FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jul 2019, 08:51

toliko je nejasnih stvari, najbolje je ucinit sto i vecina drugih, lagano se distancirat, usutit, kad mogu sta upratit upratit cu, pogeldat tekmu, platit kartu i dosta od mene...
bez nekog srkleta nervoze, nema potrebe, sta bude bice..

mario81
Postovi: 12
Pridružen/a: 13 mar 2017, 21:03
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mario81 » 12 jul 2019, 09:56

Poz Za sve sa foruma,pošto su se ljudi pitali od kuda ja na predstavljanju Abida Mujagica,pa da objasnim situaciju.
Momak je raskinuo ugovor sa HSK zrinski i predložen je našem stručnom štabu kad je struka dala zeleno svjetlo mi smo ga kontaktirali i dogovorili da dođe na pregovore u FK SLOBODA jedini nas uslov je bio da nema provizije za menadžere i da sam dogovori svoje uslove,momak je pristao na to i kad je sve dogovorio izrazio je želju da mi budemo sa njim na predstavljanju.
Jedi uslov je da se klub oslobodi plaćanja menadžerske provizije.
Ako još neko ima neka pitanja ja sam uvijek tu da dam odgovore ako ih znam.A vjerujte svi koji me poznaju znaju da ja od FK SLOBODA nikad nisam niti ću uzeti jednu jedinu marku,ako mogu pomoći tu sam,ako treba kritikovati rad uprave tu sam sve za dobro našem klubu.Ko god ima kakvih pitanja slobodno nek me kontaktira preko facebook ili u UG Prijatelji FK SLOBODA. Lijep poz

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 1919tuzlak » 12 jul 2019, 10:02

sta se pravdas brat ti si bio na tusnju kad su oni bebr bili

mario81
Postovi: 12
Pridružen/a: 13 mar 2017, 21:03
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mario81 » 12 jul 2019, 10:06

Ma ne pravdam se nego da ljudi budu upućeni u situaciju.
A nek pitaju momka koliko ga je menadžera zvalo i nudilo da mu oni završe nazovi bolje uslove.
A svi koji žele pomoći FK SLOBODA imati će priliku uskoro jer udruženje će pokrenuti jedan vrlo ozbiljan projekat koji bi klubu trebao donijeti veliku finacisku dobit.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 12 jul 2019, 10:08

mario81 je napisao/la:Ma ne pravdam se nego da ljudi budu upućeni u situaciju.
A nek pitaju momka koliko ga je menadžera zvalo i nudilo da mu oni završe nazovi bolje uslove.
A svi koji žele pomoći FK SLOBODA imati će priliku uskoro jer udruženje će pokrenuti jedan vrlo ozbiljan projekat koji bi klubu trebao donijeti veliku finacisku dobit.
Bravo, hvala ti
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 12 jul 2019, 10:09

mario81 je napisao/la:Poz Za sve sa foruma,pošto su se ljudi pitali od kuda ja na predstavljanju Abida Mujagica,pa da objasnim situaciju.
Momak je raskinuo ugovor sa HSK zrinski i predložen je našem stručnom štabu kad je struka dala zeleno svjetlo mi smo ga kontaktirali i dogovorili da dođe na pregovore u FK SLOBODA jedini nas uslov je bio da nema provizije za menadžere i da sam dogovori svoje uslove,momak je pristao na to i kad je sve dogovorio izrazio je želju da mi budemo sa njim na predstavljanju.
Jedi uslov je da se klub oslobodi plaćanja menadžerske provizije.
Ako još neko ima neka pitanja ja sam uvijek tu da dam odgovore ako ih znam.A vjerujte svi koji me poznaju znaju da ja od FK SLOBODA nikad nisam niti ću uzeti jednu jedinu marku,ako mogu pomoći tu sam,ako treba kritikovati rad uprave tu sam sve za dobro našem klubu.Ko god ima kakvih pitanja slobodno nek me kontaktira preko facebook ili u UG Prijatelji FK SLOBODA. Lijep poz
Ma pusti ih brate, zanimljivije je kad ne znaju. Imace se sta pricati i citati na forumu. A mi koji te znamo, znamo i ko si, a to je najbitnije.

Nego, jel seksor uzeo zlatnu clansku karticu kao i VIP prosle godine, da znamo da i mi ostali pocnemo kupovati? :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jul 2019, 10:32

kad si vec tu care , kakav je stav UG po pitanju nove uprave?

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 12 jul 2019, 10:34

Sariel1987 je napisao/la:kad si vec tu care , kakav je stav UG po pitanju nove uprave?
S kojima bi info UG moglo raspolagati a da su nama nedostupne ?
tz tz tz tz tz tz

mario81
Postovi: 12
Pridružen/a: 13 mar 2017, 21:03
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mario81 » 12 jul 2019, 10:41

Za sad ljudi se bore da nešto naprave koliko će uspjeti vidjet cemo.Imaju i dobrih i loših strana ali mislim da nisu lopovi.
Ima previše problema koje im prave razne struje ali se bore i pokušavaju naći najbolje rješenje.Raditi hoće koliko će uspjeti vrijeme će pokazati.Ali treba ljudi da shvate da mi nemamo problem sa upravom,mi imamo problem sa lošom SKUPSTINOM na čelu sa Kemalom Kurevicem sve dok se skupština ne promijeni mi ćemo imati problem.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jul 2019, 10:57

mario81 je napisao/la:Za sad ljudi se bore da nešto naprave koliko će uspjeti vidjet cemo.Imaju i dobrih i loših strana ali mislim da nisu lopovi.
Ima previše problema koje im prave razne struje ali se bore i pokušavaju naći najbolje rješenje.Raditi hoće koliko će uspjeti vrijeme će pokazati.Ali treba ljudi da shvate da mi nemamo problem sa upravom,mi imamo problem sa lošom SKUPSTINOM na čelu sa Kemalom Kurevicem sve dok se skupština ne promijeni mi ćemo imati problem.
Ok zahvaljujem na odgovoru.. :salut:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jul 2019, 11:01

slusalica je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:kad si vec tu care , kakav je stav UG po pitanju nove uprave?
S kojima bi info UG moglo raspolagati a da su nama nedostupne ?
Ma nije toliko bitna ni informacija, svi mi nesto znamo il cujemo, interesovo me njihov stav po tom pitanju, jer vidis i sam koliko lutamo svi, ne zna se vise ni ko pije ni ko placa. dodjes u situaciju da nikom vise nista ne vjerujes.
nekad mozda iz najbolje namjere napadas nekog ni krivog ni duznog, i cinis medvjedju uslugu klubu.

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 12 jul 2019, 11:02

Sariel1987 je napisao/la:
mario81 je napisao/la:Za sad ljudi se bore da nešto naprave koliko će uspjeti vidjet cemo.Imaju i dobrih i loših strana ali mislim da nisu lopovi.
Ima previše problema koje im prave razne struje ali se bore i pokušavaju naći najbolje rješenje.Raditi hoće koliko će uspjeti vrijeme će pokazati.Ali treba ljudi da shvate da mi nemamo problem sa upravom,mi imamo problem sa lošom SKUPSTINOM na čelu sa Kemalom Kurevicem sve dok se skupština ne promijeni mi ćemo imati problem.
Ok zahvaljujem na odgovoru.. :salut:
Eto onda sljedeceg "velikog" projekta UG i svih simpatizera i navijaca Slobode, vidjet ko bi bio najbolhe rjesenje da ga zamjeni i onda vrsit pritisak na grad (il na koga vec treba) da se Kemo smjeni. To je veliki "projekat" treba dosta pripreme i lobiranja al tek kad se pripremi neko da ga moze zamjenit onda napast.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 12 jul 2019, 11:03

mario81 je napisao/la:Za sad ljudi se bore da nešto naprave koliko će uspjeti vidjet cemo.Imaju i dobrih i loših strana ali mislim da nisu lopovi.
Ima previše problema koje im prave razne struje ali se bore i pokušavaju naći najbolje rješenje.Raditi hoće koliko će uspjeti vrijeme će pokazati.Ali treba ljudi da shvate da mi nemamo problem sa upravom,mi imamo problem sa lošom SKUPSTINOM na čelu sa Kemalom Kurevicem sve dok se skupština ne promijeni mi ćemo imati problem.
Ma nije te niko ni prozivao care, već se pitaju otkud na predstavljanju, ne sikiraj se :mrgreen:
Kad smo već kod te skupštine, kako se tačno biraju novi članovi, koja je procedura i regulativa?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 12 jul 2019, 11:11

Hocemo dobiti kakvu potvrdu za clanske ili samo treba otici u prostorije kluba po istu? Malo mi je nejasna procedura jer nikakvu potvrdu ili upute ne dobijes kad popunis na stranici
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 jul 2019, 11:13

Niko nikog ne proziva,ja(govorim samo u svoje ime)sam pitao u kojem svojstvu je bio tu, zasto...
Eto covjek(ako je on)fino odgovorio svima.
Godinama se pise za skupstinu da joj treba restart....Ako se sprema "oluja"u tom pravcu onda pozdravljam i treba podrzati.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jul 2019, 11:14

u moru zajebancija u i oko kluba, UG jos uvijek vidim ko svijetlu tacku, i treba cijenit njihov rad i trud za klub.
i dati im podrsku za dalji rad... :salut:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 jul 2019, 11:16

Evo neka dovedu Zahirovica i tamam.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 12 jul 2019, 11:18

Brcanskamalta je napisao/la:Evo neka dovedu Zahirovica i tamam.
Nemoj brate ziv bio. Cim sam vidio da je slodan usao sam na forum da vidim povezuje li ga ko s nama. Nije to vise ni blizu taj igrac sto je nekad bio. Osim imena koje mu je jos ostalo, nema tu ni trunka kvaliteta koji bi nama trebao.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3253
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 12 jul 2019, 11:19

Tebe ne znam ali znam "krupnog" i koliki je Slobodaš. Hvala momci za Mujagu :thumbup:

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 12 jul 2019, 12:13

Ljudi nama treba zadnji vezni podhitno ako je istina da je otisao Trninic. Udjemo li u sezonu bez zadnjeg veznog, to ce biti samoubistvo. Sve je ovo fino koliko igraca u sredini imamo i krila, ali treba neko trcati za njih i pokrivati teren. Ne trebaju tu neka imena, samo neko sa barem malo mozga da ima utakmica u nogama.

Šta je sa Aletićem iz GOŠK-a? Momak je iz Srebrenika, ne bi nas puno koštao sigurno. Eldin Fačić što je iz Orašja došao u Zvijezdu je ok igrač, ako treba neka pošalju Zvijezdi opet par igrača na posudbu. Haris Mehmedagić isto može igrati zadnjeg veznog, igrao je to i kod nas. Kenan Handžić imao solidnu sezonu u Olimpiku.

Od stopera gdje nam isto gori su slobodni Bojan Marković i Emir Jusić.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.