FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la josipmusa2 » 17 mar 2019, 19:17

emil02in je napisao/la:Koja vam je cijena obraza?Milju,dvije,tri....Aferim
Znaš šta je najžalosnije od svega ?

Što im je skuplja kotizacija jer igraju ovu cirkus ligu, prljaju obraz i gube pare, a prodaju utakmice, nego da igraju pošteno u nižem rangu. Pa lani su hladno pokrali Posušje, zašto bi ove godine bilo išta drugačije !?

Ništa protiv Goraždana, fenomenalni ljudi, ali vam klub vode suhi lopovi

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 18 mar 2019, 11:17

Dvije godine im ides na sehitluke i polazes cvijece,dolazis kao pravi sportski prijatelj. Sjebes se i boli te ona nepravda kad ih je Rudar izbacio u trecu ligu. Ljudi ih kradu na njihovom stadionu u jesenjem dijelu a oni opet sa njima sudijama i Igmanom u tal protiv Veleza za pare. Jos juce neke s klupe uveli da igraju i naguzili im se za pare. Sramoti se Gorazde znaci sramoti se zesce. Uvijek cete biti kurava koju ce je.bat svako ko ima para pa makar se pogazila cijena patriotizma i ljudskosti onih koji su ti dosli s cvijecem odat postovanje mrtvim i samo odigrat posteno pa ko pobijedi. No coment samo strelica :arrow: mars fukse
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la combe » 18 mar 2019, 11:40

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Dvije godine im ides na sehitluke i polazes cvijece,dolazis kao pravi sportski prijatelj. Sjebes se i boli te ona nepravda kad ih je Rudar izbacio u trecu ligu. Ljudi ih kradu na njihovom stadionu u jesenjem dijelu a oni opet sa njima sudijama i Igmanom u tal protiv Veleza za pare. Jos juce neke s klupe uveli da igraju i naguzili im se za pare. Sramoti se Gorazde znaci sramoti se zesce. Uvijek cete biti kurava koju ce je.bat svako ko ima para pa makar se pogazila cijena patriotizma i ljudskosti onih koji su ti dosli s cvijecem odat postovanje mrtvim i samo odigrat posteno pa ko pobijedi. No coment samo strelica :arrow: mars fukse
Ko o cemu ku rva o postenju. O kakvom ti patriotizmu blebeces? Vas ljudi istjerali da ne budete Mostarci nego Vrapčićani a vi Gosku date zadnjih 10 min iz 1 u 2 da Sloboda ispadne.
Godinama u nazad nije bilo vece kurave od vas sto se tice namjestanja i sad poceli prosipat pricu o postenju.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 18 mar 2019, 11:46

combe je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Dvije godine im ides na sehitluke i polazes cvijece,dolazis kao pravi sportski prijatelj. Sjebes se i boli te ona nepravda kad ih je Rudar izbacio u trecu ligu. Ljudi ih kradu na njihovom stadionu u jesenjem dijelu a oni opet sa njima sudijama i Igmanom u tal protiv Veleza za pare. Jos juce neke s klupe uveli da igraju i naguzili im se za pare. Sramoti se Gorazde znaci sramoti se zesce. Uvijek cete biti kurava koju ce je.bat svako ko ima para pa makar se pogazila cijena patriotizma i ljudskosti onih koji su ti dosli s cvijecem odat postovanje mrtvim i samo odigrat posteno pa ko pobijedi. No coment samo strelica :arrow: mars fukse
Ko o cemu ku rva o postenju. O kakvom ti patriotizmu blebeces? Vas ljudi istjerali da ne budete Mostarci nego Vrapčićani a vi Gosku date zadnjih 10 min iz 1 u 2 da Sloboda ispadne.
Godinama u nazad nije bilo vece kurave od vas sto se tice namjestanja i sad poceli prosipat pricu o postenju.
Ko je prodao gosku mazlume jedan. Ljudi nas posteno dobili. Sloboda je kupila od Goska i opet ispala. Velez predzadnje kolo otisao sa juniorima u Tuzlu. Sljivaru iskompleksirani Velezom i sedmicom struhnut cete u ovoj ligi ako se ne ugasite. Naguzite se Olimpiku ko sto svake godine radite u drugom dijelu sa tih 100 frezasa sto vam dolazi na utakmice. A usa
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

nekoIzMostara
Postovi: 4031
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la nekoIzMostara » 18 mar 2019, 11:52

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
combe je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Dvije godine im ides na sehitluke i polazes cvijece,dolazis kao pravi sportski prijatelj. Sjebes se i boli te ona nepravda kad ih je Rudar izbacio u trecu ligu. Ljudi ih kradu na njihovom stadionu u jesenjem dijelu a oni opet sa njima sudijama i Igmanom u tal protiv Veleza za pare. Jos juce neke s klupe uveli da igraju i naguzili im se za pare. Sramoti se Gorazde znaci sramoti se zesce. Uvijek cete biti kurava koju ce je.bat svako ko ima para pa makar se pogazila cijena patriotizma i ljudskosti onih koji su ti dosli s cvijecem odat postovanje mrtvim i samo odigrat posteno pa ko pobijedi. No coment samo strelica :arrow: mars fukse
Ko o cemu ku rva o postenju. O kakvom ti patriotizmu blebeces? Vas ljudi istjerali da ne budete Mostarci nego Vrapčićani a vi Gosku date zadnjih 10 min iz 1 u 2 da Sloboda ispadne.
Godinama u nazad nije bilo vece kurave od vas sto se tice namjestanja i sad poceli prosipat pricu o postenju.
Ko je prodao gosku mazlume jedan. Ljudi nas posteno dobili. Sloboda je kupila od Goska i opet ispala. Velez predzadnje kolo otisao sa juniorima u Tuzlu. Sljivaru iskompleksirani Velezom i sedmicom struhnut cete u ovoj ligi ako se ne ugasite. Naguzite se Olimpiku ko sto svake godine radite u drugom dijelu sa tih 100 frezasa sto vam dolazi na utakmice. A usa
Pusti Zvjezdase, njima cemo se aBd pozabaviti pocetkom aprila. Sad je samo Otoka bitna. Msm da su u Zvijezdi svjesni da korektnim sudenjem nam nmg nista. Samo ne kontam kako ljudi imaju velikih problrma u klubu, Dominantni ih sjeba zestoko, i oni zugaju na nas. Dominantni je mozda i najrelevantniji da dadne ocjenu stvarnih snaga nas i njih. Pozz za Gradacac iz Mostara.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la combe » 18 mar 2019, 12:28

Pa i Gorazde vas je posteno dobilo ako ce mo tako gledat pomije Hercegovacke. Dugo ce te vi jos kamen tucat u prvoj federalnoj. Samo zato sto ste takva gamad.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 18 mar 2019, 12:34

combe je napisao/la:Pa i Gorazde vas je posteno dobilo ako ce mo tako gledat pomije Hercegovacke. Dugo ce te vi jos kamen tucat u prvoj federalnoj. Samo zato sto ste takva gamad.
Imamo jos vas istucat pa cekajte kup i nesrecu da nas izvucete. Haj prasac idi kukaj na vasoj temi dok vas guzi ko stigne :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

nekoIzMostara
Postovi: 4031
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la nekoIzMostara » 18 mar 2019, 12:49

combe je napisao/la:Pa i Gorazde vas je posteno dobilo ako ce mo tako gledat pomije Hercegovacke. Dugo ce te vi jos kamen tucat u prvoj federalnoj. Samo zato sto ste takva gamad.
Istina Vas boli, a istima je da imate problema vise nego bilo ko u ovoj ligi. Pocistite svoje peobleme, a sav ovaj problem koji se desava u PL je izazvao Olimpik, nismo mi. Mi odlazimo 1.6 iz ove lige, a vi cete i dogodine da kukate na sudenje u korist Olimpika i priznat cete da vam nije bio Velez problem nikad, nego Olimpik
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la combe » 18 mar 2019, 15:11

nekoIzMostara je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i Gorazde vas je posteno dobilo ako ce mo tako gledat pomije Hercegovacke. Dugo ce te vi jos kamen tucat u prvoj federalnoj. Samo zato sto ste takva gamad.
Istina Vas boli, a istima je da imate problema vise nego bilo ko u ovoj ligi. Pocistite svoje peobleme, a sav ovaj problem koji se desava u PL je izazvao Olimpik, nismo mi. Mi odlazimo 1.6 iz ove lige, a vi cete i dogodine da kukate na sudenje u korist Olimpika i priznat cete da vam nije bio Velez problem nikad, nego Olimpik
Zato ste vi bez problema. Prvo skoci pa reci hop. Vi ako izgubite u nedjelju na Otoci vi ste svoje zavrsili. Cak i ako nulu odigrate 4 boda Sarajlice i mogu i znaju nadoknadit.
Mada glexam vam omjer sa njima zadnjih 6 niste dobili. Igrali ste dobro ali zajebo vas sudija svaku garant.
Koliko god je Velez gotivan klub toliko ste ga vi Kremenke sa svojom pricom uspjeli ogaditi vecini neutralnih posmatraca.
Kad videsetak godina u nazad kradete, otimate, potplacujete sudije, igrate 3 za 3 to je normalno i kaze se bravo a za sve druge to ne vazi.
Zato se nadam da ce vas plasticari u nedjelju razbit ko beba zvecku pa da Stari konacno zaroni kako valja.

nekoIzMostara
Postovi: 4031
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la nekoIzMostara » 18 mar 2019, 17:13

combe je napisao/la:
nekoIzMostara je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i Gorazde vas je posteno dobilo ako ce mo tako gledat pomije Hercegovacke. Dugo ce te vi jos kamen tucat u prvoj federalnoj. Samo zato sto ste takva gamad.
Istina Vas boli, a istima je da imate problema vise nego bilo ko u ovoj ligi. Pocistite svoje peobleme, a sav ovaj problem koji se desava u PL je izazvao Olimpik, nismo mi. Mi odlazimo 1.6 iz ove lige, a vi cete i dogodine da kukate na sudenje u korist Olimpika i priznat cete da vam nije bio Velez problem nikad, nego Olimpik
Zato ste vi bez problema. Prvo skoci pa reci hop. Vi ako izgubite u nedjelju na Otoci vi ste svoje zavrsili. Cak i ako nulu odigrate 4 boda Sarajlice i mogu i znaju nadoknadit.
Mada glexam vam omjer sa njima zadnjih 6 niste dobili. Igrali ste dobro ali zajebo vas sudija svaku garant.
Koliko god je Velez gotivan klub toliko ste ga vi Kremenke sa svojom pricom uspjeli ogaditi vecini neutralnih posmatraca.
Kad videsetak godina u nazad kradete, otimate, potplacujete sudije, igrate 3 za 3 to je normalno i kaze se bravo a za sve druge to ne vazi.
Zato se nadam da ce vas plasticari u nedjelju razbit ko beba zvecku pa da Stari konacno zaroni kako valja.
Nemoj ti da se sekiras, vi naredne godine igrate opet derbije sa Olimpikom, to ti je de facto. Hocete li im dati odmah bodove i za narednu godinu to nezz i ne zanima me. Namjestano je ne samo zadnjih 10-tak godina, nego i vise. Kada se zna ko nam je bio u upravi potvrdujem svaku vasu rije . Zato znam i tvrdim da Hasic nije od kako je dosao na celo prodao ni kupio ni jedne. Koji ce nam **** to kad evo konkretno vama zavalimo 7 golova a nije namjesteno. Da smo namjestili dobili bi ih 10, al et ima revans za 20 dana pa cete da dobijete 3 komada da se zaokruzi 10 radi lakse racunice. Ne vidim kakve veze ima Stari sa tim, samo pokazuje kakav si ti maloumni retard koji trazi da vrijeda ili omalovazava bilo sta. Stari most je jedan od zastitnih znakova Mostara, ali je i BiH poznata po njemu. To isto kao da ja vama kazem da pada kula Zmaja od Bosne. Srecom ti kao takav idiot ne predstavljas misljenje vecine, nego samo sebe, a normalni ljudi kad procitaju sta pises se crvene zbog tebe. Cega se pametan stidi, budala se ponosi. Vi natezite i prodajte tekmu Olimpiku nije problem, ali ce te od nas da dobijete po guzici. Velez je nesto puno vece od Zvijezde, da bi se pustilo lopovima sa Otoke da nas opljackaju i pokradu. Ako mislis da pricam gluposti cekaj kraj sezone pa ces da se sjetis ovih rijeci. Pozz
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 17 jul 2019, 15:07

Talentovani igrač Sarajeva potpisao za Goražde
slika
Talentovani igrač Sarajeva Mirza Bradarić potpisao je dvogodišnji ugovor sa FK Goražde.
“Imao sam ponude dva premijerligaša, ali u dogovoru sa svojim menadžerom sam odabrao Goražde jer smatram da ovdje mogu najviše pokazati i napredovati. Ambicije kluba i moje su se poklopile te sam iz tog razloga potpisao dvogodišnji ugovor”, rekao je Bradarić za “****”, koji je potom dodao:

“Prvi utisci su odlični, ovdje sam petnestak dana i imam samo riječi hvala kako za klub tako i za grad. Svi su jako ljubazni prema meni, pohvalio bi posebno trenera Gordana Mastila i predsjednika kluba Muhameda Zejnilhodžića koji od prvog dana su mi na raspolaganju te mi maksimalno pomažu.”

Ipak, ostaje žal što nije dobio priliku u Sarajevu.

“Jako mi je žao što nisam dobio priliku da pokažem svoje kvalitete u Sarajevu koji je moj najdraži klub, ali eto nikad se ne zna mozda nam se jednog dana putevi opet ukrste. Sad mi je najbitinije da treniram i igram a sve ostalo će samo doći”, zaključio je Mirza Bradarić.
http://****/talentovani-igrac-sa ... 12UC3Bcw48

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 17 jul 2019, 16:59

ASD je napisao/la:
Talentovani igrač Sarajeva potpisao za Goražde
slika
Talentovani igrač Sarajeva Mirza Bradarić potpisao je dvogodišnji ugovor sa FK Goražde.
“Imao sam ponude dva premijerligaša, ali u dogovoru sa svojim menadžerom sam odabrao Goražde jer smatram da ovdje mogu najviše pokazati i napredovati. Ambicije kluba i moje su se poklopile te sam iz tog razloga potpisao dvogodišnji ugovor”, rekao je Bradarić za “****”, koji je potom dodao:

“Prvi utisci su odlični, ovdje sam petnestak dana i imam samo riječi hvala kako za klub tako i za grad. Svi su jako ljubazni prema meni, pohvalio bi posebno trenera Gordana Mastila i predsjednika kluba Muhameda Zejnilhodžića koji od prvog dana su mi na raspolaganju te mi maksimalno pomažu.”

Ipak, ostaje žal što nije dobio priliku u Sarajevu.

“Jako mi je žao što nisam dobio priliku da pokažem svoje kvalitete u Sarajevu koji je moj najdraži klub, ali eto nikad se ne zna mozda nam se jednog dana putevi opet ukrste. Sad mi je najbitinije da treniram i igram a sve ostalo će samo doći”, zaključio je Mirza Bradarić.
http://****/talentovani-igrac-sarajeva-potpisao-za-gorazde/?fbclid=IwAR1WsVZkav6HsBKtGsMaIgNAWSXTf3pLI1uvpL1YmE0YcpecL12UC3Bcw48


Kakav je ovaj mali, jesi ga ikad gledao

Izgleda i Šehić se vraća u GZ nakon propalih angažmana vani
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 17 jul 2019, 17:05

Jesam, gledao sam ga u juniorima Sarajeva.
Nije da se izdvajao ali je bio standardan i mislim da će biti dobar za ove lige. Stopera igra.

Ako se i Šehić vrati, to su već dva igrača zaštićenog godišta.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 17 jul 2019, 17:20

ASD je napisao/la:Jesam, gledao sam ga u juniorima Sarajeva.
Nije da se izdvajao ali je bio standardan i mislim da će biti dobar za ove lige. Stopera igra.

Ako se i Šehić vrati, to su već dva igrača zaštićenog godišta.
Koliko igrača mora biti u prvih 11 ispod 21 godine ??

Imamo mi Gluhačevića njemu je 19 godina a standardan je bio proslu sezonu na sredini terena.
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 jul 2019, 19:27

legenda reala je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jesam, gledao sam ga u juniorima Sarajeva.
Nije da se izdvajao ali je bio standardan i mislim da će biti dobar za ove lige. Stopera igra.

Ako se i Šehić vrati, to su već dva igrača zaštićenog godišta.
Koliko igrača mora biti u prvih 11 ispod 21 godine ??

Imamo mi Gluhačevića njemu je 19 godina a standardan je bio proslu sezonu na sredini terena.
3 moraju započeti i ukoliko se neko od njih povrijedi mora uci također ispod 21, u drugom poluvremenu se mogu mijenjati regularno. Šehić dogovara i sa toskom ukoliko ne dogovori možda se vrati u Goražde.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 jul 2019, 19:41

Dolazi vam denis zeric na posudbu. Ok vam je sad ekipa, kako je do skoro bila situacija, sad imate tu neku ekipu za "fajt".

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 17 jul 2019, 23:13

HeliosIzDomzala je napisao/la:Dolazi vam denis zeric na posudbu. Ok vam je sad ekipa, kako je do skoro bila situacija, sad imate tu neku ekipu za "fajt".
Ćulov
N.Ćulov-Mirković-Guzijan-Dučić
Gluhačević-Dizdarić-Tatar
Šehić?-Žerić-Dženis

ovo izgleda extra kako je bilo prije desetak dana iako ce se tesko nadoknaditi Blagojevic Žerić nije taj nivo ipak al bolje nego bez napadaca jos je zasticeno godiste sto je dobro
Ovaj Tatar se meni svidio kao igrac ono sto sam ga gledo je dobro bilo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 17 jul 2019, 23:25

Žerić je centralni, a kao napadača ste valjda doveli onog Hadžića.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 18 jul 2019, 00:01

ASD je napisao/la:Žerić je centralni, a kao napadača ste valjda doveli onog Hadžića.
ja sam odnjeo da je Žeric napadac
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la SMR187 » 26 jul 2019, 23:34

Kakav vam je bio onaj golman sto je preso nama
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.