FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 15 jul 2019, 20:45

Stoji al u k.urcu
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
siroliver69
Postovi: 571
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 15 jul 2019, 20:51

Ja sam ga pratio prilicno i mislim da je bolji bio nego Šišic i Heba što su, a vala i Tatar u zadnje vrijeme. A jel bolji od Guzine i Gavrica, ne znam, volio bih da ne bude. Bumo vidjeli, po meni momak zna lopte igrati i nije trkaca kokoš.

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 15 jul 2019, 20:56

belosevic28 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Protiv Zrinjskog izgleda Mujic prva pišta.
Pretplacen na utakmice nas i laznih :mrgreen: Inace najbolji bh sudija :bow:
To samo zato što Petrović sudi EL u četvrtak :D

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 15 jul 2019, 21:23

skoroalen je napisao/la:Ne prihvatam ništa ispod dva gola u njihovoj mreži! Skupo ćemo im kožu prodat.
Moja prognoza 0:2, Hebib daje dva i Velkoski fula penal za 0:3.
Ono sto sam ja gledao u prvom mecu i nisam gledao snimak na tv u pa me mozda osjecaj vara, al prvih 35 minuta totalno ravnopravni cak i bolji i onda dolazi da li od teskih nogu ili lose pripremmljenosti nevjerovatan pad.
Covjek nam je dao go i fino sam ga vidio jer sam bio bas na toj strani u toj ravnini sa igracima. Lazic izlazi na covjeka al i on je opusteno izasao na njega jer su oko njega bila jos dvojica igraca Sarajeva Velkovski ga je cak duplirao bio iza njega i kretao se tacno gdje je frajer isao na sut, Siguran sam da bi ga lazic ondje ako nista srusio da nije znao da mu je Velkovski ravno u liniji iza njega ( i to je razlog sto ne stavljas napadaca na DM jer on nit ima uklesano u njega klizeci, nit ima osjecaj za opasnost( ja ne kazem da bi Djokanovic Mustafic igrali bolje , niko to ne moze znat al znam 100% da odje gdje se covjek stima na sut nakon sto je na prvi korak dobio prostor nad Lazicem koji ponavljamm bi ga rusio tu da nije bi Velkovski tacno u liniji sa njim iza njega i pratio kretnju igraca i ono sto sam htio rec je da u situaciji gdje covjek se namjesta Krste pruza nogu ko da brani centarsut , Mustafic Djokanovic a da ne pricam o Stojanovicu bi u najmanju ruku kliznuli u blok, Mislim da je Milos bio na poziciji Velkovskog , jedno pola metra od igraca ne bi taj stigo ni potegnut a i Mustafic i Djokanovicu su drilovani ko igraci da prepoznaju opasnost po go gdje se takvi igraci u tim momentima sto se kaze bacaju na glavu.
Drugi go a i citavo drugo pol demonstriraju nasu fizicku inferiornost , uzmite u obzir da nijednom nismo izasli ganjat im branice po terenu , da smo cim izgubimo loptu vracali se u nasih 40 metara , njihovi halfovi su nekoliko puta bili na pola terena , nijednom nismo pokusali organizovano istrcat natjerat ih na gresku,, znaci do Ragmanovicevog Gola tako ga ja zovem , jer onako profesionalni igrac ne bi smio bit umoran nakon kolko 60 nes minuta , prvo gubi loptu tako lako i ne moze vidi se da ne moze trcat nazad za igracem koji je u tom momrntu visak , sreca lazic ga cita presjeca loptu i Rahmanovic je stao u tom momrntu , da je nastavio makar trckarat u pravcu Lazica kojem je bio najbolje rjesenje tad jer je imao otvorenu liniju samo da je ovaj trcao prema njemu da je primi ,, meedjutim on je isto bokser u 12 rundi on bi ko i krenuo al ne moze , na nwsrecu oko Lazica nije bilo opcija osim onih jako blizu koje su rizicne a i Lazic ja mislim da nije ocekivao da se Rahman nece moc pomjerit sa mjesta da ce covjek udaljen par metara od pravca lopte stic presjec loptu jer je Rahman ostao u mjestu, znaci drugi put visak za minutu. Ja zelim da mislim da su teske noge al i oni su sa priprema , samo sto u njuh pripreme garant ukljucuju ishranu , nea nargila , spavanje u odredjeno vrjeme itd itd.
Poenta je da smo 35 minuta bili ravnopravni dok smo mogli trcat ....
Imam jos neka svoja misljenja , ako imas DM na klupi briga me da je nije utakmice odigrao a Mustafic jest , stavis igraca na njegovu prirodnu poziciju , zar nije cjeli **** cilj dat muda tim mocima iz akademije tako sto ces pokazat da vjerujes u njih.
Hodzic me iznenadio , nije odigrao bolje tekme za Sarajevo .
Ahmet sa svoje 34 god se moze hrvat sa nasim branicima u ligi al u Evropi protiv igraca koji vecinom igraju stalno sa igracima klase Ahmetovica , oni pokusaji da on izmedju dva sopera Celtika primi loptu i kao holding striker saceka vezu da dotrce je bilo nerealno , trebao mu je neko visoko tu mozda neko snazan..... to su neki moji utisci . Zao mi je sto smo primili onaj treci bezveze. Samo se nadam da su ono bili teske noge da imamo vise svjezine od onog .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 15 jul 2019, 21:37

paulus je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ne prihvatam ništa ispod dva gola u njihovoj mreži! Skupo ćemo im kožu prodat.
Moja prognoza 0:2, Hebib daje dva i Velkoski fula penal za 0:3.
Ono sto sam ja gledao u prvom mecu i nisam gledao snimak na tv u pa me mozda osjecaj vara, al prvih 35 minuta totalno ravnopravni cak i bolji i onda dolazi da li od teskih nogu ili lose pripremmljenosti nevjerovatan pad.
Covjek nam je dao go i fino sam ga vidio jer sam bio bas na toj strani u toj ravnini sa igracima. Lazic izlazi na covjeka al i on je opusteno izasao na njega jer su oko njega bila jos dvojica igraca Sarajeva Velkovski ga je cak duplirao bio iza njega i kretao se tacno gdje je frajer isao na sut, Siguran sam da bi ga lazic ondje ako nista srusio da nije znao da mu je Velkovski ravno u liniji iza njega ( i to je razlog sto ne stavljas napadaca na DM jer on nit ima uklesano u njega klizeci, nit ima osjecaj za opasnost( ja ne kazem da bi Djokanovic Mustafic igrali bolje , niko to ne moze znat al znam 100% da odje gdje se covjek stima na sut nakon sto je na prvi korak dobio prostor nad Lazicem koji ponavljamm bi ga rusio tu da nije bi Velkovski tacno u liniji sa njim iza njega i pratio kretnju igraca i ono sto sam htio rec je da u situaciji gdje covjek se namjesta Krste pruza nogu ko da brani centarsut , Mustafic Djokanovic a da ne pricam o Stojanovicu bi u najmanju ruku kliznuli u blok, Mislim da je Milos bio na poziciji Velkovskog , jedno pola metra od igraca ne bi taj stigo ni potegnut a i Mustafic i Djokanovicu su drilovani ko igraci da prepoznaju opasnost po go gdje se takvi igraci u tim momentima sto se kaze bacaju na glavu.
Drugi go a i citavo drugo pol demonstriraju nasu fizicku inferiornost , uzmite u obzir da nijednom nismo izasli ganjat im branice po terenu , da smo cim izgubimo loptu vracali se u nasih 40 metara , njihovi halfovi su nekoliko puta bili na pola terena , nijednom nismo pokusali organizovano istrcat natjerat ih na gresku,, znaci do Ragmanovicevog Gola tako ga ja zovem , jer onako profesionalni igrac ne bi smio bit umoran nakon kolko 60 nes minuta , prvo gubi loptu tako lako i ne moze vidi se da ne moze trcat nazad za igracem koji je u tom momrntu visak , sreca lazic ga cita presjeca loptu i Rahmanovic je stao u tom momrntu , da je nastavio makar trckarat u pravcu Lazica kojem je bio najbolje rjesenje tad jer je imao otvorenu liniju samo da je ovaj trcao prema njemu da je primi ,, meedjutim on je isto bokser u 12 rundi on bi ko i krenuo al ne moze , na nwsrecu oko Lazica nije bilo opcija osim onih jako blizu koje su rizicne a i Lazic ja mislim da nije ocekivao da se Rahman nece moc pomjerit sa mjesta da ce covjek udaljen par metara od pravca lopte stic presjec loptu jer je Rahman ostao u mjestu, znaci drugi put visak za minutu. Ja zelim da mislim da su teske noge al i oni su sa priprema , samo sto u njuh pripreme garant ukljucuju ishranu , nea nargila , spavanje u odredjeno vrjeme itd itd.
Poenta je da smo 35 minuta bili ravnopravni dok smo mogli trcat ....
Imam jos neka svoja misljenja , ako imas DM na klupi briga me da je nije utakmice odigrao a Mustafic jest , stavis igraca na njegovu prirodnu poziciju , zar nije cjeli **** cilj dat muda tim mocima iz akademije tako sto ces pokazat da vjerujes u njih.
Hodzic me iznenadio , nije odigrao bolje tekme za Sarajevo .
Ahmet sa svoje 34 god se moze hrvat sa nasim branicima u ligi al u Evropi protiv igraca koji vecinom igraju stalno sa igracima klase Ahmetovica , oni pokusaji da on izmedju dva sopera Celtika primi loptu i kao holding striker saceka vezu da dotrce je bilo nerealno , trebao mu je neko visoko tu mozda neko snazan..... to su neki moji utisci . Zao mi je sto smo primili onaj treci bezveze. Samo se nadam da su ono bili teske noge da imamo vise svjezine od onog .
Pogrešno razmišljanje za prvi gool seltika i Lazić i Velkoski pogotovo su ga mogli pokupiti ali imali su već po žuti danas bi čitali kako su glupani da dobiju crveni da su to uradili eto to je pravi razlog što ga Krste ne pokupi a Boga mi i Lazić.Tu sad dolazi u pitanje kriterij sudije a vjerovatno bi dobio bilo koji da je startovao na faul drugi žuti i onda bi bilo papa.
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 15 jul 2019, 22:35

sekac je napisao/la:
paulus je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ne prihvatam ništa ispod dva gola u njihovoj mreži! Skupo ćemo im kožu prodat.
Moja prognoza 0:2, Hebib daje dva i Velkoski fula penal za 0:3.
Ono sto sam ja gledao u prvom mecu i nisam gledao snimak na tv u pa me mozda osjecaj vara, al prvih 35 minuta totalno ravnopravni cak i bolji i onda dolazi da li od teskih nogu ili lose pripremmljenosti nevjerovatan pad.
Covjek nam je dao go i fino sam ga vidio jer sam bio bas na toj strani u toj ravnini sa igracima. Lazic izlazi na covjeka al i on je opusteno izasao na njega jer su oko njega bila jos dvojica igraca Sarajeva Velkovski ga je cak duplirao bio iza njega i kretao se tacno gdje je frajer isao na sut, Siguran sam da bi ga lazic ondje ako nista srusio da nije znao da mu je Velkovski ravno u liniji iza njega ( i to je razlog sto ne stavljas napadaca na DM jer on nit ima uklesano u njega klizeci, nit ima osjecaj za opasnost( ja ne kazem da bi Djokanovic Mustafic igrali bolje , niko to ne moze znat al znam 100% da odje gdje se covjek stima na sut nakon sto je na prvi korak dobio prostor nad Lazicem koji ponavljamm bi ga rusio tu da nije bi Velkovski tacno u liniji sa njim iza njega i pratio kretnju igraca i ono sto sam htio rec je da u situaciji gdje covjek se namjesta Krste pruza nogu ko da brani centarsut , Mustafic Djokanovic a da ne pricam o Stojanovicu bi u najmanju ruku kliznuli u blok, Mislim da je Milos bio na poziciji Velkovskog , jedno pola metra od igraca ne bi taj stigo ni potegnut a i Mustafic i Djokanovicu su drilovani ko igraci da prepoznaju opasnost po go gdje se takvi igraci u tim momentima sto se kaze bacaju na glavu.
Drugi go a i citavo drugo pol demonstriraju nasu fizicku inferiornost , uzmite u obzir da nijednom nismo izasli ganjat im branice po terenu , da smo cim izgubimo loptu vracali se u nasih 40 metara , njihovi halfovi su nekoliko puta bili na pola terena , nijednom nismo pokusali organizovano istrcat natjerat ih na gresku,, znaci do Ragmanovicevog Gola tako ga ja zovem , jer onako profesionalni igrac ne bi smio bit umoran nakon kolko 60 nes minuta , prvo gubi loptu tako lako i ne moze vidi se da ne moze trcat nazad za igracem koji je u tom momrntu visak , sreca lazic ga cita presjeca loptu i Rahmanovic je stao u tom momrntu , da je nastavio makar trckarat u pravcu Lazica kojem je bio najbolje rjesenje tad jer je imao otvorenu liniju samo da je ovaj trcao prema njemu da je primi ,, meedjutim on je isto bokser u 12 rundi on bi ko i krenuo al ne moze , na nwsrecu oko Lazica nije bilo opcija osim onih jako blizu koje su rizicne a i Lazic ja mislim da nije ocekivao da se Rahman nece moc pomjerit sa mjesta da ce covjek udaljen par metara od pravca lopte stic presjec loptu jer je Rahman ostao u mjestu, znaci drugi put visak za minutu. Ja zelim da mislim da su teske noge al i oni su sa priprema , samo sto u njuh pripreme garant ukljucuju ishranu , nea nargila , spavanje u odredjeno vrjeme itd itd.
Poenta je da smo 35 minuta bili ravnopravni dok smo mogli trcat ....
Imam jos neka svoja misljenja , ako imas DM na klupi briga me da je nije utakmice odigrao a Mustafic jest , stavis igraca na njegovu prirodnu poziciju , zar nije cjeli **** cilj dat muda tim mocima iz akademije tako sto ces pokazat da vjerujes u njih.
Hodzic me iznenadio , nije odigrao bolje tekme za Sarajevo .
Ahmet sa svoje 34 god se moze hrvat sa nasim branicima u ligi al u Evropi protiv igraca koji vecinom igraju stalno sa igracima klase Ahmetovica , oni pokusaji da on izmedju dva sopera Celtika primi loptu i kao holding striker saceka vezu da dotrce je bilo nerealno , trebao mu je neko visoko tu mozda neko snazan..... to su neki moji utisci . Zao mi je sto smo primili onaj treci bezveze. Samo se nadam da su ono bili teske noge da imamo vise svjezine od onog .
Pogrešno razmišljanje za prvi gool seltika i Lazić i Velkoski pogotovo su ga mogli pokupiti ali imali su već po žuti danas bi čitali kako su glupani da dobiju crveni da su to uradili eto to je pravi razlog što ga Krste ne pokupi a Boga mi i Lazić.Tu sad dolazi u pitanje kriterij sudije a vjerovatno bi dobio bilo koji da je startovao na faul drugi žuti i onda bi bilo papa.
Za Velkovskog ne govorim o startu na covjeka , vec za klizanje u blok , mislim pogleaj mu reakciju dok se covjek stima za sut na gol , on uopste nije daleko , Velkovski pruza nogu ko kad oces da presjeces pas , on tu tolko nije ni kriv , on jednostavno nema to u sebi , nije drilovan za osjecaj opasnosti i za klizecw , posebno blok klizece.Lazic nije bio zadnji igrac postoje nacini da se igraci ometu bez kartona al ja sam ubjedjen da on nije ocekivao onako mlaku reakciju Velkovskog
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 15 jul 2019, 22:40, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 jul 2019, 22:38

Treba uzeti u obzir da Celtic sto se tice agresivnosti i snage top ekipa, svjetske klase u tom segmentu. To je njihov zastitni znak kojim su znali i Barcu skinuti trkom i agresijom. Oni su bolji od nas u tom segmentu i to je tako, ono gdje mozemo puno bolje to je kontrola lopte na sredini terena. Sto se tice prve utakmice nas je prvi gol unistio nakon vodstva i bolje igre primis gol iz prve polu šanse nakon 5,min , drugi primas u 50 min i pogledas semafor gubis 2-1. 50 min a ravnopravan si i to nas je unistilo, nisi imao ni sudjenje da te pogura i to ti je to. Ako mislimo bilo kako da pariramo u Glazgovu moramo u sredini imati bolju kontrolu lopte (Crepulja tu dosta nedostaje)

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 15 jul 2019, 22:43

tm01hzne je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Jel na Areni prijenos utakmice protiv Celtica?
Da, na ASBiH
slika
Hvala paša moj.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 15 jul 2019, 22:47

bordobijeli je napisao/la:Treba uzeti u obzir da Celtic sto se tice agresivnosti i snage top ekipa, svjetske klase u tom segmentu. To je njihov zastitni znak kojim su znali i Barcu skinuti trkom i agresijom. Oni su bolji od nas u tom segmentu i to je tako, ono gdje mozemo puno bolje to je kontrola lopte na sredini terena. Sto se tice prve utakmice nas je prvi gol unistio nakon vodstva i bolje igre primis gol iz prve polu šanse nakon 5,min , drugi primas u 50 min i pogledas semafor gubis 2-1. 50 min a ravnopravan si i to nas je unistilo, nisi imao ni sudjenje da te pogura i to ti je to. Ako mislimo bilo kako da pariramo u Glazgovu moramo u sredini imati bolju kontrolu lopte (Crepulja tu dosta nedostaje)
Mi smo bili ravnopravni tacno negdje 35 do 40 minuta i onda smo ispuhali ko balon, trkacki su nas pojeli. Trosili smo se u odbrani ko konji i zaista mi nije jasno sto nijednom nismo pokusali napravit pritisak na tadnje igrace , doduse to treba drilovat jer ti pritisci nagli nijedan ihrac ne smije kasnit sekunde inace sve propada, al ako nista ono sto je pozitivno da skoro pluvrjeme smo ih imali dok smo ih mogli fizicki pratit nista posebno nisu uradili
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 jul 2019, 22:47

bordobijeli je napisao/la:Treba uzeti u obzir da Celtic sto se tice agresivnosti i snage top ekipa, svjetske klase u tom segmentu. To je njihov zastitni znak kojim su znali i Barcu skinuti trkom i agresijom. Oni su bolji od nas u tom segmentu i to je tako, ono gdje mozemo puno bolje to je kontrola lopte na sredini terena. Sto se tice prve utakmice nas je prvi gol unistio nakon vodstva i bolje igre primis gol iz prve polu šanse nakon 5,min , drugi primas u 50 min i pogledas semafor gubis 2-1. 50 min a ravnopravan si i to nas je unistilo, nisi imao ni sudjenje da te pogura i to ti je to. Ako mislimo bilo kako da pariramo u Glazgovu moramo u sredini imati bolju kontrolu lopte (Crepulja tu dosta nedostaje)
Da, ljudi Barcelonu uzeli 2:1 sa 11% posjeda, kakvi bogovi :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 15 jul 2019, 22:49

Ma biti realan i reci da bi bilo kakav remi bio predobar za nas, i okrenuti se zrinjskom
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Anex
Postovi: 2760
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 15 jul 2019, 22:58

AngelDiMaria je napisao/la:Ma biti realan i reci da bi bilo kakav remi bio predobar za nas, i okrenuti se zrinjskom
Ma samo da ne bude kakva blamaža,sve ostalo je prihvatljivo,okrenuti se zrinjskom i iščekivati izvlačenje za treće pretkolo i uživati u evropi koliko se može

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 15 jul 2019, 23:00

Denchi je napisao/la:
ma ne uklapa se ovaj u ono što nama treba, ali je interesantan igrač, jer bi mogao biti dobar kad bi se vratio u ritam neki, a još domaći igrač...
vrijedilo bi ga pogledat bliže po meni...
iznenadilo me da je sad ovamo počeo dolaziti...nije priča...


Player's agent: Mino Raiola
:lol: :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 15 jul 2019, 23:02

Mislim da ih ne možemo baš poderati u Škotskoj. Samo da se ne osramotimo, neka bude i 2:0 za nas, dosta.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 15 jul 2019, 23:06

paulus je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Treba uzeti u obzir da Celtic sto se tice agresivnosti i snage top ekipa, svjetske klase u tom segmentu. To je njihov zastitni znak kojim su znali i Barcu skinuti trkom i agresijom. Oni su bolji od nas u tom segmentu i to je tako, ono gdje mozemo puno bolje to je kontrola lopte na sredini terena. Sto se tice prve utakmice nas je prvi gol unistio nakon vodstva i bolje igre primis gol iz prve polu šanse nakon 5,min , drugi primas u 50 min i pogledas semafor gubis 2-1. 50 min a ravnopravan si i to nas je unistilo, nisi imao ni sudjenje da te pogura i to ti je to. Ako mislimo bilo kako da pariramo u Glazgovu moramo u sredini imati bolju kontrolu lopte (Crepulja tu dosta nedostaje)
Mi smo bili ravnopravni tacno negdje 35 do 40 minuta i onda smo ispuhali ko balon, trkacki su nas pojeli. Trosili smo se u odbrani ko konji i zaista mi nije jasno sto nijednom nismo pokusali napravit pritisak na tadnje igrace , doduse to treba drilovat jer ti pritisci nagli nijedan ihrac ne smije kasnit sekunde inace sve propada, al ako nista ono sto je pozitivno da skoro pluvrjeme smo ih imali dok smo ih mogli fizicki pratit nista posebno nisu uradili
Slazem se al recimo da je bilo 1-0 na poluvremenu 100%sam siguran da bi bolje trcali drugo pol i da bi ta pozitiva psihicka i na snagu uticala, znas kad gubis onda padnes u glavi a i trkacki.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vest » 15 jul 2019, 23:22

Islo je sve na ruku Celticu a da bi imao pozitivan rezultat protiv dosta jaceg treba se nekoliko stvari poklopit.
Prvo, kisno vrijeme je bilo pravo skotsko, da je bilo 37 stepeni i sparina, da je teren normalan pa da se lazic ne oklizne kod drugog gola, da nas sudija nije gazio gdje god je mogao (samo nasim ekipama se moze desit da ti protiv grka sudi grk sa kipra) ili da je hebibovic zabio onu prvu sansu mogao si se nadat 1-0 ili 2-2 rezultatu ali dzaba opet su toliko bolji da bi u revansu prosli.
Kad nemas naviku igrat protiv vrhunskih igraca pada sve u vodu, najgora ekipa 1. skotske lige je opet bolja od kona ili sirokog, a gdje su jos evropske utakmice celtica. Nismo lose odigrali i to je to.
To je ekipa koja je 10tak ili vise godina prvak skotske a ja bi sad da osvojimo 3 puta zaredom BiH ligu mislio da smo sila. To je ekipa koja je barsu dobila, koja je odbila 25 miliona funti Arsenalu za tiernija lijevog beka a nas rekord je 1,3 miliona eura za Gojka.
Mi ako u 3. pretkolu dobijemo nekoga tipa serif tiraspol, TNS iz velsa ili qarabag mozemo se ravnopravno nosit ako ovi momci ostanu na okupu.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

mikimaus
Postovi: 474
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mikimaus » 16 jul 2019, 00:02

Sutra 0-4 :o
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 16 jul 2019, 00:24

Derdiyok je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
ma ne uklapa se ovaj u ono što nama treba, ali je interesantan igrač, jer bi mogao biti dobar kad bi se vratio u ritam neki, a još domaći igrač...
vrijedilo bi ga pogledat bliže po meni...
iznenadilo me da je sad ovamo počeo dolaziti...nije priča...


Player's agent: Mino Raiola
:lol: :lol:
25 godina, dvije godine bez kluba, u karijeri odigrao tacno 40 utakmica i to u drugoj ligi Holandije. Sta je tu interesantno @denchi i zbog cega?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mma_hz
Postovi: 10623
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 16 jul 2019, 08:06

Stepanov 2,da dodje levat da se zajebaje za 10 milja mjesecno...pusi sisu,zdere ko konj,**** ovih 10 kurava sto ih imamo i sto se u krug vrte po istim kurcima....i na kraju odigra 3 utakmice,"posvadja se sa trenerom",uzme na raskid ugovora pare i prst u uho..
Je bo li vas Lazic i ko ga spomenu uopste.

Edit- Evo sad vidim denchi ko ce drugo- :urnebes:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 16 jul 2019, 08:25

Ovome samo prezime valja :D

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.