FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2019, 20:20

Admir74 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
Ne bi se složio. Otišao im stoper kapitalac. A ako ćemo to gledati, mi smo isto ostavili kostur ekipe, a ne treba zaboraviti da je Željo sa istom, dok nije došlo do polarizacije u Klubu, bio na prvom mjestu.
Nema veze, doveli su finu zamjenu u vidu Šerbečića + Oremuš i Milanović za ofanzivniji dio ekipe.

Ma nije to više ista ekipa kao iz prve polusezone kod nas, odnosno ekipa koja je bila prva, nemaš više ni Blagojevića ni Čurjurića ni Šabana, u odbrani nema Rodina, Bakrača itd. Ni ovaj roster sada nije slabiji od ovog prošlosezonskog al' fali nam taj jedan stoper **** mu, moramo nekoga dovesti tu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 11 jul 2019, 20:23

Boga mi izgleda nema veze kod Zrinjskog sto je promijenilo se pola. Sarajevo i Zrinjski igracki su iznad nas. Ovo ostalo mislim da je tu negdje. Na nekoj poziciji jaci Siroki, a slabiji na kojoj smo mi jaci i obrnuto. Ovo ostalo nisam gledao, a ovako po imenima Borac pravi finu ekipu za ove uslove. Vidim i Radnik ce biti nezgodan ko prosle sezone. Ma tu smo mi negdje sa tim ekipama samo se bas izdvajaju Mladost, Zvijezda i mozda Sloboda za donji dio. Prvo mjesto jedino preluda sreca da nas pogleda.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cevap » 11 jul 2019, 20:30

Kako igraju Peco i Mekić :bow:

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 jul 2019, 20:33

Zajmović GOAT prijateljskih, lik zabija golove ko Neymar. Sjetite se onog gola kad smo protiv Viteza prijateljsku igrali, pa ukrajincima na posljednjoj zimskoj pauzi pa ovaj sad.

Baš me zanima koliko će budući prvak naše lige imati gostujućih pobjeda na kraju sezone.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 11 jul 2019, 20:35

Moze ovako juniorima i Kamesnici ili kako se vec zovu uvaliti, a iole ozbiljniji pojma nema.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 11 jul 2019, 20:51

Ne znam sta planira Krstajic s Radnikom ali ce oni dobre pare uzeti ove godine od Europe. To bi im mogao biti veliki korak naprijed, pored toga imaju nekoliko zaista mladih i dobrih igraca. Potpisali su i onog Ilica sto je kod nas bio na probi, tu su Peco, Mekic, Bradonjic uvijek izvuku nekog iz naftalina i vec dugo igraju ozbiljan fudbal. Ako se odluce da jos vise uloze onda ce biti jako opasni. Zrinjski se takodjer jako dobro pojacao i imaju bas dobre opcije na svim pozicijama. Pitari imaju ekipu koja je osvojila duplu krunu uz ne tako velike igracke promjene. Trener ce im ostati, jos ce uzeti ogromne pare ove godine od Uefe. Velez, Celik i Borac izgleda da se stabilizuju lagano, a uz podrsku s tribina je uvijek tesko igrati s njima. Ocekuje nas bas zanimljiva sezona. Koliko mi mozemo tesko je reci, ali sigurno imamo konja za trku.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 11 jul 2019, 20:57

braco je napisao/la:Zajmović GOAT prijateljskih, lik zabija golove ko Neymar. Sjetite se onog gola kad smo protiv Viteza prijateljsku igrali, pa ukrajincima na posljednjoj zimskoj pauzi pa ovaj sad.

Baš me zanima koliko će budući prvak naše lige imati gostujućih pobjeda na kraju sezone.
Zajmović,najpozitivnije iznenađenje priprema(uz Dadu)
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 11 jul 2019, 21:00

Admir74 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
Ne bi se složio. Otišao im stoper kapitalac. A ako ćemo to gledati, mi smo isto ostavili kostur ekipe, a ne treba zaboraviti da je Željo sa istom, dok nije došlo do polarizacije u Klubu, bio na prvom mjestu.
E jest kapitalac. Da se nije prodo trebalo bi ga pustiti bez para kao i Zajmovića a Osmankovića na posudbu. Gori nam stoper.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 11 jul 2019, 21:44

Kaem ja ba Zaim zlatna kopačka a vi se šprdate ovdje
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 jul 2019, 21:58

Asim pretprošle sezone pod Adžemovom palicom 2 put zabio pobjedonosne golove protv Borca, red je i treći.




Dzemail15
Postovi: 226
Pridružen/a: 30 apr 2019, 21:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dzemail15 » 12 jul 2019, 02:08

Prizeljkivao sam dolazak Irfana Hadžića, nažalost ništa od toga.. Aleksandar Subić bi bio top pojačanje ali nema ništa ni od njega.... Bogicevic još u prvih 11.Tugaaaa.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jul 2019, 10:14

Dzemail15 je napisao/la:Prizeljkivao sam dolazak Irfana Hadžića, nažalost ništa od toga.. Aleksandar Subić bi bio top pojačanje ali nema ništa ni od njega.... Bogicevic još u prvih 11.Tugaaaa.
Ja da sam na tvom mjestu presao bi navijat ili za Zrinjski ili Bojac...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 12 jul 2019, 10:49

Protiv Borca igramo u subotu u 20:30.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jul 2019, 11:38

Bezideja je napisao/la:
Dzemail15 je napisao/la:Prizeljkivao sam dolazak Irfana Hadžića, nažalost ništa od toga.. Aleksandar Subić bi bio top pojačanje ali nema ništa ni od njega.... Bogicevic još u prvih 11.Tugaaaa.
Ja da sam na tvom mjestu presao bi navijat ili za Zrinjski ili Bojac...
Tebi treba jednu bancinu zalijepit da nikad ovde ne krocis, bolid jedan slatki

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jul 2019, 11:41

Imal kakvog prenosa ili ce se morat ici do Hrasnice sutra?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 12 jul 2019, 11:44

braco je napisao/la:Asim pretprošle sezone pod Adžemovom palicom 2 put zabio pobjedonosne golove protv Borca, red je i treći.



Znači njega i Zaima upisat da će zabiti :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

RodjeniiBrato
Postovi: 1316
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 12 jul 2019, 11:47

irfo je napisao/la:Imal kakvog prenosa ili ce se morat ici do Hrasnice sutra?
City TV prenosi sve utakmice na turniru i u subotu i u nedelju. Izvinite na upadu :bih:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jul 2019, 11:52

RodjeniiBrato je napisao/la:
irfo je napisao/la:Imal kakvog prenosa ili ce se morat ici do Hrasnice sutra?
City TV prenosi sve utakmice na turniru i u subotu i u nedelju. Izvinite na upadu :bih:
hvala :thumbup:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 12 jul 2019, 11:57

RodjeniiBrato je napisao/la:
irfo je napisao/la:Imal kakvog prenosa ili ce se morat ici do Hrasnice sutra?
City TV prenosi sve utakmice na turniru i u subotu i u nedelju. Izvinite na upadu :bih:
To brato :thumbup:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 12 jul 2019, 12:00

irfo je napisao/la:Imal kakvog prenosa ili ce se morat ici do Hrasnice sutra?
stream navijac :thumbdown:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ejnur i 7 gostiju.