Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 11 jul 2019, 08:12

Frajer zvani mrtvi kompleks

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 15 jul 2019, 22:04

Da oživim temu.
Danas mi se javila ženska, mislim da mi se to dogodilo prije samo jednom. I samo napisala "br" :crazy: bogami moram isprobat taktiku, na meni je upalilo :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 15 jul 2019, 22:08

Stresla je praljkovača pa nije stigla da napiše brrrr do kraja.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2556
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StrikeWarzone » 16 jul 2019, 02:07

CantonaBIH je napisao/la:
Civa je napisao/la:
StrikeWarzone je napisao/la:Sjecate se moje price ? Proslo gotovo 3 mjeseca,nastavio sam normala zivot,pomirio se s cinjenicama da je odabrala nesto drugo umjesto mene. E pa sinoc se javila. Prvo zvala na mob po ko zna koji put ,1 navece , ja iz sna se javim "molim",prekine. Salje poruku nedugo nakon toga da je samo htjela da me cuje. Kaje se,tvrdi da je postala bolja osoba,da ne moze dana bez mene ,da je shvatila da je pogrijesila, da je svjesna svega,trazi moli za jos jednu sansu...
Ako si je kad tarlaho, opali jos jednom i reci i ti njoj ne mogu ja vise ovako ybg. Ako nisi, blokiraj na svemu, opet ce za 6 mjeseci okrenut plocu. :bih:
Nije sigurno. Mala se izjebala, isćejfila i sada trazi "finog" momka.

Takvih sam se nagledao pun ****. Ne počinji ništa, zaljubit ćeš se i najebati, na ovaj ili onaj način. :guz:
Jesam al je malo komplikovana situacija. :D
Bar za sebe mislim da sam normala, ne drogiram se ,ne pušim, ne cugam,porodični momak :kafa:
Ohladila mi je jednostavno po svemu,pa čak i u krevetu,mada bi mogao nije da ne bi ybg :D
Zaljubit se neću sigurno, jer mi se gadi kao osoba i prezirem je, opet da joj glumi nešto i zavlačim je,nisam takav tip.
Javlja se gotovo svaki dan, ja nekad formalno odgovorim, nekad ne.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rob do bagro » 16 jul 2019, 08:20

Kolko si bio u vezi sa njom :)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2556
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StrikeWarzone » 16 jul 2019, 16:33

rob do bagro je napisao/la:Kolko si bio u vezi sa njom :)
Godinu
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 jul 2019, 17:08

Kalendarska ili sezonska
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rob do bagro » 16 jul 2019, 17:28

StrikeWarzone je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:Kolko si bio u vezi sa njom :)
Godinu
Brate ja sam sa svojom bio 2 god u vezi 98 god njoj tad bilo 19 god. a meni 25, imali smo vezu kao iz filmova, izgubila nevinost sa mnom bukvalno prosli sve kroz dobro i zlo nakon godinu dana nase veze dobi ona neki problem sa trombocitima bila u bolnici sumnjala se na leukemiju ja bio shrvan znaci reko konacno naso normalnu djevojku i vidi sad i hvala Bogu kad je vadila kostanu srz nije nista bilo ali i dalje ti trombociti se ne smanjuju svake druge sedmice mora vadit krvnu sliku.

Bio tu za nju znaci uvijek fkt nismo se nesto posebno ni svadjali cura ne pije ali izadje ovako sa jaranicama navece jbg mlada mora izac jel uvijek se javi gdje oko toga nikad nije bio problem.

I tamo za Ramazan 13 ili 14 maja upratim ja na instagramu zapratila nekog lika iz Kaknja i lajka mu tri slike a inace to nisam nikad pratio ali eto ugledam i ja nju odmah pitam ko ti je ovaj kaze ona znam ga jos prije kad sam volontirala za humanitarnu org u Kaknju kaze niko bitan bezveze bila ona taj dan u bolnici dido joj imo srcani i kaze i on bio nekom u posjeti ispricali se malo kaze i on bio u dugoj vezi a frajer 87.god eto to je bio odgovor ja reko dobro haj ali nisam bio miran i upratio sam da je i on njoj lajko.

Bila ona kod mene na iftaru drugi put da je bila sa mojom mamom znaci bas fina noc bila i meni rodjendan treba bit 21 maja i dog sve da cemo u Sarajevo proslavit taman ja trebo papire neke ovjerit pa cemo se reko izgotivit.

Izasli u nedjelju u kino tu sedmicu sve normala bilo, dodje 20 maj sve normalno pisali do 15 sati, odjednom ona meni salje poruku svadjala se sa mamom a inace mati je cesto kudi bezveze posto je ona najstarija pa mora sve uradit po kuci ko na selu jel i salje kaze nmg ja vise ovo trpit hoce ona meni uvodit kad cu izlazit ovo ono ko da sam dijete u pm kreni kaze novi zivot ne mogu ni tebe vise opterecavat postalo mi je kaze iskreno bezveze znaci ja ne vjerujem kakav prenos :roll: Ja reko sta ti bi odjednom jesil ti normalna haj da izadjemo da razgovaramo kontam mozda je ocekivala da cu je zarucit a imali plan da idemo zajedno u njemacku posto smo medicinari ja dobio posao znaci sve sve bukvalno o svemu pricali sama.je od sebe govorila da mi je otic vise iz ove kuce da tamo osnujemo novi zivot voljela.bi djecu sa mnom itd.

Jbt ja bio u soku nisam mogao postit kolko sam los bio, ali mi je najgore kad je rekla nema velikog razloga ne kaje se kaze sto je sa mnom sve prosla i probala reko **** te i odnos bitno je da te cijenim i postujem nisam te sutno nakon odnosa ili te prevario i nismo pisali par dana ja njoj saljem poruku na viber hajmo izac ona izbjegava izbrisala sve slike sa inst i fejsa jbt ko da sam je maltretiro 2 god u pm pa reko cime sam.ovo zasluzio.

I ja odem 2 sedmice u austrije nisam vise mogo trpit otpratio je sa inst i ona mene , znaci nisam joj gledo storye ona meni jest reko garant gleda jesam li drugu nasao, ja doso u Bosnu otvorim njezin profil postavila sliku kad dole komentar od tog frajera za kojeg mi je rekla da je nebitan on stavio neke smajlije ona njemu komentar beboo i dva srca :oops:

Znaci dobio sam cir odmah i ja njoj opet poruku sta je reko ovo jbt jel te stid ostavila se me radi drugog jel klete se Allahom kaze nisam ne kontam se ni skim nego ne zelim nista preozbiljno ti vec hoces porodicu a da si me zarucio ne bi te mogla odbit a reko cure kako se promjeni odjednom u pm i onda napisa haj kaze izacemo objasnit sve reko haj dobro. Dodje petak ja bio napolju nismo nista pisali ja doso kuci oko 11 udjem na inst vidim nema mi ikonice na chatu kad cura me blokirala na inst i na fejsu :crazy:

Kakav je to nacin ne mozes doci do nje sto je jos.vise ne kontam pocela eto volontirat u bolnici reko jel.ova razmislja glavom u pm sta joj je i ja jednom otiso u bolnicu u posjeti i ja ceko ispred ulaza nismo se vidjeli mjesec dana kad eto ti ona meni prilazi i poljubi me u obraz i zagrli ja mrtav hladan reko sta je tebi jel tebi mozak sprzen kaze haj nazvacu te poslije prakse ma reko ne moras me zvat sve si rekla i pokazala i nazva ona mene stvarno dodje po mene autom ja bio u gradu i ona parkira i ja izlazim.iz auta i nagnem se na auto i podje ona mene opet grlit i poljubit ja je odbijem kaze ona vidi neda mi ni da ga zagrlim pa reko sta je tebi bona odjednom sad ta prica reko ti rece da je kraj kaze Bgm ne mogu da te zaboravim nisam Bgm bila u medjuvremenu ni sa jednim muskarcem niti se seksala pricali skoro sat vremena pa.reko sta imas sa onim frajerom sto ti je kom sliku kaze ma zajebancija sve ovo ono i jbg onda i mene savladale emocije jer mi j3 fkt stalo do nje reko doslo joj iz guzice u glavu kakvu osobu gubi, kaze izacemo opet pa cemo vidjet kako sta treba mi vremena i odvuce me kuci opet se poljubili ko da nista nije bilo.

I dva dana ne pise na viber nista samo formalno sta ima, dodje vikend reko halo ba kad cemo izac kaze napisat cu ti nemoj mi pritisak stvarat reko ti meni stvaras ima mjesec dana jbt povrijedila si mi srce u pm.

I primjetim navece ja da je izasla sa drugaricom, posto nju pratim jer se znam i sa njom dugo da su u jednom ovom kaficu klubu mene huja jbt ufatila kad javlja mi par likova evo kaze sjede njih dvije i taj njezin iz Kaknja i taj drugi isto i navece postavi sliku na story iz auta slikala ruzu joj valjda poklonio :thumbdown:

Znaci cura sa kojom sam sve proso ispade poslije prekida takva drolja popisala se po svemu izdala me i prevarila znaci tako sam prelos da nisam nikad sanjo da ce ona ovo uradit da ce preobratit u fuksu bukvalno vidim vec se pocela utezat i slikat obline, ispade na kraju ja se rijesio belaja ali sramota da je ovako postupila prema meni, jednostavno neam rijeci.

Tako da u vezi necu zadugo jer sam sa njom planiro buducnost u Njemackoj a ona me posra samo tako.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 16 jul 2019, 17:40

:shock:
& је све ? & & % %, а % " ? $ ?, ја & не ' & " се ? у тој " :crazy: % оно & ", $.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 jul 2019, 17:45

Žao mi čovjeka u pm. Goni ih u vražju mater ba.
alan_kardec je napisao/la::shock:
& је све ? & & % %, а % " ? $ ?, ја & не ' & " се ? у тој " :crazy: % оно & ", $.

بالنسبة لكندا :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JohnCleese » 16 jul 2019, 17:47

Hej jadno musko :cry:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 16 jul 2019, 18:08

Robe slična moja priča bila. Kune se ništa eto došlo joj puna kapa svega dosadilo. Prekinuli fini kontam cura iskrena jbga 2 godine skupa i sve, znam joj pola familije, bio kod nje sto puta, mali brat od 2 god tada me obožavao, džaba...I sutra palim laptop, ona bila na Instagramu kod mene i nije se odjavila (budala skontam to tek za mjesec i ohoho) i vidim već mjesec dana dole s nekim, a ja u Zagrebu. Nije to najgore. Pročitam pisala nekoj ko oni to kontaju se već pola godine i više. Al ispod inbox drugog lika s njim se hvatala u Bosni tjedan prije nego je dole došla. Ništa, meni tlak milijun, napišem "kurvo" ona meni "kurvo nakon svega" o jbem ti majku u pichku. Nisam je vidio već 3 godine i bolje, s ovim je levatom još čini mi se, budala ne zna da i njega radi ko mene al koga yebe.

Rekao sebi nemoj Bosanku nikad više. Da budem iskren ne vjerujem ni u šta više. Šta žensko može slagat i ostat hladna, to niko ne može. Kontaj to ko da si se spasio.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 jul 2019, 18:22

Bosanke i srpkinje najveće ku.rve na svijetu :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 jul 2019, 18:28

**** mater kakvih kurvi ima jel realno, jos kad se tako pocnu praviti lude kao sta one nisu one nista pa majku ti **** jel to i kad te provali insan lazes i dalje ne vjerujem sta rade fute
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rob do bagro » 16 jul 2019, 18:28

alan_kardec je napisao/la::shock:
& је све ? & & % %, а % " ? $ ?, ја & не ' & " се ? у тој " :crazy: % оно & ", $.
Brate vjeruj mi ovakav preokret kod jedne zenske nisam nikad dozivio, imao sam dosta veza vecinom kratkih ali nikad nisam imao los odnos nit poslije niti u vezi, sa njom sam imao ono nesto jer sama je od sebe govorila hoce sa mnom sve i jbg kad su kod mene emocije proradile onda je i meni to laskalo, ja sam jednom nakon pola godine pitao reko ti znas da cu ja u Njemacku kad tad hoces li da idemo zajedno da se borimo ako neces da prekinemo manje ce bolit ona je se tu prepala i zaklela sa da hoce i upisa vanredno med u travniku i tu sam isao vazda sa njom pratio je do zavrsetka onda upisa i jezik meni fkt drago bilo bas se iznenadio ono vidim trudi se medjutim nije polozila a roditelji nisu bas u finansijskoj situaciji da iznesu tolike troskove i onda je pocela radit u mob shopu prodavala maskice radila tu 3 mjeseca i kaze hoce opet jezik i isla je nekoliko mjeseci i otisla na ispit opet nije polozila bila skrhana jbg i ja isto tjesio sam je jbg plakala je stvarno reko ne brini se ja kad odem tamo sredice se to sve samo zavrsi praksu i drzavni bice dobro

I eto vidis sta mi napravi, od normalne djevojke posta ****.
Lillard je napisao/la:Robe slična moja priča bila. Kune se ništa eto došlo joj puna kapa svega dosadilo. Prekinuli fini kontam cura iskrena jbga 2 godine skupa i sve, znam joj pola familije, bio kod nje sto puta, mali brat od 2 god tada me obožavao, džaba...I sutra palim laptop, ona bila na Instagramu kod mene i nije se odjavila (budala skontam to tek za mjesec i ohoho) i vidim već mjesec dana dole s nekim, a ja u Zagrebu. Nije to najgore. Pročitam pisala nekoj ko oni to kontaju se već pola godine i više. Al ispod inbox drugog lika s njim se hvatala u Bosni tjedan prije nego je dole došla. Ništa, meni tlak milijun, napišem "kurvo" ona meni "kurvo nakon svega" o jbem ti majku u pichku. Nisam je vidio već 3 godine i bolje, s ovim je levatom još čini mi se, budala ne zna da i njega radi ko mene al koga yebe.

Rekao sebi nemoj Bosanku nikad više. Da budem iskren ne vjerujem ni u šta više. Šta žensko može slagat i ostat hladna, to niko ne može. Kontaj to ko da si se spasio.
Ne treba samo sebe izgleda davat za druge, ja se sikirao za njezin problem koji stvarno nije za igrat se vise nego ona trazio po netu sta treba uzimat i piti da se snize ti trombociti i nju vjer to opterecava mlada je morala da bere brigu sa tim al **** mater ako ti nakon toga nisam osoba za pozelit onda ne znam sta hoce.

Da ona meni nije pokazivala ljubav bio bi ja prvi djubre prema njoj, ali vjerovatno joj se osladilo karanje sa mnom bukvalno sam se izivljavao na njoj :rol: vremenom sam je napravio perverznom nista se nije bunila sta god sam izvodio sa njom i zato je doslo do toga da hoce da se haman naprima jos cundara jbg mlad pileci mozak.

Ako vise ikad bude nekom davao ljubav i paznju god maksimum veze zarucit hos neces i vozdra ha ja.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 16 jul 2019, 18:30

Na snapchatu i moru kratka je linija od "imam decka" do "mogu mi stati 4 prsta u pi.cku"
Don't believe the hype.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 jul 2019, 18:30

Cim ga ona primi, gotovo je
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 jul 2019, 18:32

hahahahaha sjetim se drugove price s nekom fuksom izaso 2 prsta haj nista, kae ona de stavi i 3 ako hoces kae ja 3 stavim nista ona, kaze ako moze i 4 stavi ti slobodno kae brat ja se iznerviro sta se desava ovo **** ti mater kurvanjsku evo saka citava pa sta si :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ghuraba » 16 jul 2019, 18:33

Klasicna djetinjasta seljanka, koja ce uvijek misliti da zasluzuje bolje i da moze imati koga hoce, jer je, eto, zgodna i izgleda dobro. Zeni se ne daje druga sansa nakon takvih stvari, a ti si bio u planu da joj das i drugu, i trecu i desetu. Nemojte se, braco, ponizavati, ma koliko se vezali i koliko vam bilo tesko. Za tebe je bolje sto je tako ispalo, jer bi ona taj karakter kurve pokazala i za godinu dana (to se ne moze vjecno tajiti), a tebi bi tad bilo jos gore. Zahvali Bogu sto je vise nema i trazi neku normalnu djevojku. Znam da su bas rijetkost, ali ih ipak ima.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2019, 18:34

Druze, halali, ali ocigledno je u pitanju ona klasicna seljanka (ne zbog toga sto zivi na selu), koja bi da se provodi, izlazi, svojim izazovnim oblacenjem i slikama zavodi momke..., sve sto ne moze dok je s tobom, a vjerovatno si se ti uskoro planirao i zeniti. Hoce cura da 'zivi', jer ima tek 20-ak godina.

Od takvih miljama daleko, samo covjeku bude tesko sto na vrijeme to sve ne prozre pa da je otkaci ko najvecu drolju. Ti nista nisi izgubio, samo ti je olaksala da je prekrizis i posvetis se ostvarivanju svojih ciljeva u zivotu.
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 16 jul 2019, 18:38, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.