AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 17 jul 2019, 23:03

Ma talijanski novinari općenito lupaju gluposti, 20% su nešto kao načuli, 80% sami konstruisali, i bum objave vijesti.
Ne znam zašto ih uopće spominjete ovdje, kada se zna da od tih vijesti nema ništa. Zadnjih 5 godina, jedino što su novirani pogodili je bilo dovođenje Bonucija, to su jedino pogodili, ostalo sve je bila velika fula.

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 17 jul 2019, 23:05

E bas su njemu želje Krunic, Benaser... I ja imam želju vozit Ferrari al ne da mi se.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 18 jul 2019, 00:09

muxa je napisao/la:E bas su njemu želje Krunic, Benaser... I ja imam želju vozit Ferrari al ne da mi se.
Pa to je, imas veliku zelju da kupis Ferari ali onda skontas da nemas para i odes i kupis sebi nekog Opela. Jednostavno se vratis u realnost. :mrgreen:
Zato su i meni glupe te price kako Gianpaolo nema pojma jer su mu zelje Krunic ili Benacer, kao eto on od prekjuce prati fudbal i ne zna ko su najbolji igraci trenutno i koliko kostaju, nego misli kako su Benacer ili Veretut odlicni i samo su mu oni zelja. Jah
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jul 2019, 00:21

Ja bih rekao da ipak postoji neki red i plan, samo što se radi u izrazitoj tajnosti. :mrgreen:


Ni večeras ništa novo za čuti. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 18 jul 2019, 09:14

Nema tu nikakve tajnosti ni nekog master plana. Traže okolo neko riješenje koje se može uklopiti u taj jad od budžeta i to je to, nema nikakve misterije.

Poželio sam utakmice i jedva čekam početak sezone tako da se i ne nerviram zbog sirotinjskog mercata.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 18 jul 2019, 11:53

Nekakav Fabio Ravezzani na twitteru napisao da bi Milan mogao kupiti Bernard Arnault drugi najbogatiji covjek na svijetu sa 103 milijarde $ u nettu vlasnik Diora.Iskreno pojma nemam ko je ovaj talijan mozda neko vise zna?! :kafa:

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jul 2019, 12:00

Zar lik nije francuz?
Nama pare nisu problem, nije ni Eliot neka fukara :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipino » 18 jul 2019, 12:03

Problem je što ni nakon miliona i miliona ulupanih u ekipu jako je malo igrača koji i stvarno vrijede. Nevjerovatno je to za sve ove godine. Ali toliko promjena. Izmjena. Novih trenera.

I k tome još su dolazili ljudi koji nisu adekvatni. Odgovarajući.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jul 2019, 12:06

Zato što se stalno naopako radilo. Ove godine su krenuli pravim redoslijedom, nakon uprave, izabran je trener te se igrači dovode prema njegovom shvatanju igre, a opet u granicama FFP. Da li će to uroditi plodom vidjet ćemo. Zasad kasne sa pojačanjima, al za konačan sud ću ipak sačekati kraj mercata.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la jelle » 18 jul 2019, 12:40

Sta znaci najbogati kad te FFP ogranicava ....nije to ko prije da mozes lupat koliko oces ...iako i sad imaju rupe koji mnogi koriste...ev Juve de Lighta placa u 5 rata po 1o mil....nije sigurno sto ne mogu ga odma isplatit nego upravo radi FFP i mogucnosti za druge transfere

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 18 jul 2019, 12:48

:tokralju:
jelle je napisao/la:Sta znaci najbogati kad te FFP ogranicava ....nije to ko prije da mozes lupat koliko oces ...iako i sad imaju rupe koji mnogi koriste...ev Juve de Lighta placa u 5 rata po 1o mil....nije sigurno sto ne mogu ga odma isplatit nego upravo radi FFP i mogucnosti za druge transfere
Ma haj i taj ffp al kako privuci igrace da dodju u ovakav Milan
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 18 jul 2019, 12:50

Omladino ja da vama velim, glavni problem su pare, ti kad imas pare lako se zaobidje FFP, pa Mbappe je doveden na pozajmicu sa pravom otkupa, Neymara je kupila privatna firma i onda ga proslijedila PSG, ali kad ti brate nemas para, ma dzaba ti sve, kad se notas bi li platio 35 mil za Fekira ili cuvati ih za nekog boljeg, nema se tu sta vise pricati. :facepalm: :hmmmmm:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jul 2019, 14:55

Joj kako bi bilo dobro da dođe Depay, ali Mediaset je sranje od izvora. Mada ostaje ta nada s obzirom da je njegov agent bio jučer u Casi, valjda bude nešto od toga.

Zanimljivo što je jučer odgođeno predstavljanje Thea i Krunića što je bilo zakazano za sutra, a ne zna se iz kojih razloga. :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 18 jul 2019, 21:57

Suso i Samu, najvjerovatnije pakuju kofere, najsvježija vijest. Pitanje je samo, gdje?!

Spominje se Schick i dalje kao na posudbu, sad se opet priča da Correa hoće da dodje, a cijena bi bila 30 miliona eura pa gore...

Na radaru je Dayot iz Leipziga, mlad igrač 20 god, ako nam treba jedan centralni u odbrani, ali bi opet koštao 30+...

Ovaj Matias Zaracho, koji se kao spominje jer se uklapa u trenerove zamisli o formaciji, realno prosječan igrač iz J.Amerike, ali eto 20 miliona valjda, pa im se isplati...

Eto da i Shevchet napiše koju :D

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Pogba » 18 jul 2019, 22:10

rope11 je napisao/la: Ni večeras ništa novo za čuti. :problem:
Ni mustuluk da je Veretutin transfer u Romu dogovoren? :kafa:
Propustate klasu za 17M plus bonusi. :problem:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jul 2019, 23:02

Sutra maksuz proslavljam, taman pada na petak. :mrgreen:


Vala ne vrijedi slušati ni ovog Di Marzija jer stalno lupa. Čuj Milan radi na prodaji Silve i Curtona, baš je ono totalno logično prodati dva od tri napadača u rosteru, dok igraš 4312 formaciju. :facepalm:


Negdje iskopaše i onog Angela Correru. 55 miliona, smiješno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 jul 2019, 23:57

Elliott ima 40 milijardi na raspolaganju, pa opet ne mogu tek tako bacati pare uokolo. Okej, planiraju uložiti pola milijarde u stadion. Ali UEFA i dalje ne popušta Milan, zahvaljujući onom pedofilu, i to je i dalje najveći problem.

Tako da može doći i taj lik sa 100 milijardi, opet će imati isti problem.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 jul 2019, 00:49

——————-Donnarumma—————————
Conti—Caldara——Romagnoli—Hernandez
——Kessie———Bennacer—-Paqueta————-
—————————Fekir———————————-
—————Piatek—————-Correa—————

Milan bi mogao ovako izgledati u novoj sezoni. Pogotovo nakon što je Fekir blokirao izgleda prelazak u Betis, jer želi u veći klub.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 19 jul 2019, 08:42

Romagnoli13 je napisao/la:——————-Donnarumma—————————
Conti—Caldara——Romagnoli—Hernandez
——Kessie———Bennacer—-Paqueta————-
—————————Fekir———————————-
—————Piatek—————-Correa—————

Milan bi mogao ovako izgledati u novoj sezoni. Pogotovo nakon što je Fekir blokirao izgleda prelazak u Betis, jer želi u veći klub.
Ova postavka ne izgleda loše, bar na papiru. Iako mislim da bi Paq bio dobar iza 2 napadača, radije bi ga vidio na mjestu LCM-a jer mi se čini da je teže dovesti kvalitetnog igrača za tu poziciju nego za AMC. Ove sezone najviše očekujem od Paquete. Ako ne bude imao problema sa povredama vjerujem da će u Giampaolovom sistemu biti odličan. Također očekujem od Kessia veliki iskorak. Većina ga kritikuje (zasluženo) i redovno ga imaju u kombinacijama gdje će biti prodat ali lično ne bih volio da ode jer mislim da će Giamp. izvući najbolje od njega.

Koji je ovo Correa? Laziov ili iz At. Madrida?
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 jul 2019, 08:43

Correa 55 mil Depay 40 mil. Ako su cifre tačne treba biti lud pa izbarati prvog.
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.