Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 11 jul 2019, 23:39

Povrede su zaobisle Napoli, jer oni odluce da se ne trose u Europi kako bi sve karte bacili na scudetto. Pa eto ne znam da li vam godi ova metoda. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 12 jul 2019, 00:53

Klima i nogometni still.
Niko se ne trosi manje od Juventusa valjda,sta,svi zaboravili Mart,koji se kasnije pomjerio na april,pa na maj...doziranje,tempiranje i ostalo.

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sarrifufna » 12 jul 2019, 00:58

slika

Manje se trose oni u zavjetrini. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 12 jul 2019, 01:03

IlCapitano je napisao/la:
dinoo je napisao/la:znaci jos de light, icardi i pogba...prodat khediru, mandzukica, matuidia i perina.
Ok je to prelazni rok.
Da ok. Bio bi bukvalno najbolji prelazni rok Juventusa još od Nedveda, Buffona i Thurama u jednom.
i bolji, ozibljno
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 12 jul 2019, 01:31

Thuram je bio klasa,Gigi 20 godina najbolji golman na svijetu i Nedved zlatna lopta.
Ni blizu kamoli bolji.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 12 jul 2019, 01:54

dinoo je napisao/la:...
Trener golmana Filippi je jedini koji ostaje iz tehničkog štaba, on je starosjedioc u klubu.

Od ovih za fitness Pertusio, Bravo, Sassi, Gualtieri i Connolly su svi od prošlih godina.
Pogba je napisao/la:Neki su ostali, ali većina je mislim novih.
Tognaccini je najupečatljivije ime i za nas jako bitno, jedan od idejnih tvoraca Milan Laba. S povredama koje smo imali svakako pojacanje. A svakako se uzdamo u Sarrieve metode rada da ce biti nesto kao u Napulju po pitanju povreda.
Ja koliko znam samo su se sprdali s tim Milan labom jer ništa smanjilo povrede nije kod njih, dapače. Dobio otkaz tamo.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la chi3llo » 12 jul 2019, 04:01

IlCapitano je napisao/la:Na stranu sve, meni je najsmješnije kako sad svi znaju šta Sarri preferira, koga voli, koga ne voli itd. :mrgreen:

Prvo, vršite pretpostavke na osnovu reputacije (koja je samo djelimično tačna), a kao drugo čovjek u životu nije imao beka kao Cancelo da se sad priča da voli samo taj tip igrača.

Hysaj mu je "miljenik", doveo ga iz Empolija i bio neizostavan član prve postave, sad se povezuje s Juventusom, i defanzivnije orijentisan bek. (I da mi neki bukvalci ne bi skakali za vrat - ne znači to da voli defanzivno orijentisane igrače nego kao svaki normalan trener one koji igraju u oba pravca.)

Dalje - Ghoulam, Emerson, Azpi, Alonso, Zappacosta. Ni jedan od njih nije taj tip tako da ne znam na osnovu čega se vrti ta priča. Više na nekim željama nego činjenicama.
Pa Ghoulam, Alnso I Emerson su bolji ofanzivno nego defanzivno, I sva tri su tanki nazad ko Cancelo, samo sto je on miljama ispred ova 3 u ofanzivi osim sto Alonso ima bolji sut. I u Napoliu i u Chelskom su mu bekovi igrali dosta naprijed tako da je logicno da se pretpostavi da ce mu Cancelo odgovarat vise nego bilo koji drugi bek sto imamo.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19701
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 12 jul 2019, 08:46

Ramsey i Costa ne idu na turneju, ostaju zbog rehabilitacije. Nevjerovatno da Costa još od Ajaxa ima problem s butnim mišićem.
Šteta, prvenstveno zbog uigravanja i svega što ide uz to. Costa je čak ranije došao i trenirao sam.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 12 jul 2019, 10:44

chi3llo je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Na stranu sve, meni je najsmješnije kako sad svi znaju šta Sarri preferira, koga voli, koga ne voli itd. :mrgreen:

Prvo, vršite pretpostavke na osnovu reputacije (koja je samo djelimično tačna), a kao drugo čovjek u životu nije imao beka kao Cancelo da se sad priča da voli samo taj tip igrača.

Hysaj mu je "miljenik", doveo ga iz Empolija i bio neizostavan član prve postave, sad se povezuje s Juventusom, i defanzivnije orijentisan bek. (I da mi neki bukvalci ne bi skakali za vrat - ne znači to da voli defanzivno orijentisane igrače nego kao svaki normalan trener one koji igraju u oba pravca.)

Dalje - Ghoulam, Emerson, Azpi, Alonso, Zappacosta. Ni jedan od njih nije taj tip tako da ne znam na osnovu čega se vrti ta priča. Više na nekim željama nego činjenicama.
Pa Ghoulam, Alnso I Emerson su bolji ofanzivno nego defanzivno, I sva tri su tanki nazad ko Cancelo, samo sto je on miljama ispred ova 3 u ofanzivi osim sto Alonso ima bolji sut. I u Napoliu i u Chelskom su mu bekovi igrali dosta naprijed tako da je logicno da se pretpostavi da ce mu Cancelo odgovarat vise nego bilo koji drugi bek sto imamo.
Tanak nazad je najveći kompliment koji je Cancelo ikad primio. :mrgreen:

Ta trojica su daleko, daleko bolji u odbrani od njega iako nisu ni oni nešto specijalno.

Nemam ništa protiv pretpostavki, ali da bar imaju neko uporište. Pojedinci pišu s tolikom sigurnošću, a realno nemaju pojma više nego bilo ko drugi.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 12 jul 2019, 11:26

[La Stampa]
- If Cancelo is sold, It will not be for less than €45m, His replacement will be a reliable name.
- Juventus will be evaluating offers for Moise Kean soon!
- Paulo Dybala & Douglas Costa can leave but only with crazy offers but However, Sarri is convinced that he can count on them for the project!
Sami Khedira is leaving Juventus - offers from MLS & Turkey (Fenerbahce & Besiktas) don't convince him, the German midfielder would prefer to return to the Bundesliga.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
Pogba
Postovi: 19701
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 12 jul 2019, 15:21

Danas De Ligt dolazi sutra.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 12 jul 2019, 16:18

Ajax and Juventus agree on transfer fee for Matthijs de Ligt. Paperwork now in order. Transfer complete!!
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 12 jul 2019, 16:26

Veceras bi trebao da dodje (vec je napustio trening koji je tek poceo)... a sutra medicinski pregledi (ide sa sa ekipom u Aziju u ponedjeljak)... svaka cast Paraticiu i ostalim za ovaj, pa moram reci megalomanski transfer koji je ako izuzmemo CR7 najveci u past farsopolijskoj eri s obzirom da su se za de ligta skoro svi najveci svjetski klubovi zanimali... definitivno Juventus se vratio gdje mu je i bilo mjesto... tamo gdje je bio i 2006. kada su najbolji i najtraženiji svjetski igraci redovno odabirali Juventus umjesto drugih velikih klubova...

A svaka cast i Telegrafu koji je ovo najavio prije 2 dana da ce dogovor biti sklopljen u petak a da de Ligt obavlja medicinske preglede u subotu...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12647
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 12 jul 2019, 16:32

IlCapitano je napisao/la:
Ajax and Juventus agree on transfer fee for Matthijs de Ligt. Paperwork now in order. Transfer complete!!
Napokon, ali i veliki naklon upravi! Trebalo je zavrsiti ovakav transfer, za najmanju mogucu svotu. Mislim da je Ajax za oba trasnfeta mogao uzeti vise.Ostaje nam prodaja par igraca, prije svega mislim na Gonzala te slag na tortu da bude transfer Icardia. Sutra u Torino stizu Ronaldo i de Ligt.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19701
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 12 jul 2019, 17:14

Slag bi trebao biti veznjak koji nece doci. Ali ne moze se zaliti na ovo, opet dobar mercato odradjen i u nedostatku wc veznjaka ce ostanak Cancela biti slag.

A sada nadam se da ce se skupiti koja hiljada razmazenih navijaca da pozdrave transfer pred sjedištem.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
jelle
Postovi: 5585
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 12 jul 2019, 17:30

Sad se prodat skart ...pa onda jos Pogba i Icardi abd

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 12 jul 2019, 17:57

Ne treba niko vise dolaziti, sad samo prodaje.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3992
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 12 jul 2019, 20:43

Znaci, da trljamo ruke?

Ramo ✔
Rabi ✔
Demi ✔ vjerovatno ostaje na posudbi
Pele ✔ ostaje na posudbi
Gigiback ✔vjerovatno dize klempu, ali sa klupe.. :mrgreen:
DeLi ✔ :ljepota:
Romero ✔ ostaje na posudbi

Pogba :hmmmmm: :nene:

Icardi █████▒▒▒▒▒
Zaniolo █████▒▒▒▒▒ <->Higuain :wave:
Chiesa ███▒▒▒▒▒▒▒

Khedira, Perin, Mandza, Matuidi :wave:
Pjaca posudba, Keana bi isto na posudbu..

Hamza Rafia 20 godina, Francuz iz Tunisa u Lyonu :mrgreen: dolazi haman za dzabe..naravno da ce ostati na posudbi..

Cancelo, haman da mora ici, mada ga ne bi mijenjao za Darmiana koji ce napuniti 30 u decembru..to su nam valjda planovi, ali ako mora radi para..sta ces..
Ostade nam nas DE Sciglio...hajde neka imamo dvojicu DE, nije vazno sto je jedan truba.. :mrgreen:

Samo bi trebalo poceti ove prodavati sto prije..da nam ne ostane dva dana do kraja prelaznog roka pa da ih moramo davati u pola cijene..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 13 jul 2019, 09:23

Ako je Demi Demiral, otkud ti to da ostaje na posudbi? Ja koliko znam on je siguran u rosteru za narednu sezonu.

A nadam se da necemo uci sa De Scigliom i Cuadradom kao jedinim opcijama na desnom boku.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3992
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 13 jul 2019, 09:52

Ma ja ba..to je taj :mrgreen: ..."vjerovatno" ce na posudbu spremda je dosao DeLi..
Da se mene pita, ja bi ga ostavio i prodao Bonuccija..dok se jos moze sta uzeti za njega..kikser.. :mrgreen:

Ako Cancelo ode, onda ce nasi valjda da ganjaju Darmiana..mada ja licno ne volim imati ista sa unitedom..hijene..evo sada traze 200 za Pogbu i 90 za Lukakua.. :crazy:
Cuadrado bi mogao u Kinu..mada ne vjerujem da ce i pomisliti da ide tamo...da se sam upuca u noge..kakva Kina :crazy: tamo se ide sa 45..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.