Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 11 jul 2019, 23:32

70 je odbijeno(posudba 10+30+30) ne znam zasto su uopste dolazili s takvom ponudom jucer u London kad su im vec rekli da ga nece pustiti ispod 80

Ed Woodward contacted Lee Charnley (Newcastle managing director) on Saturday about Sean Longstaff and was quoted £50m. MUfc value him at £18m-£20m [telegraph]
:lol: kako pumpaju cijenu kad United dodje na vrata

Ali i treba tako evo jos 30 dana i ovih situacija ce biti jos vise jer likovi djeluju kao cirkuzanti na transfer trzistu i samo je pitanje koji klub ce to iskoristiti i uzeti velike pare na nekom prosjecnom igracu(PANIC BUY)

Tielemans £40mil
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 12 jul 2019, 00:04

Pa onda i Mct vrijedi 50 onako.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 jul 2019, 00:12

Pa nije nikakvo cudo kad smo postali retardiran klub sa svime, transferi, a pogotovo plate. Hazard u Realu ima platu kao Rashford u nas, da ne pricam Pogba, Sanchez, niko nema preplacenije igrace nego mi. Pumpaju se ogromne plate, a ne dobijes ni 30% sto drugi klubovi dobiju. Modric, Kroos, Ramos imaju manje plate od Rashforda, Martiala, Pogbe, Sancheza, pa mozda i Shawa. Isto tako Suarez, Coutinho, a da ne pricam o Juventusu gdje samo Ronaldo ima veliku platu, a ostali imaju manju platu od Smallinga..
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 12 jul 2019, 00:23

bhpremierliga12 je napisao/la:Pa nije nikakvo cudo kad smo postali retardiran klub sa svime, transferi, a pogotovo plate. Hazard u Realu ima platu kao Rashford u nas, da ne pricam Pogba, Sanchez, niko nema preplacenije igrace nego mi. Pumpaju se ogromne plate, a ne dobijes ni 30% sto drugi klubovi dobiju. Modric, Kroos, Ramos imaju manje plate od Rashforda, Martiala, Pogbe, Sancheza, pa mozda i Shawa. Isto tako Suarez, Coutinho, a da ne pricam o Juventusu gdje samo Ronaldo ima veliku platu, a ostali imaju manju platu od Smallinga..
Ma jeste da imamo velike plate ali imaju Modtic Ramos,Coutinho ogromna primanja . Ramos ima 15 miliona ja sam siguran itd itd.

Sancheza smo doveli dzaba zato je velika plata,Rashford je top mladi igrac i dobio je veliku platu a Lingard i slicni du pre preplaceni ali sta je tu je,naucit ce.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 23:21

Ovaj Woodward što vam vodi transfere vam je teška budala.Čovjek moze uknjižit profit na Belgijcu kojeg navodno ni ne trebate više u klubu i on idiot traži neke nemoguće cifre.83M :roll:

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 12 jul 2019, 23:25

SiamoNoi je napisao/la:Ovaj Woodward što vam vodi transfere vam je teška budala.Čovjek moze uknjižit profit na Belgijcu kojeg navodno ni ne trebate više u klubu i on idiot traži neke nemoguće cifre.83M :roll:
Kad su oni njega mogli zayebavati za Perisica zasto i on sad ne bi malo glumio budalu za Romelua :think:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2019, 23:37

Osim što je Mongloid u to vrijeme bio jedan od bitnijih igrača Intera,a Lukaku je (barem prema vašim pričama) teški backup odnosno nepotreban u klubu.Uoči razliku.

Što se mene tiče ja se nadam da će nastavit glumit idiota jer Lukakua ne želim blizu Intera.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 12 jul 2019, 23:54

Mozda Ole zeli drugaciji tip napadaca od njega ali da je nepotreban i da su ocajni da ga se rijese to ne

A i zasto ne bi ogulili Inter kad vide da je Conte zagrizao za njega
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Derdiyok » 12 jul 2019, 23:57

Ma jok, treba ga posuditi Interu na 2 godine uz usmeno obećanje da će ga kupiti na rate kasnije. :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 12 jul 2019, 23:58

Trebali i zirante da skontamo?
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 13 jul 2019, 00:01

Ovi italijani bi se nesto kao bahatili i zele neke igrace koje financijski ocito ne mogu priustiti
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 13 jul 2019, 00:03

Neće United nikoga ogulit nego će Inter odustat od igrača ako ovaj nastavi sa svojim ludim prohtjevima.Već se traže alternative.

Mozete 70ak M uzet što je već svakako puno previše i da se mene pita pola od toga je maksimum što bi ikad ponudio za njega.I sa tih 70ak United bilježi profit na igraču koji im nije potreban.

Izgleda da fanovi Uniteda imaju neki problem sa shvacanjem pojma obavezan otkup posto svi do jednog pišu o tome da Inter trazi igrača na posudbu i da tko zna šta će bit dalje.

Uostalom,United je izgleda i pristao na rate kako sam odmah i rekao da će ovo funkcionirat ako se ostvari samo je problem što oni i dalje traze sulude cifre.

Novac je najmanji problem.Samo nitko nije lud dat skoro 90 M za ovu panjinu koliko god zapeli.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 13 jul 2019, 00:15

A cuj sad Pogba kosta 200 miliona,ma Ed se bar sprda sa prodajom ako nista hah
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 13 jul 2019, 00:25

SiamoNoi je napisao/la: Izgleda da fanovi Uniteda imaju neki problem sa shvacanjem pojma obavezan otkup posto svi do jednog pišu o tome da Inter trazi igrača na posudbu i da tko zna šta će bit dalje.
Nisam jos procitao na ovoj temi da je neko to napisao
SiamoNoi je napisao/la: Uostalom,United je izgleda i pristao na rate kako sam odmah i rekao da će ovo funkcionirat ako se ostvari samo je problem što oni i dalje traze sulude cifre.

Novac je najmanji problem.Samo nitko nije lud dat skoro 90 M za ovu panjinu koliko god zapeli.
Problem i jeste cifra ispod koje United nece ici a to na rate i na koliko njih to nije toliko bitno normalno da nece 80+ biti odmah uplaceno

Inter ce na kraju i pristati na 80+ samo se jos bespotrebno koprcaju
Format je napisao/la:A cuj sad Pogba kosta 200 miliona,ma Ed se bar sprda sa prodajom ako nista hah
Pametno pa kad se flopovi poput Coutinha i Dembelea placaju po 140 i 160 Ed s potpunim pravom trazi 160+
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 13 jul 2019, 22:06

Inter izgleds ipak odustao, previse love Ed trazio ipak.

Kako je krenulo nece niko ni otici. Sanchez se povrh svega povrijedio na Copi.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 13 jul 2019, 22:21

Rooney88 je napisao/la:Inter izgleds ipak odustao, previse love Ed trazio ipak.
Uhh da bar.Tko izvještava i koliko je poudano?

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 13 jul 2019, 22:41

Ja ne kontam zasto fanovi Imtera nece Lukakua,ba bar bi u Italiji razvalio ,decko ima 25 godina zabio je brdo golova vec.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Saurman
Postovi: 29448
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Saurman » 14 jul 2019, 00:52

Utd je sam sebi stvorio ovaj problem oko transfera jer čim se počnu interesovati za nekog igrača klubovi im dignu cijenu bar x2 iznad realne.Krivac je Woodward kojem bi momentalno dao otkaz.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 14 jul 2019, 07:44

SiamoNoi je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Inter izgleds ipak odustao, previse love Ed trazio ipak.
Uhh da bar.Tko izvještava i koliko je poudano?
Izletilo mi je na vise strana, cini mi se da je jedan od clanaka bio sa SKYa.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jul 2019, 09:44

Format je napisao/la:Ja ne kontam zasto fanovi Imtera nece Lukakua,ba bar bi u Italiji razvalio ,decko ima 25 godina zabio je brdo golova vec.
80M za lika koji je par klasa ispod Icardija.Neka hvala.Takvog se moze uzet i za duplo manje.

I ne,ne bi razvalio.U Italiji gdje se moraš snać u sekundi kad dobiješ loptu protiv ekipa koje igraju bunker protiv tebe,a liku treba 16 dodira da štopa loptu.Plus Inter nema igrače koji će mu servirat toliko šansi po utakmici da bi ovaj sa svojom slabom realizacijom na kraju dana nešto i pogodio.Icardi je godinama igrao u takvom okruženju gdje ni jednu kvalitetnu loptu po utakmici ne bi dobio i na kraju bi nekako nekakav otpadak isčupao i zabio.Icardi je jedan od najboljih realizatora u Europi,Lukaku nije ni blizu taj kapacitet.Taj transfer bi bio epski flop i igrački i financijski.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 14 jul 2019, 09:48, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.