FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 12 jul 2019, 18:22

Kovacevic ide. Ovo nam je orvi golman sad.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 12 jul 2019, 18:24

miky_hz je napisao/la:A provlacio se Matej davno na forumu,sjetit ce se raja(mozete i na trazilici ukucat),Denchi,Beli pa i ja smo ga davno provlacili kao moguce pojacanje (prije nego je Kova stao na gol).

Tri mlada golmana sad u rosteru,odlicno :thumbup:
Super posao, moras imati 3 golmana. Nazalost Elvis je daleko od povratka na teren tako da je ovo logicno rjesenje.
P.S. Kad ga je Beli skautirao :mrgreen:

Edit: Kakve su ovo nebuloze da je iz Krupe otisao u Celik?! Boze pomozi :facepalm:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

johntravolta123
Postovi: 857
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 12 jul 2019, 18:40

Fin golman.
Dobra visina. Dobri refleske i nije linijski golman cita igru.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 12 jul 2019, 19:08

Kad se vratimo godinu unazad i price o Kovacevicu, kikser.. kao i za ovog Markovica :kafa:

Sretno druze :bih:

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 12 jul 2019, 19:31

Nek bude ko delac
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 jul 2019, 19:57

Marković je dobar golman i ima fin potencijal. Drago mi je da dovodimo mlade igrače. Do 24 godine. Bravo Hadžija.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 12 jul 2019, 19:59

markovic dobra rezerva, taman nek malo se radi s njim da ne handrimo svako malo Dizdarevica, dok se uigra s ekipom bit ce jos bolji, ne znam kakav je s loptom I distribucijom...drugacije se igra u sarajevu od krupe I celika, drugaciji I stoperi jbg

Potajno sam se nadao Bilobrku al nerealno jbg

Jel ovo drugaciji golmanski dres od prosle godine il mi se cini?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Vanja8
Postovi: 10215
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jul 2019, 20:41

Čitam ove postove gdje se non - stop nesto traži,kritikuje,te ovakvi smo,te onakvi,te trebali smo dovesti top igrace,te daj im platu 20 milja pa da vidis kako ce doci,te bezmudo smo igrali ,te trebali smo ih strati,te gledaj Zrinju,al' razvalise Akademiju Pandev,daj nam Mekića,evo im Guzina...

Nesto kontam,sto ti je pitarluk,sve bi ono odmah...Ako kojim slucajem udjemo u grupnu fazu EL,vjerujem da cu citati postove kako naredne sezone moramo uzeti to takmicenje inace je sve ostalo propast...

Samo daj,daj,daj...

Svi mi živimo za svetinju,neko vise neko manje,ali je tu kuca na lijevoj strani,medjutim daleko smo mi od realnih navijaca...Proces stvaranja kluba koji ce igrati neku ulogu u evropskim takmicenjima je dugotrajan,sistematican,sa jasnom vizijom i ovo je pravi izbor kako se korak po korak koraca ka necemu vecem od dosadasnjeg...
Mi moramo biti svjesni da cemo poslije Evrope najvjerovatnije ostati bez Lazica,da Rahmanovic,Tatar i Kovacevic imaju takodjer ponude...

Ali shvatite da smo mi napravili presedan prosle sezone i da smo prvi sacuvali takoreci kompletan tim i da cemo i dalje raditi po tom principu,bez gomilanja hrpe fudbalera koji nece pokazati nista ili sasvim malo,da cemo vremenom doci u poziciju da kupujemo kvalitetne igrace,kao sto smo vec poceli raditi,ali da cemo uvijek crpiti po nekoliko nasih buducih zvijezda iz Akademije...

Ali eto pitarluk je to, propadamo ako ne uzmemo ušaru slijedece godine,pa makar nam u finalu protivnik bila i Barcelona... :stop:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 jul 2019, 20:52

@Vanja uvijek si znao progovorit. :bow:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10215
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jul 2019, 20:58

skoroalen je napisao/la:@Vanja uvijek si znao progovorit. :bow:
Ma rode,moj post je nista u odnosu na onaj tvoj danas,mnogo precizniji,sustinski tacno napisan, realan...
Kod mene je cisto iz navijackog ugla,ono napises sto ti bode oci kad udjes na forum, na temu i vidis samo kuknjavu,nerealnost i pitarluk... :salut:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jul 2019, 22:39

Ovaj Lazić je pravi profesionalac. Jaran mu na biciklu a on pored trči, a petak uveče, svi se šetkaju, piju, puše ono go.vno a momak trči. Aferim momčino.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 12 jul 2019, 22:42

BordoSarajevo je napisao/la:Ovaj Lazić je pravi profesionalac. Jaran mu na biciklu a on pored trči, a petak uveče, svi se šetkaju, piju, puše ono go.vno a momak trči. Aferim momčino.
Zato ce Lazic da ode u njemacku, belgiju, holandiju, francusku, a shisha boysi i kolac kusaci ce putem druge turske ili eventualno u mijanmar/tajland.

Osim ako ne odu u istru ili slobodu iz tuzle naravno.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jul 2019, 23:04

FrancescoTotti je napisao/la: Zato ce Lazic da ode u njemacku, belgiju, holandiju, francusku, a shisha boysi i kolac kusaci ce putem druge turske ili eventualno u mijanmar/tajland.
Osim ako ne odu u istru ili slobodu iz tuzle naravno.
To se mora poceti drasticno kaznjavati . Ovo je Balkan , opali po dzepu . Na spavanje 23 h , ishrana pocev od Akademije , kakav nocni zivot , crijevo . Ma da si Mesi tribina mjesec dana , 2 plate . To trebaju biti zadnji anexi ugovora . Uciti od Lazica . Svi moraju raditi na tome Direktorica , Hadzija ,SS .
To pametnim i ambicioznim momcima ne treba pricati , ali ima bilmeza .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 12 jul 2019, 23:15

Ne vjerujem da će tek tako pustiti najbolje igrače u timu bez dobrog obeštećenja, a s obzirom da nam se otvara put do play-offa ( drugi meč play-ofa je 29.8.) čisto sumnjam da će iko od njih ovo ljeto napustiti klub
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 13 jul 2019, 02:49

O kaznjavanju shishi i zabrani bilo cega nemojte bezveze se zamarati i raspraljati. Naš grad nije New York ili Istambul, nego jedna Čaršija koju prehodaš za 20 minuta laganog hoda. Sve se dobro zna ko šta radi, ko kako provodi slobodno vrijeme i kad time glavu ne razbijaju oni koji bi zaista trebali ne trebamo ni mi.
JURIŠ

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 13 jul 2019, 03:31

Dobar potez dovodjenje ovog malog.
Domaci igrac koji ne kosta mnogo, mlad i ima potencijala da napreduje i da se zaradi na njemu.
Jos jednom bravo Hadzija :salut:

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 13 jul 2019, 07:11

midzuka je napisao/la:O kaznjavanju shishi i zabrani bilo cega nemojte bezveze se zamarati i raspraljati. Naš grad nije New York ili Istambul, nego jedna Čaršija koju prehodaš za 20 minuta laganog hoda. Sve se dobro zna ko šta radi, ko kako provodi slobodno vrijeme i kad time glavu ne razbijaju oni koji bi zaista trebali ne trebamo ni mi.
Pa mora se to zabranit il ogranicit, svako ko koristi shisu ima kondiciju pusaca, cak je i cigareta manje otrovna od konstatno konzumiranje shishe, ja ne znam sta je furka, ja sam to u osnovnoj furo dok nisam travu probo, da vidim bas u nekoj ozbiljnoj ligi da igraci na nargile idu ma bjez, fakat treba ogranicit, jel steti klubu i njima samima, o alkoholu da ne pricam, pa jedan Adriano je sjebo karijeru zbog cuganja, kamol neki nas da se propije, to zabranit, nargilu ogranicit, kad je pauza pusi, nemoj kad je sezona

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la collector » 13 jul 2019, 08:17

Dovedite nam top pojacanja, hocemo igrace od 20 milja mjesecno, nema veze ako nas zajebu kao u Ibrakovicev vakat, onda cemo u dubiozu pa cemo kukat kako akademija nema smisla da se ne guraju mladi igrac, kad se proguraju mladi igraci i polako pocnu prodavat, raspad sistema sve rasprodasmo za sta nam akademija sluzi osim za prodaje, treba ih prestat forsirati nego prodavati za "sicu", daj ti nama opet kakvih polovnjaka, samo nek se potpise, jbg i drugi potpisuju, gdje cu na kafi/shishi reci haveru nismo nikog danas potpisali... Tobe jarabi...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 13 jul 2019, 08:55

Jbt pa ja sad tek skontah da smo mi 7 igraca novih doveli :shock: ovaj prelazni rok.Malo po malo,na kraju velika cifra vjerovatno i prevelika(dobro sad smo imali i odlazaka pa smo morali mada opet vise je doslo nego sto je otislo) ,treba u buducnosti gledati 2-3 promjene plafon da imas.


I dati Stanojevicu odmah sad ponudu za novi ugovor.Kad se bude oporavio vec ce lagano ulaziti u zadnjih pola godine ugovora a to nebi smjeli cekati.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 13 jul 2019, 09:54

miky_hz je napisao/la:Jbt pa ja sad tek skontah da smo mi 7 igraca novih doveli :shock: ovaj prelazni rok.Malo po malo,na kraju velika cifra vjerovatno i prevelika(dobro sad smo imali i odlazaka pa smo morali mada opet vise je doslo nego sto je otislo) ,treba u buducnosti gledati 2-3 promjene plafon da imas.


I dati Stanojevicu odmah sad ponudu za novi ugovor.Kad se bude oporavio vec ce lagano ulaziti u zadnjih pola godine ugovora a to nebi smjeli cekati.
Ali problem je sto nemas moguc ost da zadezavas ove igrace tipa Lazic, 23-25 godina, logicno je da hoce vani da mogu nesto napraviti dalje. Mi smo zadrzali kostur peosle godine komplet, ali nije bilo ni tesko, em nisu nesto odigrali, em imas krstu i ahmeta 30+.
Poslije duple krune i odlicne statistike svi imaju ponude (,,sem hebiba :D ), pa ce biti problem do iduce sezone zadrzati igrace. Mislim da cemo uspjeti do zime, cak i sve, ali do ljeta nema sanse. I to je normalno. Doveli smo zamjene, pola godine ce se uklopiti u ekipu, mjera. NA zimu ubaciiti jos jenog dva nova ako budu dobra na trzistu.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: 10.Skoro, Jadnimi i 56 gostiju.