2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la kontrasviju » 12 jul 2019, 10:49

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Grc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:
Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Za CP dobijes WB direkt :urnebes: Ogroman upgrade u svakom slucaju

Sad Capelu i Gordona za trecu zvijezdu :kafa:
Nemate više pikova, vi ste završili sa trejdovima.
1921

Avatar
alemsa
Postovi: 23871
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 12 jul 2019, 10:51

camparinho je napisao/la:@alem
Ma vala za ovakva 4 picka (tehnicki samo u 24 i 26 neces imat pick) mi je i super trade.

Vala ne znam samo sto su ovo uradili iz OKC, ako su npr mogli plate poklopit sa Heatom dobili bi bolje nesto sto posto
Pa normalno, sta sam ti rekao

Dobio si WB bez da si dao Capelu, Gordona ili Tuckera. Nego samo CP, za kojeg si realno mogao dobit samo lose ugovore, predobro si prosao, sta bi da si odradio s&t za Butlera ne bi imao pola ekipe
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la IlCapitano » 12 jul 2019, 10:53

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Grc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:
Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Za CP dobijes WB direkt :urnebes: Ogroman upgrade u svakom slucaju

Sad Capelu i Gordona za trecu zvijezdu :kafa:
Čekaj ti stvarno slaviš ovo kao neku ogromnu pobjedu?

Uzeli ste gori ugovor, dobili igrača koji je malo bolji, ali daleko gori fit i još 2 picka i 2 zamjene. Čuj ogroman upgrade :facepalm:

Presti :bow:

Okrenuće sad i CP-a u Miami za Dragića i dva kraća ugovora od njega, možda čak još jedan pick okrenuti jer je Miami očajan za drugom zvijezdom.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la wobly92 » 12 jul 2019, 10:58

Završi se i ova era, žalosno...

slika

Ali je smiješno da su im već ovdje pa čak i na slikama trebale dvije lopte u rukama, izgleda da su u OKC znali nešto.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la kokuz » 12 jul 2019, 11:00

Lolll

Kakvi mozgovi morate biti da ne ocekujete prilagodbu dvojice top 10 igraca lige :salut: :tokralju:

za krticu paula dobijes wb-a :bow:

Nevjerovatan posao hjustona, strasno.. po meni su s ovim odmah uz lal i lac sto se tice sansi za prsten..
West : lbj - davis / pg - kawhi / wb - harden :ljepota:
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la camparinho » 12 jul 2019, 11:08

alemsa je napisao/la:
camparinho je napisao/la:@alem
Ma vala za ovakva 4 picka (tehnicki samo u 24 i 26 neces imat pick) mi je i super trade.

Vala ne znam samo sto su ovo uradili iz OKC, ako su npr mogli plate poklopit sa Heatom dobili bi bolje nesto sto posto
Pa normalno, sta sam ti rekao

Dobio si WB bez da si dao Capelu, Gordona ili Tuckera. Nego samo CP, za kojeg si realno mogao dobit samo lose ugovore, predobro si prosao, sta bi da si odradio s&t za Butlera ne bi imao pola ekipe
Strasan trade.


Od ovih sto hejtaju, samo @nez ima postovanje od mene, posto momak/covjek zna. Ostali koji su ubijedjeni da je ovo los trade su izgoreni. Jel bolje tradeat Paula za nekog u rangu Tylera Johnsona i ekipe ili za Westbrooka. Kakav god da je i kakvi god da su mu triple doublovi on ih i dalje biljezi. Moze biti strasan fit i ne zaboravimo ovaj put on dolazi Hardenu u ekipu, a koliko sam upoznat on sa tim nece imati problem, navodno je mnogo bolji i prisniji sa Hardenom nego tipa sa Durantom sto je ikad bio.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 11:08

Westbrook u Houston.Šteta.Nadao sam se da bi mogli osvojit ove sezone.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:18

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Grc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:
Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Za CP dobijes WB direkt :urnebes: Ogroman upgrade u svakom slucaju

Sad Capelu i Gordona za trecu zvijezdu :kafa:
Kakav denial :rol: Ide se po tu titulu.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jul 2019, 11:25

Aleme mjenjaj profilnu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:28

Najjaci duo lige. 16-3 PO
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 11:38

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Grc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:
Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Za CP dobijes WB direkt :urnebes: Ogroman upgrade u svakom slucaju

Sad Capelu i Gordona za trecu zvijezdu :kafa:
Ne kontas ti,volis vrtiti svoju pricu. ;)
Jedan los ugovor,za drugi los,ne znaci da si ista dobro uradio.OK,mali upgrade u odnosu na Paula,koji ti nece znaciti titulu,a dao si pikove plus Westbrook ima godinu dana duzi ugovor od Paula i vec nekoliko operacija na svom koljenu.Ostalo sam saberi.Stice te misao kao i kod Paula kad smo svi pisali,a ti se pravio lud.

Ali jedvaaa cekamm souuuu :lol: :lol: :lol:

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la dark44 » 12 jul 2019, 11:44

Pa dobro ako vide da ne ide mogu trade i WBa i Hardena za neke pikove i nece biti puno na gubitku a s druge strane veće su šanse za titulu

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 11:47

camparinho je napisao/la:
Strasan trade.


Od ovih sto hejtaju, samo @nez ima postovanje od mene, posto momak/covjek zna. Ostali koji su ubijedjeni da je ovo los trade su izgoreni. Jel bolje tradeat Paula za nekog u rangu Tylera Johnsona i ekipe ili za Westbrooka. Kakav god da je i kakvi god da su mu triple doublovi on ih i dalje biljezi. Moze biti strasan fit i ne zaboravimo ovaj put on dolazi Hardenu u ekipu, a koliko sam upoznat on sa tim nece imati problem, navodno je mnogo bolji i prisniji sa Hardenom nego tipa sa Durantom sto je ikad bio.
Pazi nesto.Nema dileme da je ovo trenutni upgrade.Svako ko kaze suprotno laze,jer se CP3 raspao.

Medjutim,treba postaviti neka pitanja:Da li je ovo potez koji vam povecava sanse za titulu?Vjerovatno malo da,ali nedovoljno,po meni.
Zatim,kako ce se uklopiti on s Bradom?Westbrook nije CP3 da stoji u cosku i gleda kako ovaj dominira 60% posjeda.To budi siguran,jer on nije coskario jednom Durantu,a ne ovome.Trece,kako ce se uklopiti kad igra od lopte?Igra mu je u blagom padu,trojka mu je ocajna,a to je pod must u petorci HOU.

Znaci,da bi on bio uspjesan u HOU,MDA ce morati promijeniti stil igre malo,smanjiti usg% Hardenu da bi ovaj odrzao svoje.

U pogledu pikova,to nije samo 2 pika,vec mogucnost zamjene pika koju je HOU,cini mi se,imao sa MIA i LAC,te jos jedna mogucnost zamjene,koja ce se skoro sigurno desiti,jer je iza prjma Hardena u 2025oj.To su 4 pika 1.runde potencijalno.Nikako malo.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jul 2019, 11:48

Sto bi volio da indijanci izbace žuto-ljubičasog žohara,uf bit ce show :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la AshburtonG » 12 jul 2019, 11:51

Ovdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Ljudi su uzeli WB za faking 4.5 god starijeg CPa, koji nije vise ni sjena igraca od prije 5-6god, a dali jos 2 picka koji ce bit bukvalno iznad 25 mjesta. Pojacali se makar za 30%, i ljudima kao ne valja trade. :tokralju:

WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac, koji uz malu prilagodbu i smanjenje potrosnje moze bit itekako produktivan u HOU sistemu, a sto je najbitnije, svakako ce bit produktivniji od 90% karijere CPa tamo.

Pobogu, u cilju im je napad na titulu, ne rebuilding, pa da razmisljaju o tome sta za 3-4 godine. Tada ce Harden vec bit izlizana kopija samog sebe.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21296
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Epidaurus » 12 jul 2019, 11:56

Ljudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la SF6 » 12 jul 2019, 11:57

Jbt ljudi umalo nisu dali i Gordona i Capelu za Butlera a ovako dobise direktno WB za Cp3, i onda mi treba da pricamo je li dobar trade ili ne...

Previse se vala ovdje potcijenjuje WB. Nije najbolji fit ali nije bio ni CP3 koji je 10x losiji igrac. Cijenim da ce u Hou mnogo vise trcati tranziciju nego u OKC jer ce ovdje imati bolje saigrace da mu sire reket, a tu je znamo najjaci... vise laganih poena veca produktivnost itd. itd.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 11:57

HOES MAD X24
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 11:57

AshburtonG je napisao/la:Ovdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Ljudi su uzeli WB za faking 4.5 god starijeg CPa, koji nije vise ni sjena igraca od prije 5-6god, a dali jos 2 picka koji ce bit bukvalno iznad 25 mjesta. Pojacali se makar za 30%, i ljudima kao ne valja trade. :tokralju:

WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac, koji uz malu prilagodbu i smanjenje potrosnje moze bit itekako produktivan u HOU sistemu, a sto je najbitnije, svakako ce bit produktivniji od 90% karijere CPa tamo.

Pobogu, u cilju im je napad na titulu, ne rebuilding, pa da razmisljaju o tome sta za 3-4 godine. Tada ce Harden vec bit izlizana kopija samog sebe.
Mislis da ce pikovi biti tako visoki u periodu poslije prajma Hardena i Westbrooka?Razmisli 2 puta. ;)

I ok,napadaju ljudi titulu(iako je ovo po meni nedovoljno,ali hajde),a sta ako je ne osvoje poslije 2-3 godine?Ni mladih igraca,ni pikova.Morey konstantno vuce all in poteze,kad tad ce to doci na naplatu.

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la AtlaZ » 12 jul 2019, 11:59

CP3 od grada andjela do...Oklahome :tokralju: :tokralju: :tokralju: Boli te qurac majstore, makar si pun ko brod hahaha.

Daj vracajte fransizu u Seattle. Sad definitivno nema nikakvog razloga da ostaje u yebenoj Oklahomi! :pray:

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.