Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la MortemHz » 13 jul 2019, 19:31

Brcanskamalta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Sloboda je dovela nekoliko ekstra igraca,za nase uslove.
Fali nam mozda jedan iskusan stoper i to je to....
Pa imamo Ivetica,Bekice, Bekrica i jos nekoliko sjajnih mladih igraca...
Ne pocinjemo ligu sa juniorima jbt.
Loše je počelo po Slobodu što se tiče pojačanja ali sad se stabilizovalo.
Tako to uvjek ide, cekas da im propadnu sve opcije, pa dovodis sta mozes.
Docice jos jedan ili dva igraca, dolazi nam taj stoper jos pregovaraju...Ja mislim da ce Sloboda pozitivno iznenaditi...
Tvoje Sarajevo je razocaralo ocekivao sam ozbiljnija pojacanja barem da se play-off ufati pa pobije za grupe ali slabo.
Vidjet ćemo može li se šta uraditi
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 13 jul 2019, 19:32

Ma kakvi mi i optimisti druze, drugo je sto mi zelimo vjerovati da je doslo par igraca koji su se vucarali tu po ligi i imaju nekog iskustva pa kao mozemo nekoga iznenaditi. Naravno, iznenadicemo mi nekog kao i svaki drugi tim i nista vise. Igrace koje smo doveli nisu losi, ali nisu ni igracine jer da jesu ne bi ih Zrinjski ili Sarajevo odj3bali, a kamoli igraci iz timova koji su ispali jedva mozes 2 igraca iskopati da valjaju. Ali je nasa liga ko rinaka, ujednacena, a najvecu ulogu igraju pare kao motiv igracima za zalaganje, a toga Sloboda nema i kako onda motivirati igrace cijelu sezonu?

Tako i Celik, mozes ti imati par provjerenih igraca ili da su odigrali finu sezonu, ali ti to nista ne znaci ba. Naleti dugovanje par igraca po par plata i eto ti nemira u timu, dok se izglade stvari, isplate igraci, smire igraci, vec proslo nekoliko kola i lose odigranih utakmica, izgubljeni bodovi bezvezno i nigdje te nema. A to je realnost u nasoj ligi i timovima.
Pa Brzi, kojeg toliko dizete, mada ga i ja gotivim jer smo dobri i znali smo se cuti ranije cesto, se vucarao po Federalnoj, nemoj da ti poruke pokazem koliko se zelio vratiti u Slobodu i zao mu bilo sto nije, pa sa Zvijezdom se uvuce u PL i eto malo podigao formu i kao veliko pojacanje odmah. Zato brate opustite se i ne ocekujte previse, lakse cete sve lose stvari lakse podnjeti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la prisonbreak » 13 jul 2019, 19:37

Beduin je napisao/la:Ma kakvi mi i optimisti druze, drugo je sto mi zelimo vjerovati da je doslo par igraca koji su se vucarali tu po ligi i imaju nekog iskustva pa kao mozemo nekoga iznenaditi. Naravno, iznenadicemo mi nekog kao i svaki drugi tim i nista vise. Igrace koje smo doveli nisu losi, ali nisu ni igracine jer da jesu ne bi ih Zrinjski ili Sarajevo odj3bali, a kamoli igraci iz timova koji su ispali jedva mozes 2 igraca iskopati da valjaju. Ali je nasa liga ko rinaka, ujednacena, a najvecu ulogu igraju pare kao motiv igracima za zalaganje, a toga Sloboda nema i kako onda motivirati igrace cijelu sezonu?

Tako i Celik, mozes ti imati par provjerenih igraca ili da su odigrali finu sezonu, ali ti to nista ne znaci ba. Naleti dugovanje par igraca po par plata i eto ti nemira u timu, dok se izglade stvari, isplate igraci, smire igraci, vec proslo nekoliko kola i lose odigranih utakmica, izgubljeni bodovi bezvezno i nigdje te nema. A to je realnost u nasoj ligi i timovima.
Pa Brzi, kojeg toliko dizete, mada ga i ja gotivim jer smo dobri i znali smo se cuti ranije cesto, se vucarao po Federalnoj, nemoj da ti poruke pokazem koliko se zelio vratiti u Slobodu i zao mu bilo sto nije, pa sa Zvijezdom se uvuce u PL i eto malo podigao formu i kao veliko pojacanje odmah. Zato brate opustite se i ne ocekujte previse, lakse cete sve lose stvari lakse podnjeti.
Brzi je strasno podigao formu, nije malo, i sasvim normalno je ocekivati da dosta pokaze. 0a prije ce on pokazati nego Bekeic, takodjer ne mora to biti Brzi nego i Ristic ili Livancic 99% ce imati bolju sezonu nego Bekric ili Bekic iz napada.

To za placanje se slazem, to je moguce kod nas u svakoj ekipi. Pa u Zrinjskom se vrlo cesto desava da se kasni sa isplata po 3 mjeseca. :D

Mislim da smo dosta kvalitetniji nego prosle sezone, al teren je mjerilo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 13 jul 2019, 20:27

Zvijezda i Mladost.
Sloboda je ipak nešto napravila da se izvuče.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la FliX » 14 jul 2019, 07:53

Celik i Siroki, mozda im se i Zeljo ukljuci u borbu "ko manje"... u skupljanju bodova.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la amypitar » 14 jul 2019, 08:15

Pod broj 1 Zvijezda,nemaju ekipu,a ni atmosfera kod igrača,u samom klubu nije dobra.
Drugi klub će se tražiti izmedju Mladosti i Slobode,jer ostali klubovi ako ne bude derasticni promjena,imaju puno bolje igrače,finansije.
Tuzla ima solidan tim i Husica.Celik po meni jaci nego prošle godine.Borac će imati podršku RS,Velez ima odličnu ekipu,Željo je ime.Fakat osim ova tri kluba je ne vidim ko bi neko treći mogao ispasti.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Wolffire » 14 jul 2019, 08:25

Za nas MDK niste novo. Od naše prve sezone u PL redovno smo na ovim listama želja za ispadanje. A mi standardno sredina, nekas malo vise gore, nekada ka dole.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la amypitar » 14 jul 2019, 08:30

Wolffire je napisao/la:Za nas MDK niste novo. Od naše prve sezone u PL redovno smo na ovim listama želja za ispadanje. A mi standardno sredina, nekas malo vise gore, nekada ka dole.

Ja lično bi volio da ostanete,ali osim Slobode ja ne vidim klub koji bi mogao da bude ugrožen. U svakom slučaju želim vam da budete zlatna sredina.

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la WestTrebina » 14 jul 2019, 08:32

amypitar je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Za nas MDK niste novo. Od naše prve sezone u PL redovno smo na ovim listama želja za ispadanje. A mi standardno sredina, nekas malo vise gore, nekada ka dole.

Ja lično bi volio da ostanete,ali osim Slobode ja ne vidim klub koji bi mogao da bude ugrožen. U svakom slučaju želim vam da budete zlatna sredina.
Imaju puno bolju ekipu od zvijedze i veleza

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la amypitar » 14 jul 2019, 08:34

WestTrebina je napisao/la:
amypitar je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Za nas MDK niste novo. Od naše prve sezone u PL redovno smo na ovim listama želja za ispadanje. A mi standardno sredina, nekas malo vise gore, nekada ka dole.

Ja lično bi volio da ostanete,ali osim Slobode ja ne vidim klub koji bi mogao da bude ugrožen. U svakom slučaju želim vam da budete zlatna sredina.
Imaju puno bolju ekipu od zvijedze i veleza

Ma Zvijezda je broj jedan,danas je sve moguće,al..
Od Veleza teško,ja sam ubijeđen da će u Mostaru malo ko i bod uzeti.Cak mislim da ce Velez biti u vrhu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la MortemHz » 14 jul 2019, 08:36

Ne igra loše Velež iako nisu doveli neka pojačanja, ja im predviđam neko šesto mjesto otprilike.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la WestTrebina » 14 jul 2019, 08:39

amypitar je napisao/la: Od Veleza teško,ja sam ubijeđen da će u Mostaru malo ko i bod uzeti.Cak mislim da ce Velez biti u vrhu.
Licno bih volio da si u pravu, ali mislim da ce velez, ako se ne pojaca, biti jedna od losijih ekipa u PL ove godine.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Wolffire » 14 jul 2019, 09:10

amypitar je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Za nas MDK niste novo. Od naše prve sezone u PL redovno smo na ovim listama želja za ispadanje. A mi standardno sredina, nekas malo vise gore, nekada ka dole.

Ja lično bi volio da ostanete,ali osim Slobode ja ne vidim klub koji bi mogao da bude ugrožen. U svakom slučaju želim vam da budete zlatna sredina.
Ja sam siguran da ćemo i biti. Ništa ostale ekipe nisu bolje. Ako izuzem vodeći dvojac ostalo je sve tu negdje. Više ce odlučivati naboj, euforija i spremnost ekipe nego koja imena su došla. Pa sad kad bi se ulazio u detalje ovih ekipa imaš igrača koji kod nas nisu mogli igrat a sad su pojačanja klubovima koje je većina stavila u "sigurnu" zonu.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la fera » 14 jul 2019, 09:35

Ima velez igru da moze i bez pojacanja u sredini tabele biti, juce protiv zalje kontre ko iz uđbenika samo da nisu smotani malo u realizaciji mozda i to proradi ako fajic ostane.
Tesko je i predpostaviti ko ce ispasti i prosle su godine svi na zvijezdu tipovali pa se izvukose, mladost mi se cini dosta slabija nego prosle sezone i beganovic na klupi ne ulijeva povjerenje.
You are someone else I am still right here

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Beduin » 14 jul 2019, 10:31

amypitar je napisao/la:Pod broj 1 Zvijezda,nemaju ekipu,a ni atmosfera kod igrača,u samom klubu nije dobra.
Drugi klub će se tražiti izmedju Mladosti i Slobode,jer ostali klubovi ako ne bude derasticni promjena,imaju puno bolje igrače,finansije.
Samo sto ja prednost dajem Slobodi kao drugoplasirani za ispadanje, MDK je neznatno jaca po igracima, navijacima... dok ostali timovi su ipak koplje iznad ove ispadajuce trojke, sto po igracima, sto po cistim racunima u klubu, armiji navijaca, dok Velez pored uigrane ekipe ima i navijacke rekvizite u vidu parmaka sto dodatno otezava protivnickim igracima i navijacima, pod pritiskom su razbijanja glave.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Zenicanin988 » 14 jul 2019, 10:52

MortemHz je napisao/la:Ne igra loše Velež iako nisu doveli neka pojačanja, ja im predviđam neko šesto mjesto otprilike.
Velez je realno Zelju podero ko mokru novinu.
Ne znam sta se desava sa Zeljom, da li je ono prvi tim, ne ulazim u to, ali kazem tanko juce, odbrana tobe jarabbi. Pratim sve nase klubove, dal bila pripremna, dal Evropa, gledam tekme, Velez me pozitivno iznenadio ovih par tekmi, ako bude ovako u prvenstvu, nece oni biti ni blizu ispadanja
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la MortemHz » 14 jul 2019, 11:11

Zenicanin988 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ne igra loše Velež iako nisu doveli neka pojačanja, ja im predviđam neko šesto mjesto otprilike.
Velez je realno Zelju podero ko mokru novinu.
Ne znam sta se desava sa Zeljom, da li je ono prvi tim, ne ulazim u to, ali kazem tanko juce, odbrana tobe jarabbi. Pratim sve nase klubove, dal bila pripremna, dal Evropa, gledam tekme, Velez me pozitivno iznenadio ovih par tekmi, ako bude ovako u prvenstvu, nece oni biti ni blizu ispadanja
Veoma slično mislimo mada opet kompletna liga je u par deka s tim da se po meni Sarajevo i Zrinjski malo izdvajaju.. ko zna šta može biti ako krene Velež, Borac ili Čelik sa 3-4 pobjede zaredom
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la MMA075 » 14 jul 2019, 11:19

MortemHz je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ne igra loše Velež iako nisu doveli neka pojačanja, ja im predviđam neko šesto mjesto otprilike.
Velez je realno Zelju podero ko mokru novinu.
Ne znam sta se desava sa Zeljom, da li je ono prvi tim, ne ulazim u to, ali kazem tanko juce, odbrana tobe jarabbi. Pratim sve nase klubove, dal bila pripremna, dal Evropa, gledam tekme, Velez me pozitivno iznenadio ovih par tekmi, ako bude ovako u prvenstvu, nece oni biti ni blizu ispadanja
Veoma slično mislimo mada opet kompletna liga je u par deka s tim da se po meni Sarajevo i Zrinjski malo izdvajaju.. ko zna šta može biti ako krene Velež, Borac ili Čelik sa 3-4 pobjede zaredom
Ma Sarajevo i Zrinjski prvi ili drugi, ostali u borbi za opstanak i borbi za evropu, nijanse djele ostale ekipe.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la fera » 14 jul 2019, 13:08

Bas gledam ove kontre veleza protiv zelje, jako lijepo to izgleda kretnje igraca bez lopte brza tranzicija u 2-3 pasa.
Jedino borac mi je nepoznanica doveli su puno igraca ima tu i pravih pojacanja al nisam vidio kakva im je igra. Nadam se da ce mladost ostati u ligi. Bas bi dobra sezona mogla biti, popravio se kvalitet posebno zrinjski i sarajevo, vidjecemo radnik i široki jel to mogu ispratiti, ostali mogu iznenaditi pozitivno sto ocekujem od veleza ili negativno sto bi mogao biti zeljo ako ne izbori europu ljudi ulaze u sezonu skoro bez odbrane ali ako budu imali srece da se zeca zaobiđu povrede i dovedu nekog u odbranu mozda nesto i izvuku ove sezone.
You are someone else I am still right here

Avatar
Riziko
Postovi: 5845
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Ko ce ispasti iz PL BiH u sezoni 2019/2020?

Post Postao/la Riziko » 14 jul 2019, 13:54

Neće Željazničar biti loš, ja sam ubjeđen da će evropu bar izboriti.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.