2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jul 2019, 12:00

Epidaurus je napisao/la:Ljudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.
Sutao je tricu oko 30% dok mu je svaka bila iz driblinga,sad kad ima hardena imat ce otvorenih i narast ce to na respektabilnih 33-35%.A i odlican je passer i odbrambeni kad to zeli.Ukoliko je prestao sa budalesanjem,bit ce velik upgrade.
P.S naravno da neizostavim vracanje slobodnih na stari nivo
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
L-Train
Postovi: 18152
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la L-Train » 12 jul 2019, 12:02

NEZALAGANJE je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:Ovdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Ljudi su uzeli WB za faking 4.5 god starijeg CPa, koji nije vise ni sjena igraca od prije 5-6god, a dali jos 2 picka koji ce bit bukvalno iznad 25 mjesta. Pojacali se makar za 30%, i ljudima kao ne valja trade. :tokralju:

WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac, koji uz malu prilagodbu i smanjenje potrosnje moze bit itekako produktivan u HOU sistemu, a sto je najbitnije, svakako ce bit produktivniji od 90% karijere CPa tamo.

Pobogu, u cilju im je napad na titulu, ne rebuilding, pa da razmisljaju o tome sta za 3-4 godine. Tada ce Harden vec bit izlizana kopija samog sebe.
Mislis da ce pikovi biti tako visoki u periodu poslije prajma Hardena i Westbrooka?Razmisli 2 puta. ;)

I ok,napadaju ljudi titulu(iako je ovo po meni nedovoljno,ali hajde),a sta ako je ne osvoje poslije 2-3 godine?Ni mladih igraca,ni pikova.Morey konstantno vuce all in poteze,kad tad ce to doci na naplatu.
A jbga stari ima bradu u primeu,mora povlaciti all in poteze nema mu druge.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Epidaurus » 12 jul 2019, 12:06

BosniaBoston je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Ljudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.
Sutao je tricu oko 30% dok mu je svaka bila iz driblinga,sad kad ima hardena imat ce otvorenih i narast ce to na respektabilnih 33-35%.A i odlican je passer i odbrambeni kad to zeli.Ukoliko je prestao sa budalesanjem,bit ce velik upgrade.
P.S naravno da neizostavim vracanje slobodnih na stari nivo
33-35% za tricu je daleko od respektabilnog u danasnjoj ligi. Cak mu je i onaj njegov sut blizu linije slobodnih dozivio ozbiljan pad ove sezone. Slobodna da ne pominjem.

Odlican odbrambeni nije nit je ikad bio, cak je blizi rupi nego odlicnom defanzivcu. Taj mit je valjda postojao jer je eto atletican pa odma mora biti i odlican defanzivac. Sto se dodavanja tice vise je neki volume passer nego vrhunski dodavac tipa npr Brona pa i Paula. Puno je jos uvijek tu upitnika oko Wessa jer ako se proslogodisnji pad nastavi u jednakoj mjeri, onda nek je Rocketsima Bog na pomoci.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:07

L-Train je napisao/la: A jbga stari ima bradu u primeu,mora povlaciti all in poteze nema mu druge.
Sam je sebe doveo u tu situaciju.Stalno daje pikove i uopste ne razvijaju mlade igrace.Zato i povlaci takve poteze,jer "vjestacki" kreira ekipu.Evo ja nikako ne mogu vidjeti drugaciju igru s Russom sada nego onu "moj red,tvoj red".

Nadalje,mislis da Russ u svojoj glavi razmislja kako je Harden nedvojbeno 1.opcija,kako je to CP3 odmah uradio po dolasku?
Bas me zanima eventualna promjena toga u Russovoj glavi.Bila bi bas velika promjena.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 12:07

HOES MAD
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 12:09

AshburtonG je napisao/la:WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac
Top 10 igrač čega? :lol:

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 12:09

BosniaBoston je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Ljudi zaboravljaju da je Russ ozbiljno grohno ove zadnje sezone i da nije bas najrealnija opcija da se taj pad ne nastavi. Lik nije ni u ludilu top 10 igrac lige, a kamoli superstar. Od Paula je bolji svakako al daleko je ovo od nekog ogromnog upgradea.
Sutao je tricu oko 30% dok mu je svaka bila iz driblinga,sad kad ima hardena imat ce otvorenih i narast ce to na respektabilnih 33-35%.A i odlican je passer i odbrambeni kad to zeli.Ukoliko je prestao sa budalesanjem,bit ce velik upgrade.
P.S naravno da neizostavim vracanje slobodnih na stari nivo
Koliko god ovo glupo zvucalo, mislim da bi Westbrooku opala trica sto je manje bude sutao iz driblinga...A st ose tice trade-a, logicno da je bolji igraco otisao u HOU, ali opet treba sacekati da se vidi kako ce igrati njih dvojica zajedno, cini mi se 2 igraca s najvecim USG prosle sezone? Nije to jednostavno uklopiti...Za narednu godinu dvije moguce ekstra trade, poslije toga pisi propalo..Po meni su samo sebi produzili agoniju, tj. opet nista od titule. OKC je napravila dobre poteze ove godine, dok se "raspadnu" ovi super duo timovi, oni imaju sansu da naprave sebi pravo dobru i mladu ekipu za PO, sad svakako nista nisu mogli, pogotovo nakon PG trade-a..

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 12 jul 2019, 12:17

Razumijem da se baca hate na Houston, ali smanjite malo. Ko god misli da Hou nije legitiman contender da izađe sa zapada uz LA timove nije realan sekunde. Uredu, ne mora biti najbolji fit, može čak ispasti i najgori ikad, ali je činjenica da bi svaka franšiza povukla ovakav potez, samo da je mogla. Daješ starijeg i lošijeg igrača za zvijezdu u najboljim godinama koju pri tome tvoj superstar izričito zahtjeva. O čemu pričamo? Ako su se već sastajali i pričali, sumnjam da nisu pričali i o košarci. Ovo su već 2 top ball handlera, sigurno više mogućih varijacija u igri od onog što su Rocketsi igrali do sad i konstantna prijetnja(uz pravilnu raspodjelu), a nisu ništa rizikovali. Bili su u vrhu, ali se znalo da ne mogu ništa, pa zašto ne probati. Imaju mana svakako, ali daj da vidimo prvo kako će kliknuti. LAC nemaju uopće vrsnog organizatora, LAL imaju Lebrona, ali sve mi se čini da će ga morati jahati po 45 minuta ako žele nešto(čast Rondu). S druge strane, Houston ima 2, kakvi god da su.

P.S. Ugasiti plasman po konferencijama, istok nema smisla. I ugasiti Oklahomu, vraćaj Sonicse. :ljepota:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 12:18

Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la AtlaZ » 12 jul 2019, 12:22

slika

It's time! :kafa:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:22

SiamoNoi je napisao/la:Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:
Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 jul 2019, 12:23

Najsmjesnije mi je da ljudi kazu da je WB bolji igrac od Paula. Mozda za dvije tri godine kad ovaj vec bude za penzije, Ali trenutno on nije ni u ludilu bolji igrac od zdravog CPa. Cak sta vise, slijedece sezone ce CP biti ucinkovitiji od Russa
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 jul 2019, 12:24

NEZALAGANJE je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:
Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)
O kome je rijec?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 12:27

Tracy3McGrady je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:
Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)
O kome je rijec?
Trey Lyles
Solidan igrac, moze se od njega napraviti nesto, samo da se on licno tome posveti. Nekako mi je previse nezainteresovan za igranje, mozda zbog tog sto u Denveru nije imao sigurnu minutazu, pa ono, hajd kad me ubacio vec i da odigram
Zadnja izmjena: JHam, dana/u 12 jul 2019, 12:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:28

Tracy3McGrady je napisao/la:Najsmjesnije mi je da ljudi kazu da je WB bolji igrac od Paula. Mozda za dvije tri godine kad ovaj vec bude za penzije, Ali trenutno on nije ni u ludilu bolji igrac od zdravog CPa. Cak sta vise, slijedece sezone ce CP biti ucinkovitiji od Russa
Grijesis tu,prijatelju.Paul se fizicki raspao od silnih povreda u kombinaciji sa godinama.Nije se raspao igracki da je izgubio talenat,ali kad te pomenuto limitira,tesko je biti nesto extra produktivan.Posebno je tesko ako se jos ocekuje da budes 2.opcija ekipe koja je kandidat za titulu. ;)

Westbrook je mladji,atletski jaci,mada kao sto @epi rece,prosla sezona mozda nije bila samo losa u smislu suta,mozda je tu problem bio malo i zdravstvene prirode!?Svi znamo da Russ stalno igra 200%,a sa pogresne je strane 30ih i imao je nekoliko operacija na jednom koljenu...To obicno ne sluti na dobro.

@JHam Baci mi koji komentar o njemu.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Mig_Mig » 12 jul 2019, 12:29

NEZALAGANJE je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:
Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)
Hoces reci, nesto kao Barela. :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 12:31

NEZALAGANJE je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Najsmjesnije mi je da ljudi kazu da je WB bolji igrac od Paula. Mozda za dvije tri godine kad ovaj vec bude za penzije, Ali trenutno on nije ni u ludilu bolji igrac od zdravog CPa. Cak sta vise, slijedece sezone ce CP biti ucinkovitiji od Russa
Grijesis tu,prijatelju.Paul se fizicki raspao od silnih povreda u kombinaciji sa godinama.Nije se raspao igracki da je izgubio talenat,ali kad te pomenuto limitira,tesko je biti nesto extra produktivan.Posebno je tesko ako se jos ocekuje da budes 2.opcija ekipe koja je kandidat za titulu. ;)

Westbrook je mladji,atletski jaci,mada kao sto @epi rece,prosla sezona mozda nije bila samo losa u smislu suta,mozda je tu problem bio malo i zdravstvene prirode!?Svi znamo da Russ stalno igra 200%,a sa pogresne je strane 30ih i imao je nekoliko operacija na jednom koljenu...To obicno ne sluti na dobro.

@JHam Baci mi koji komentar o njemu.
Eto napisao sam gore. U prvoj sezoni kad je tek dosao se cak i trudio, ove bas nekako mlohavo izgledao, nezainteresovano, kako vec napisah vjerovatno zato sto nije imao sigurne minute, ta pozicija backup 4 nam je skroz bila nedorecena, pa se eksperimentisalo sa svim i svacim. Al hajde, sretno mu u SAS-ima, nije los momak, timski igrac, zna ubost trojku, zna pretjerat u pokusajima kad dobija minute na kapaljku..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:31

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Spursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:
Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)
Hoces reci, nesto kao Barela. :)
Ko ti je taj? :D

@JHam Pa tako je i meni uvijek djelovao.Lijeno,pospano,nezainteresovano.@Raul pomenu i da se zalio na neke treninge u UTA,tako da se sve poklapa.
E vala toga u SA sigurno nece biti ili nece nikako igrati.Ima se dovoljno igraca,kako ste i vi imali.Do njega je.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:37

Ne pomenuh @Greivisovog miljenika od sinoc...

Grayson Allen was ejected from Thursday night's NBA summer league game against the Boston Celtics in Las Vegas after picking up two flagrant fouls in the span of seven seconds. :lol: :lol:

Kakav lik! :roll: :roll:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:50

Ne treba ni ovo zaboraviti:From 2020 to 2026: 15 first-round picks and the swap rights in 4 years. :o :o

Oni nikad vise i nisu bili isti odlaskom Duranta.Imace strasan temelj za pravljenje nove ekipe.

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.