NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

serim
Postovi: 166
Pridružen/a: 04 apr 2013, 19:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la serim » 16 jul 2019, 12:41

Ponovo je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i do sad sam vam po 6 mj. u naprijed govorio sta ce se desit. I sto je najgore u 90% slucajeva sam bio u pravu.
No sikiriki NATO baza je spremna. Dernjava u najavi.

I jos nesto sve zaboravim. Kada su vec onako sredili glavni teren mogli su pokosit i onu sumu koja raste oko terene, glavnog i pomocnih.
Jest vala ruzno pogledat kada ides iz vide,kraj velike tribine pa sve tamo do stare kraj ulaza na jezero stvarno je zaraslo
To su ostavili vama dvojici :mrgreen: :mrgreen:

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 16 jul 2019, 12:48

Kada ce bit zavrsen pomocni???
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jul 2019, 12:53

serim je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i do sad sam vam po 6 mj. u naprijed govorio sta ce se desit. I sto je najgore u 90% slucajeva sam bio u pravu.
No sikiriki NATO baza je spremna. Dernjava u najavi.

I jos nesto sve zaboravim. Kada su vec onako sredili glavni teren mogli su pokosit i onu sumu koja raste oko terene, glavnog i pomocnih.
Jest vala ruzno pogledat kada ides iz vide,kraj velike tribine pa sve tamo do stare kraj ulaza na jezero stvarno je zaraslo
To su ostavili vama dvojici :mrgreen: :mrgreen:
Kada me budu zaposlili u Parkinzima da budem dzabahljebaros i na opstinskim jaslama nije problem. Ili da daju stadion na koristenje ko njima. A ne dobijes kompleks na koristenje a nisi ga u stanju pokosit.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 16 jul 2019, 13:13

serim je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i do sad sam vam po 6 mj. u naprijed govorio sta ce se desit. I sto je najgore u 90% slucajeva sam bio u pravu.
No sikiriki NATO baza je spremna. Dernjava u najavi.

I jos nesto sve zaboravim. Kada su vec onako sredili glavni teren mogli su pokosit i onu sumu koja raste oko terene, glavnog i pomocnih.
Jest vala ruzno pogledat kada ides iz vide,kraj velike tribine pa sve tamo do stare kraj ulaza na jezero stvarno je zaraslo
To su ostavili vama dvojici :mrgreen: :mrgreen:
Nisam nikoga ni okrivio ni nista,samo sam rekao da je ruzno pogledati.
Sta je ovo Piska kaze Culum otisao u njemacku ima poso tamo,a sport objavljuje da dolazi nama na razgovor

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jul 2019, 13:15

Evo ga Culum slijece hahahaha toooo ideeemoooo bice Combe opet patuljak

:opaopa: :opaopa:


Vadi nas Celo Culum te HADZIJA....

Juce se neki debeli sa sesirom vrti oko stadiona jaranike mozda neki investitor...
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 16 jul 2019, 13:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 16 jul 2019, 13:19

Danijel Ćulum pa ljudi imal kraja :njanjanja: :bow:

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 16 jul 2019, 13:31

Nema,najbolje tek ide,a eno Combe poceo kositi okolo,kaze raditi ce djaba za Parkinge u zamjenu da se ne skida go ako Salkan ostane za novu godinu...a inace se drzi rijeci.Combeeee deder pukni sastav mozda ti se gacice ne svide u nove opreme

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 jul 2019, 13:33

Culum se predomislio jucer je odustao od posla zeli jos ozibljno da se bavi fudbalom prije penzije. Evo upravo sam sjedio sa par igraca odusevljeni su sto nam dolazi Culum sve najbolje o njemu govore. Jos nam fali Osmanagic i golman i mislim da je to to. Parkinzi su jutros pokosili jedan dio do prvenstva sve ce biti cakum pakum. Sto se tice ekipe na papiru mislim da smo daleko najbolji samo treba to dokazati na terenu, momci dobro rade sad je na vama i meni da dodjemo da napunimo stadion.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jul 2019, 13:38

Najjaci tim na daleko u prvoj federalki...
Svaka vam cast...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jul 2019, 13:45

Da smo dobri i medu boljim ako dodu Osmanagic,golman i jos bar jedan igrac jesmo ali da smo najbolji ne bi se slozio.
GOSK sa Brkicem, Colom, Vernesom, Hodzurdom, Aleticem, Jusufbasicem, Kulovicem je takode extra ekipa za ovu ligu. Imaju tu jos TOSK i Olimpik.
Mislim da bi te tri ekipe zajedno sa nama trebale bit u vrhu. Samo je bitno ko ce imati najvise volje da ude. Klupa ce odlucivati radi kartona i povreda. A kod nas je trenutno tanka.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jul 2019, 13:51

combe je napisao/la:Da smo dobri i medu boljim ako dodu Osmanagic,golman i jos bar jedan igrac jesmo ali da smo najbolji ne bi se slozio.
GOSK sa Brkicem, Colom, Vernesom, Hodzurdom, Aleticem, Jusufbasicem, Kulovicem je takode extra ekipa za ovu ligu. Imaju tu jos TOSK i Olimpik.
Mislim da bi te tri ekipe zajedno sa nama trebale bit u vrhu. Samo je bitno ko ce imati najvise volje da ude. Klupa ce odlucivati radi kartona i povreda. A kod nas je trenutno tanka.
Ni kod nas klupa nije Bog zna čemu. Olimpik ove godine opet ima dobru ekipu ali rade u tišini

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la JohnDoe » 16 jul 2019, 13:55

plavobijeliii je napisao/la:
combe je napisao/la:Da smo dobri i medu boljim ako dodu Osmanagic,golman i jos bar jedan igrac jesmo ali da smo najbolji ne bi se slozio.
GOSK sa Brkicem, Colom, Vernesom, Hodzurdom, Aleticem, Jusufbasicem, Kulovicem je takode extra ekipa za ovu ligu. Imaju tu jos TOSK i Olimpik.
Mislim da bi te tri ekipe zajedno sa nama trebale bit u vrhu. Samo je bitno ko ce imati najvise volje da ude. Klupa ce odlucivati radi kartona i povreda. A kod nas je trenutno tanka.
Ni kod nas klupa nije Bog zna čemu. Olimpik ove godine opet ima dobru ekipu ali rade u tišini
Opametili se u odnosu na prethodne godine :lol:
FGR !

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jul 2019, 13:56

Vidicemo gdje stojimo na polusezoni sta kako i imali volje da se svi privrednici ukljuce jos vise i da udjemo u premijer ligu. To grad zasluzuje bar jednog premijerligasa. Extra dobre promjene su se desile u i oko kluba, ljudi na treninge dolaze koje nisam vidio par godina dole.

Protiv Zelje u prijateljskoj ocekujem 4000 gledalaca tad ima banja da se trese napokon opet

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 16 jul 2019, 14:19

Izgleda da najvece pojacanje dolazi zadnje, sta mislite tko je golman

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jul 2019, 14:22

Prljaca iskunjara stara

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jul 2019, 14:22

desetkamarakane je napisao/la:Izgleda da najvece pojacanje dolazi zadnje, sta mislite tko je golman
Nemoj zadnje. Reko si Mahmutovic, Osmanagic i jos dva igraca i golman.
Mahmutovic potpisao, ako dode i Osmanagic, navodno i Culum treba jos jedan igrac i golman.
Jel Ruzic ponovo?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jul 2019, 14:26

Dosta je Combe igraca netreba se preseravati jer treba racunat na budzet i da se svi lijepo isplacuju igraci. Bice vremena kad ces mozda jos pojacanja dovodit u slucaju da sto posto hoces premijer ligu

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 16 jul 2019, 14:31

Pa bilo je tu kombinacija culum ili Nikola. M..... Jedan veznjak nemogu jos otkrit tko je zasticeno je godiste i golman dolazi izgleda zadnji

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jul 2019, 14:42

Pljuvo si Combe po Edi konobaru i Piski carsijaneru a vidi sta ljudi napravise... vidis sta carsijka mraka znaci... i sta sve mogu promijenit a to je tek pocetak...

Dosta su cvorkusani i seljaci vodili klub vrijeme je za bolje sutra...

Idu bolji dani :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 16 jul 2019, 15:45

Iz Borca Nikola? @desetkamarakane

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 6 gostiju.