Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Riziko » 14 jul 2019, 20:14

Svaka čast velikom sportisit Rogeru, ovako igrati s 38 godina, kapa do poda.

A tebi bratino svaka čast na 16. trofeju, sad napasti US open.

A publika nek se napuši, zna već čega...
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la messilla » 14 jul 2019, 20:14

Zajebi TB-ove, covjek je na svoj servis uspio usrati dvije mec lopte zaredom. Ne zasluzujes ni dobiti nakon toga.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 14 jul 2019, 20:14

japa je napisao/la:Volim Rafu, ali nema dileme Nole ce definitivno biti GOAT kad se ove kariejre zavrse...


Inace nisam gledao mec od pocetka ali ono sto sam vidio realno Djokovic je veoma lose igrao a Federer najbolje sto je mogao i opet je pobjedio...
Ma ja ipak je Rafa jedno 5 godina stariji :tokralju: Reci da navijas za Noleta,nemoj lagat i sebe i nas
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la moj uzor-S.G » 14 jul 2019, 20:15

Prije svega, svaka čast Federeru na ovom turniru se kretao kao da ima 25. Tesko finale za njega, imao je svoje prilike i mislim da je ovo bio zadnji voz za neki Slam.

Novace gromado! Neka si im se po.srao u usta. Muda do poda, opet spašene meč lopte protiv Federera u finalu slema.

Oči me bole, odjava.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 14 jul 2019, 20:15

Uf uf

Strasno

Gledao sam meč vani pa nisam komentarisao, presudi čista razlika u mentalnoj snazi Novaka, iako je Roger definitivno bio bolji protivnik u ovom finalu i zaslužio titulu, morao je ovo uzeti

Fedovci sad znate kako sam se ja osjećao prosle godine u polufinalu, al ovo je i gore jos, treći put u karijeri lik propusta 2 vezane meč lopte protiv Novaka
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 14 jul 2019, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la amerosm » 14 jul 2019, 20:15

Kao što je rekao Tom Brady "razlika između odličnog i vrhunskog igrača je ta, da odigra vrhunski pod pritiskom"...

Da se razumijemo Federer je vrhunski igrač samo sam prenio citat, ali sada isto tako njegovi navijači nemaju argumenata da kažu da je GOAT kada "zakaže" u najbitnijim trenutcima.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 20:16

NadalRafa je napisao/la:Necemo pisat sad ruzne komentare ako je neko htio. Evo da se upamti moj post, skidam kapu gospodinu Rogeru, sta smo gledali danas, nevjerovatno. Ni malo ne zalim za ovih 5 sati top tenisa. Egal mec 100% po meni Federer mozda i vise zasluzio ali eto. Bravo Djokovicu, spasene dvije mec lopte stvarno da ne povjeruje covjek. Dva velika sampiona, Roger u ovim godinama igra top jbt ko da je ba drogama bio, nerealno stvarno, ne sumnjam da ce igrat jos 2-3 godine. Djokovic najjaci ikad mentalno, ne odustaje covjek bas kao i Rafa. Uzivajmo svi zajedno dok jos ima vremena jer kad se oproste jao nama. Cestitke obojici, za mene ste danas obojica sampioni. Respect !
Vidi se da je moj brat po Rafi ovo pisao...

Slažem se u slovo, sa svim navedenim!

P. S. NE KONTAM, kako ljudi mogu pljuvati svog igrača?!?!? Jel to ok ovdje? Jesmo li mi nakon poraza od Fedexa ikad POPLJUVALI Rafu?!?

Ja nikad, niti ću!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 14 jul 2019, 20:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rope11 » 14 jul 2019, 20:16

Feđa jest generalno odigrao bolji meč, ali ovoj mentalnoj gromadi kapa dole, frajer se nekoliko puta čupao dok je bukvalno bio na konopcima. Nadrealna snaga. :tokralju:


Aplauz i za Federera koji je u ovim godinama odigrao ovakav meč. :thumbup: Da ima za čim žaliti, ima jbg.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21296
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Epidaurus » 14 jul 2019, 20:17

BosniaBoston je napisao/la:Odmah pacenici dosli da dr.kaju na poraz GOATa.Noletu svaka cast,pokazao je ogromnu mentalnu snagu
Pa GOAT je dobio danas. Jasno je vec sad da je najbolji svih vremena, ostale jos samo formalnosti do kraja karijere da se svaka sumnja otkloni.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15825
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Tekashi » 14 jul 2019, 20:17

Nole bi Nadala otresao u tri seta.

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 14 jul 2019, 20:18

shevchet je napisao/la:
NadalRafa je napisao/la:Necemo pisat sad ruzne komentare ako je neko htio. Evo da se upamti moj post, skidam kapu gospodinu Rogeru, sta smo gledali danas, nevjerovatno. Ni malo ne zalim za ovih 5 sati top tenisa. Egal mec 100% po meni Federer mozda i vise zasluzio ali eto. Bravo Djokovicu, spasene dvije mec lopte stvarno da ne povjeruje covjek. Dva velika sampiona, Roger u ovim godinama igra top jbt ko da je ba drogama bio, nerealno stvarno, ne sumnjam da ce igrat jos 2-3 godine. Djokovic najjaci ikad mentalno, ne odustaje covjek bas kao i Rafa. Uzivajmo svi zajedno dok jos ima vremena jer kad se oproste jao nama. Cestitke obojici, za mene ste danas obojica sampioni. Respect !
Vidi se da je moj brat po Rafi ovo pisao...
Slažem se u slovo, sa svim navedenim!
:salut: :salut: :thumbup:

Avatar
L-Train
Postovi: 18283
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la L-Train » 14 jul 2019, 20:18

Zalosno ocami,odavno mi nije bilo ovako zao,Noletu svaka cast mentalna gromada lik
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bhpremierliga12 » 14 jul 2019, 20:18

Ovo je mozda i najveci choke u finalu GS ikada, ne pada mi na pamet slicna situacija kao danas, svaka cast Nole, a ti Federer da sa 38 godina choke-as, pa daBogda te i Dzumhur prestigao po broju titula na GS.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Captain4 » 14 jul 2019, 20:18

Fala qurcu da ae zavrsi
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 jul 2019, 20:18

Pogled Rogera kad je Djokovic rekao da ga inspirise da i sa 37 godina moze osvajati GS :mrgreen: Prestici ce ga
Don't believe the hype.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la BosniaBoston » 14 jul 2019, 20:19

Epidaurus je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Odmah pacenici dosli da dr.kaju na poraz GOATa.Noletu svaka cast,pokazao je ogromnu mentalnu snagu
Pa GOAT je dobio danas. Jasno je vec sad da je najbolji svih vremena, ostale jos samo formalnosti do kraja karijere da se svaka sumnja otkloni.
Da se sad zavrse karijere,Fedex bi bio GOAT.Ako ga izjednaci po slemovima ja cu prvi priznat da je Nole bolji,ali treba se sacekati da se hodzino samelje :kafa: A Rafa ce biti goat IMO osvojit ce jedno 22 slama do kraja karijere sigurno
Zadnja izmjena: BosniaBoston, dana/u 14 jul 2019, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 14 jul 2019, 20:19

bodi123 je napisao/la:Uf uf

Strasno

Gledao sam meč vani pa nisam komentarisao, presudi čista razlika u mentalnoj snazi Novaka, iako je Roger definitivno bio bolji protivnik u ovom finalu i zaslužio titulu, morao je ovo uzeti

Fedovci sad znate kako sam se ja osjećao prosle godine u polufinalu, al ovo je i gore jos, treći put u karijeri lik propusta 2 vezane meč lopte protiv Novaka

Ovo kao AO 2014, e takvi bolovi.


Ybg, naša romansa je pokvarena od strane Novaka, ne znam što ali kad bih birao najbrojnijeg GS šampiona neka to bude Rafa. Iskreno :salut:


Bolno, nisam od 2008me doživio ovakvu bol nakon nekog finala, možda 2009 ali ovo je baš, baš bilo bolno.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la leorey » 14 jul 2019, 20:20

messilla je napisao/la:Zajebi TB-ove, covjek je na svoj servis uspio usrati dvije mec lopte zaredom. Ne zasluzujes ni dobiti nakon toga.

To je to. Izgubis 3 taj brejka u jednom mecu identicno a obicno ih bolje igras od Novaka. Pa onda napravis brejk i ne zavrsis. Ybg.
27.10.2020

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 14 jul 2019, 20:20

Epidaurus je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Odmah pacenici dosli da dr.kaju na poraz GOATa.Noletu svaka cast,pokazao je ogromnu mentalnu snagu
Pa GOAT je dobio danas. Jasno je vec sad da je najbolji svih vremena, ostale jos samo formalnosti do kraja karijere da se svaka sumnja otkloni.
Druže sa ovim GS koje trenutno ima, Nole tek sad ulazi u priču oko GOAT-a, a ti reče da je on već GOAT?!
Polako sa bombastičnim izjavama, Rafa i Roger su još ispred njega, ali da imaju vremena da Rafa i Nole prestignu Rogera i definitivno, svakako da imaju...

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 14 jul 2019, 20:21

Osjecaj za ubiti se...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.