RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Tracy1 » 07 jul 2019, 12:09

Još ništa od pojačanja.
Treba nam makar dva stopera i špic , beriša nije ni za kantonalne hnk
MUSVDG

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 11 jul 2019, 20:13

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:36, ukupno mijenjano 1 put.

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Tracy1 » 11 jul 2019, 21:07

FSB je napisao/la:Velibor Đurić ima 37 godina i upravo je dao gol za vodstvo Radnika od 2:0 protiv Spartaka u UEFA Europa League.
https://www.transfermarkt.com/velibor-d ... eler/38513

Mirnes Salihović ima 34 godine
https://www.transfermarkt.com/mirnes-sa ... ler/138162

Prestar? Forma je prolazna, klasa je vječna.
Stoper jedan ili dva, ako ne dovedu belaj , može brandao igrati špica ako bude stani pani :)
MUSVDG

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Konzerva » 12 jul 2019, 19:17

Ostaju li skoko, mandzuka i bilic???
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 12 jul 2019, 21:05

Konzerva je napisao/la:Ostaju li skoko, mandzuka i bilic???
Skoko mi je dobar bio pa se nadam da ce ostati

Ovoga Bilica nisam upratio nesto, Mandzuka solidan (bolje su mozda drugi upratili nego ja pa ce biti relevantniji)
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Alminjo99 » 13 jul 2019, 00:15

Izgleda da nista od dva pojacanja sto ne Šoše najavio. To je to sto imamo. Realno morao se bolje odraditi transfer rok.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Konzerva » 13 jul 2019, 10:37

Nadam se da je tim dovoljno dobar da bi se osigurala sredina tabele a za gornji dio tabele je bonus ako se dodje...kad vidis kako se drugi pojacavaju bit ce gutavo velezu.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la emil02in » 13 jul 2019, 12:18

Klub radi normalno,i neće se gomilati igrači.Ne znam samo odkud ideja da će se dovoditi "velika" pojačanja?Imamo sasvim solidnu ekipu da bez problema ostanemo u PL što i jest cilj ove sezone uz završetak projekta oko infrastrukture.Velež nije kupio nikakav bogataš,niti je neko dao milione na lijepe oči,klub ima sponzore,ima ljude koji ga vode kako treba i neće ništa uraditi na štetu kluba.Idemo prvo kolo napuniti stadion i skupa po pobjedu abd,naše je da navijamo a ima ko se brine o poslovanju kluba.FORCA VELEŽ
VIDIMO SE 20.08.2019.NA STADIONU ROĐENI
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
oldschool72
Postovi: 746
Pridružen/a: 07 jun 2019, 14:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la oldschool72 » 13 jul 2019, 14:10

iako samo čitam na forumu, ovdje moram napisati.
Potpuno ispravna ocjena situacije :salut:
Velež do groba

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 13 jul 2019, 15:51

emil02in je napisao/la:Klub radi normalno,i neće se gomilati igrači.Ne znam samo odkud ideja da će se dovoditi "velika" pojačanja?Imamo sasvim solidnu ekipu da bez problema ostanemo u PL što i jest cilj ove sezone uz završetak projekta oko infrastrukture.Velež nije kupio nikakav bogataš,niti je neko dao milione na lijepe oči,klub ima sponzore,ima ljude koji ga vode kako treba i neće ništa uraditi na štetu kluba.Idemo prvo kolo napuniti stadion i skupa po pobjedu abd,naše je da navijamo a ima ko se brine o poslovanju kluba.FORCA VELEŽ
VIDIMO SE 20.08.2019.NA STADIONU ROĐENI
20.07 je start lige druze
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la emil02in » 13 jul 2019, 16:39

RASanticeva je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Klub radi normalno,i neće se gomilati igrači.Ne znam samo odkud ideja da će se dovoditi "velika" pojačanja?Imamo sasvim solidnu ekipu da bez problema ostanemo u PL što i jest cilj ove sezone uz završetak projekta oko infrastrukture.Velež nije kupio nikakav bogataš,niti je neko dao milione na lijepe oči,klub ima sponzore,ima ljude koji ga vode kako treba i neće ništa uraditi na štetu kluba.Idemo prvo kolo napuniti stadion i skupa po pobjedu abd,naše je da navijamo a ima ko se brine o poslovanju kluba.FORCA VELEŽ
VIDIMO SE 20.08.2019.NA STADIONU ROĐENI
20.07 je start lige druze
Jabaji ga omaklo se,ali isto dođe,manje pametovanja više navijanja jer je naša uprava u protekle tri godine dokazala da zna šta radi.Ne uzimajte u obzir vijesti gdje pojedinci radi like-ova objavljuju gluposti.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Tracy1 » 15 jul 2019, 13:38

Ovo zabrinjava, nista od pojačanja (izgleda)
MUSVDG

Haroni
Postovi: 202
Pridružen/a: 01 maj 2019, 04:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Haroni » 15 jul 2019, 15:25

Tracy1 je napisao/la:Ovo zabrinjava, nista od pojačanja (izgleda)
Po meni imamo sasvim adekvatnu ekipu za garantovan opstanak u PL. Samo da još hoče Berisha pronači svoj potencijal, onda bi se čak mogli boriti i za jednu od prvih četiri pozicije. Uz to jos da nas povrede i suspenzije zaobidju. Imamo finu ekipu koja je uigrana i može parirati svakom protivniku. To smo i dokazali u ove 3-4 pripremne. Tako da no sikiriki druže

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Konzerva » 15 jul 2019, 15:31

Haroni je napisao/la:
Tracy1 je napisao/la:Ovo zabrinjava, nista od pojačanja (izgleda)
Po meni imamo sasvim adekvatnu ekipu za garantovan opstanak u PL. Samo da još hoče Berisha pronači svoj potencijal, onda bi se čak mogli boriti i za jednu od prvih četiri pozicije. Uz to jos da nas povrede i suspenzije zaobidju. Imamo finu ekipu koja je uigrana i može parirati svakom protivniku. To smo i dokazali u ove 3-4 pripremne. Tako da no sikiriki druže

Sobzirom na ono sto je velez pokazao u pripremnim utakmicama to mi ulijeva nadu da i bez pojacanja daleko se moze dogurati.

Na pocetku godine mlatnuse sarajevo 3:1, sirokog 3:1 na njihovom terenu, varazdina 2:0, zelju 1:0....

Daje zapravu da se imamo cemu nadati
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 15 jul 2019, 15:34

Haroni je napisao/la:
Tracy1 je napisao/la:Ovo zabrinjava, nista od pojačanja (izgleda)
Po meni imamo sasvim adekvatnu ekipu za garantovan opstanak u PL. Samo da još hoče Berisha pronači svoj potencijal, onda bi se čak mogli boriti i za jednu od prvih četiri pozicije. Uz to jos da nas povrede i suspenzije zaobidju. Imamo finu ekipu koja je uigrana i može parirati svakom protivniku. To smo i dokazali u ove 3-4 pripremne. Tako da no sikiriki druže
Berisha ce pronaci svoj potencijal tek kada pocne igrati pametnije. Treba malo vise za sebe da igra a manje za ekipu. Na jednoj strani imas Fajica koji 90% igra za sebe, manje trke, ceka loptu oko sesnaesterca dok na drugoj imas Berishu koji 90% igra za ekipu, trci puno, vraca se po loptu, vrsi pritisak na protivnicke igrace i normalno je da nema snage u zavrsnici da se nadje gdje treba. Tek kada to popravi bit ce ko bombona. Pitaj nase igrace ako budes u prilici sta misle o Berishi, svi ce ti reci da je masina.
Forzza Velez

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 15 jul 2019, 17:31

Jel istina da ostaje Renato Skoko sa nama? Ako jest - dobro bi pojacanje bio u odbrani
Mostar u srcu, Velež do groba

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la belosevic28 » 15 jul 2019, 19:45

RASanticeva je napisao/la:Jel istina da ostaje Renato Skoko sa nama? Ako jest - dobro bi pojacanje bio u odbrani
Koliko znam na probi je kod vas. Pominjao se on prije 4-5 godina kao pojacanje Veleza
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 15 jul 2019, 21:44

belosevic28 je napisao/la:
RASanticeva je napisao/la:Jel istina da ostaje Renato Skoko sa nama? Ako jest - dobro bi pojacanje bio u odbrani
Koliko znam na probi je kod vas. Pominjao se on prije 4-5 godina kao pojacanje Veleza
https://www.****/sport/nogomet/talentirani-sirokobrijezanin-odbio-ponudu-veleza-i-odlazi-u-sad/93241
Igrao je do sad sve probne i meni je momak solidan igrac; vidim da su ga vodili i u Hrasnicu sto mi govori da bi mogao ostati za stalno
Mostar u srcu, Velež do groba

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 15 jul 2019, 23:37

Konzerva je napisao/la:Ostaju li skoko, mandzuka i bilic???

Mandzuka ima ugovor odavno vec, ne znam kakvog je tipa a i junior je i dalje.
Skoko najvjerovatnije da ostaje, Bilic ne ostaje..
Ti si naša ljubav jedina!

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 16 jul 2019, 11:46

Jutros na Musali vidjeo Obrena - izgleda da je lakša ozlijeda u pitanju jer samo malo kao šepa, ali ništa ozbiljnije od toga

Vjerojatno će biti na klupi sa Mladosti da bude 100% za derbi - bolje ne riskirati ako je obnova neke ozlijede od ranije
Mostar u srcu, Velež do groba

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.