FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 15 jul 2019, 23:01

Beduin je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Kakva prepucavanja lobista ovdje , opasno se zakuhava. Evo frajeri jeste li barem kupili godišnju kartu, VIP ili sl. Pretpostavljam da nastavljate utabanim stazama, drpanje para i otimanje igrača nakon razigravanja u Slobodi.
Mislim da se to pitanje druze prvo treba postaviti UO, svakom clanu skupstine kluba, a onda obicnim navijacima i simpatizerima. Sve se od nas ocekuje, svaku nasu kritiku docekaju na noz, a njima se nista ne moze ili ne smije reci, traziti nesto od njih, otjerati ih...

Evo ja javno kazem da necu uzeti clansku samo iz principa, a ne iz nekih materijalnih razloga. A oni koji me znaju, znaju da mogu uzeti zlatne, a ne ove najjeftinije. Pisam se vise na sve njih, od sad prvo neka oni nesto naprave sa klubom pa onda neka ocekuju od mene. Vjerovatno ni na utakmice necu dolaziti, teska srca ali to je moja odluka. Nema to veze sa nekim prijasnjim ili sadasnjim predsjednicima, boli me kita sa sve njih, ali dosta mi je vise svega. Mijenjaj UO, clanove skupstine, neka dadnu nesto klubu ako ga zele voditi i odlucivati u njemu, mijenjajte zakone koji nisu funkcionalni. A do tad cu pratiti klub preko tv-a ili portala. A nadam se sto boljem plasmanu nase Slobode.
Ja sam se nadovezao na nečiji post o managerima koji pišu i lobiraju na forumu za svoje i od jarana igrače i sl. Nema to veze sa ljubiteljima i navijačima
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 15 jul 2019, 23:37

Beduin je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Kakva prepucavanja lobista ovdje , opasno se zakuhava. Evo frajeri jeste li barem kupili godišnju kartu, VIP ili sl. Pretpostavljam da nastavljate utabanim stazama, drpanje para i otimanje igrača nakon razigravanja u Slobodi.
Mislim da se to pitanje druze prvo treba postaviti UO, svakom clanu skupstine kluba, a onda obicnim navijacima i simpatizerima. Sve se od nas ocekuje, svaku nasu kritiku docekaju na noz, a njima se nista ne moze ili ne smije reci, traziti nesto od njih, otjerati ih...

Evo ja javno kazem da necu uzeti clansku samo iz principa, a ne iz nekih materijalnih razloga. A oni koji me znaju, znaju da mogu uzeti zlatne, a ne ove najjeftinije. Pisam se vise na sve njih, od sad prvo neka oni nesto naprave sa klubom pa onda neka ocekuju od mene. Vjerovatno ni na utakmice necu dolaziti, teska srca ali to je moja odluka. Nema to veze sa nekim prijasnjim ili sadasnjim predsjednicima, boli me kita sa sve njih, ali dosta mi je vise svega. Mijenjaj UO, clanove skupstine, neka dadnu nesto klubu ako ga zele voditi i odlucivati u njemu, mijenjajte zakone koji nisu funkcionalni. A do tad cu pratiti klub preko tv-a ili portala. A nadam se sto boljem plasmanu nase Slobode.
Posteno. Mada daje uvid u tvoje ismijavanje ovih dana. Svako ima svoj interes, tako i ovi menadzeri koji su nam preuzeli temu.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Slobodaszasvavremena
Postovi: 33
Pridružen/a: 07 jun 2019, 11:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodaszasvavremena » 16 jul 2019, 01:24

Zna li neko sta je sa onim golmanom iz Kolumbije

Avatar
Karambeu
Postovi: 391
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 16 jul 2019, 09:40

Evo kao sto sam i napisao prije par dana, Adzem je slobodan igrač....Dovodite ga hitno!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 16 jul 2019, 09:56

Uh, sa Adzemom i ovim iz Krupe bi popunili i zadnju liniju. Nedjelja se blizi, a mi jos nismo kompletirali tim
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 1919tuzlak » 16 jul 2019, 10:04

sviunapad1010 je napisao/la:Drago mi je za Vidovica sto je ispusio u zrinjskom. Das igraču sansu odmah polete i umisle se. Mjera Orasje kad je kreten.
Azir isto umislio da je zvijezda i misli da ce ga trpiti na golu kako smo mi trpili i gledali njegove greške. On je propao prelaskom kod brnjoze vidjeti ćete.
azir je godpodin koi je tu odpocetka a nasi majmuni mu nisu ni ponudili novi ugovor cekalo se fo 5 12h
a plata 850km .sta bi ti ceko bolje dane koji nece doci ili otici za pare jer svi mi radimo za pare

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 16 jul 2019, 10:05

Karambeu je napisao/la:Evo kao sto sam i napisao prije par dana, Adzem je slobodan igrač....Dovodite ga hitno!
:nene: :nene: Nemoj njega , taj jedva ceka da ode takvi nam ne trebaju. Daj nam Renata on i Uzelac beton Bosne
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Karambeu
Postovi: 391
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 16 jul 2019, 10:20

Zna li neko ko nam pocinje u subotu? Cuo sam da bi Ristic mogao steci pravo nastupa...Bez njega je trojka u sredini vjerovatno Prses, Bekric, Maksimovic, mozda Hodzic...Fali nam uz stopera taj jedan box to box igrač i nadam se da će i njega negdje naći.

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 16 jul 2019, 10:37

Slobodas je napisao/la:
Karambeu je napisao/la:Evo kao sto sam i napisao prije par dana, Adzem je slobodan igrač....Dovodite ga hitno!
:nene: :nene: Nemoj njega , taj jedva ceka da ode takvi nam ne trebaju. Daj nam Renata on i Uzelac beton Bosne
Nije se ni Renato pokidao da ostane
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 jul 2019, 10:43

**** vas Uzelac. On će bit rezerva Peri ;)
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 16 jul 2019, 10:55

Šta žukii

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 16 jul 2019, 15:01

MakabiTuzla je napisao/la:
sloboda1921 je napisao/la:Imal iko info šta je sa Smajićem - našom desetkom jel se priključio ekipi, jel sanirao povredu, kako je podnio da mu se plata smanji, da mu Bega bude kapiten, hoćel se i dačje gradit igra oko njega itd. Čujem da njegov prezimenjak tim menadžer nema visoko mišljenje o nesuđenom igraču Fulama.
Evo menadzera na forumu, zna kakva pitanj da postavi ,:)
Da ti iskren budem, nisam menadžer al forsiranje tog momka u protekle tri godine otjeralo je mnoge navijače sa tribina a i mnogi mlađi igrači su žrtva njegovog guranja.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jul 2019, 16:38

1919tuzlak je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Drago mi je za Vidovica sto je ispusio u zrinjskom. Das igraču sansu odmah polete i umisle se. Mjera Orasje kad je kreten.
Azir isto umislio da je zvijezda i misli da ce ga trpiti na golu kako smo mi trpili i gledali njegove greške. On je propao prelaskom kod brnjoze vidjeti ćete.
azir je godpodin koi je tu odpocetka a nasi majmuni mu nisu ni ponudili novi ugovor cekalo se fo 5 12h
a plata 850km .sta bi ti ceko bolje dane koji nece doci ili otici za pare jer svi mi radimo za pare
Jeste gospodin zvani home sweet home :kafa:

Puno je za njega plata 850 KM na koje se plaćaju porezi državi. Otjerali su Erića koji je triput bolji golman zbog njega.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16197
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 16 jul 2019, 16:41

Ni ja Erica ne mogu prezaliti, olako smo ga otjerali bez dobijene prilike za dokazivanje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 16 jul 2019, 17:50

Beduin je napisao/la:Ni ja Erica ne mogu prezaliti, olako smo ga otjerali bez dobijene prilike za dokazivanje.
I njega i Bobića.

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la vijestifriske » 16 jul 2019, 18:35

Pozdrav. Izvinjavam se na upadu samo da pitam imate lu info koja vasa ekipa danas nastupa u Mionici(gradacac) na prijateljskoj utakmici. Koji sastav? Hvala puno srece u prvenstvu
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2614
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 16 jul 2019, 18:51

vijestifriske je napisao/la:Pozdrav. Izvinjavam se na upadu samo da pitam imate lu info koja vasa ekipa danas nastupa u Mionici(gradacac) na prijateljskoj utakmici. Koji sastav? Hvala puno srece u prvenstvu
Mahom juniori...
075

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 16 jul 2019, 19:32

Novinarstvo kod nas, nista novo od oslobođenja :rol: "Pet golova u mreži tuzlanskog kluba: Bh. niželigaš deklasirao Slobodu"
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 jul 2019, 20:12

Eki Aid Bevbic ovo tusi kinesku robu za 100 godina?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 jul 2019, 20:17

Kae da im malo ujebem 100 godina u stilu OKK, kuca sporta nekakva. Kakve fix ideje ocito nema posla u toku dana pa ne znaju sta da rade od sebe.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.