NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 11 jul 2019, 14:31

Pohvalio bi ljude koji su odradili posao i rade i dalje bili u klubu li ne, zadrzali okosnicu ekipe, potpisali sa mladim Gradačac juniorima njih 6 imamo 3 povratnika iz gradacca sto su ponikli znaci vraceni, udovolje o svim fudbalerima iz gradacca sto konkurisu za prvi tim, u upravi ima tri do četiri bivsa fudbalera kluba, ima i mladih ljudi, pojacanja po misljenju dobra, niko nije doveden da se ne zna imenom i prezimenom u BiH fudbalu, nek ih zdravlje sluzi, ocekujem jos tri extra extra pojacanja, legenda kluba postavljen na mjesto predstavnika ekipe, radna grupa sa piskom, sadanom i ostalim novcano i selektiranjem ugovaranjem igraca odradila groo posla, ako bude Lose, kriminal ovo ono stav je da se clanovi uprave nece bavit time jos manje ucestvovati, sport pa ko koga, a ako tko misli da moze bolje neka se javi ima mjesta za sve, ovo je tek pocetak neceg, nemojte odmah pripremat zemlju za ukopa, iako prije 20 dana kako rekose da smo vec nisane podigli, valjda bude bolje nek se trude iako mozda nekad i ne znaju, borit ce se mislim na sve u klubu, barem bi trebali

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 jul 2019, 14:39

Tako je Edo iduce godine i mene u tu fotelju uvali... ko MASKOTU bar

Kafanica laganica.... ti si kao mlada ptica....

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 11 jul 2019, 15:44

Salko ma bravooo :bow: :bow:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jul 2019, 17:29

Salko ako ostane duze od polusezone ja go kroz carsiju hodam. Lik je dobar igrac ali 5 klubova za nepune 3 g. je promjenio.
Edo nafali upravni odbor ko da se Fadil vratio a ne sve goli ku rac od ljudi uz par izuzetaka. Privrednika i sto ima u svojim firmama ne mogu plate podjelit a kamo li sta klubu da donesu.
Trener mora doc neki teletabis. Jer koji bi normalan pustio da mu sastavis cjelu ekipu a on da odgovara za rezultat. Ako neko uopste od njega i trazi neki rezultat sem da bude tu, posjeduje licencu i odradi sto mu se kaze.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 jul 2019, 19:19

............aljkanovic..........
Antic.......devedzic.......jazvin.........djekic
.......................arnautovic................

Salko..................faca...................saric
..........................?..................
U 21 saric,devedzic,djekic. I aljkanovic
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 11 jul 2019, 19:30

crvenobijeli je napisao/la:............aljkanovic..........
Antic.......devedzic.......jazvin.........djekic
.......................arnautovic................

Salko..................faca...................saric
..........................?..................
U 21 saric,devedzic,djekic. I aljkanovic
Nadam se da cemo igrati sa dva napadaca,a mi jos ni jednog nemamo,ne pamtim kada smo zadnji put igrali sa dva napadaca,svi nesto forsiraju igru sa jednim napadacem

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 jul 2019, 19:41

Ponovo je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:............aljkanovic..........
Antic.......devedzic.......jazvin.........djekic
.......................arnautovic................

Salko..................faca...................saric
..........................?..................
U 21 saric,devedzic,djekic. I aljkanovic
Nadam se da cemo igrati sa dva napadaca,a mi jos ni jednog nemamo,ne pamtim kada smo zadnji put igrali sa dva napadaca,svi nesto forsiraju igru sa jednim napadacem
Salko moze igrat i spica u formaciji sa 2 spica...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 jul 2019, 20:54

Borba za premijer ligu pa vi vidite...

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 11 jul 2019, 22:13

combe80 je napisao/la:Borba za premijer ligu pa vi vidite...
Ne napada se prmijer liga tek tako,ja im ne bi vjerovao i kada bi rekli da napadaju premijer ligu sve do 30-og kola,jer su izradili dvije godine za redom,ovo za sada ne izgleda lose naspram prosle dvije godine,pola uprave mi se svidja pola ne,ali neka necu ih pljuvati dok ne krene prvenstvo,nadam se da cemo trenera dobiti sutra,vrijeme ode treba nam trener

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jul 2019, 23:31

combe80 je napisao/la:Borba za premijer ligu pa vi vidite...
Jest ako dovedemo jos najmanje 5-6 igraca i golmana. Jos jedan stoper, jedan bek, najmanje 2 vezna, jedan spic, jedan krilo/spic i golman.
Ne napada se moj combicu PL sa 11 igraca. Tokom prvenstva jaka klupa rjesava stvari radi povreda i kartona.
Mozes pricat sta hoces al ti se od juniora mozes oslonit samo na Aljkanovica i donekle Hasuku ostalo sve tankosava.
Tebi sat za startnih 11 fale jedan vezni i spic, fakticki da nemas spacne rezerve.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 jul 2019, 23:43

Doce Combe jos najmanje cetri igraca ba... nemoj pljuvat dzaba a ovoliko lijepog se desilo... nisi ni bio dole da vidis koja atmosfera i ljepota... ljudi rade jaro nemozes se posrat po tome.... suti gledaj i uzivaj hvala bogu pa se Ensar ufatio posla snjim i radna grupa pa Piska pa ostali... Hvala im, nemoj pljuvat dzaba sta ce mislit drugi svijet da je teska katastrofa a nije... sta ce mislit igraci sto procitaju te tvoje gluposti i od drugih sto pljuju.a ti igraci nama trebaju doci... Nije fer stvarno.... budemol muljali i prodavali onda pljuj sad se okrenuli skroz imas i Esu u klubu.

Nemoj da odem sa ovog foruma i nikad vise nedodjem jeste negativu prosuli

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 12 jul 2019, 00:29

Combeeee,pravac Tuzla,na psihijatriju jaro,ja djaba predjo okean nebili skonto koje Combe na skupstini pa corak ali hajde nece se...pa ti si jarugo beznadezan slucaj,pusti ba nas Zvjezdase da malo disemo,pa tebi nista nevalja a na skupstini ko pickica se usutio i uzimao iz kontesta sta ti stima.....**** od Zvijezde

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 12 jul 2019, 07:32

Hvala sto me pratis. A nadoces ti ko i ostali pa ces na polusezoni govorit bio si sve u pravu.
Tako i oni 2-3 mjeseca su protiv mene i onda po starom dobrom obicaju "combe je sve bio u pravu".
Nema na ovoj nasoj temi ko to na kraju nije rekao.

Trener znaci lagano. Do kraja mjeseca bi mogao uletit neki teletabis tipa Remetic, Hadzic i sl. Mozda cak i Mile.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2019, 08:13

Nemudruj sila trener je u opticaju a u ostalom sta fali Hadzicu lik mlad ambiciozan vodio uspjesno Crnjarevo ili kako se vec zovu. Pozitivnija prica nije bila vec pet godina stari moj treba to podrzati ova generacija ljudi moze promijeniti Zvijezdu.

Cekaj samo da vidis koji jos igraci dolaze nebi ti Salkan bolan dosaao da nije rijec za borbu za prvo mjesto. Dva najbolja krila lige imas beka lige imas i stopera lige imas. Osam igraca si uspio zadrzati...Pa gdje to ima ba... dace 60 golova u sezoni

Nato veznjak je u pregovorima... najbolji u ligi i malo fali da dodje

20.07. Subota prijateljska protiv Samca u 17:00 u Samcu

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 12 jul 2019, 09:34

combe je napisao/la:Hvala sto me pratis. A nadoces ti ko i ostali pa ces na polusezoni govorit bio si sve u pravu.
Tako i oni 2-3 mjeseca su protiv mene i onda po starom dobrom obicaju "combe je sve bio u pravu".
Nema na ovoj nasoj temi ko to na kraju nije rekao.

Trener znaci lagano. Do kraja mjeseca bi mogao uletit neki teletabis tipa Remetic, Hadzic i sl. Mozda cak i Mile.
Ala imas info dobre.. Ja sam nacuo da je Rema ozbikjno zagrizao i da hoce da preuzme zvijezdu, msm cak da je to i saopatio ljudima.iz uprave

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2019, 09:42

Jest zagrizo al nece on bit trener.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 12 jul 2019, 10:28

combe80 je napisao/la:Nemudruj sila trener je u opticaju a u ostalom sta fali Hadzicu lik mlad ambiciozan vodio uspjesno Crnjarevo ili kako se vec zovu. Pozitivnija prica nije bila vec pet godina stari moj treba to podrzati ova generacija ljudi moze promijeniti Zvijezdu.

Cekaj samo da vidis koji jos igraci dolaze nebi ti Salkan bolan dosaao da nije rijec za borbu za prvo mjesto. Dva najbolja krila lige imas beka lige imas i stopera lige imas. Osam igraca si uspio zadrzati...Pa gdje to ima ba... dace 60 golova u sezoni

Nato veznjak je u pregovorima... najbolji u ligi i malo fali da dodje

20.07. Subota prijateljska protiv Samca u 17:00 u Samcu
Kojem opticaju druze danas je 12.07. znaci manje od mjesec a ti nemas trenera.
A u pravu si Hadzicu nista ne fali, ima sve(licencu) sto nasim treba. To je dovoljno. Kod tebe su moj druze svi NATO. Tog stopera ko naseg(Jazvina-momak je dobar igrac) imas bar jos 4-5 u ligi a ti kazes najbolji. Previse si subjektivan ili slabo pratis ligu.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2019, 10:39

Hadzic combicu nema licence... daleko bolji trener je u opciji jos pa vidicemo

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 12 jul 2019, 10:40

combe je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Nemudruj sila trener je u opticaju a u ostalom sta fali Hadzicu lik mlad ambiciozan vodio uspjesno Crnjarevo ili kako se vec zovu. Pozitivnija prica nije bila vec pet godina stari moj treba to podrzati ova generacija ljudi moze promijeniti Zvijezdu.

Cekaj samo da vidis koji jos igraci dolaze nebi ti Salkan bolan dosaao da nije rijec za borbu za prvo mjesto. Dva najbolja krila lige imas beka lige imas i stopera lige imas. Osam igraca si uspio zadrzati...Pa gdje to ima ba... dace 60 golova u sezoni

Nato veznjak je u pregovorima... najbolji u ligi i malo fali da dodje

20.07. Subota prijateljska protiv Samca u 17:00 u Samcu
Kojem opticaju druze danas je 12.07. znaci manje od mjesec a ti nemas trenera.
A u pravu si Hadzicu nista ne fali, ima sve(licencu) sto nasim treba. To je dovoljno. Kod tebe su moj druze svi NATO. Tog stopera ko naseg(Jazvina-momak je dobar igrac) imas bar jos 4-5 u ligi a ti kazes najbolji. Previse si subjektivan ili slabo pratis ligu.
Devedžić je za Jazvina Maldini. Ako je on najbolji štoper lige onda ostali igraju boćanj. Pa za tog frajera je 5 ljudi zvalo prošle godine da dodje u TOŠK, on spreman i ima kilograma ko malo bolji rekreativci.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2019, 10:44

Ja kako vidim samo Tosk se nesto pojacao ostalo teske sabanije tako da je Zvijezda favorit za prvo mjesto.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.