Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 16 jul 2019, 12:09

paulus je napisao/la:
Justin je napisao/la:Kako se lupa na ovoj temi to je strasno. U nba ligu je bolje otici sto ranije. Korisnije mu je sto radi na tijelu i igra u ovoj razvojnoj ligi nego da igra u evropi.
Nisam ja rekao da nije al on iz Aba lige nakon stagnacije kod Zfovca nije bio spreman , Jedna sezona u tupavog trenera bi ga transformisala ako nista defanzivnom ivdje se podcjenjuju treneri a ima igraca dodje sa nikakvom fizikom tamo pa dominiraju. Ja mislim da je igrao u losoj ligi za automatski jump u NBA,posebno jer je imao vremena u godinama, al ej **** nismo mi sveznajuci , mi samo imamo misljenja , izvini molim te.Njega je Zdovc unazadio , a to treba znat .

On sada ima dosta dobru gradu na nba, kada je cijelu godinu igrao u g ligu sa jačim protivnicima može i u nba.. Znaci tijelo je ok, ali on nije atleta u tome je problem, kada trebaš na obruču završiti, nije kao neki crnac koji skoči na vrh table...ima dosta mršavih igrača u nba, ali ljudi znaju napasti pa i prekucati kada treba.. Musa je najbolji kada ima loptu u rukama za iznuditi faul, flouter ubaciti, ili probiti po lijevoj strani. Kada se zabije u reket sa više igrača, on se tu gubi i to je to.

amertiger
Postovi: 1342
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la amertiger » 16 jul 2019, 12:32

Treba njega u Sparse :crazy: :crazy:


Ja na osnovu ovog što pojedini pisu sutra bih se zapitao dal ga u Sparse dovesti ili ne... nedo Bog da se ova diskusija nastavi duzi period uvjeren sam da bi ga pojedinci svukli na nivo Vrabca ako ne i niže
Mes Que Un Club

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SiamoNoi » 16 jul 2019, 13:23

Justin je napisao/la:Kako se lupa na ovoj temi to je strasno. U nba ligu je bolje otici sto ranije. Korisnije mu je sto radi na tijelu i igra u ovoj razvojnoj ligi nego da igra u evropi.
Meni se čini da ovdje pola ljudi koji komentiraju uopće ne prate NBA.Ili prate na razini kežual fanova.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 16 jul 2019, 15:36

SiamoNoi je napisao/la:
Justin je napisao/la:Kako se lupa na ovoj temi to je strasno. U nba ligu je bolje otici sto ranije. Korisnije mu je sto radi na tijelu i igra u ovoj razvojnoj ligi nego da igra u evropi.
Meni se čini da ovdje pola ljudi koji komentiraju uopće ne prate NBA.Ili prate na razini kežual fanova.
Ma prate samo nase igrace. Nek vide na primjeru Teodosica kako zavrsis kad cekas dugo sa odlaskom.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la paulus » 16 jul 2019, 21:51

Justin je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Justin je napisao/la:Kako se lupa na ovoj temi to je strasno. U nba ligu je bolje otici sto ranije. Korisnije mu je sto radi na tijelu i igra u ovoj razvojnoj ligi nego da igra u evropi.
Meni se čini da ovdje pola ljudi koji komentiraju uopće ne prate NBA.Ili prate na razini kežual fanova.
Ma prate samo nase igrace. Nek vide na primjeru Teodosica kako zavrsis kad cekas dugo sa odlaskom.
Oj Boze uporedio Teodosica sa Musom kad sam ja fino naveo jednu sezonu u tupavoj ligi ,pa Kurucs koji je sjedio u Barceloni na klupi jw izgleda naucio nes vise nego Musa u **** Cedeviti , al **** ga mi kasualci nemamo pojma , ja Nba gledam od Generacije Jordanove koja je drmala , al sta ja znam, cuj bolje igrat G ligu od Euurolige , je vidi se na Doncicu. Niko nije reko da ostane do 25 imao je tacno godinu viska da ode odigra jednu sezonu u tupavoj ligi i kao sto rekoh i sto se zna 3 kluba su nudila da ga uzmu pod tim uslovom mnogo ranije , ponovio vise puta dozivio je stagnaciju u Cedeviti posebno kod Zdovca , nista nije napredovao i sto neko rece bio je zadovoljan sto uzima minute **** Kruslinu i slicnim.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Beduin » 17 jul 2019, 09:09

Najzalosnije je sto pojedinci ne zele sebi priznati stagnaciju Muse. U svom uzrastu je razvaljivao prije par godina, u U16 razvalio (ne mora previse znaciti u tom uzrastu, ali...) i onda evo na cemu je. Umjesto da je ispravio neke stvari, forsirao taj sut koji je imao, on je malo popravio odbranu sto je bitno i vrijedno u NBA, ali zapostavio sut. On ove mjesece treba iskoristiti maksimalno da unapredi sut, svako slobodno vrijeme da koristi za taj segment i pokaze to u predsezoni.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 17 jul 2019, 13:05

Čuj ovoga "vidimo gdje je" kao da je potpisao za Sutjesku a ne u rosteru za NBA ekipu :D

Jel vama jasno da oni hoće od njega da igra timski i da pomaže ekipi, a ne da on lično ima 10ppg na 35% šuta.
Shvatite da se on pridržava uputa i da on najbolje zna šta i kako.

Ni ja lično nisam zadovoljan brzinom napretka, ali sam ubijeđen da će dostići NBA nivo, pa makar još za 3 godine, ali će ga postići.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 17 jul 2019, 14:08

Cuj 'taj sut koji je imao'... Koji je to sut on imao, kad ga upravo sut nikad nije ni krasio? Nije bio ni ciglaros, ali je i dan danas daleko od nekog izrazitog sutera, a to pogotovo vazi za period iz Cedevite.

Kad covjek vidi gdje igraju najveci evropski talenti '99. generacije, neke stvari automatski pocne gledati drugim ocima. Eto imamo primjere i kod nas, jer su Campara i Sikiras vazili za najvece prospekte iz tog godista, a danas igraju u trecem i cetvrtom rangu spanske lige. Ovi koji iz te generacije znaju samo Musu i Doncica, slobodna neka proguglaju gdje igraju silni litvanski, turski, spanski i svi ostali talenti. Gdje su i kako igraju Velicka, Uleckas, Vasiliauskas, Duran, Bitim, Martinez, Gonzalez, Valtonen, Slavkovic, Bajo itd?

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Beduin » 17 jul 2019, 15:35

Tracy3McGrady je napisao/la:Čuj ovoga "vidimo gdje je" kao da je potpisao za Sutjesku a ne u rosteru za NBA ekipu :D

Jel vama jasno da oni hoće od njega da igra timski i da pomaže ekipi, a ne da on lično ima 10ppg na 35% šuta.
Shvatite da se on pridržava uputa i da on najbolje zna šta i kako.

Ni ja lično nisam zadovoljan brzinom napretka, ali sam ubijeđen da će dostići NBA nivo, pa makar još za 3 godine, ali će ga postići.
Ma dobro, sve ja to razumijem i od tima do tima zavisi kako ce neko igrati i u kojem smjeru se razvijati, mada je opet najvise na igracu da prati te upute i trenira marljivo, ali sam ja prvi od njega daleko veci progres ocekivao prvenstveno u Cedeviti, a onda i u NBA gdje su jaci treninzi, nabacivanje kilaze. Njegova drskost u igri mi je davala za pravo da mislim da ce brze napredovati, ali je i on sam previse samouvjeren u piskaranju bio, a ocito manje na treninzima davao svoj maksimum.

Eh sad, sta znaci to "dostici NBA nivo"? Kad vidis kakvih sve panjeva ima i igra tamo, kako igrac moze uznapredovati kad mu legne tim i trener te u njemu nesto klikne, onda sigurno da i Musa moze uskociti u neki NBA prosjek. I godine su na njegovoj strani, ali cini mi se da mozak i nije pretjerano. Da li je "NBA prosjek" ono sto smo mi ocekivali od njega? Ja iskreno nisam. Ono sto je radio kao dijete i nije presudno (mada je jos uvijek dijete jbg), ali je ogroman talenat na njegovoj strani i svi strucnjaci su govorili da moze postati vrstan igrac, ali po nekom mom laickom misljenju zasad ne ide u tom smjeru. Vidicemo sta ce napraviti sa tom timskom igrom u ovoj godini-dvije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la dnalydal » 17 jul 2019, 16:03

Tracy3McGrady je napisao/la:Čuj ovoga "vidimo gdje je" kao da je potpisao za Sutjesku a ne u rosteru za NBA ekipu :D

Jel vama jasno da oni hoće od njega da igra timski i da pomaže ekipi, a ne da on lično ima 10ppg na 35% šuta.
Shvatite da se on pridržava uputa i da on najbolje zna šta i kako.

Ni ja lično nisam zadovoljan brzinom napretka, ali sam ubijeđen da će dostići NBA nivo, pa makar još za 3 godine, ali će ga postići.
On ako još 3 godine bude dostizao nivo (u prevodu igrao razvojnu ligu) taman će i dostići potpis za Sutjesku...

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 17 jul 2019, 16:29

Znate vi sve. Eto Bender je odradio tri godine u nba, nije pokazao ni 2% od onoga sto se od njega ocekivalo, ali ga sad svejedno hoce neki drugi nba timovi, a od Evropljana tek CSKA i Fener. Nema govora, sve je to u pet deka sa Sutjeskom...

Za ovog iznad: U nba panjevi ne dobijaju minutazu. To mogu pricati samo oni koji nemaju veze o tome.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 17 jul 2019, 16:34

musi je karijeru unistio sejo b.

ustvari, nije mu je jos unistio, ali ga je unazadio zestoko, najprije prodajom u cedevitu, onda ovim preuranjenim odlaskom u nba (koji se samo nadovezao na odlazak u cedevitu sto je totalno bio sulud potez iz sportskog aspekta, ali seju ne zanima sport vec $$$)

povrh svega, sada su netsi ozbiljna ekipa koja je popunjena na musinim pozicijama i taman kada on sazrije za neku ozbiljniju minutazu (a to ce biti, da se ne lazemo, tek za 2 sezone) bit ce mu se tesko izboriti za minutazu (ne za mahanje peskirima, vec minutazu)...

njemu je sada prioritet da se usavrsava iz dana u dan, a ne da glumi zvijezdu i da prica kako je on prevazisao g-ligu jer ni u sl on nije dominantan bio,.. i da neka od drugih slabijih ekipa ga zaprati i da ga dovedu i pruze mu sansu
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bhsport » 18 jul 2019, 11:18

KK_Bosna je napisao/la:musi je karijeru unistio sejo b.

ustvari, nije mu je jos unistio, ali ga je unazadio zestoko, najprije prodajom u cedevitu, onda ovim preuranjenim odlaskom u nba (koji se samo nadovezao na odlazak u cedevitu sto je totalno bio sulud potez iz sportskog aspekta, ali seju ne zanima sport vec $$$)

povrh svega, sada su netsi ozbiljna ekipa koja je popunjena na musinim pozicijama i taman kada on sazrije za neku ozbiljniju minutazu (a to ce biti, da se ne lazemo, tek za 2 sezone) bit ce mu se tesko izboriti za minutazu (ne za mahanje peskirima, vec minutazu)...

njemu je sada prioritet da se usavrsava iz dana u dan, a ne da glumi zvijezdu i da prica kako je on prevazisao g-ligu jer ni u sl on nije dominantan bio,.. i da neka od drugih slabijih ekipa ga zaprati i da ga dovedu i pruze mu sansu
Ovako je nesto slicno rekao i Mirza Teletovic:

I don’t understand how young people decide to go because you know that the first three years you will stay on the bench or in the G League.

Mali se zaletio i to dobro.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

amertiger
Postovi: 1342
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la amertiger » 18 jul 2019, 11:29

bhsport je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:musi je karijeru unistio sejo b.

ustvari, nije mu je jos unistio, ali ga je unazadio zestoko, najprije prodajom u cedevitu, onda ovim preuranjenim odlaskom u nba (koji se samo nadovezao na odlazak u cedevitu sto je totalno bio sulud potez iz sportskog aspekta, ali seju ne zanima sport vec $$$)

povrh svega, sada su netsi ozbiljna ekipa koja je popunjena na musinim pozicijama i taman kada on sazrije za neku ozbiljniju minutazu (a to ce biti, da se ne lazemo, tek za 2 sezone) bit ce mu se tesko izboriti za minutazu (ne za mahanje peskirima, vec minutazu)...

njemu je sada prioritet da se usavrsava iz dana u dan, a ne da glumi zvijezdu i da prica kako je on prevazisao g-ligu jer ni u sl on nije dominantan bio,.. i da neka od drugih slabijih ekipa ga zaprati i da ga dovedu i pruze mu sansu
Ovako je nesto slicno rekao i Mirza Teletovic:

I don’t understand how young people decide to go because you know that the first three years you will stay on the bench or in the G League.

Mali se zaletio i to dobro.

Opet idete preduboko u neke analize, ko mu garantuje da bi se fizicki ikad razvio u Evropi, u bilo kojem klubu. Realno gledano za njegov problem sa leđima nema boljeg mjesta od NBAa.... sve i da ne uspije da se izbori za neku NBA rolu ozbiljnu i da se vrati u Evropu znacit ce mu što je rano otisao u NBA i što ce ga opet kažem MOŽDA spasiti od ozbiljnih problem sa leđima... bilo je tu dosta faktora koji se zanemaruju...

Sve ce nam se samo pokazati u buducem periodu, samo bezpotrebe se vode rasprave.
Mes Que Un Club

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 18 jul 2019, 11:32

Mali je vec sada bolji igrac nego sto je ograniceni Teletovic ikada bio.

I opet prica o preranom odlasku. Neka ga u ligi. Neka jaca i uci sistem. Gobert i Siakam su igrali ovu razvojnu, a sada su all star igraci. Ako ne uspije nece biti do toga sto je rano otisao, vec do toga sto jednostavno nije toliki potencijal. Najveci problem njemu je nedostatak atleticnosti i to je ono sto ga koci. Kurucs je losiji igrac ali dobija priliku ispred njega upravo zbog toga.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bhsport » 18 jul 2019, 11:33

amertiger je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:musi je karijeru unistio sejo b.

ustvari, nije mu je jos unistio, ali ga je unazadio zestoko, najprije prodajom u cedevitu, onda ovim preuranjenim odlaskom u nba (koji se samo nadovezao na odlazak u cedevitu sto je totalno bio sulud potez iz sportskog aspekta, ali seju ne zanima sport vec $$$)

povrh svega, sada su netsi ozbiljna ekipa koja je popunjena na musinim pozicijama i taman kada on sazrije za neku ozbiljniju minutazu (a to ce biti, da se ne lazemo, tek za 2 sezone) bit ce mu se tesko izboriti za minutazu (ne za mahanje peskirima, vec minutazu)...

njemu je sada prioritet da se usavrsava iz dana u dan, a ne da glumi zvijezdu i da prica kako je on prevazisao g-ligu jer ni u sl on nije dominantan bio,.. i da neka od drugih slabijih ekipa ga zaprati i da ga dovedu i pruze mu sansu
Ovako je nesto slicno rekao i Mirza Teletovic:

I don’t understand how young people decide to go because you know that the first three years you will stay on the bench or in the G League.

Mali se zaletio i to dobro.

Opet idete preduboko u neke analize, ko mu garantuje da bi se fizicki ikad razvio u Evropi, u bilo kojem klubu. Realno gledano za njegov problem sa leđima nema boljeg mjesta od NBAa.... sve i da ne uspije da se izbori za neku NBA rolu ozbiljnu i da se vrati u Evropu znacit ce mu što je rano otisao u NBA i što ce ga opet kažem MOŽDA spasiti od ozbiljnih problem sa leđima... bilo je tu dosta faktora koji se zanemaruju...

Sve ce nam se samo pokazati u buducem periodu, samo bezpotrebe se vode rasprave.
Do sada se ovo Mirzino i od KK_Bosne ostvaruje, dok to tvoje prijatelju ne mogu ocijeniti jer jos nije doslo na red.
Ovo sto Mirza govori, jeste NBA najjaca liga, jeste putujuci cirkus, ali borbe za titulu nema, u evropi imas za sta da se boris non stop, a tamo...

Musa ce tesko nadmasiti 'ogranicenog' Teletovica.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 18 jul 2019, 11:34

Justin je napisao/la:Mali je vec sada bolji igrac nego sto je ograniceni Teletovic ikada bio.

I opet prica o preranom odlasku. Neka ga u ligi. Neka jaca i uci sistem. Gobert i Siakam su igrali ovu razvojnu, a sada su all star igraci. Ako ne uspije nece biti do toga sto je rano otisao, vec do toga sto jednostavno nije toliki potencijal. Najveci problem njemu je nedostatak atleticnosti i to je ono sto ga koci. Kurucs je losiji igrac ali dobija priliku ispred njega upravo zbog toga.
Teletovic je bio najbolji strijelac eurolige,musa bi trenutno jedva bio starter za neku prosjecnu ekipu iste
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 18 jul 2019, 11:36

BosniaBoston je napisao/la:
Justin je napisao/la:Mali je vec sada bolji igrac nego sto je ograniceni Teletovic ikada bio.

I opet prica o preranom odlasku. Neka ga u ligi. Neka jaca i uci sistem. Gobert i Siakam su igrali ovu razvojnu, a sada su all star igraci. Ako ne uspije nece biti do toga sto je rano otisao, vec do toga sto jednostavno nije toliki potencijal. Najveci problem njemu je nedostatak atleticnosti i to je ono sto ga koci. Kurucs je losiji igrac ali dobija priliku ispred njega upravo zbog toga.
Teletovic je bio najbolji strijelac eurolige,musa bi trenutno jedva bio starter za neku prosjecnu ekipu iste
Mozda malo pretjerujem jer ne volim pakasa Teletovica. A cinjenica je da je ogranicen igrac bio. Musa ima puno veci plafon. Vidjet cemo dokle moze.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 18 jul 2019, 11:37

kakve sve nebuloze moze covjek ovdje procitati

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 18 jul 2019, 11:48

ne postoji pravilo, neki igraci rano odu u nba i uspiju tamo, neki ne, isto vazi i za one koji odu u nba nesto kasnije... puno je tu faktora, jasno je da dzanan u rookie sezoni nije bio spreman za nba kosarku, mozda ce to bit slucaj i u ovoj sezoni, medjutim, to ne treba gledat kao propast, mozda ce napredovat na nekim drugim poljima, pa nigdje ga ne mogu sredit fizicki kao u americi, to je bar jasno, a vec je vidljiv napredak nakon jedne godine u nba, s jos par godina njegovo tijelo ce bit transformisano u potpunosti

postojil garancija da bi dzanan napredovao igracki da je ostao u evropi par godina, il da bi se bolje fizicki razvio, il da bi ga njegova ekipa vratila u nba, puno pitanja, a malo odgovora... dzananu je sad najveci problem sto je brooklyn od idealne sredine prije drafta, ekipe u rebuildingu, postao contender u roku samo jedne godine, pa ko je to mogao predvidjeti, niko...

kako god, pozitivno je to sto je brooklyn mnogo pametna organizacija, ne odricu se oni igraca tek tako, svako ce dobit priliku, pa nek pokaze sta moze... njegovo je da marljivo radi i bude strpljiv

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.