PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 11 jul 2019, 18:15

Željezničar i Velež u subotu
Stari rivali na turniru u Hrasnici

U danima vikenda u Hrasnici se igra 4. Memorijalni turnir u fudbalu "4. Viteške" na kojem će nastupiti FK Željezničar, FK Velež, FK Famos i FK Radnik.

:ljepota: :ljepota:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10216
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vanja8 » 11 jul 2019, 18:43

MortemHz je napisao/la:Stradao je od snajperskog hica u sarajevskom naselju Pofalići pri pokušaju da pomogne ranjenoj sugrađanki.


slika

:salut:
Rahmet ti dusi Đilda...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la miky_hz » 11 jul 2019, 18:48

MocMahale444 je napisao/la:Željezničar i Velež u subotu
Stari rivali na turniru u Hrasnici

U danima vikenda u Hrasnici se igra 4. Memorijalni turnir u fudbalu "4. Viteške" na kojem će nastupiti FK Željezničar, FK Velež, FK Famos i FK Radnik.

:ljepota: :ljepota:
Jel ovo No.1 organizovao turnir .Nisam siguran samo dali Radnik nosi njihovu opremu il je Hadzicima neki veci nivo . :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 11 jul 2019, 19:43

Ne znam sta se manjejaci bune, evo ovaj Mekic je njihov, sto znaci da igraju Evropu. Ni oni ovo ne bi bolje...
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 11 jul 2019, 20:24

miky_hz je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Željezničar i Velež u subotu
Stari rivali na turniru u Hrasnici

U danima vikenda u Hrasnici se igra 4. Memorijalni turnir u fudbalu "4. Viteške" na kojem će nastupiti FK Željezničar, FK Velež, FK Famos i FK Radnik.

:ljepota: :ljepota:
Jel ovo No.1 organizovao turnir .Nisam siguran samo dali Radnik nosi njihovu opremu il je Hadzicima neki veci nivo . :think:
Pobjednik turnira dobija nike dresove da se slikaju u njima. Najbolji igrac turnira dobice sorc u tranjo vlasnistvo

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Stroj1946 » 11 jul 2019, 22:12

extazy je napisao/la:Znam da su prepucavanja, al malo cu otic sa teme. Napisao bih par rijeci o Đildi, bio je porodicni prijatelj i jedan od najboljih havera mog oca, slabo ga se sjecam jer nas je rano napustio, al ostale su price i djela tog covjeka, ostale su price mog oca o tom velikom covjeku, koji je zivio kao heroj i otisao sa ovog svijeta kao heroj.

Glupo je rec da covjek nije imao straha, svi se necega bojimo, da nemamo straha onda nismo ni dobri u glavu, al kod njega je ljubav prema svom Zelji i ljubav prema ovom gradu bila uvjek veca nego ijedan strah. Kada su svi bjezali, on je stajao, derao bi se "Hajde sta cekate" iako je sam a ljudi ispred njega mnogo, mnogo vise, nikad al nikad, taj covjek nije pobjegao od tuce i belaja, pa makar i sam ostao. Ko navijac je branio cast ovog grada, stare Horde Zla ga se sjecaju dobro, cesto je ucestvovo u tucama i zajedno sa okorjelim rivalom branio cast grada, sve vam govori knjiga Hordi Zla gdje je Đilda spomenut kao clan istih, i nazalost kao clan koji je poginuo u ratu, mnogo su ga postovale Horde, a i on je iste, iako ljuti rivali uvjek su tu Horde bile da pomognu Đildi i naravno obrnuto. Ako iko zasluzuje spomenik, ulicu u centru grada il nesto slicno, to je Đilda, branio je cast ovog grada i prije rata i u ratu, poginuo je spasavaju druge, a tako je i zivio, nije mario dal si musliman, katolik, jevrej, hordas, manijak uvjek je bio tu da pomogne, rano nas je napustio, sjecam se i dan danas kad sam krenuo na liniju a u suzama javljaju da je Đilda preminuo, nema covjeka u mojoj jedinici koji suzu nije pustio, i tok ovo pisem oce suze da mi krenu, svi koji su ga poznavali znaju kakav je covjek bio. Treba peticija il nesto da se makar ulica u centru neka nazove po njemu, pocivaj u miru.

( rijeci mog oca, ja sam samo kucao, da ne bude zabune )

Dževad Begić Đilda !
Rahmet mu duši :salut:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 11 jul 2019, 22:21

extazy je napisao/la:Znam da su prepucavanja, al malo cu otic sa teme. Napisao bih par rijeci o Đildi, bio je porodicni prijatelj i jedan od najboljih havera mog oca, slabo ga se sjecam jer nas je rano napustio, al ostale su price i djela tog covjeka, ostale su price mog oca o tom velikom covjeku, koji je zivio kao heroj i otisao sa ovog svijeta kao heroj.

Glupo je rec da covjek nije imao straha, svi se necega bojimo, da nemamo straha onda nismo ni dobri u glavu, al kod njega je ljubav prema svom Zelji i ljubav prema ovom gradu bila uvjek veca nego ijedan strah. Kada su svi bjezali, on je stajao, derao bi se "Hajde sta cekate" iako je sam a ljudi ispred njega mnogo, mnogo vise, nikad al nikad, taj covjek nije pobjegao od tuce i belaja, pa makar i sam ostao. Ko navijac je branio cast ovog grada, stare Horde Zla ga se sjecaju dobro, cesto je ucestvovo u tucama i zajedno sa okorjelim rivalom branio cast grada, sve vam govori knjiga Hordi Zla gdje je Đilda spomenut kao clan istih, i nazalost kao clan koji je poginuo u ratu, mnogo su ga postovale Horde, a i on je iste, iako ljuti rivali uvjek su tu Horde bile da pomognu Đildi i naravno obrnuto. Ako iko zasluzuje spomenik, ulicu u centru grada il nesto slicno, to je Đilda, branio je cast ovog grada i prije rata i u ratu, poginuo je spasavaju druge, a tako je i zivio, nije mario dal si musliman, katolik, jevrej, hordas, manijak uvjek je bio tu da pomogne, rano nas je napustio, sjecam se i dan danas kad sam krenuo na liniju a u suzama javljaju da je Đilda preminuo, nema covjeka u mojoj jedinici koji suzu nije pustio, i tok ovo pisem oce suze da mi krenu, svi koji su ga poznavali znaju kakav je covjek bio. Treba peticija il nesto da se makar ulica u centru neka nazove po njemu, pocivaj u miru.

( rijeci mog oca, ja sam samo kucao, da ne bude zabune )

Dževad Begić Đilda !
:bow: :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fera » 11 jul 2019, 22:32

extazy je napisao/la:Znam da su prepucavanja, al malo cu otic sa teme. Napisao bih par rijeci o Đildi, bio je porodicni prijatelj i jedan od najboljih havera mog oca, slabo ga se sjecam jer nas je rano napustio, al ostale su price i djela tog covjeka, ostale su price mog oca o tom velikom covjeku, koji je zivio kao heroj i otisao sa ovog svijeta kao heroj.

Glupo je rec da covjek nije imao straha, svi se necega bojimo, da nemamo straha onda nismo ni dobri u glavu, al kod njega je ljubav prema svom Zelji i ljubav prema ovom gradu bila uvjek veca nego ijedan strah. Kada su svi bjezali, on je stajao, derao bi se "Hajde sta cekate" iako je sam a ljudi ispred njega mnogo, mnogo vise, nikad al nikad, taj covjek nije pobjegao od tuce i belaja, pa makar i sam ostao. Ko navijac je branio cast ovog grada, stare Horde Zla ga se sjecaju dobro, cesto je ucestvovo u tucama i zajedno sa okorjelim rivalom branio cast grada, sve vam govori knjiga Hordi Zla gdje je Đilda spomenut kao clan istih, i nazalost kao clan koji je poginuo u ratu, mnogo su ga postovale Horde, a i on je iste, iako ljuti rivali uvjek su tu Horde bile da pomognu Đildi i naravno obrnuto. Ako iko zasluzuje spomenik, ulicu u centru grada il nesto slicno, to je Đilda, branio je cast ovog grada i prije rata i u ratu, poginuo je spasavaju druge, a tako je i zivio, nije mario dal si musliman, katolik, jevrej, hordas, manijak uvjek je bio tu da pomogne, rano nas je napustio, sjecam se i dan danas kad sam krenuo na liniju a u suzama javljaju da je Đilda preminuo, nema covjeka u mojoj jedinici koji suzu nije pustio, i tok ovo pisem oce suze da mi krenu, svi koji su ga poznavali znaju kakav je covjek bio. Treba peticija il nesto da se makar ulica u centru neka nazove po njemu, pocivaj u miru.

( rijeci mog oca, ja sam samo kucao, da ne bude zabune )

Dževad Begić Đilda !
Ima ulica brace begic u centru grada na koševskom brdu po njemu i bratu nosi ime.
You are someone else I am still right here

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 12 jul 2019, 01:14

Ima i spomen-ploča ispred PMFa, na mjestu gdje je poginuo. Veliki čovjek.
"Ne možete vi Đildi ništa!"
Rahmet mu duši. :salut:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 12 jul 2019, 12:06

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 12 jul 2019, 13:40

90 aktivnih clanova. religija i nacin zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 12 jul 2019, 13:57

WestTrebina je napisao/la:90 aktivnih clanova. religija i nacin zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
30% vise clanova nego prosle godine u isto doba
Hvala vam na ljubavi
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 12 jul 2019, 14:49

svrakino1921 je napisao/la:ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
Dos'o Ernis Dalkov iz Njenacke. Pili smo kafu danas. Selam :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 12 jul 2019, 14:52

belosevic28 je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
Dos'o Ernis Dalkov iz Njenacke. Pili smo kafu danas. Selam :bih:
Alejkjum selam
Hocel se vracat u Njemacku

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 12 jul 2019, 16:01

svrakino1921 je napisao/la:
WestTrebina je napisao/la:90 aktivnih clanova. religija i nacin zivota :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
30% vise clanova nego prosle godine u isto doba
Hvala vam na ljubavi
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
To su sezonske.
Ako ovako nastavimo, bojim se da cemo iduce godine morati prosirivati stadion. Kosevo ce nam bii premalo :kafa:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 12 jul 2019, 16:05

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
A kad ce sjever bit pun
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 12 jul 2019, 16:09

svrakino1921 je napisao/la::urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
A kad ce sjever bit pun
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kad ga smanjimo :kafa:

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 12 jul 2019, 16:39

FINLAND

LIHTENSTAJN

ITALIA

CAT4

NEW PRESS ROOM ELITE CAT

GOLEMO SI BILINO POLJE
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 12 jul 2019, 16:39

FINLAND

LIHTENSTAJN

ITALIA

CAT4

NEW PRESS ROOM ELITE CAT

GOLEMO SI BILINO POLJE
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bambus » 12 jul 2019, 16:49

avenija je napisao/la:FINLAND

LIHTENSTAJN

ITALIA

CAT4

NEW PRESS ROOM ELITE CAT

GOLEMO SI BILINO POLJE
!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”