FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 14:31

AtlaZ je napisao/la:Ali ljudi dragi vi ko ptice, pa momak NE ZELI da dodje u Barcu :lol: Ne vjerovatno sta sve covjek mora citati, sa Ajaxom se dogovorili prvog dana ali mladic nece u Barcu. Hoce da ide gdje ce em zaradzivat vise, em biti prvi stoper. Fajront? :roll:

Svako bi sigurno pozelio da je dosao i za koju godinu bio prva figura u odbrani ali opet kazem, on nece da dodje i tu prica sva prestaje. Citajuci neke postove kao on zeli a Ajax neda.

Pustite to vise, imamo cetiri stopera. Od toga tri vrlo kvalitetna i jednog potencijalnog startera u buducnosti. Idemo dalje!
Vidi ovako brate.

Za razliku od nekih drugih velikih klubova, Barca ne voli i ne želi davati velike pare na defanzivce (stopere, bekove, golmane).
Nikad nije to radila, niti ce raditi !
Da je De Ligt kojim slucajem neki veznjak ili krilo ili špic, bila bi sasvim druga prica :mrgreen: vec bi bio u Barceloni kao i zemljak mu De Jong, vec bi se slikao i zadužio broj, ni 100 miliona ne bi bio problem, ni Raiola, ni koji qrac.

E to je jedina prava prica. Sve ostalo je šupljiranje.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 11 jul 2019, 14:33

AtlaZ je napisao/la:Ali ljudi dragi vi ko ptice, pa momak NE ZELI da dodje u Barcu :lol: Ne vjerovatno sta sve covjek mora citati, sa Ajaxom se dogovorili prvog dana ali mladic nece u Barcu. Hoce da ide gdje ce em zaradzivat vise, em biti prvi stoper. Fajront? :roll:

Svako bi sigurno pozelio da je dosao i za koju godinu bio prva figura u odbrani ali opet kazem, on nece da dodje i tu prica sva prestaje. Citajuci neke postove kao on zeli a Ajax neda.

Pustite to vise, imamo cetiri stopera. Od toga tri vrlo kvalitetna i jednog potencijalnog startera u buducnosti. Idemo dalje!
U tome i jeste problem....pitanje je ZAŠTO mali neće u Barcelonu? Zato što je pametan i vidi da je to trenutno nezdrava sredina u kojoj vlada "klan matoraca"....ne bih se iznenadio da i De Jong ispuši jer mudrac na klupi obožava vezu Rakitić, Busquets, Roberto....e zato on nije došao a ne zbog finansija a to je jako tužno...

Rodju
Postovi: 1035
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 11 jul 2019, 15:20

Barcine dvije najslabije tačke u zadnje 2-3 godine su činjenice, da igramo u momentima kad nemamo loptu sa 8 igrača u polju i nedovoljna odlučnost u duel igri u ponekim momentima utakmice. Ta dva momenta stvaraju privid loše odbrane, koja uopšte nije loša gledajući obje posljednje sezone u cijelosti.
Svjestan sam, da trener ne može od Messija zahtjevati potrošnju energije i snage tokom svih 90 minuta, ali ostalih 9 to mora činiti. Mora!!!
Kojih 9 će to biti, pa to nećemo mi određivati. To mora trener učiniti. U prošle 2 godine mu to u nekim utakmicama nije uspijelo.
A ovaj 10-i će svojom genijalnošću to već negdje, u drugim fazama igre kompenzirati, što btw. izdašno i čini.
Ponavljam, po 1000-ti put, moramo biti svjesni činjenice, da i on stari, da je sporiji, da je reakcija usporena, da vrhunski treneri samo za njega izmišljaju i stvaraju protivigru. Pa zaboga i on je pročitan. Uprkos tome svemu, on je najbolji strijelac, asistent i prednjači u genijalnosti.
Dakle, Griezmann i Neymar, ako dođu, moraju igrati u oba smijera, odnosno činiti ono što su kod Tuchela(Emerija, Enriquea) i Simeonea činili. Tu je ključ.
Suarez će se morati prilagoditi tome, odnosno početi igrati, kao što je igrao na utakmicama, kad je Messi bio povrijeđen. Sjetimo se samo razbijanja Reala u dva maha, u Barceloni prošle godine (5:1) i čini mi se 2016 4:0 u Madridu.
Pritom ne zaboravimo i on ima 32 godine, vrijeme mu neumitno prolazi. Biologija i kod njega, kao i kod Messi-ja čini svoje.
Morat će dosta raditi na svom tijelu, ako je to uopće moguće. U svakom drugom slučaju mora biti rezerva.
Mislim čak, da Neymar i ne dođe, Suarez mora biti rezerva. Griezmann i Dembele prije njega. Coutinho, ako ostane, a ja bih volio da ostane, mora igrati ono što igra u brazilskoj reprezentaciji, dakle u sredini terena, sa velikom slobodom kretanja, nikako prikovan uz aut liniju i okrenut leđima prema protivničkoj odbrani. Ne možemo zanemariti činjenicu, da je čovjek osvojio sa ekipom Brazila Copa Americu i bio pritom član prve postave i sigurno nije zaboravio igrati. Ali, ja mogu pisati moje želje, trener će biti onaj koji je krucijalan za sljedeću sezonu. Da li je izvukao pouke? Nadam se da jeste. Ne želim započinjati raspravu oko tog je li trebao ostati. Ostaje i gotovo.
Dovesti Luis Filipea, slobodan igrač, vrhunski bek za jednu sezonu idealno. Dogodine dovesti Junior Firpa (gledao ga na EP U-21, razvaljuje) i vratiti Bartru.
Ako smijem napisati moju željenu prvu ekipu za iduću sezonu i igrati se trenera, naravno pod pretpostavkom da ova dvojica dođu:
Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, De jong, Arthur, Coutinho, Griezmann, Neymar, Messi.
Neto, Sergio Roberto, Todibo, Lenglet, Luis Filipe, Vidal, Buskets, Alena, Riqui Puig, Dembele, Suarez.

Kao što vidite Rakitić, Malcom, Rafinha obavezno prodati. A šta će biti ? E to je već drugo pitanje.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 11 jul 2019, 15:36

Rodju je napisao/la:Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, De jong, Arthur, Coutinho, Griezmann, Neymar, Messi.
OK, ali šta je tu kvalitativna promena pozadi koja obećava da neće dobiti 4 komada od Rome, PSG-a, Liverpula itd.... i sutra neke druge ekipe koja će napraviti presing?....ja je ne vidim. Za La Ligu i kup Franka sasvim solidno nema šta

Avatar
Evander
Postovi: 14313
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 15:45

parangal je napisao/la:
Rodju je napisao/la:Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, De jong, Arthur, Coutinho, Griezmann, Neymar, Messi.
OK, ali šta je tu kvalitativna promena pozadi koja obećava da neće dobiti 4 komada od Rome, PSG-a, Liverpula itd.... i sutra neke druge ekipe koja će napraviti presing?....ja je ne vidim. Za La Ligu i kup Franka sasvim solidno nema šta
Kvalitetna promjena je jedino timska igra sa vise odgovornosti.
Pojedinacno, svaki od igraca u odbrani je dobar i imao je dobru sezonu.
Ali ne mozes ocekivati da samo zadnja linija se brani.
Manja potrosnja bekova u napadu, znacit ce da ce odgovornije igrati odbranu. Ali onda, moras imati jasno definisana krila, a to Barcelona nema.
Couthino je izgubljen slucaj bio i lijeva strana je radila samo ako Alba ide visoko. Messi je na grafici kao desno, ali znamo da to ne igra. Roberto mora igrati i beka i krilo i tu se pogubi i previse potrosi.
Busketc spor.

Naravno da onda puno toga nazad ne stima.

Rodju
Postovi: 1035
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 11 jul 2019, 15:50

Pa napisao sam.
Jos 5 igraca pored tvojih podebljanih moraju igrati naprijed-nazad svi 90 minuta. Vise cvrstine i trke.FCB mora igrati Pepov presing. Na presing presingom. U tom slucaju dolazi do izrazaja individualna kvaliteta.
Bez obzira koja ekipa igra.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5928
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 11 jul 2019, 16:05

Rodju je napisao/la:Barcine dvije najslabije tačke u zadnje 2-3 godine su činjenice, da igramo u momentima kad nemamo loptu sa 8 igrača u polju i nedovoljna odlučnost u duel igri u ponekim momentima utakmice. Ta dva momenta stvaraju privid loše odbrane, koja uopšte nije loša gledajući obje posljednje sezone u cijelosti.
Bravo.
I to važi za vezni red više nego za odbranu, štoperi kako god uzmeš ne učestvuju u napadu i ne troše se.
Bekovi i veza najviše ispaštaju jer pokrivaju citav teren i mrtvi su za poluvrijeme.
Don't hate what you don't understand.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 11 jul 2019, 16:14

@Rodju

Znam ja šta si ti napisao i razumem šta želiš....ali da li tebi ova četvorica u napadu koje si poslednje redom pobrojao liče na trkače i igrače napred-nazad? Meni ne i ne verujem da će to "autoritet" tipa Valverdea od njih napraviti. A i uprkos timskoj igri i trčanju napred nazad da li će to sprečiti Albu da kao protiv Liverpula pokloni 2 gola ili istoj odbrani da ne prime gol iz kornera kakve ne primaju čak ni amaterske ekipe? Te stvari nemaju baš puno veze sa timom i timskom igrom ako se slažeš? Meni ne deluje optimistično ali ne sporim tudja mišljenja...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 16:23

parangal je napisao/la:@Rodju

Znam ja šta si ti napisao i razumem šta želiš....ali da li tebi ova četvorica u napadu koje si poslednje redom pobrojao liče na trkače i igrače napred-nazad? Meni ne i ne verujem da će to "autoritet" tipa Valverdea od njih napraviti. A i uprkos timskoj igri i trčanju napred nazad da li će to sprečiti Albu da kao protiv Liverpula pokloni 2 gola ili istoj odbrani da ne prime gol iz kornera kakve ne primaju čak ni amaterske ekipe? Te stvari nemaju baš puno veze sa timom i timskom igrom ako se slažeš? Meni ne deluje optimistično ali ne sporim tudja mišljenja...
Znam ja sta bi ti, ti bi klupirao i prodao Busquetsa, Albu, Piquea, Roberta, Suareza. Ybg, nece da moze, bar ne u jednoj godini sve :mrgreen:

Ja opet ponavljam, svaku tekmu koju pocnu zajedno Busquets i Rakitic- nju cu da preskocim, makar u napadu igrali Ronaldo, Messi i Neymar.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 11 jul 2019, 16:29

leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la:@Rodju

Znam ja šta si ti napisao i razumem šta želiš....ali da li tebi ova četvorica u napadu koje si poslednje redom pobrojao liče na trkače i igrače napred-nazad? Meni ne i ne verujem da će to "autoritet" tipa Valverdea od njih napraviti. A i uprkos timskoj igri i trčanju napred nazad da li će to sprečiti Albu da kao protiv Liverpula pokloni 2 gola ili istoj odbrani da ne prime gol iz kornera kakve ne primaju čak ni amaterske ekipe? Te stvari nemaju baš puno veze sa timom i timskom igrom ako se slažeš? Meni ne deluje optimistično ali ne sporim tudja mišljenja...
Znam ja sta bi ti, ti bi klupirao i prodao Busquetsa, Albu, Piquea, Roberta, Suareza. Ybg, nece da moze, bar ne u jednoj godini sve :mrgreen:

Ja opet ponavljam, svaku tekmu koju pocnu zajedno Busquets i Rakitic- nju cu da preskocim, makar u napadu igrali Ronaldo, Messi i Neymar.
gde su ti na tom spisku Rakitić, Rafinja, Semedo? Malo je to... :mrgreen:

Svaka čast Grizmanu i Neymaru....ali zapamtite, Barsa je i Romi dala 4, Liverpulu 3 a mogla i 5....PSG-u 6 i bla bla, dakle nije do napada....ostalo prepuštam vama na volju, maštu i znanje gde je i šta je problem.... ;)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 16:44

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la:@Rodju

Znam ja šta si ti napisao i razumem šta želiš....ali da li tebi ova četvorica u napadu koje si poslednje redom pobrojao liče na trkače i igrače napred-nazad? Meni ne i ne verujem da će to "autoritet" tipa Valverdea od njih napraviti. A i uprkos timskoj igri i trčanju napred nazad da li će to sprečiti Albu da kao protiv Liverpula pokloni 2 gola ili istoj odbrani da ne prime gol iz kornera kakve ne primaju čak ni amaterske ekipe? Te stvari nemaju baš puno veze sa timom i timskom igrom ako se slažeš? Meni ne deluje optimistično ali ne sporim tudja mišljenja...
Znam ja sta bi ti, ti bi klupirao i prodao Busquetsa, Albu, Piquea, Roberta, Suareza. Ybg, nece da moze, bar ne u jednoj godini sve :mrgreen:

Ja opet ponavljam, svaku tekmu koju pocnu zajedno Busquets i Rakitic- nju cu da preskocim, makar u napadu igrali Ronaldo, Messi i Neymar.
gde su ti na tom spisku Rakitić, Rafinja, Semedo? Malo je to... :mrgreen:

Svaka čast Grizmanu i Neymaru....ali zapamtite, Barsa je i Romi dala 4, Liverpulu 3 a mogla i 5....PSG-u 6 i bla bla, dakle nije do napada....ostalo prepuštam vama na volju, maštu i znanje gde je i šta je problem.... ;)
Ma jest i do napada kad nije realno ocekivati da Messi i sljedecih 5 godina zabija po 50 golova, treba malo da se rastereti, igrao bi on jos i bolje onda. Pa sta recimo pred 1/4 finale ti se povrijedi, ko ce davati golove? :mrgreen:

Nama pored i svih tih napadaca fali lijevi bek i jos jedan veznjak bar. Ako ce Rakitic da prtlja. Na prodaji Coutinha, Rakitica, Malcoma, Rafinhe opet mozes uzet dobru lovu.
27.10.2020

Rodju
Postovi: 1035
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 11 jul 2019, 16:53

parangal je napisao/la:@Rodju

Znam ja šta si ti napisao i razumem šta želiš....ali da li tebi ova četvorica u napadu koje si poslednje redom pobrojao liče na trkače i igrače napred-nazad? Meni ne i ne verujem da će to "autoritet" tipa Valverdea od njih napraviti. A i uprkos timskoj igri i trčanju napred nazad da li će to sprečiti Albu da kao protiv Liverpula pokloni 2 gola ili istoj odbrani da ne prime gol iz kornera kakve ne primaju čak ni amaterske ekipe? Te stvari nemaju baš puno veze sa timom i timskom igrom ako se slažeš? Meni ne deluje optimistično ali ne sporim tudja mišljenja...
Pa nemoj me zaj.....
I to sam ti napisao, a ako si gledao Atletico i Brazil pod Titeom onda znaš o čemu govorim. Otvori malo YT, pa pogledaj odakle djeluje Neymar kod Titea, gdje stoji u situacijama kad protivnik ima loptu i kad je Brazilac najopasniji, da li kad ima loptu uz aut liniju visoko ili kad krene sa polovine igrališta prema golu sa loptom u nogama. Naročito pogledaj kvalifikacione utakmice za SP u Rusiji. Dakle, može se kretati i naprijed zbog presinga, ali se vraća i nazad kad zatreba, jer je tu prokleto opasan zbog strahovitog ubrzanja kad krene sa centra polulijevo prema protivniku.
A ako ćeš sad opet lamentirati o Valverdeu i reći kako nema autoritet i ne može natjerati vedete na trčanje i to sam ti napisao. To imamo što imamo i gotovo.
Slažem se ja sa tobom za te greške Albe ( zaboravio si pomenuti najveće dvije kad je bio sam pred Alisonom , ali pustimo to ......prošlo ). Nema tu kraja, da je ovo, da je ono, da je Dembele dao još jedan, a mogao je dva LFC-u, itd, itd,............
Albi se to dogodilo, i ja sam mu onu noć svašta opsovao, ali da ga sporim, ma nema šanse. Na toj poziciji nemamo boljeg, a ako si dobro pročitao i to sam napisao i predložio alternativu i za njega.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 16:53

Neymar-Messi-Dembele
Griezmann
De Jong-Arthur/Busquets

Kakva bi to ekipa bila :tokralju:

I definitivno ovaj vezni red bi bio super izbalansiran, svakako Grizi igra vise prednjeg veznog.
27.10.2020

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 16:57

leorey je napisao/la:Neymar-Messi-Dembele
Griezmann
De Jong-Arthur/Busquets

Kakva bi to ekipa bila :tokralju:

I definitivno ovaj vezni red bi bio super izbalansiran, svakako Grizi igra vise prednjeg veznog.
Buraz to je smijehotres od formacije, bez uvrede ;)
Barci treba četiri veznjaka da ima posjed i kontrolu terena kao nekad... i to mlada, brza, okretna...a ti dvojicu stavio :crazy:
U toj formaciji bi Busquets na poluvremenu bio na infuzijama.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 17:02

let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Neymar-Messi-Dembele
Griezmann
De Jong-Arthur/Busquets

Kakva bi to ekipa bila :tokralju:

I definitivno ovaj vezni red bi bio super izbalansiran, svakako Grizi igra vise prednjeg veznog.
Buraz to je smijehotres od formacije, bez uvrede ;)
Barci treba četiri veznjaka da ima posjed i kontrolu terena kao nekad... i to mlada, brza, okretna...a ti dvojicu stavio :crazy:
U toj formaciji bi Busquets na poluvremenu bio na infuzijama.
Ma ne bi, De Jong i Griezmann ti imaju ogroman radijus kretanja, ali ogroman, pa De Jong se vraca dole cesto do stopera po loptu, idealan za nas. Arthur samo treba malo kondicije vise nabiti i to je to. Svi ovdje misle da ce Grizi spica igrat, vjerujte mi da nece.

Tebi treba sad 4 igraca da imas balans, JER IMAS DIZELASE U VEZI. Busquets, Vidal, Rakitic.
27.10.2020

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 11 jul 2019, 17:03

Evander je napisao/la:Neymar ako dodje u Barcelonu, naredne godine uzima zlatnu loptu i postaje najbolji igrac na svijetu.
Sa druge strane, holandski balavac, nisam siguran da ima kvalitet da u ovom trenutku bude medju 11 u Barceloni.
Od Pikea bolji u ovom trenutku nije, odnosno nije mu ni blizu, takodje nije bilji ni od zdravog Umtitia.
Neymar je i u PSG-u postao najbolji igrač svijeta.

Shvatite, Neymar je moderni Robinho koji je imao sreće da igra s prajmom Messija i Suareza, koji su učinili da on izgleda puno bolji igrač nego što jeste.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 17:08

E ebiga Mokes, što ga znaš pretjerati, ni onaj Saurman ne zna.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 17:09

leorey je napisao/la: Svi ovdje misle da ce Grizi spica igrat, vjerujte mi da nece.
Vjeruj da hoce.
Jedino to ima logike u njegovom dovođenju.

Dok je ziheraško govedo na klupi, Messi ce igrati desno krilo, Osman lijevo, Suarez špic, sa klupe ulijece Malcom ako zatreba.
I šta sad sa Griezmannom ? nece valjda igrati Iniestinu Osmicu u sredini :shock: to ne može definitivno...cenera svakako nema u Barci i šta preostaje drugo, nego da izbije ili Suareza ili Osmana.
Još ovdje neki prozivaju i Neymara :crazy: pa ne može se igrati sa 12 ili 13 igraca :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 17:14

Mokes je napisao/la:
Evander je napisao/la:Neymar ako dodje u Barcelonu, naredne godine uzima zlatnu loptu i postaje najbolji igrac na svijetu.
Sa druge strane, holandski balavac, nisam siguran da ima kvalitet da u ovom trenutku bude medju 11 u Barceloni.
Od Pikea bolji u ovom trenutku nije, odnosno nije mu ni blizu, takodje nije bilji ni od zdravog Umtitia.
Neymar je i u PSG-u postao najbolji igrač svijeta.

Shvatite, Neymar je moderni Robinho koji je imao sreće da igra s prajmom Messija i Suareza, koji su učinili da on izgleda puno bolji igrač nego što jeste.
Samo da se zna ove sezone, uz povrede Neya.

Mbappe- 27 tekmi- 8 kreiranih prilika
Neymar- 20 tekmi- 29 kreiranih prilika

Plus sto ce ti donijet opet 25-30 golova. Dakle zreliji a samim tim i kompletniji igrac.

Da ne govorim koliko je sansi Mbappe promasio ove godine, u rangu Suareza. Da se razbije i taj mit jednom, kad se toliko ovdje degradira Neymar. Nije ni meni drag igrac, ali ovdje se bas od njega pravi Robinho.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 17:15

let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la: Svi ovdje misle da ce Grizi spica igrat, vjerujte mi da nece.
Vjeruj da hoce.
Jedino to ima logike u njegovom dovođenju.

Dok je ziheraško govedo na klupi, Messi ce igrati desno krilo, Osman lijevo, Suarez špic, sa klupe ulijece Malcom ako zatreba.
I šta sad sa Griezmannom ? nece valjda igrati Iniestinu Osmicu u sredini :shock: to ne može definitivno...cenera svakako nema u Barci i šta preostaje drugo, nego da izbije ili Suareza ili Osmana.
Još ovdje neki prozivaju i Neymara :crazy: pa ne može se igrati sa 12 ili 13 igraca :lol:
Ma Grizi treba jer je polivalentan, pisu da ga Ernesto bas zato i zeli. Moze igrat 3 pozicije definitivno.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.