FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 jul 2019, 10:05

Pantelija je napisao/la:Niko nikada nece odmah krehnuti lovu i silovati rezultat.
Treba prvo napraviti sistem, infrastrukturu, pa onda pricati o nekim mega pojacanjima, a gruona faza el ili lp je rizicna investicina jer mozes imati kur.cevu srecu kao mi pa da izvlacis menhengladdbahe, celtike, dinamo kijeve .... a mozes sa jeednom prosjecnom ekipom kao ona 2009 da udjes u grupnu fazu... zato treba ganjati titulu i bez idiotskih kikseva tipa zeta, kukesi, pa cemo igrrati grupe...
Do tada, dok nas hebena sreca jeenom ne obasja, gradiri akademiju, proizvoditi mlade igrace, uzimati titule.
Evo slazem se sad sa tobom al moramo popraviti i koeficijent da barem u 1.kolu LP budemo nosioci jer je to jako bitno. Prodjes prvo kolo LP i automacki si tada u 3.kolu LE...igras 2.kolo LP pa ako i ispadnes ides u 3.kolo EL kao mi sad.
Zato je jako vazno...ma najvaznije biti nosioc u 1.kolu LP...tako da ima 1001 stvar na koju moramo misliti.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 12 jul 2019, 10:11

Sve je to super ali kad pogledas mi smo strpljivi vec godinama. Znaci nama se ne treba pricati o strpljenju.
Ovo sto se ado pita je u pravu 100%
Mene isto zanima ko ce uloziti vise pa da se osjeti ta razlika.
Pricalo se ovdje da je Tan kao ulozio do sada 19 miliona eura, u sto licno sumnjam. Da se toliki novac ulozio bar sto se tice nase lige morala bi se vidjeti ta razlika i morala bi biti dominacija u nasoj ligi.
Ono do sada sto smo vidjeli toga nije bilo izuzev ove prosle sezone koja je licila na neku dominaciju. Realno i prosla sezona nije u potpunosti bila dominacija jer je bilo teskih momenata gdje se dosta toga lomilo. Ako ove sezone osvojimo titulu mozemo recu da smo tokom prethodne dvije godine radili dobar posao i napredovali. Ako ne osvojimo titulu mozemo reci da smo se vratili na staro i pricekat cemo par sezona da opet dodjemo do titule.
Po meni Evropa ove godine i nije najbitnija koliko titula. Ako se otvore prilike super ici sto dalje u Evropi ali ipak najvažniji cilj mora biti titula jer nam samo ona garantuje bolji koeficijent i koliko toliko laksi put do grupa LE.
Znam ja da bi nam i sam ulazak u grupe znacajno popravio koeficijent, ali opet ne toliko znacajno da kroz kvalifikacije za ne prvake idemo u grupe.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 12 jul 2019, 10:23

Ne znam jel ko citao Vladanov interviju za za neki portal gdje mali navodi kako je dosta naucio od Lazica oko regeneracije tijela i slicno poslije utakmice. Kaze ja sam do tog perioda provodio vrijeme uz play station a sad samp gledam kako da napredujem. Iz svega navedenog hocu da kazem da dosta znaci kad u ekipi imas jednog lazica, ahmeta, oremusa i handzica koji su prosli svijeta i dosta mogu nauciti ove nase djecake.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 12 jul 2019, 10:24

ShofaII je napisao/la:Sve je to super ali kad pogledas mi smo strpljivi vec godinama. Znaci nama se ne treba pricati o strpljenju.
Ovo sto se ado pita je u pravu 100%
Mene isto zanima ko ce uloziti vise pa da se osjeti ta razlika.
Pricalo se ovdje da je Tan kao ulozio do sada 19 miliona eura, u sto licno sumnjam. Da se toliki novac ulozio bar sto se tice nase lige morala bi se vidjeti ta razlika i morala bi biti dominacija u nasoj ligi.
Ono do sada sto smo vidjeli toga nije bilo izuzev ove prosle sezone koja je licila na neku dominaciju. Realno i prosla sezona nije u potpunosti bila dominacija jer je bilo teskih momenata gdje se dosta toga lomilo. Ako ove sezone osvojimo titulu mozemo recu da smo tokom prethodne dvije godine radili dobar posao i napredovali. Ako ne osvojimo titulu mozemo reci da smo se vratili na staro i pricekat cemo par sezona da opet dodjemo do titule.
Po meni Evropa ove godine i nije najbitnija koliko titula. Ako se otvore prilike super ici sto dalje u Evropi ali ipak najvažniji cilj mora biti titula jer nam samo ona garantuje bolji koeficijent i koliko toliko laksi put do grupa LE.
Znam ja da bi nam i sam ulazak u grupe znacajno popravio koeficijent, ali opet ne toliko znacajno da kroz kvalifikacije za ne prvake idemo u grupe.
Šta si bolan strpljiv sve ove godine? Tek kreće novo poglavlje od ove duple krune, s ovom Upravom i Namom. Šta si se nadao Evropi s Ješićem? Daj svega ti. Strpljenje i ovaj rad u svim segmentima kao što je ova prošla sezona je ključ svega. Ovako nastaviti raditi i poboljšavati se i vidjećeš rezultata.

Ne mogu da vjerujem da se još provlači priča i da neko vjeruje u to da ako se uloži odmah 20 miliona samo u igrački kadar, da ćeš se plasirati u LP. Ma jok, gdje će se čekati, daj sve odmah inače to tako i ide.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8146
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 jul 2019, 10:29

Zaboravih pitat. Sta se desava sa onim Sjeverom? Jbte nije moguce da protiv Celtica nisu mogli napuniti tribinu.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 12 jul 2019, 10:34

AlfredNobel je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Sve je to super ali kad pogledas mi smo strpljivi vec godinama. Znaci nama se ne treba pricati o strpljenju.
Ovo sto se ado pita je u pravu 100%
Mene isto zanima ko ce uloziti vise pa da se osjeti ta razlika.
Pricalo se ovdje da je Tan kao ulozio do sada 19 miliona eura, u sto licno sumnjam. Da se toliki novac ulozio bar sto se tice nase lige morala bi se vidjeti ta razlika i morala bi biti dominacija u nasoj ligi.
Ono do sada sto smo vidjeli toga nije bilo izuzev ove prosle sezone koja je licila na neku dominaciju. Realno i prosla sezona nije u potpunosti bila dominacija jer je bilo teskih momenata gdje se dosta toga lomilo. Ako ove sezone osvojimo titulu mozemo recu da smo tokom prethodne dvije godine radili dobar posao i napredovali. Ako ne osvojimo titulu mozemo reci da smo se vratili na staro i pricekat cemo par sezona da opet dodjemo do titule.
Po meni Evropa ove godine i nije najbitnija koliko titula. Ako se otvore prilike super ici sto dalje u Evropi ali ipak najvažniji cilj mora biti titula jer nam samo ona garantuje bolji koeficijent i koliko toliko laksi put do grupa LE.
Znam ja da bi nam i sam ulazak u grupe znacajno popravio koeficijent, ali opet ne toliko znacajno da kroz kvalifikacije za ne prvake idemo u grupe.
Šta si bolan strpljiv sve ove godine? Tek kreće novo poglavlje od ove duple krune, s ovom Upravom i Namom. Šta si se nadao Evropi s Ješićem? Daj svega ti. Strpljenje i ovaj rad u svim segmentima kao što je ova prošla sezona je ključ svega. Ovako nastaviti raditi i poboljšavati se i vidjećeš rezultata.

Ne mogu da vjerujem da se još provlači priča i da neko vjeruje u to da ako se uloži odmah 20 miliona samo u igrački kadar, da ćeš se plasirati u LP. Ma jok, gdje će se čekati, daj sve odmah inače to tako i ide.
Ne zamaraj se, ljudi ne shvataju da za evropom kasnimo 20, a za komsijama 10 godina, pa eto na papir staviti otprilike kad cemo zaigrati evropu u grupnoj fazi, ako ne ove, onda sljeece godine, po mojoj matematikci
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jul 2019, 10:50

Kojim komšijama? Pogledaj malo rezultate komšija juče, uopšte mi ne zaostajemo za ekipama u komšiluku osim
"velike četvorke", plus Rijeka...
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 12 jul 2019, 10:53

Ako ne potvrdimo titulu ove godine to je znak da je sva ova prica samo suplja prica, da nikada mi necemo napraviti nikakav iskorak i da su ove gazde milioneri i uprava zajedno sa njima samo jedna lijepa sarena laza za malu djecu!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 12 jul 2019, 11:07

zagorski je napisao/la:Ako ne potvrdimo titulu ove godine to je znak da je sva ova prica samo suplja prica, da nikada mi necemo napraviti nikakav iskorak i da su ove gazde milioneri i uprava zajedno sa njima samo jedna lijepa sarena laza za malu djecu!
To je to.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 jul 2019, 11:12

:facepalm:
Zadnja izmjena: skoroalen, dana/u 12 jul 2019, 11:20, ukupno mijenjano 1 put.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 jul 2019, 11:19

I vi pojedini vala imate memoriju zlatne ribice. Pa prije mjesec dana igrači bojkotovali jer nisu dobili plate. Što? Jer je čovjek uplatio pare koje su prošle kroz milion procedura u našim bankama. A to je bilo nezvanično nekih par miliona KM. Šta bi da je uplatio 50 miliona? I sad bismo čekali sve.
Mi smo klub u Bosni, odavde bježi svako ko je normalan. Trebamo se svaki dan zahvaljivat Bogu, Allahu, Isusu, Budi, ko kome hoće, jer imamo i Tana i Nama u ovakvom okruženju. Drugi varaju za licencu Premijer lige jbt, podmeću, guraju nekako. I to klubovi koji se vode kao velikani BH fudbala. Hoću da kažem, i okruženje igra bitnu ulogu svakom investitoru. U ovu Bosnu još samo arapi krhaju pare, i to zemlju kupuju. Niko neće sa Bošnjom da surađuje jer svako zna kakav je Bošnjo. Nama guz.ica zinula i poredimo se sa Hrvatskom, koja je uređenija 100 puta. Sa Ludogoretsom, koji je u Bugarskoj koja je u EU, nemaju nikakvih ograničenja nigdje. Od naše lige u Evropi, u goroj situaciji je svega 5-6 liga. I mi smo jedini u takvom okruženju koji imamo NEŠTA, drugi nemaju ništa. Vidjet ćemo sad kad je Aluminij pao, kako pada HDZ i kako pada Zrinjski. To je politički projekat, oni ne mogu opstat. Kone su davno prestale bit ozbiljan klub, Lištica je Arsenal BH lige, igraju lijep fudbal al nikad ligu neće osvojit. Ostalo truba klubovi, povremeno će neki politički projekat tipa Borac isplivat i to je to. Mi jedini imamo svijetlu budućnost. Yebeš grupne faze u ovom trenutku, i ne žudim za njima. Daj da u pet godina uzmamo 8 trofeja pa ćemo onda pričat o grupama.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 12 jul 2019, 11:25

skoroalen je napisao/la:I vi pojedini vala imate memoriju zlatne ribice. Pa prije mjesec dana igrači bojkotovali jer nisu dobili plate. Što? Jer je čovjek uplatio pare koje su prošle kroz milion procedura u našim bankama. A to je bilo nezvanično nekih par miliona KM. Šta bi da je uplatio 50 miliona? I sad bismo čekali sve.
Mi smo klub u Bosni, odavde bježi svako ko je normalan. Trebamo se svaki dan zahvaljivat Bogu, Allahu, Isusu, Budi, ko kome hoće, jer imamo i Tana i Nama u ovakvom okruženju. Drugi varaju za licencu Premijer lige jbt, podmeću, guraju nekako. I to klubovi koji se vode kao velikani BH fudbala. Hoću da kažem, i okruženje igra bitnu ulogu svakom investitoru. U ovu Bosnu još samo arapi krhaju pare, i to zemlju kupuju. Niko neće sa Bošnjom da surađuje jer svako zna kakav je Bošnjo. Nama guz.ica zinula i poredimo se sa Hrvatskom, koja je uređenija 100 puta. Sa Ludogoretsom, koji je u Bugarskoj koja je u EU, nemaju nikakvih ograničenja nigdje. Od naše lige u Evropi, u goroj situaciji je svega 5-6 liga. I mi smo jedini u takvom okruženju koji imamo NEŠTA, drugi nemaju ništa. Vidjet ćemo sad kad je Aluminij pao, kako pada HDZ i kako pada Zrinjski. To je politički projekat, oni ne mogu opstat. Kone su davno prestale bit ozbiljan klub, Lištica je Arsenal BH lige, igraju lijep fudbal al nikad ligu neće osvojit. Ostalo truba klubovi, povremeno će neki politički projekat tipa Borac isplivat i to je to. Mi jedini imamo svijetlu budućnost. Yebeš grupne faze u ovom trenutku, i ne žudim za njima. Daj da u pet godina uzmamo 8 trofeja pa ćemo onda pričat o grupama.
Kafa od mene :salut:
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 12 jul 2019, 11:28

Nadam se da nije istina da hocemo Zahirovica da bude zamjena dok se Cuc ne oporavi :(
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 12 jul 2019, 11:35

zagorski je napisao/la:Ako ne potvrdimo titulu ove godine to je znak da je sva ova prica samo suplja prica, da nikada mi necemo napraviti nikakav iskorak i da su ove gazde milioneri i uprava zajedno sa njima samo jedna lijepa sarena laza za malu djecu!
Ne brukaj se tita ti medenog.

@skoro
Svaka čast za tekst, ali opet će ti iskočiti ovakvi likovi i pisati notorne gluposti.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 12 jul 2019, 11:40

amypitar je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
Prodaja sezonskih ulaznica za godinu 2019/20 koja je počela u utorak 2. jula, već nakon prve evropske utakmice je za 30% viša od prošlogodišnje.
:clap:[/quote

Najbolji primjer je Sletic i zarada.Posle duple krune očekivao sam novi iskorak,znači titula da ne dolazi u pitanje.Neki pokušaj u Evropi, a za to nam trebaju tri igrača ekstra za ovu ligu.
Samim prelaskom u pley off dvostruko bi nam se vratilo,
al kao i većina nas smo bili u zabludi.
Imaš milijarde,i milijonera u upravi mi strijepimo u ovoj ligi za titulu,bože sačuvaj.
dobro je da su skontali da je bolje imati npr 100 ljudi koji su platili kartu po 5km, neg 50 po 10km,
nego jel ima neko onu listu mogucih protivnika u 3EL

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 12 jul 2019, 11:50

AlfredNobel je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Ako ne potvrdimo titulu ove godine to je znak da je sva ova prica samo suplja prica, da nikada mi necemo napraviti nikakav iskorak i da su ove gazde milioneri i uprava zajedno sa njima samo jedna lijepa sarena laza za malu djecu!
Ne brukaj se tita ti medenog.

@skoro
Svaka čast za tekst, ali opet će ti iskočiti ovakvi likovi i pisati notorne gluposti.
Ja se ne mogu pred tobom nikada obrukati, to si ti samo sebi umislio da si nekakva pamet pa gledas na druge sa lazne visine, a realnost je sasvim drugacija. I skoro sto je napisao samo potvrduje moje misljenje, da mi kao najstabilniji klub imamo prednost u odnosu na druge neuredene i zaduzene klubove u ovoj ligi i da ako u takvim okolnostima ne mozemo osvojiti/potvrditi titulu onda ili smo nesposobni ili i mi ne stojimo bas tako dobro kako se predstavlja.

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 12 jul 2019, 11:57

Stroj1946 je napisao/la:Zaboravih pitat. Sta se desava sa onim Sjeverom? Jbte nije moguce da protiv Celtica nisu mogli napuniti tribinu.
Prešli na zapad

Avatar
ado-hz
Postovi: 3402
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 jul 2019, 12:07

Opet ponavljam ljestvica se mora podici ako zelimo dominaciju ligom.
Poredjenja radi
Lazni dovedu nekog Ticinovica...ti dovrdi Anela Hadzica
Lazni dovedu nekog sta ja znam koga su doveli vise...ti.dovedi Sven Tinu Susica...e tad mogu i ja reci da bi se mogli pisati po ligi...ovako je sve u pet deka.
Moze se i iz Sarajeva prodati fino...Cimirot...Saric...Duljevic...Mujakic...nemoj mi te price da ne moze. Lakse nego iz njemacke 4.lige ili neke Kazastanske. Uzimaj titulu, nabij koeficijent da si nositelj barem u 1.kolu LP...prodji to prvo kolo neke levate ako si nosioc i eto te zagarantovano barem u 3.kolu LE.
Da bi nesto poceo da pravis i postignes ne moze a da se ne ulozi...nema nista od te price polako bice. Problem su bile i bit ce pare tj plata koju mi ne mozemo ponuditi barem evo ovoj dvojici koje sam spomenuo.
Da ne spominjem bajku oko Misimovica i njegovo dovodjenje.
Akadamija takodje najvaznija al imaju li djeca od koga da uce sto treneri sto igraci.
Da uci od Hebiba...moze al sve pogresno.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 12 jul 2019, 12:19

Stroj1946 je napisao/la:Zaboravih pitat. Sta se desava sa onim Sjeverom? Jbte nije moguce da protiv Celtica nisu mogli napuniti tribinu.
Prvo poluvrijeme se dvije pjesme pjevale, lose vodjenje po meni totalno. Istok here I come :salut:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 12 jul 2019, 12:33

skoroalen je napisao/la:I vi pojedini vala imate memoriju zlatne ribice. Pa prije mjesec dana igrači bojkotovali jer nisu dobili plate. Što? Jer je čovjek uplatio pare koje su prošle kroz milion procedura u našim bankama. A to je bilo nezvanično nekih par miliona KM. Šta bi da je uplatio 50 miliona? I sad bismo čekali sve.
Mi smo klub u Bosni, odavde bježi svako ko je normalan. Trebamo se svaki dan zahvaljivat Bogu, Allahu, Isusu, Budi, ko kome hoće, jer imamo i Tana i Nama u ovakvom okruženju. Drugi varaju za licencu Premijer lige jbt, podmeću, guraju nekako. I to klubovi koji se vode kao velikani BH fudbala. Hoću da kažem, i okruženje igra bitnu ulogu svakom investitoru. U ovu Bosnu još samo arapi krhaju pare, i to zemlju kupuju. Niko neće sa Bošnjom da surađuje jer svako zna kakav je Bošnjo. Nama guz.ica zinula i poredimo se sa Hrvatskom, koja je uređenija 100 puta. Sa Ludogoretsom, koji je u Bugarskoj koja je u EU, nemaju nikakvih ograničenja nigdje. Od naše lige u Evropi, u goroj situaciji je svega 5-6 liga. I mi smo jedini u takvom okruženju koji imamo NEŠTA, drugi nemaju ništa. Vidjet ćemo sad kad je Aluminij pao, kako pada HDZ i kako pada Zrinjski. To je politički projekat, oni ne mogu opstat. Kone su davno prestale bit ozbiljan klub, Lištica je Arsenal BH lige, igraju lijep fudbal al nikad ligu neće osvojit. Ostalo truba klubovi, povremeno će neki politički projekat tipa Borac isplivat i to je to. Mi jedini imamo svijetlu budućnost. Yebeš grupne faze u ovom trenutku, i ne žudim za njima. Daj da u pet godina uzmamo 8 trofeja pa ćemo onda pričat o grupama.
Svaka cast brate, post gdje je svaka recenica na mjestu.
Jedva smo na pripreme otisli sta se sve izdesavalo i onda razocarani sto nas je celtic pobijedio.
Jos kad su vidjelli da je zrinjski pandeva pobijedio lagano drama pocinje, celtic bi razbio apsolutno svaki tim koji je igrao prvo pretkolo. Da smo doveli nekog novog saida sad bi bila super atmksfera nema veze sto u nastavku lik ne bi uvezao 3 utakmice do kraja ugovora.
Koliko je tesko shvatiti da smo izvukli najtezeg protivnika, kako se zaboravi da je serbecic iz aviona odma u prvi tim uletio, oremus isto jos nije u potpunosti spreman. Niko nije sretan zbog poraza i ne velica to sto smo mi izgubili al pravi se drama bezveze a samo par dana pred utakmicu svi skoro fol pricali okrenuti se odma europa ligi i uigravati tim za trece kolo kvalifikacija.
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 26 gostiju.