Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Beko » 12 jul 2019, 07:57

Brcanskamalta je napisao/la:Ne mozete ni danas bez gluposti...A nije da se nije naviklo.Kaze onaj mene to ne zanima.....Pa koga je zanimalo devedesetih,pa izgide narod...
Smetalo bi nekima ovdje sto bi se u skolske udzbenike trebalo da izucava ono sto nam se desilo....Odma pricaju o islamu,vjeri,okrenu pricu na nesto drugo..Treba da se u skolama uci o tome,da generacije znaju,pamte,i nikada ne zaborave,da budu spremne,a ne ovce za neke buduce genocide..

slika

Volio bi ovima koji Bosnjake nazivaju vehabijma,islamistima,nacionalistima,koji se nazivaju ateistima,da ovakve komsije,sugradjni,prvima zakucju na vrata....

Samo uciti djecu sta je bilo,i naoruzati se..Nismo mi ko oni,to je tacno,i necemo nikada biti,ali nikada vise ni 92...
Ovdje sva prica o miru i suradnji na globalnoj razini zavrsava.
Pojedinacno se moze popricati ili cak odigrati neki basket na terminu.
90% njih u srzi negira ono sto se desilo.
Tu sliku sa komentarima sam memoriso, doduse suvise je memorisati, jer se stalno ponavlja. Na svakavim portalima, FB stranicama, vazda isti komentari, vazda isto misljenje, vazda postade uvjek i zauvjek. Treba ukazivati nasoj djeci stalno, jer oni rade isto. Nece biti mrznje - ne moraju da mrze - neka znaju, tko su i sta su!! Zaboraviti se ne smije!!

Sta treba jednom mladicu nekih 20 godina na basketu u Becu nositi majicu kartom od RS-a spojena sa maticom? Halo bolan u Becu! Gdje te nitko ne zna, niti zeli znati za tebe. Jedan od mnogih!!

Pa jeste li vidjeli sta se desilo na pressici onog rezisera jucer u Beogradu. Jer vi vidite tu bagru? Vi sa druge strane Drine, zar vas nije stid takvog ponasanja? Policija samo gleda - jer je narativ takav, da se sve relativira, pocevsi od kriminala i prostaskog izrazavanja (Juzni vetar - samo jedan od filmova), "muvanje" sa svastikama itd., kod njih normala, i na kraju poricanje genocida, sto vise ovo nije negiranje, nego kroz te odvratne komentare triumfiraju nad nama, kako rece meni jako drag g. Nuhanovic!!

Nema zaborava!! Halaliti necemo!!

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rasavoje » 12 jul 2019, 09:15

Lijepi petak. :opaopa:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 12 jul 2019, 09:23

Brcanskamalta je napisao/la: Volio bi ovima koji Bosnjake nazivaju vehabijma,islamistima,nacionalistima,koji se nazivaju ateistima,da ovakve komsije,sugradjni,prvima zakucju na vrata....
Prvo ne znam zašto izjednačavaš Bošnjake i ove ostale kategorije. Ja sam Bošnjakinja, a nisam nijedno od navedenog. Drugo, ne volim ni ja ove naše komšije, kako koja godina ide i kako vidim neke stvari, sve su mi manje i manje dragi. Ne trebate posmatrati nas nevjernike na taj način, kao da smo izdajice svog naroda samo zato što ne vjerujemo i ne molimo se kao vi.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 jul 2019, 09:35

Aerials je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la: Volio bi ovima koji Bosnjake nazivaju vehabijma,islamistima,nacionalistima,koji se nazivaju ateistima,da ovakve komsije,sugradjni,prvima zakucju na vrata....
Prvo ne znam zašto izjednačavaš Bošnjake i ove ostale kategorije. Ja sam Bošnjakinja, a nisam nijedno od navedenog. Drugo, ne volim ni ja ove naše komšije, kako koja godina ide i kako vidim neke stvari, sve su mi manje i manje dragi. Ne trebate posmatrati nas nevjernike na taj način, kao da smo izdajice svog naroda samo zato što ne vjerujemo i ne molimo se kao vi.
A sto se pronadje ti,ja te nigdje nisam spomenuo,zna se ko divlja po chatu godinama..
A sto se komsija tice,ne mora se nigdje dalje gledati,Tuzla je dovoljna...Samo se okrenes oko sebe,od Husina do Par Sela i Obodnice vijore se ustaske zastave,a ti Bosnjo,ubjedjuj sebe u suzivot i toleranciju.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 12 jul 2019, 09:45

Pa te su zastave bile ok u ratu, a sad ti ne valjaju.

Nego, kad smo kod Husina, gore je jedan vehabija imao zanimljivu zastavu. Mislim da je islamski emirat kavkaza u pitanju.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 12 jul 2019, 09:52

Ma znam da nisi, znam i na koga si mislio, ali eto, osjećam se prozvanom zbog ovog ateisti. Znam pored sebe još par osoba koje su ateisti, a ne vole "one tamo", pa sam osjećala potrebu da odbranim to.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 12 jul 2019, 10:05

Brcanskamalta je napisao/la:Ne mozete ni danas bez gluposti...A nije da se nije naviklo.Kaze onaj mene to ne zanima.....Pa koga je zanimalo devedesetih,pa izgide narod...
Smetalo bi nekima ovdje sto bi se u skolske udzbenike trebalo da izucava ono sto nam se desilo....Odma pricaju o islamu,vjeri,okrenu pricu na nesto drugo..Treba da se u skolama uci o tome,da generacije znaju,pamte,i nikada ne zaborave,da budu spremne,a ne ovce za neke buduce genocide..

slika

Volio bi ovima koji Bosnjake nazivaju vehabijma,islamistima,nacionalistima,koji se nazivaju ateistima,da ovakve komsije,sugradjni,prvima zakucju na vrata....

Samo uciti djecu sta je bilo,i naoruzati se..Nismo mi ko oni,to je tacno,i necemo nikada biti,ali nikada vise ni 92...
Zanimalo je mnoge, za rat se znalo da će nastupiti jer su neke promjene kod ljudi upućivale na to.
Kada je na izborima pobijedila koalicija SDA-SDS-HDZ. Tad je bilo jasno da su ljudi ipak u većini stoka i da se rat neće moći izbjeći.





Pola tih neandretalaca čeka vizu za inostranstvo gdje će uredno da se druži sa "poturicama" kako ih naziva.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 12 jul 2019, 10:17, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la JohnCleese » 12 jul 2019, 10:07

Nauka bez vjere je ateizam, a vjera bez nauke fanatizam.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 10:13

Agnosticizam master race
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 12 jul 2019, 10:26

Sarmelino je napisao/la:Agnosticizam master race
Lakše mi ljudima govoriti da san ateista, nego objašnjavati šta je agnostik. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 12 jul 2019, 10:37

brojevima objasnis
5 je vjernik
2 je ateist
5 - 2 = 3
3 je Agnostik
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 12 jul 2019, 10:46

Ima li boljeg dana od petka?
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:21

Aerials je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Agnosticizam master race
Lakše mi ljudima govoriti da san ateista, nego objašnjavati šta je agnostik. :mrgreen:
Ko ne zna sta je agnostik i ne treba znat.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la avenija » 12 jul 2019, 12:49

opasne su komunjare cuvajte se vise njih nego cetnika i ustasa
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 12 jul 2019, 13:13

avenija je napisao/la:opasne su komunjare cuvajte se vise njih nego cetnika i ustasa
Nema gore sorte od Balije u G2.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 jul 2019, 13:19

avenija je napisao/la:opasne su komunjare cuvajte se vise njih nego cetnika i ustasa
Nema vise "komunjara"...Niti socijalista...
Ovo sto imas danas na sceni politickoj je instrument da se razjedine, obezglave, i kontrolisu Bosnjaci...U jedinstvu je snaga a mi to nazalost nemamo...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 12 jul 2019, 13:30

ItsRamiz je napisao/la:Ima li boljeg dana od petka?
Jel zbog dzume ili ako radis cijelu sedmicu od 8 do 16h naravno da nema boljeg dana, ide vikend, jos ako ne radis subote?
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 12 jul 2019, 14:43

Đe su nam migranti :shock:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fantasista » 12 jul 2019, 14:44

avenija je napisao/la:opasne su komunjare cuvajte se vise njih nego cetnika i ustasa
Smiri se. Ko ti trese kavez?

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 12 jul 2019, 14:47

Brcanskamalta je napisao/la:
avenija je napisao/la:opasne su komunjare cuvajte se vise njih nego cetnika i ustasa
Nema vise "komunjara"...Niti socijalista...
Ovo sto imas danas na sceni politickoj je instrument da se razjedine, obezglave, i kontrolisu Bosnjaci...U jedinstvu je snaga a mi to nazalost nemamo...
U jedinstvu je snaga. Haha

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Judd, Licniznanstvenik i 14 gostiju.