FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 jul 2019, 20:22

miky_hz je napisao/la:
paulus je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Jedina je steta sto ce Zrinjski prije nas ispasti u EL pa ce biti odmorniji za ligu(mislim da nemaju sanse protiv Holandjana iduce pretkolo).Mi cemo Evropu igrati minimalno do 5-tog kola,jos ako bi uslo u PO ode " pola sezone".
CEKAJ BA KOLKO TO KOLA IMA SAD DO GRUPA ?
Mislio sam na 5-to kolo PL .
Aha sorry , Zrinski je dobar al ima barem 5 klubova koji su solidni i kome ce se tesko bodovi uzimat , Velez je dobar , evo Radnik dere Trnavu, Borac , Siroki itd ,zato se nadam da ce hadzija dovest tog DM a , za sad nejasno mi je sto smo se odrekli 150 hiljada radi Guzine , i onaj iz Backe je izgleda promasaj. .Da nam je nes kao Stojanovic pored Oremusa , al ja da se pitam uvjek bi igrao Mustafica prije napadaca na DM ako vwc nemamo solucije
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 20:22

Ebo te kamen dragi al' ljudi kidaju. Ma to ti je, prijelazni rok i pojačanja u pravom smislu te riječi došli na vrijeme i eto odmah rezultata. Hadžija stopera doveo ujutro, a navečer tekma, valjda to naučio u Olimpicu.

Ne mogu ni da zamislim kad razvežu tika-taku protiv nas, a jablan Hadžić sve pretvara u zgodutke.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 jul 2019, 20:23

Dadox je napisao/la:Auu mogla bi 3 predstavnika u 3 pretkolu haha
Jes' ako prođu još jedno poslije ovog
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 jul 2019, 20:26

AlfredNobel je napisao/la:Ebo te kamen dragi al' ljudi kidaju. Ma to ti je, prijelazni rok i pojačanja u pravom smislu te riječi došli na vrijeme i eto odmah rezultata. Hadžija stopera doveo ujutro, a navečer tekma, valjda to naučio u Olimpicu.

Ne mogu ni da zamislim kad razvežu tika-taku protiv nas, a jablan Hadžić sve pretvara u zgodutke.
Cekaj vi impresionirani Zrinskim sto guzi naku Akademiju Pandev , pogledajte sta Radnik radi Spartaku koji je znamo dokle doguro prosle sezone , melju ih
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 11 jul 2019, 20:27

**** vas vise Zrinjski

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 11 jul 2019, 20:28

zeRoberto je napisao/la:Bolja nasa akademija od ove sjevernomakedonske
Ma niđe veze ekipa, jučer osnovani maltane, ovaj rezultat je očekivan.Nama je najvažnije dovesti kapitalnog zadnjeg veznog i probati zadržati najvažnije igrače.

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 11 jul 2019, 20:30

[quote="Denchi"]Kada su u pitanju četiri bh. predstavnika ubjedljivo najviše će zaraditi FK Sarajevo koje za sada ima zagarantovanih 820.000 eura!

Obzirom da UEFA isplaćuje novac samo za odigrane utakmice, a pošto Sarajevo preskače drugo pretkolo Evropske lige za tu rundu sarajevski premijerligaš neće biti novčano nagrađen.

OK lova , da li znas za bodove ? Obzirom da nismo mi to trazili , trebalo bi da dobijemo bod , ako se ne varam .
Ako znas kako ide bodovanje , nesto se mjenjalo . Ima onaj drzavni , zbir sve 4 ekipe , za remi 0,5 b. , za pobjedu 1 b. Zbir tih b. / 4
Onda onaj dio gdje klub za prolaz dobija 1 bod ili tako nesto . Molio bih te ako znas da pojasnis . Da li je jos uvijek zbir zadnjih 5 godina (2014/19 ??).
Da za Titulu se dobije 1b. u startu . Malo konfuzno pisem , ali ako znas ,skontat ces sta pitam . Hvala .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 jul 2019, 20:31

tilo je napisao/la:**** vas vise Zrinjski
I mene nerviraju karaju akademiju Pandev a u pm , vamo Radnik samljeo Spartak Trnavu, ako je sta vrjedno divljenja to je . Mi ako dovedemo DMa dobrog samljecemo ih opet jer Velkovski ne moze igrat DM a
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 11 jul 2019, 20:34

Mi+Zrinjski+Radnik+Listica = 0+1+1+ = 2(3)/4 = 0,5(0,75) ???
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 jul 2019, 20:36

Samozdravlje je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Kada su u pitanju četiri bh. predstavnika ubjedljivo najviše će zaraditi FK Sarajevo koje za sada ima zagarantovanih 820.000 eura!

Obzirom da UEFA isplaćuje novac samo za odigrane utakmice, a pošto Sarajevo preskače drugo pretkolo Evropske lige za tu rundu sarajevski premijerligaš neće biti novčano nagrađen.

OK lova , da li znas za bodove ? Obzirom da nismo mi to trazili , trebalo bi da dobijemo bod , ako se ne varam .
Ako znas kako ide bodovanje , nesto se mjenjalo . Ima onaj drzavni , zbir sve 4 ekipe , za remi 0,5 b. , za pobjedu 1 b. Zbir tih b. / 4
Onda onaj dio gdje klub za prolaz dobija 1 bod ili tako nesto . Molio bih te ako znas da pojasnis . Da li je jos uvijek zbir zadnjih 5 godina (2014/19 ??).
Da za Titulu se dobije 1b. u startu . Malo konfuzno pisem , ali ako znas ,skontat ces sta pitam . Hvala .
Ovo 820000 je ako ne prodjemo 3 predkolo, ja sta radi radnik , ovaj mekic i peco melju Trnavu , Radnik pritisce Trnavu na 2 0 vodstva mi stanemo na 30 metara
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 11 jul 2019, 20:36

paulus je napisao/la:
tilo je napisao/la:**** vas vise Zrinjski
I mene nerviraju karaju akademiju Pandev a u pm , vamo Radnik samljeo Spartak Trnavu, ako je sta vrjedno divljenja to je . Mi ako dovedemo DMa dobrog samljecemo ih opet jer Velkovski ne moze igrat DM a
Velkovski nije igrač Sarajeva, Velkoski jeste. Daj ljudi prezime igrača koji je osvojio po dva puta prvenstvo i Kup i odigrao preko 150 utakmica bi trebali svi pisati kako treba. Na zvaničnoj kad vidim Velkovski muka mi. VELKOSKI. Hvala.

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 11 jul 2019, 20:36

Zrinjski realno igra sa trećerazrednom ekipom, ništa čudno. Jedino ne valja što su sve riješili i što će biti odmorni i motivisani pred utakmicu sa nama. A mi putujemo daleko i pitanje je kako će sve proći sa Celticom u gostima.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 11 jul 2019, 20:37

Sarkazam je stran pojam ovdje.
Jesu li ljudi toliko isfrustrirani pa se odma prime ili fakat ne kontaju?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 20:38

paulus je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ebo te kamen dragi al' ljudi kidaju. Ma to ti je, prijelazni rok i pojačanja u pravom smislu te riječi došli na vrijeme i eto odmah rezultata. Hadžija stopera doveo ujutro, a navečer tekma, valjda to naučio u Olimpicu.

Ne mogu ni da zamislim kad razvežu tika-taku protiv nas, a jablan Hadžić sve pretvara u zgodutke.
Cekaj vi impresionirani Zrinskim sto guzi naku Akademiju Pandev , pogledajte sta Radnik radi Spartaku koji je znamo dokle doguro prosle sezone , melju ih
Ti zadovoljan tricom od Celtica, a krivo ti što Zrinjski melje sve pred sobom? Nemoj onda kukati kad nas razvale u prvom kolu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 jul 2019, 20:40

Daj ba nemojte vise lozit ove sa sarkasticnim postovima,majkemi meni pritisak skoci kad vidim kad neko isti ozbiljno replicira.Stop sarkasticnim postovima :(
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 jul 2019, 20:41

MOZEMOL VRATIT GUZINU UZET 150000 I KUPIT OVOG MEKICA , JA STA IM RADI
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hodža » 11 jul 2019, 20:41

Sabinho je napisao/la:
nedimnedo je napisao/la:nek mi se javi onaj momak sto trazi kartu za sjever za kolekciju , nmg sad da ga trazim a ne sjecam se bas ko je :)
Forumas @hodza.
Javio se, hvala ;)
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 jul 2019, 20:42

Prvo kolo će biti prejako na Koševu, jedva čekam svaku utakmicu jbt :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

zagorski
Postovi: 7640
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 11 jul 2019, 20:42

Say no to sarcasm :lol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 10036
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 11 jul 2019, 20:43

paulus je napisao/la:MOZEMOL VRATIT GUZINU UZET 150000 I KUPIT OVOG MEKICA , JA STA IM RADI
Možemo, ali necemo... :rol:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riziko i 7 gostiju.