FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

hase73
Postovi: 144
Pridružen/a: 16 feb 2015, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hase73 » 19 jul 2019, 18:44

Priča se da će Munier preseliti na klupu PSG-a dolaskom Hebibovića, naravno ukoliko se izbore za njega s Manchester Cityem gdje se Walkeru trese mjesto u prvih 11 ako Heba dođe.[/quote]

Upiš!! Hahahah. Smiješno je jer ti u stvari ne misliš da je Hebib bolji od Muniera i Walkera... A mi mislimo...

Znači oplak'o sam... pure comedy gold!! :tokralju:

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 19 jul 2019, 18:44

Idi Hebibe, nadmasi Messi-a, samo se ovamo ne vracaj!
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 19 jul 2019, 18:49

bordobijeli je napisao/la:
Svi kazu kako je Dzeko a ne vide drugi 50 koji su propali. Evo Kapic recimo otisao s 18 igrao 2 godine u Sloveniji jako dobro ode u Grashopers izgubi se još nije otisao bez iskustva i vrati se kod nas i bum napravi evo sad ide u Bundesligu al sad mu je 22. rijetkost je Mbape, ovi par iz Ajaxa i Dinama ostale ekipe tesko ces naci momke od 18 - 19 godina. Gledam Španiju prvaci europe kapiten stoper Halo kapiten Španije U 21 igra drugu ligu Španije na posudbi. Zato me nekad nervira ovdje na forumu zele odma da igra i Mujakic i Mustafica, Pidro, Šabanovic, Kovačević, Salcin, Smajlagic, Heric, Hadzic - Suarez, Sadiku, Djokanovic, Dizdarevic, Resic svi da igraju i da sve pobjedjujemo i puno golova dajemo. Ne ide to tako majstori 2 mlada u sezoni ako budemo izbacivali to je vrh vrhova.
Ti si meni bas simpatican momak(covjek-ne znam koliko god.imas). Ne dijelimo ista misljenja ,ali ne mogu se nekako naljutiti na tebe . Branis svoje , yebiga(izvini) i ja bih . Uglavnom si kulturan i to treba postovati . Izvini ,ali mislim da bar malo drugacije pises , nego sto mislis . Ako imas prilike poselami mi Vahidina . A sad o Akademiji , moje misljenje , a vjerujem da i ti slicno razmisljas :
- Imali smo srecu sto covjek koji je zasluzan za kontakt sa Tanom je navijac FKS.
- Tad je Amidza rekao otprilike: Iz postovanja nasih predsjednika drzava i njihovog prijateljstva opredjelio se da pogura sport u BiH .
- Da je covjek kontakta navijao za Zelju , ko zna kako bi bilo. Premda Amaw ne da svoje . Tako da Bog nas nagradi .
- Logika govori da 15-20 momaka sa 19 god. izadje iz Akademije. Neki su bas nadareni i ti dobijaju ugovore . Ostali su dobili dobru obuku i na njima je da pokusaju naci sebi selameta. Najbolji junior ne znaci i dobrog profesionalca i obratno .
- E ti koji nisu bas talentovani (recimo ova 2 momka sto odose u Gorazde) imaju sansu da sa jos vise predanosti, dodju u situaciju da igraju u nekom klubu PL BiH(nije to za podcijeniti,kako drugi misle) ili jos bolje Austrija2,Slovenija,Slovacka,Ceska .
- Za Akademiju FKS je vaznije da od jedne generacije uzme 1milE , sto ce pokriti troskove za narednu godinu. Hoce li to biti od jednog ili sest igraca nebitno. Sto vise to bolje. mogao bih jos , ali shvatit ces , dovoljno je ovo :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 19 jul 2019, 18:54

SarajevoJeBordo je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
hase73 je napisao/la:Tek kad ode (a nadam se da ce otici, zadnji je voz momku da proba zaraditi ista od fudbala) mnogima ce zafaliti Hebib.

Ako ne najbolje krilo u državi onda definitivno medju najbolja 3, svjesno je prihvatio da bude zavaljen na beka i da ga se konstantno proziva zbog toga. I kao takav, cak je i defanzivne zadace odradjivao 10 puta bolje od Hodzica i Bekica.

Koliko god mi cupali kose citavu proteklu sezona zato što nam pravi bek ne igra beka, mislim da je ovo Husrefova namjera i jedan od njegovih najjacih taktickih poteza u sezoni. Koji ce nama q*rac klasicni bek u ligi gdje 90% utakmica igramo protiv klasicnog bunkera? Svjesno je ostavio mali propuh pozadi (racunajuci svakako na najbolji stoperski par kao osigurac) kako bj konstantno napadao sa 4 krila.
Nije samo Tatar zaluzan za 10+ svojih golova u sezoni. Dosta tih golova je i Hebib iznio na svojim ledjima.

Samo bih vas zamolio da malo izvucete glave iz guzice i razmisite makar dvaput prije nego krenete kao ovce, jedan za drugim, srati po nasim igracima. Htjeli vi to priznati ili ne, to su jos uvjek sampioni. Neki od njih sa 95% odigranih minuta u tim titulama.

Kakve se gadosti pisu za neke nase igrace i trenera ovde, ja to nebi za štrumpfove napisao.
:thumbup:
Priča se da će Munier preseliti na klupu PSG-a dolaskom Hebibovića, naravno ukoliko se izbore za njega s Manchester Cityem gdje se Walkeru trese mjesto u prvih 11 ako Heba dođe.
Ako je neko najbolji (sluzbeno) u PLBiH na svojoj poziciji, zasluzuje bar postovanje.. i da nije nas igrac..

Stvarno mi je zao sto si ti nezadovoljan sa Hebibovicem i sto ti je on predmet za sprdanje..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 19 jul 2019, 18:57

@Pantelija

Sta reci.. objektivna kritika je najbolja...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 19 jul 2019, 18:58

hase73 je napisao/la:Tek kad ode (a nadam se da ce otici, zadnji je voz momku da proba zaraditi ista od fudbala) mnogima ce zafaliti Hebib.

Ako ne najbolje krilo u državi onda definitivno medju najbolja 3, svjesno je prihvatio da bude zavaljen na beka i da ga se konstantno proziva zbog toga. I kao takav, cak je i defanzivne zadace odradjivao 10 puta bolje od Hodzica i Bekica.

Koliko god mi cupali kose citavu proteklu sezona zato što nam pravi bek ne igra beka, mislim da je ovo Husrefova namjera i jedan od njegovih najjacih taktickih poteza u sezoni. Koji ce nama q*rac klasicni bek u ligi gdje 90% utakmica igramo protiv klasicnog bunkera? Svjesno je ostavio mali propuh pozadi (racunajuci svakako na najbolji stoperski par kao osigurac) kako bj konstantno napadao sa 4 krila.
Nije samo Tatar zaluzan za 10+ svojih golova u sezoni. Dosta tih golova je i Hebib iznio na svojim ledjima.

Samo bih vas zamolio da malo izvucete glave iz guzice i razmisite makar dvaput prije nego krenete kao ovce, jedan za drugim, srati po nasim igracima. Htjeli vi to priznati ili ne, to su jos uvjek sampioni. Neki od njih sa 95% odigranih minuta u tim titulama.

Kakve se gadosti pisu za neke nase igrace i trenera ovde, ja to nebi za štrumpfove napisao.
Zasto pisati o njemu kao najboljem krilu u drzavi kad je to zadnji put u nekoj ekipi konstantno igrao u Velezu?
Zar on nije mandat u Sarajevu 99,99% proveo kao desni bek?

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 18:59

hase73 je napisao/la:Priča se da će Munier preseliti na klupu PSG-a dolaskom Hebibovića, naravno ukoliko se izbore za njega s Manchester Cityem gdje se Walkeru trese mjesto u prvih 11 ako Heba dođe.
Upiš!! Hahahah. Smiješno je jer ti u stvari ne misliš da je Hebib bolji od Muniera i Walkera... A mi mislimo...

Znači oplak'o sam... pure comedy gold!! :tokralju:[/quote]
Koliko god mi cupali kose citavu proteklu sezona zato što nam pravi bek ne igra beka, mislim da je ovo Husrefova namjera i jedan od njegovih najjacih taktickih poteza u sezoni. Koji ce nama q*rac klasicni bek u ligi gdje 90% utakmica igramo protiv klasicnog bunkera? Svjesno je ostavio mali propuh pozadi (racunajuci svakako na najbolji stoperski par kao osigurac) kako bj konstantno napadao sa 4 krila.
Druže, mogao bi ti biti ko Nobel kad su ga najveći glupani ovog foruma ismijavali na prepucavanjima, citirali i u potpise stavljali njegovu izjavu da smo Barcelona BH fudbala i da ne pripadamo ovoj ligi. Ovo što si napisao je otprilike u tom rangu. :rol:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 19 jul 2019, 19:01

GangEvil je napisao/la:
hase73 je napisao/la:Tek kad ode (a nadam se da ce otici, zadnji je voz momku da proba zaraditi ista od fudbala) mnogima ce zafaliti Hebib.

Ako ne najbolje krilo u državi onda definitivno medju najbolja 3, svjesno je prihvatio da bude zavaljen na beka i da ga se konstantno proziva zbog toga. I kao takav, cak je i defanzivne zadace odradjivao 10 puta bolje od Hodzica i Bekica.

Koliko god mi cupali kose citavu proteklu sezona zato što nam pravi bek ne igra beka, mislim da je ovo Husrefova namjera i jedan od njegovih najjacih taktickih poteza u sezoni. Koji ce nama q*rac klasicni bek u ligi gdje 90% utakmica igramo protiv klasicnog bunkera? Svjesno je ostavio mali propuh pozadi (racunajuci svakako na najbolji stoperski par kao osigurac) kako bj konstantno napadao sa 4 krila.
Nije samo Tatar zaluzan za 10+ svojih golova u sezoni. Dosta tih golova je i Hebib iznio na svojim ledjima.

Samo bih vas zamolio da malo izvucete glave iz guzice i razmisite makar dvaput prije nego krenete kao ovce, jedan za drugim, srati po nasim igracima. Htjeli vi to priznati ili ne, to su jos uvjek sampioni. Neki od njih sa 95% odigranih minuta u tim titulama.

Kakve se gadosti pisu za neke nase igrace i trenera ovde, ja to nebi za štrumpfove napisao.
Zasto pisati o njemu kao najboljem krilu u drzavi kad je to zadnji put u nekoj ekipi konstantno igrao u Velezu?
Zar on nije mandat u Sarajevu 99,99% proveo kao desni bek?
cak je i defanzivne zadace odradjivao 10 puta bolje
Na ovu izjavu se samo moze nasmijati....pa sve golove sto smo primili u zadnje 3 godine su 50% njegova krivica jer stoji predaleko od igraca...pogledaj treci gostujuci go na Kosevu prosle sedmice pa javi kako to on dobro odradjuje.....

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 19 jul 2019, 19:02

SarajevoJeBordo je napisao/la:
hase73 je napisao/la:Priča se da će Munier preseliti na klupu PSG-a dolaskom Hebibovića, naravno ukoliko se izbore za njega s Manchester Cityem gdje se Walkeru trese mjesto u prvih 11 ako Heba dođe.
Upiš!! Hahahah. Smiješno je jer ti u stvari ne misliš da je Hebib bolji od Muniera i Walkera... A mi mislimo...

Znači oplak'o sam... pure comedy gold!! :tokralju:
Koliko god mi cupali kose citavu proteklu sezona zato što nam pravi bek ne igra beka, mislim da je ovo Husrefova namjera i jedan od njegovih najjacih taktickih poteza u sezoni. Koji ce nama q*rac klasicni bek u ligi gdje 90% utakmica igramo protiv klasicnog bunkera? Svjesno je ostavio mali propuh pozadi (racunajuci svakako na najbolji stoperski par kao osigurac) kako bj konstantno napadao sa 4 krila.
Druže, mogao bi ti biti ko Nobel kad su ga najveći glupani ovog foruma ismijavali na prepucavanjima, citirali i u potpise stavljali njegovu izjavu da smo Barcelona BH fudbala i da ne pripadamo ovoj ligi. Ovo što si napisao je otprilike u tom rangu. :rol:[/quote]

Rece poznati i priznati strucnjak...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 19 jul 2019, 19:04

Pantelija je napisao/la:Midzuka, je.bo ti idiot familiju komplet zenskog roda
Post je prijavljen. Vrijedjanje i psovanje preko foruma je sve sto bolesnik poput tebe moze uraditi. Ako budu postovali pravila, odmorit ces malo, makar na ovom glavnom profilu sa kojeg spinuješ i lazes oduvijek.

Ja sam oduvijek s tobom pokusavao normalno komunicirati, ali tvom spinovanju nigdje kraja. Na svaki argument kojim ti dokažem(o) svoje misljenje ne odgovoris, usutis se par dana i vracas se kao da se nista nije desilo.
JURIŠ

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 19:04

simidobar je napisao/la:
Rece poznati i priznati strucnjak...
Pardon, a Vi ste?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 19:06

midzuka je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Midzuka, je.bo ti idiot familiju komplet zenskog roda
Post je prijavljen. Vrijedjanje i psovanje preko foruma je sve sto bolesnik poput tebe moze uraditi. Ako budu postovali pravila, odmorit ces malo, makar na ovom glavnom profilu sa kojeg spinuješ i lazes oduvijek.

Ja sam oduvijek s tobom pokusavao normalno komunicirati, ali tvom spinovanju nigdje kraja. Na svaki argument kojim ti dokažem(o) svoje misljenje ne odgovoris, usutis se par dana i vracas se kao da se nista nije desilo.
Dečko, opusti se.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 19 jul 2019, 19:11

midzuka je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Midzuka, je.bo ti idiot familiju komplet zenskog roda
Post je prijavljen. Vrijedjanje i psovanje preko foruma je sve sto bolesnik poput tebe moze uraditi. Ako budu postovali pravila, odmorit ces malo, makar na ovom glavnom profilu sa kojeg spinuješ i lazes oduvijek.

Ja sam oduvijek s tobom pokusavao normalno komunicirati, ali tvom spinovanju nigdje kraja. Na svaki argument kojim ti dokažem(o) svoje misljenje ne odgovoris, usutis se par dana i vracas se kao da se nista nije desilo.
Seljacino, ako si navikao nekoga nazivati idiotom a da ti neko to presuri, bgm si se dobro zajebao sto se mene tice. Prijavljuj do sudnjeg dana, znas kako me boli k.u.rac za forumom i vas par punoglavaca koji ocjenjujete igrace jel dao gol i jel primio gol. Sto se mene tice, igrao fudbal, profesionalno, nisam imao novca da budem trener ali uskoro i to abd. Hebibovic ne poznaje osnovne elemente fudbala , primanje lopte i predaja lopte. Dva osnova. 80% lopti mu uz liniju u aut pobjegne , defanzivno se ne zna postaviti, to se vidi svaku utakmicu, bjeze mu igraci a on ih pogledom prati i pokusava prostor da zatvori presjecanjem lopte , za sto se u pjetlicima ide na klupu.

I jos jednom me nazovi idiotom ili slicno, nece na dobro
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 jul 2019, 19:14

Hebib je pravi moderni bek, koji je citav zivot igrao pogresnu poziciju. Onda je na klupu sjeo najbolji, najtrofejnini trener u BiH i covjeku osigurao egzistenciju. To sto glupani misle da su pametni je drugi par cipela.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 19:19

Priča se da se Hebib nakon ove utakmice našao u bilježnicama mnogih evropskih skauta.

Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 19 jul 2019, 19:20

Pantelija je napisao/la: Seljacino, ako si navikao nekoga nazivati idiotom a da ti neko to presuri, bgm si se dobro zajebao sto se mene tice. Prijavljuj do sudnjeg dana, znas kako me boli k.u.rac za forumom i vas par punoglavaca koji ocjenjujete igrace jel dao gol i jel primio gol. Sto se mene tice, igrao fudbal, profesionalno, nisam imao novca da budem trener ali uskoro i to abd. Hebibovic ne poznaje osnovne elemente fudbala , primanje lopte i predaja lopte. Dva osnova. 80% lopti mu uz liniju u aut pobjegne , defanzivno se ne zna postaviti, to se vidi svaku utakmicu, bjeze mu igraci a on ih pogledom prati i pokusava prostor da zatvori presjecanjem lopte , za sto se u pjetlicima ide na klupu.

I jos jednom me nazovi idiotom ili slicno, nece na dobro
Nemoj me pls, bas sam se prepao.
JURIŠ

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 jul 2019, 19:21

Kamuflazn je napisao/la:Hebib je pravi moderni bek, koji je citav zivot igrao pogresnu poziciju. Onda je na klupu sjeo najbolji, najtrofejnini trener u BiH i covjeku osigurao egzistenciju. To sto glupani misle da su pametni je drugi par cipela.
Jel ide Hebib sigurno?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
dynamodresden1
Postovi: 397
Pridružen/a: 29 jun 2016, 18:43

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dynamodresden1 » 19 jul 2019, 19:22

Forumski nasilnik zvani pantelija :urnebes: :lol:

Avatar
Lecler
Postovi: 2426
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 19 jul 2019, 19:24

dynamodresden1 je napisao/la:Forumski nasilnik zvani pantelija :urnebes: :lol:
Profesionalni fudbaler Bisera iz Buća potoka :rol:
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 19 jul 2019, 19:25

Ako nadjes brzeg igraca od Hebiba, naso si boljeg. Slomi se on trckarajuci gore dole i dodje do potoka vise puta ali nikako da se napije vode.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 9 gostiju.