FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 10 jul 2019, 23:36

Aerials je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Piši po njihovoj temi ako te zanimaju njihove pidžame. Najmanje ovdje pišem od svih vas, "svakom loncu poklopac".
Kako rekoh, ako te ne zanima, ignorisi. Ako krsi pravila foruma, brisi. Uz duzno postovanje, ponavljam da ne moras svakom loncu biti poklopac. I posto vidim da se ti jedina bunis, nema potrebe, a malo je i nepristojno pisati u 1. licu mnozine. EOD i laku noc
Ne moraš ni ti prenositi šta se dešava u drugom klubu jer realno, imamo previše svojih briga da bi nas zanimalo kako se oni tamo prepiru oko dresova. Btw to je klub oko kojeg su ti svakako mnogi govorili da za njega navijaš. :)
Brisat ću, ne brini. :thumbup:
Da, nisam siguran da ponavljanjem woblijwvih gluposti uopste doprinosis svom kredibititetu u ovoj razmjeni mialjenja. Samo dokazujes da se stvarno trudis da budes svakom loncu poklopac sa ispraznim dociranjem. Brisi, ionako nista pametnije i nemas da radis :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 10 jul 2019, 23:40

Lik se sa zenskom raspravlja. :D

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 10 jul 2019, 23:49

Sretno Beganovicu u novom klubu . Zasluzio momak svojim talentom i radom novi klub

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 11 jul 2019, 00:26

Za Begana odličan i klub i liga i novac. Samo da se ostvari :pray:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 11 jul 2019, 00:42

Hitman22 je napisao/la:Pa taman tako inteligentan i treba da bude u Swedskoj. Mali je ovo klub za njegove velike domete
Nepotreban sarkazam,Roki.
Ako se ne slazes , argumentuj, i ti i bilo ko drugi. Nemoj da taj malogradjanski,tuzlanski pristup "ko mu yebe mater" nadjaca fin i profesionalan rad koji je covjek ponudio. Ponudio , prava rijec. Opet kazem , ako negdje grijesim , ispravite me.
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 11 jul 2019, 03:17

Dobra ekipa definitivno,koliko ce pokazati na terenu vidicemo
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 11 jul 2019, 08:06

MMA075 je napisao/la:Lik se sa zenskom raspravlja. :D
Ne znam koji su tvoji motivi da ovako nesto napises, vjerovatno si se potrudio ( ocajno) biti kavaljer. Mozda tvrdis da su zene slabe i nesposobne pa se ne treba sa njima diskutovati ili smatras da je ispod casti muskarcima to raditi? Naravno, da kao prosjecan bosnjo, uopste nisi svjestan uvredljivosti ovakve izjave. Ovakvim seksistickim izjavama nije mjesto na ovom pdf-u. Iako se cesto ne slazem sa Aerials, mislim da zasluzuje tvoje izvinjenje.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 11 jul 2019, 09:44

katarakta je napisao/la:Ocigledno da nisu treneri zadovoljni veznjacima koje imamo, u suprotnom ne bi pregovarali s novom. A istina je da od dobrih veznjaka ovisi cijela ekipa
Nije da nisu zadovoljni, moje misljenje je da imamo i previse ovih kreativaca i centralnih veznih, a niti jednog klasicnog zadnjeg veznog, onog destruktivca, cak ni Hairlahovic to nije i to je ono sto me vise brine. Prosle sezone smo imali dvojicu (Hadzanovic i Civic), a sad nemamo ni jednog. Obicno svaka ekipa koja igra sa jednim napadačem igra u sredini sa jednim klasičnim destruktivcem a pored njega dolazi neko kao Hairlahovic i slicno...Cak i jedan da nam dodje, malo je, jer u trenucima kad treba da sačuvaš rezultat, da se odbraniš ili čak kad igraš protiv jačih ekipe, obično ispred odbrane idu oba takva sa jednim playmakerom ispred njih. I iskreno se nadam da je Smajić svjestan te opasnosti jer ce sezona biti pravo teska, svi su se pojačali i ne smijemo riskirati s tim.

Sjetite se Sokove formacije, kod njega ispred odbrane igrali Jahić i Omić, nije nam niko mogao prici golu, nisam sad bas zagovornik tog catenaccia, ali da bi se trebali osigurati, trebali bi.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 jul 2019, 14:49

MakabiTuzla je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Lik se sa zenskom raspravlja. :D
Ne znam koji su tvoji motivi da ovako nesto napises, vjerovatno si se potrudio ( ocajno) biti kavaljer. Mozda tvrdis da su zene slabe i nesposobne pa se ne treba sa njima diskutovati ili smatras da je ispod casti muskarcima to raditi? Naravno, da kao prosjecan bosnjo, uopste nisi svjestan uvredljivosti ovakve izjave. Ovakvim seksistickim izjavama nije mjesto na ovom pdf-u. Iako se cesto ne slazem sa Aerials, mislim da zasluzuje tvoje izvinjenje.
Ma druze nista lose, mislim da raspravljat se sa zenskom ne vodi nigdje. :D

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 11 jul 2019, 17:55

MakabiTuzla je napisao/la:Bas mi je drago za momka, kao i za Todora. Izvukao se iz ove kaljuže, pomogao nam pri tome pravo sa lovom. A jako je bitno da Sloboda vec drugi ozbijan transfer pravi, privući će i druge mlade igrace ovdje, polako.
Čuj drugi ozbiljan transfer, davno smo mi pravili takve transfere, malo si se opet pozazaboravio i zabunio. :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 11 jul 2019, 18:09

Naime, Dušan Ristić i Yoann Martelat neće biti u kombinacijama za prvo kolo nove sezone Premijer lige.

Kako SportSport.ba saznaje još uvijek nije pokrenut proces za izdavanje radne dozvole Ristiću i Martelatu zbog čega neće biti u kombinacijama za okršaj s Radnikom.
Makar smo u necemu konstantni svaki prelazni rok
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 11 jul 2019, 18:19

Gifron je napisao/la:
Naime, Dušan Ristić i Yoann Martelat neće biti u kombinacijama za prvo kolo nove sezone Premijer lige.

Kako SportSport.ba saznaje još uvijek nije pokrenut proces za izdavanje radne dozvole Ristiću i Martelatu zbog čega neće biti u kombinacijama za okršaj s Radnikom.
Makar smo u necemu konstantni svaki prelazni rok
Tako je, ozbiljni klubovi imaju neku konstantu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 jul 2019, 18:45

Zasto je uvjek taj problem sa nama oko dozvola za strance?
Jel zato sto nam je blokiran racun?

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 11 jul 2019, 20:11

Nase najbolje pojacanje je Antonio Lukanovic jer davno nismo imali top spica kao Lukanovic

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 jul 2019, 20:13

mirza24 je napisao/la:Nase najbolje pojacanje je Antonio Lukanovic jer davno nismo imali top spica kao Lukanovic
Imal stopera na vidiku?
Jesil bio na treningu kakva je situacija?

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 11 jul 2019, 20:27

Jucer procitah neko napisao Bekric star sta ce nam on its itd.
Gledajte sta Djuric radi u Radniku a 37 godina ima
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 jul 2019, 20:30

intercontinental je napisao/la:Jucer procitah neko napisao Bekric star sta ce nam on its itd.
Gledajte sta Djuric radi u Radniku a 37 godina ima
glavni im igrac.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 11 jul 2019, 20:31

MMA075 je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:Nase najbolje pojacanje je Antonio Lukanovic jer davno nismo imali top spica kao Lukanovic
Imal stopera na vidiku?
Jesil bio na treningu kakva je situacija?
To pitaj sportskog direktora Smajlovica kad ga vidis u carsiji i ja cu ako ga vidim :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 11 jul 2019, 22:10

slikaslika

Ja bi prije da istrpe Devedzica par utakmica, nego Salihovica u prvih 11. Vidit cemo sta ce biti
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 11 jul 2019, 22:16

Uzelac ce u TC.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.