Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 11 jul 2019, 23:06

Azpi je napisao/la:Bentacur>Barella :tokralju:

Ma ti si kralj :tokralju:
Nemam pojma ko si, ali da odgovorim, naravno da cu birati Bentancura, momka koji je isto godiste i već pokazao da moze igrati u Juventusu koji je svemirski brod za inter, neupitni prvotimac Urugvaja vec dugo. Takodjer sa respektabilnom karijerom kao starter u malom klubu Boca Juniors.
Drugi je do sada bio igrac Cagliaria.

Dakle, dok se ne dokaze suprotno naravno da je Bentancur ispred. Lahko je igrati u poluklubu kao Cagliari. I to sve govorim s opaskom da ne mislim da ce Benta biti top klasa u buducnosti vec neki Marchisio at best, bar za sada.

Ali de malo baci jos smajlija da nas ubijedis da je Barella uber talenat. I da, nisam rekao da je neuporedivo bolji nego da ga ne bih zamijenio za Barellu, nikakvog razloga za to ne bih imao naravno.

P.s Sada se sjecam par tvojih upisa, uglavnom protiv Juventusa i par forumasa ovdje pa te to vec diskvalifikuje od objektivnosti.

Fakat nevjerovatno da sam prespavao top klasu Barellu lani. Ja i svi top klubovi Evrope. Ali neka si ti nasao bacati smajli na to, a ne na ovo da ce biti najbolji vezni planete. :bow:

Vec su mi poznata ova hajpanja, nikada ne zavrse dobro po vas, Gabigol, Gagliardini, Joao Mario, Juan Jesus, itd itd.

Cudi me da nije i Sensi > Pjanic, Ramsey, Can :?
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Azpi » 11 jul 2019, 23:32

Jeste jeste mrzitelj sam Juventusa veliki i to me Odma diskvalifikuje iz razgovora, jos jedan super zakljucan krenulo te veceras :thumbup:

I da izgleda da sam interista zanimljivo :tokralju:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 11 jul 2019, 23:35

Naravno da je jer nemas argumente.
Dakle ide smajli na 'ne bih mijenjao Barellu za Bentu', a ne ide na 'Barella ce biti najbolji veznjak svijeta'. To valjda govori o tebi i tome diskvalifikuje li te ili ne.

Ovo je teza tvrdnja nego da ja dodjem ovdje poslije potencijalne kupovine Chiese od Juventusa i tvrdim da ce biti najbolje krilo svijeta, novi Robben. Sto naravno nema veze sa zdravim razumom kao sto nema ni ovo da ce Barella i primirisati eliti.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4875
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 11 jul 2019, 23:38

Pa dobro Barella taman da bude i novi Pirlo, znamo kako se Inter rijesava tih netalentovanih igraca ....na vrijeme

Avatar
Pogba
Postovi: 19783
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 11 jul 2019, 23:39

dinoo je napisao/la:Pa dobro Barella taman da bude i novi Pirlo, znamo kako se Inter rijesava tih netalentovanih igraca ....na vrijeme
Naravno. Evo imamo i primjer za Barellu talenta i po, Zaniola, kojeg hejtuju gdje stignu. Kazu precijenjen.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jul 2019, 23:49

Jesu se ovo priključili na aparate jer je Barella došao? :tokralju:

Šta će tek bit kad se pljune 80M za Lukakua i onda još Conte uzme naslov sa tim balvanom kao vodecim strijelcem lige :tokralju:

Avatar
Asteriks
Postovi: 14310
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Serie A

Post Postao/la Asteriks » 12 jul 2019, 00:04

Lukaku, napuhani "atleta" nikakve snage, spreman za neka tri sprinta. Uzasno gradjenje, amaterski prijem a vjerovatno zbog ostecenja "osovine" konstantno vuce u jednu stranu.

Duh velikih meceva, dobar za skok igru i toboze neko zalaganje, gdje na momente imas osjećaj da umire od rada, dok je u stvarnosti jednostavno gojazan decko koji jedva dise.

Da, svakako moze na vrh liste strijelaca ove lige jer voli trpati zlj odbrane koje ce gaziti u naletu nekontrolisanih kilograma, camcima br 52...
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 00:09

Ima da bude bolje ulaganje od C.Ronalda.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 12 jul 2019, 00:12

Pa vala da je dobar posao baciti 150 miliona na Lukakua, Sensija i Barelu, pa ni nije baš. :mrgreen:


Marotta double agent. :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 00:14

Sensi i Barella su jedva 15M došli ove sezone.Za kasnije lako,ionako je samo pitanje dana kada se prestiže Joma i postaje najbogatiji klub Italije.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37559
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 jul 2019, 00:20

Ako Icardi ode i dodje Lukaku nekako mi Inter tu gubi jer vidim Icardija kao pouzdanijeg napadaca za Italije ali i kao kvalitetnijeg.

Ovi Talijani ono standard Talijani koje uzimaju i Juventus, Roma, Milan. Ono uzmes ga sa 21 i izgleda ti biti ce top, a on sa 24 se pretvori u Berardija. To je onaj sto je sa 19 zabijao 16 golova, a danas 8. Hype se pravi zadnjih 5 godina kao u Engleskoj, 30 talenata i na kraju krs od reprezentacije.

Ovo sto je provjereno u Evropi, a u idealnim godinama i bez potrosene sanse u jakom klubu kupe Real, Barca i Englezi. S tim da je ovaj De Ligt jedan presedan. Evo ne znam zadnji put kada je dosao neko ko nije star, a odlican je u Italiju? Naravno da ga traze i drugi u Evropi koji mogu parirati parama. Juventus je vise isao prije par godina na opciju kao Tevez, ono prosao najbolje godine, ne traze ga drugi ali provjeren. I to je bio neki maksimum od Italijana na trzistu. Naravno ako ne racunamo Milan sa Ibrahimovicem dok Milan nije grohno.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Serie A

Post Postao/la Sarrifufna » 12 jul 2019, 00:36

Pogba je napisao/la:vec neki Marchisio at best, bar za sada.
Znaci, WC? Hvala dragom Allahu sto nas pogleda sa jos jednim kapitalcem. :tokralju:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Marvin » 12 jul 2019, 00:48

Asteriks je napisao/la:Lukaku, napuhani "atleta" nikakve snage, spreman za neka tri sprinta. Uzasno gradjenje, amaterski prijem a vjerovatno zbog ostecenja "osovine" konstantno vuce u jednu stranu.

Duh velikih meceva, dobar za skok igru i toboze neko zalaganje, gdje na momente imas osjećaj da umire od rada, dok je u stvarnosti jednostavno gojazan decko koji jedva dise.

Da, svakako moze na vrh liste strijelaca ove lige jer voli trpati zlj odbrane koje ce gaziti u naletu nekontrolisanih kilograma, camcima br 52...
Znaci opis u bobu :lol:

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Serie A

Post Postao/la Sarrifufna » 12 jul 2019, 00:54

slika

Lukaku angry. Very angry. :x
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jul 2019, 07:00

Dobro ljudi ne znam sta ste toliko navalili meni je Barela do sada top tranafer Intera, decko je i na U21 prvenstvu pokazao o kakvom se talentu i igracu radi, ako bude igrao u kontiuitetu bice to vrlo vrlo dobar igrac

Steta sto nije dosao u bolji klub iz Milana :)

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 12 jul 2019, 07:34

Novi Gagilardini :kafa:

Avatar
dinoo
Postovi: 4875
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 12 jul 2019, 07:38

jelle je napisao/la:Novi Gagilardini :kafa:
Samo za bogate

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12683
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mig_Mig » 12 jul 2019, 07:44

Vidim li ja ovdje neke najave titule sa Lukakuom :rol: Barela-Lukaku, mali panj i veliko drvo. Grcrvita borba za mjesto u Ligi prvaka.
Max Allegri 300 💪💪💪

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Puma » 12 jul 2019, 14:11

Davno smo shvatili da su svi igraci i treneri na svijetu panjevi dok ne obuku crno-bijeli kostim, ne treba ti 20 smajlija da docaras.

Asteriks je napisao/la:Lukaku, napuhani "atleta" nikakve snage, spreman za neka tri sprinta. Uzasno gradjenje, amaterski prijem a vjerovatno zbog ostecenja "osovine" konstantno vuce u jednu stranu.

Duh velikih meceva, dobar za skok igru i toboze neko zalaganje, gdje na momente imas osjećaj da umire od rada, dok je u stvarnosti jednostavno gojazan decko koji jedva dise.

Da, svakako moze na vrh liste strijelaca ove lige jer voli trpati zlj odbrane koje ce gaziti u naletu nekontrolisanih kilograma, camcima br 52...
Eto kakav ti je tim kad ti je napuhani atleta ponajbolji igrac.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 12 jul 2019, 17:55

SiamoNoi je napisao/la:Sensi i Barella su jedva 15M došli ove sezone.Za kasnije lako,ionako je samo pitanje dana kada se prestiže Joma i postaje najbogatiji klub Italije.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.