jer sa 38 godina, čovjek igra još uvijek vrhunski tenis... Istina da Rafa ima najmanje za izgubiti od ove trojke, ali istina Bgm i da igra fenomenalno i da puca od samopouzdanja... Ko god da dobije treba stisnuti ruku protivniku i reći svaka čast, jer ovdje nema gubitnika.
Gubitnici smo samo mi, kad ne bude više ovakvih teniskih poslastica, a ubrzo ih više neće biti nikad...

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 11 jul 2019, 13:40

shevchet je napisao/la:Drago mi je da smo sad prešli na neku finu zayebanciju, umjesto na vrijedjanja, budalaštine i sl.

Ovo je već ono šta valja na forumu, svi smo složni da u ovom spektaklu treba uživati i navijati za svog favorita, a pri tome max poštovati protivnika.
Vidim kako Fedexovci hvale Rafu, tako isto treba Fedexa hvaliti, sad ozbiljno, jer sa 38 godina, čovjek igra još uvijek vrhunski tenis... Istina da Rafa ima najmanje za izgubiti od ove trojke, ali istina Bgm i da igra fenomenalno i da puca od samopouzdanja... Ko god da dobije treba stisnuti ruku protivniku i reći svaka čast, jer ovdje nema gubitnika.
Gubitnici smo samo mi, kad ne bude više ovakvih teniskih poslastica, a ubrzo ih više neće biti nikad...
Forumska idila, preslatko vas je gledati. :ljepota:
Dok prava raja uživa nakon završenog Wimbledona:
slika
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la nepoznat1 » 11 jul 2019, 14:41

Novak i Agut sutra prvi na terenu.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la ronaldo99 » 11 jul 2019, 14:49

ElTigre9 je napisao/la:Novak i Agut sutra prvi na terenu.
To je ocekivano, ipak je ovo drugo 1/2 mnogo zvucnije

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la nepoznat1 » 11 jul 2019, 15:46

ronaldo99 je napisao/la:
ElTigre9 je napisao/la:Novak i Agut sutra prvi na terenu.
To je ocekivano, ipak je ovo drugo 1/2 mnogo zvucnije
Na RG-u su prvo polufinale igrali Rafa i Roger, ali ovako mi vise odgovara, neka Novak dobije Aguta pa da uzivamo u prvom duelu od 2008. Rafe i Rogera ovdje. :D

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: Grand Slam

Post Postao/la gigun » 11 jul 2019, 16:16

Nedo mi dragi Allah da mi na san izađe ovo čupavo i guzlato tenisko strašilo. :lolno: :lolno:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 11 jul 2019, 16:56

ja fakat, al fakat ne kontam zenski tenis. Evo kako ova Strycova dodje do polufinala jbt.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10119
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la invincible1921 » 11 jul 2019, 17:13

darker10 je napisao/la:ja fakat, al fakat ne kontam zenski tenis. Evo kako ova Strycova dodje do polufinala jbt.
Ma i ono nedavno ja mislim na RG nez koja je bila teniserka, imala 5 1 i 40 15 i izgubila 7 5 :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 11 jul 2019, 17:42

S-Y-L-A-R je napisao/la:
shevchet je napisao/la:Drago mi je da smo sad prešli na neku finu zayebanciju, umjesto na vrijedjanja, budalaštine i sl.

Ovo je već ono šta valja na forumu, svi smo složni da u ovom spektaklu treba uživati i navijati za svog favorita, a pri tome max poštovati protivnika.
Vidim kako Fedexovci hvale Rafu, tako isto treba Fedexa hvaliti, sad ozbiljno, jer sa 38 godina, čovjek igra još uvijek vrhunski tenis... Istina da Rafa ima najmanje za izgubiti od ove trojke, ali istina Bgm i da igra fenomenalno i da puca od samopouzdanja... Ko god da dobije treba stisnuti ruku protivniku i reći svaka čast, jer ovdje nema gubitnika.
Gubitnici smo samo mi, kad ne bude više ovakvih teniskih poslastica, a ubrzo ih više neće biti nikad...
Forumska idila, preslatko vas je gledati. :ljepota:
Dok prava raja uživa nakon završenog Wimbledona:
slika
Pa dobro, nisam baš mislio da pratiš baseball u Južnoj Koreji... Ali hajde, od nečeg se mora početi. :rol: :rol:

Idila je na forumu zavladala, doduše uvijek ima par likova, koji pišu eto samo nešto da napišu, ali vidim da se više niko ne loži na to.
Najjače kad se šuti do završnice i onda se ima nešto reći kao pametno. Nigdje veze, ali bitno da je ok atmosfera, a vas Djolovce i Fedexovce, nemoj da prpa hvata zbog kralja tenisa :D :mrgreen:

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 11 jul 2019, 21:31

Poštovanje je prvo, svako naravno poštuje protivnika i zna se da su sva trojica velikani epskih razmjera, druga je stvar kad malo zajebanciju ubaciš i probaš malo provokacije ako jedan od njih izgubi :mrgreen:

Meni je samo smetalo pretjerano spamanje pojedinaca (čitaj lucky13) o Novaku na temi ATP/GS o uspjesima Novaka, ima svaki teniser svoju temu i tamo veličaj dokle možeš, ovdje samo pričamo o trenutnim turnirima i mečevima i naravno diskusije bez vrijeđanja su ok.

Ja sam prije baš ono hejtao Rafu i Novaka, ali ono kako si zreliji i pratiš više tenis, shvataš da njih dvojica imaju neke stvari koje bi svako poželio da ima, recimo Novakov mentalni stav na terenu i Rafin spin i dominaciju tokom igre, ono mogu oni biti rivali ali ne možeš da ih mrziš jer nema osnove za to, možeš samo da im se diviš i svemu onome što oni pružaju ovoj teniskoj igri.

Sad, meni će Roger biti najveći ikad, nekome Rafa, nekome Novak - šta možeš kad su nam zadali toliko problema da odlučimo ko je taj najbolji, da čak i da Federer ostane prvi po broju slemova ili neko drugi, opet će biti KAKO ili ŠTA da je ovo da je ono, a onda argumenti za ovog i za onog, pa da je ovoga više, da je ono bla bla, toliko su nevjerovatni, eto toliko od mene :salut:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 12 jul 2019, 09:03

https://www.inde. x.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2100085

Ne znam jeste li citali izjavu babuke..

Pozz iz dubrovnika momcine i ako neko moze link danas staviti bio bih zahvalan :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16500
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 jul 2019, 10:50

koliko "novinari" na ovom portalu nemaju pojma, to je strava!

Becker prodajom medalja i pehara zaradio ogromnu sumu novca

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.