FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Rodju
Postovi: 1044
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 11 jul 2019, 19:44

UEFA predsjednik mjesecna plata 100 milja EUR.
Takmicenje koje je realno zanimljivo od kraja marta do kraja maja i to svake 2-3 sedmice
Btw.
Sjetimo se parade i procesije one godine kad je Real osvojio Copa del Rei pod Mourinhom ili kad nisu Barsi htjeli postaviti tunel kao prvaku.
Nebitna takmicenja? Da, al' kad ih drugi osvajaju. HAHAHA
Nemojmo biti naivni.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 19:45

leorey je napisao/la:
let3 je napisao/la:Brat Leorey hoce revoluciju sa Ernestom Valverdeom :crazy:
Mislim na revoluciju za buducnost, trener je tu svakako prolazna faza, on ce otici kad-tad a 90 % igraca ce ti ostati.
Hoces revolucije, hoces da se nešto mijenja, hoces triplete, hoces da uzivaš vikendom navece, hoces Neymara, Messija, Griezmanna, svega ko drva... a da Valverde to nekako hendla sa klupe :crazy:

E nece to moci tako, jarane moj :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 19:46

Yebi ga ti od LP napravi bajramski turnir sad. BItno je, jednako kao i Liga, ne treba podcjenjivat takmicenja.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 11 jul 2019, 19:47

Kad covjek procita ove price koje velicaju ove titule u ligi dodje mi da zaplacem od divljenja prema nasim herojima koji su izginuli u ove zadnje dvije sezone da bi osvojili ligu, kakvi su to napori strahoviti bili i koliko je jaka konkurencija bila, kako je ral duvao za vratom, koliko su se nasi heroji trosili da su jadni iscrpjeli i iznemogli na izmaku snaga osramotili u ligi prvaka, pocevsi od mesija pa i svi ostali, stvarno epohalno je bilo osvojiti

Bezveze naprdjujete ljudi, neke lige u vrijeme morinja pa i ancelotija ok, al ove dvije nista posebno, na gusanje, na hodanje, s guza na guz i osvojis kad je konkurencija nikakva, stvarnu sliku nase ekipe dobili smo u ligi prvaka i to je to
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 19:48

Romariooo je napisao/la:Kad covjek procita ove price koje velicaju ove titule u ligi dodje mi da zaplacem od divljenja prema nasim herojima koji su izginuli u ove zadnje dvije sezone da bi osvojili ligu, kakvi su to napori strahoviti bili i koliko je jaka konkurencija bila, kako je ral duvao za vratom, koliko su se nasi heroji trosili da su jadni iscrpjeli i iznemogli na izmaku snaga osramotili u ligi prvaka, pocevsi od mesija pa i svi ostali, stvarno epohalno je bilo osvojiti

Bezveze naprdjujete ljudi, neke lige u vrijeme morinja pa i ancelotija ok, al ove dvije nista posebno, na gusanje, na hodanje, s guza na guz i osvojis kad je konkurencija nikakva, stvarnu sliku nase ekipe dobili smo u ligi prvaka i to je to
Ali ce se titule brojat, niko se za 20 godina nece sjecat ko je tad trenirao sve ekipe i kakva je bila konkurencija vec broj liga. Kakva je konkurencija bila 50ih u LP? Pa nije bilo ofsajda lol.
27.10.2020

Rodju
Postovi: 1044
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 11 jul 2019, 19:59

Leorey
ako si na mene mislio.
Ne pada mi na pamet da bilo sto podcjenjujem.
Samo ne volim kad to drugi rade bez da sagledaju sve aspekte. Ne podcjenjujte faktor love i strasnih zarada, te medijsko pumpanje. Mnogi su podlegli toj presiji.
Evo i ovaj Messimrzac ce se sad nadovezati sa njegovom starom pricom . Zivi bili pa procitali.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 11 jul 2019, 20:29

Čitajući komentare čovjek bi rekao da nam je konkurencija u ligi Sloboda i Velež, a ne Real Madrid i Atletiko, prvenstveno. Izuzev ove prošle sezone, španske ekipe su prethodnih sezona konstantno imale odlične uspjehe i u Evropi, dakle dosta je tu kvaliteta bilo. I onda kada u takvoj konkurenciji uzmeš La Ligu, nije to mala stvar.

Baš bi volio vidjeti šta bi podanici Reala pisali da su ovako uvjerljivi bili u La Ligi kao Barcelona, takmičenju gdje moraš biti konstantan praktično od prvog do zadnjeg kola. Sa druge strane imamo Ligu prvaka, gdje pojedini imaju "sreće" kao Real, pogura te sudija tu i tamo, i eto ga, osvojiš titulu sa 2 i pol dobre utakmice. Da je VAR uveden nešto prije, šta mislite koliko bi Real osvojio titula? 2 maksimalno, ako i toliko. Al' naravno, bilo i prošlo.

Liga prvaka ima veći komercijalni značaj, al' meni je La Liga podjednako važna, i iskreno mi je i draža, jer je produkt pobjeda i uspjeha protiv direktnih konkurenata iz Madrida. Ako mislite da njih ne boli stalno karinđanje i gledanje kako Barsa podiže trofej La lige, 8 puta u zadnjih 10 godina (ako ne griješim), onda se varate.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jul 2019, 21:19

Rodju je napisao/la:Inter bi dao onu LP iz 2012 cini mi se da dogodine rokne Juvea u Serie A. 10000%.
Nisam pratio od početka šta se pisalo,ali ako je ova rečenica napisana u ozbiljnom tonu onda :rol: :rol: :rol:

Na čemu si ti?Apsolutno nijedan navijač Intera ne bi mijenjao LP iz 2010. za ikakva prvenstva.

Sa druge strane ovi drugi bi mamu prodali za LP kad bi ikako moglo tako funkcionirat.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 11 jul 2019, 21:43

:rol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Pogba » 11 jul 2019, 21:45

Ozbiljna je dijagnoza kada ti Juve na san izlazi, ne vadi Juventus iz usta pacijent. :rol:
Jos na temama drugih ekipa.

Ne da bi dali tu LP nego bi guze dali da ne moraju podnositi evo cijelu deceniju mučenja i gutanja knedli. Do toga je doslo da dovedu i legendu Juventusa i direktora istog da ih vade, jer Kinez mora kopirati.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 11 jul 2019, 21:56

Pogba je napisao/la:
Ozbiljna je dijagnoza kada ti Juve na san izlazi, ne vadi Juventus iz usta pacijent. :rol:
Jos na temama drugih ekipa.

Ne da bi dali tu LP nego bi guze dali da ne moraju podnositi evo cijelu deceniju mučenja i gutanja knedli. Do toga je doslo da dovedu i legendu Juventusa i direktora istog da ih vade, jer Kinez mora kopirati.
Ma nerealno je reći da ne želiš titulu lige, a nisi je osvojio hej-haj. Isto tako i ReJalovci pucaju priču. Samo mi je nejasno kako se titule liga ovako malo cijene, bar od ovih što ih konstantno osvajaju. Kao da se to tek tako dobije.. :wtf:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 11 jul 2019, 22:49

11.07.2019, a jos nema Grizmana, ni Neymara, ali je zato jos tu trenercina na klupi.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 11 jul 2019, 23:40

Sutra se polaže klauzula za Greizmana.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 11 jul 2019, 23:49

Nije ni Suarez imao predstavljanje pred publikom kako me sjecanje sluzi. Eto simbolicno na haman isti datum ce biti zvanicno. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 11 jul 2019, 23:53

messilla je napisao/la:Nije ni Suarez imao predstavljanje pred publikom kako me sjecanje sluzi. Eto simbolicno na haman isti datum ce biti zvanicno. :mrgreen:
Valjda zbog bana koji je dobio na SP-u, pa je kasnije kazna promijenjena :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 23:57

Možemo organizovati neko glasanje, Moke ti zasužen za organizaciju - koliko nas smatra da ce francuska lezba biti pravo pojacanje, a koliko nas smatra da ce u Barci biti flopina gora i od Coutinha (spadam u ove druge ).
Nije on loš igrac, naprotiv, al nije u tome fazon...nije ni Cou bio loš igrac, pa je u Barci gori od Arde.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 jul 2019, 00:01

Grizi ce biti top. Zabijat ce sigurno vise nego u Atleticu jer ce imati vise loptu u nogama i stvarat ce se vise sansi. Ali opet, ne ocekujte 40-50 golova po sezoni kao Suarez to je zabijao, nema sanse, mada ce on to kompenzirat zalaganjem, trcanjem, veliki radijus kretanja i polivalentan igrac.
27.10.2020

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Policeman » 12 jul 2019, 00:03

let3 je napisao/la:Možemo organizovati neko glasanje, Moke ti zasužen za organizaciju - koliko nas smatra da ce francuska lezba biti pravo pojacanje, a koliko nas smatra da ce u Barci biti flopina gora i od Coutinha (spadam u ove druge ).
Nije on loš igrac, naprotiv, al nije u tome fazon...nije ni Cou bio loš igrac, pa je u Barci gori od Arde.
Upravo da napisem da ce ti @leorey odg. kako ce Grizi biti brutalan kad eto :lol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 jul 2019, 00:06

Policeman je napisao/la:
let3 je napisao/la:Možemo organizovati neko glasanje, Moke ti zasužen za organizaciju - koliko nas smatra da ce francuska lezba biti pravo pojacanje, a koliko nas smatra da ce u Barci biti flopina gora i od Coutinha (spadam u ove druge ).
Nije on loš igrac, naprotiv, al nije u tome fazon...nije ni Cou bio loš igrac, pa je u Barci gori od Arde.
Upravo da napisem da ce ti @leorey odg. kako ce Grizi biti brutalan kad eto :lol:
Sta ces kad sam po prirodi optimista dok je let3 dokazano pesimista :mrgreen: :lol:
27.10.2020

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 12 jul 2019, 00:10

Policeman je napisao/la:
let3 je napisao/la:Možemo organizovati neko glasanje, Moke ti zasužen za organizaciju - koliko nas smatra da ce francuska lezba biti pravo pojacanje, a koliko nas smatra da ce u Barci biti flopina gora i od Coutinha (spadam u ove druge ).
Nije on loš igrac, naprotiv, al nije u tome fazon...nije ni Cou bio loš igrac, pa je u Barci gori od Arde.
Upravo da napisem da ce ti @leorey odg. kako ce Grizi biti brutalan kad eto :lol:
:lol: :crazy: neka svako ima svoje mišljenje, brat Leorey ima svoje.

Ali sad vidim kako je vama Unitedovcima.
Kad klub dovodi ozbiljna imena i pojacanja, velike talente, istresaju se ogromne pare, a oni ispadaju flopine neviđene.
Samo što ni Woodward nije toliko poludio da istrese haman 300 miliona na Coutinha i Osmana :rol: :tokralju: jbm ti sudija majku.

Tako je to kad nemaš trenera, ni vizije, ni sistem igre. Dobro je dok Messi drži vodu.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.