FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Captain4 » 18 jul 2019, 00:07

Kreacionist je napisao/la:Pozdrav ekipa, zovem se Adnan i navijac sam intera 18 godina. Pratim forum od 2008 godine i dobro sam upoznat sa svima vama i sa onim sto pisete. Povukla me zelja da napravim svoj profil i da se ponekad oglasim povodom omiljenog kluba.

Za pocetak: a) Lukaku bi trebao doci jer Ikardi odlazi. Vjerujem da bi bio dostojna zamjena ako skine 10-ak kila

b) Pored Lukaku-a bi volio vidjeti Zapatu, a ne Dzeku, jeste skuplji igrac ali bi se transfer dao odraditi sa posudbama ili ukljucenjem nekog od talenata

c) Treba nam kreativac, ja bi iskoristio situaciju sa Eriksenom, posto mu ugovor istice sljedece sezone i doveo ga (50 mil je realna cijena, a pare ne bi trebale biti problem jer i potencijalni Lukaku ce biti otplacivan kroz 2-3 sezone, tako da moraju za nekog keširati :D ). Eventualno, James Rodriguez-a bi doveo. Real bi ga dao za 40-ak mil i mislim da bi se transfer mogao uspjesno odraditi

d) Sensi i Barella ce biti sjajna pojacanja, brzi, moderni veznjaci i to mi se svidja, malo gubimo na visini u veznom redu sa njima, ali su ogroman upgrade u odnosu na Vecina, Valera i Gagliardinija ( za koje se nadam da ce otici )

e) Veliki je hendikep sto necemo imati sastav kompletiran za ovaj kup i pripreme, prvenstveno mislim na napadace

f) Icardi mi je drag igrac i volio sam da je ostao, te da sve rijesilo izmedju njega i kluba, ali gledajuci sve njegove postupke > lik je gnjida i drago mi je sto se klub postavio na pravi nacin. Klub da neko drzi u neizvjesnosti, da se prave drame po emisijama i stampi - INTERU to ne treba. Nadam se samo da nece u Juve, jer bi tada bili prejaki. Napoli je realna opcija, iako je konkurent

g) Gostujuci dres je predobar, ja cu ga isto naruciti uskoro. Kupio sam proslogodisnji preko aliexpressa, crno plavi "Brozovic". Oko 24 eura me sve (stucne, sorc i dres) izaslo


Kratak osvrt na neke aktuelne stvari i nadam se transfer roku u skladu sa ambicijama kluba ove sezone. #NOT_FOR_EVERYONE
Dobrodošao #notforeveryone
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 18 jul 2019, 00:31

Kreacionist je napisao/la:...
Dobrodošao :salut:

Jesi pisao ranije na nekom interovom forumu? :mrgreen:

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Urbinato » 18 jul 2019, 07:48

BuffonGigi je napisao/la:
Saurman je napisao/la:U eri gdje je panj Higuain plaćen 90 mil onda je 40 mil za Rebića smiješna cifra i Inter bi trebao ovo brzo završiti.
Jedan placen 90m nakon sezone sa 36 golova u ligi, a drugog placas 40m nakon sezone sa 9 golova u SLABIJOJ ligi. Dobra ti ta matematika kobasicaru.
Cuj Bundesliga slabija liga. Bas smijesno.

Avatar
Kreacionist
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 jul 2019, 21:17
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Kreacionist » 18 jul 2019, 07:54

Hvala momci :D
SiamoNoi je napisao/la:
Kreacionist je napisao/la:...
Jesi pisao ranije na nekom interovom forumu? :mrgreen:
Nisam, nisam .. oduvijek samo sportsport.ba.

Shogun
Postovi: 1263
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shogun » 18 jul 2019, 08:00

Kreacionist je napisao/la:Pozdrav ekipa, zovem se Adnan i navijac sam intera 18 godina. Pratim forum od 2008 godine i dobro sam upoznat sa svima vama i sa onim sto pisete. Povukla me zelja da napravim svoj profil i da se ponekad oglasim povodom omiljenog kluba.

Za pocetak: a) Lukaku bi trebao doci jer Ikardi odlazi. Vjerujem da bi bio dostojna zamjena ako skine 10-ak kila

b) Pored Lukaku-a bi volio vidjeti Zapatu, a ne Dzeku, jeste skuplji igrac ali bi se transfer dao odraditi sa posudbama ili ukljucenjem nekog od talenata

c) Treba nam kreativac, ja bi iskoristio situaciju sa Eriksenom, posto mu ugovor istice sljedece sezone i doveo ga (50 mil je realna cijena, a pare ne bi trebale biti problem jer i potencijalni Lukaku ce biti otplacivan kroz 2-3 sezone, tako da moraju za nekog keširati :D ). Eventualno, James Rodriguez-a bi doveo. Real bi ga dao za 40-ak mil i mislim da bi se transfer mogao uspjesno odraditi

d) Sensi i Barella ce biti sjajna pojacanja, brzi, moderni veznjaci i to mi se svidja, malo gubimo na visini u veznom redu sa njima, ali su ogroman upgrade u odnosu na Vecina, Valera i Gagliardinija ( za koje se nadam da ce otici )

e) Veliki je hendikep sto necemo imati sastav kompletiran za ovaj kup i pripreme, prvenstveno mislim na napadace

f) Icardi mi je drag igrac i volio sam da je ostao, te da sve rijesilo izmedju njega i kluba, ali gledajuci sve njegove postupke > lik je gnjida i drago mi je sto se klub postavio na pravi nacin. Klub da neko drzi u neizvjesnosti, da se prave drame po emisijama i stampi - INTERU to ne treba. Nadam se samo da nece u Juve, jer bi tada bili prejaki. Napoli je realna opcija, iako je konkurent

g) Gostujuci dres je predobar, ja cu ga isto naruciti uskoro. Kupio sam proslogodisnji preko aliexpressa, crno plavi "Brozovic". Oko 24 eura me sve (stucne, sorc i dres) izaslo


Kratak osvrt na neke aktuelne stvari i nadam se transfer roku u skladu sa ambicijama kluba ove sezone. #NOT_FOR_EVERYONE
Dobro dosao Ado u crno-plavo bratstvo :salut:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 18 jul 2019, 08:04

Pozdrav i dobro dosao :wave:


Evo vam Rebule kad niste zeljeli Lukakua :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la BuffonGigi » 18 jul 2019, 08:47

Urbinato je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:
Saurman je napisao/la:U eri gdje je panj Higuain plaćen 90 mil onda je 40 mil za Rebića smiješna cifra i Inter bi trebao ovo brzo završiti.
Jedan placen 90m nakon sezone sa 36 golova u ligi, a drugog placas 40m nakon sezone sa 9 golova u SLABIJOJ ligi. Dobra ti ta matematika kobasicaru.
Cuj Bundesliga slabija liga. Bas smijesno.
Kako kome, lud se i na brasno smije.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 18 jul 2019, 18:31

"Da je Icardi moj igrač, našao bih Wandi novog momka i tako je odvojio od Maura koji je divan momak i sjajan otac. Tako bih ga riješio problema",

Walter Sabatini.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 18 jul 2019, 23:42

Mudar čovjek Walter Sabatini.
Kreacionist je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Kreacionist je napisao/la:...
Jesi pisao ranije na nekom interovom forumu? :mrgreen:
Nisam, nisam .. oduvijek samo sportsport.ba.
Pomislio sam zbog imena i Sneijdera na avataru.

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Urbinato » 19 jul 2019, 14:22

BuffonGigi je napisao/la:
Kako kome, lud se i na brasno smije.
Izgleda samo je tebi jos Serie A jaca od Bundeslige.
Po svemu, ama bas po svemu gledajuci nije. To sto su sirotinji zbog Talijana oduzeli jedno mjesto lige prvaka da bi oni 4 tima u lp imali samo po sebi nesto govori.

Avatar
Mago
Postovi: 6324
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 19 jul 2019, 14:24

Conte im svima u upravi indirektno jbo mater. Rekao kako se kasni i sa izlaznim a i ulaznim transferima. Moraju rjesit napadaca cim prije. Ne vjerujem da ce Conte trpit da ga zavlace...

Icardi i Radja su out.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 19 jul 2019, 22:37

Jel ovo nema sutra prenosa na areni sport?!

Koliko znam oni prenose ovaj icc
1921

Avatar
Mago
Postovi: 6324
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 19 jul 2019, 22:39

Sportklub sad prenosi haman. Ja ga nemam pa valja stream ganjat sutra...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GeriOldman » 19 jul 2019, 22:52

Mago je napisao/la:Sportklub sad prenosi haman. Ja ga nemam pa valja stream ganjat sutra...
:thumbup:
1921

Avatar
Scarpini
Postovi: 493
Pridružen/a: 17 avg 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Scarpini » 20 jul 2019, 01:22

Po onome sto je Conte rekao danas cini se da ce biti jos dosta transfera...nadam se odlascima dalbertu, mariju, valeru, vjerovatano ikac i radja..sada mozda jos neko ode ako ce krenitu po rebica i milnkovica...mada su to za sada sve spekulacije. Ali cim prije se to desi Conte kaze da ce moci bolje pripremiti ekipu za sezonu.
JZ: "Now I have something else to do and I do not know if I am good or bad at it but one thing is certain: I always always defend Inter like I have done on the field.”

Avatar
Mago
Postovi: 6324
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Mago » 23 jul 2019, 15:31

Stigao dres. Odlicno za 20 eura. Sve isto ko i na slikama kod Tutankamona. Stiglo za 16 dana iz Hong Konga

Ja cu jos nesto narucit. Samo ne znam sta.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 24 jul 2019, 12:32

Ista ekipa kao zadnji put samo Perisic umjesto Longa... mozda je bolje prespavat.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 24 jul 2019, 12:37

Samim tim što Longo ne igra jači smo 30%. :urnebes:
#SuningOUT

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 25 jul 2019, 23:30



On bi mogao bit najbolje ovoljetno pojačanje ako nastavi ovako
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 26 jul 2019, 13:13

Little Xavi kao što rekoh.Kopirao me neki lik u komentarima.

Milanistima nije valjao kao što im ni Veretout ne valja :urnebes:

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.