FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 jul 2019, 00:00

Bekrić poput Zebe onu sezonu kada je bio glavni naš igrač. Samo da nastavi ovako. Pršo isto fenomenalan večeras mogao bi biti hit ove sezone. Da je ostao Ignjatovic bili bi beton i u odbrani. Stoper pravi nam fali. Ali večeras su dobro odigrali i svaka čast.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
DamirT
Postovi: 13966
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 22 jul 2019, 00:01

https://****/premijer ... zvkIXZnZvw
Sto Smajic nije na klupi?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 22 jul 2019, 00:08

Prva utakmica, 3 boda i idemo dalje :thumbup: Kako smo očekivali na početku ljeta, dobro je ovo ispalo. Da ih ne ureknemo. Naredni Široki :salut:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 22 jul 2019, 00:16

Ja zadovoljan i igrom i rezultatom a i lijepom atmosferom na tribinama.

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 22 jul 2019, 00:18

Prses, Bekric i Ivetic :tokralju: :tokralju: nemam rijeci.
Prses doktor na ovoj poziciji gdje ima slobodu igre, napokon mu je trener nasao poziciju gdje moze pokazati svo svoje umijece i tehniku. Samo treba jedan razbijac pored njega i Bekrica, tesko ce ovako ici protiv jacih protivnika.
Bekric je samo potvrdio znanje, a za koje svi znamo godinama unazad. Samo je pitanje koliko ce imati volje i zelje za ozbiljnim fudbalom. Covjek u 35. godini da onako dribla igrace Radnika, trk i povuce loptu u kontru, ono je da se postide svi mladji veznjaci u nasoj ligi.
Perica, da onako igrac ostavlja srce na terenu, i to u njegovim godinama, ne mogu se sjetiti puno igraca u Slobodi. Covjek je samo pokazao mladjim suigracima kako se treba igrati za klub kojeg volis, predstavljas i/ili zaradjujes hljeb u njemu. Nepravda je da on ne nosi kapitensku traku i dalje.
Beganovic u prvom poluvremenu i nije bio Bog zna sta, ali je onda u 2. prekucao svoju poziciju, onako visok presing, trk u kontrama i borba u odbrani, ovakvog dragulja bi ozbiljniji klub prodao za milion KM hladno.
Maksimovic mi je nedorecen ostao, na momente nije bio los, ali nije me ni odusevio. Jeste bio borben i hvala mu na tome, ,ali na poziciji koju igra bi vise trebao davati u fazi napada i biti oppasan po protivnicku odbranu i gol.
Smajic - smrad, kao zohar je, postao mi je najomrazeniji igrac u timu zbog neosnovanog forsiranja ga, lik ne odradi ni pripreme i onda u prvoj utakmici uleti u prvih 11 i naravno bude najgori na terenu. Fujj. Osmanagic u ono malo vremena vec pokaza da zasluzuje da izbaci iz prve postave ovu smetnju sa brojem 9.

Odbrana nije bila losa, Perica je tu izvlacio i Salihovica nerijetko, ali u prekidima mi nemamo kome ubaciti loptu visoku pa onda onako zavrsavamo sa loptom do naseg golmana. Zalosno. Malo je iritiralo i ono stalno vracanje lopte golmanu, ali ocito da je to dio zamisli trenera, da se izvuku protivnicki igraci i onda u par dodira i pasova da se krene u brz napad. Uzivancija za oko gledati pas igru, bez nabijanja lopte.

Zapad fantasticno popunjen, vidi se i dosta dijaspore na tribini. Sjever k'o sjever, pretanak, izuzev nekih jakih derbi utakmica.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 jul 2019, 00:22

Beduin je napisao/la:Prses, Bekric i Ivetic :tokralju: :tokralju: nemam rijeci.
Prses doktor na ovoj poziciji gdje ima slobodu igre, napokon mu je trener nasao poziciju gdje moze pokazati svo svoje umijece i tehniku. Samo treba jedan razbijac pored njega i Bekrica, tesko ce ovako ici protiv jacih protivnika.
Bekric je samo potvrdio znanje, a za koje svi znamo godinama unazad. Samo je pitanje koliko ce imati volje i zelje za ozbiljnim fudbalom. Covjek u 35. godini da onako dribla igrace Radnika, trk i povuce loptu u kontru, ono je da se postide svi mladji veznjaci u nasoj ligi.
Perica, da onako igrac ostavlja srce na terenu, i to u njegovim godinama, ne mogu se sjetiti puno igraca u Slobodi. Covjek je samo pokazao mladjim suigracima kako se treba igrati za klub kojeg volis, predstavljas i/ili zaradjujes hljeb u njemu. Nepravda je da on ne nosi kapitensku traku i dalje.
Beganovic u prvom poluvremenu i nije bio Bog zna sta, ali je onda u 2. prekucao svoju poziciju, onako visok presing, trk u kontrama i borba u odbrani, ovakvog dragulja bi ozbiljniji klub prodao za milion KM hladno.
Maksimovic mi je nedorecen ostao, na momente nije bio los, ali nije me ni odusevio. Jeste bio borben i hvala mu na tome, ,ali na poziciji koju igra bi vise trebao davati u fazi napada i biti oppasan po protivnicku odbranu i gol.
Smajic - smrad, kao zohar je, postao mi je najomrazeniji igrac u timu zbog neosnovanog forsiranja ga, lik ne odradi ni pripreme i onda u prvoj utakmici uleti u prvih 11 i naravno bude najgori na terenu. Fujj. Osmanagic u ono malo vremena vec pokaza da zasluzuje da izbaci iz prve postave ovu smetnju sa brojem 9.

Odbrana nije bila losa, Perica je tu izvlacio i Salihovica nerijetko, ali u prekidima mi nemamo kome ubaciti loptu visoku pa onda onako zavrsavamo sa loptom do naseg golmana. Zalosno. Malo je iritiralo i ono stalno vracanje lopte golmanu, ali ocito da je to dio zamisli trenera, da se izvuku protivnicki igraci i onda u par dodira i pasova da se krene u brz napad. Uzivancija za oko gledati pas igru, bez nabijanja lopte.

Zapad fantasticno popunjen, vidi se i dosta dijaspore na tribini. Sjever k'o sjever, pretanak, izuzev nekih jakih derbi utakmica.
Mujagic je usao umjesto Smajica, Rastoka umjesto Livancica, nemamo Osmanagica u ekipi, samo Osmanovica, a on je presjedio danas :mrgreen:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 22 jul 2019, 00:26

bhpremierliga12 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Prses, Bekric i Ivetic :tokralju: :tokralju: nemam rijeci.
Prses doktor na ovoj poziciji gdje ima slobodu igre, napokon mu je trener nasao poziciju gdje moze pokazati svo svoje umijece i tehniku. Samo treba jedan razbijac pored njega i Bekrica, tesko ce ovako ici protiv jacih protivnika.
Bekric je samo potvrdio znanje, a za koje svi znamo godinama unazad. Samo je pitanje koliko ce imati volje i zelje za ozbiljnim fudbalom. Covjek u 35. godini da onako dribla igrace Radnika, trk i povuce loptu u kontru, ono je da se postide svi mladji veznjaci u nasoj ligi.
Perica, da onako igrac ostavlja srce na terenu, i to u njegovim godinama, ne mogu se sjetiti puno igraca u Slobodi. Covjek je samo pokazao mladjim suigracima kako se treba igrati za klub kojeg volis, predstavljas i/ili zaradjujes hljeb u njemu. Nepravda je da on ne nosi kapitensku traku i dalje.
Beganovic u prvom poluvremenu i nije bio Bog zna sta, ali je onda u 2. prekucao svoju poziciju, onako visok presing, trk u kontrama i borba u odbrani, ovakvog dragulja bi ozbiljniji klub prodao za milion KM hladno.
Maksimovic mi je nedorecen ostao, na momente nije bio los, ali nije me ni odusevio. Jeste bio borben i hvala mu na tome, ,ali na poziciji koju igra bi vise trebao davati u fazi napada i biti oppasan po protivnicku odbranu i gol.
Smajic - smrad, kao zohar je, postao mi je najomrazeniji igrac u timu zbog neosnovanog forsiranja ga, lik ne odradi ni pripreme i onda u prvoj utakmici uleti u prvih 11 i naravno bude najgori na terenu. Fujj. Mujagic u ono malo vremena vec pokaza da zasluzuje da izbaci iz prve postave ovu smetnju sa brojem 9.

Odbrana nije bila losa, Perica je tu izvlacio i Salihovica nerijetko, ali u prekidima mi nemamo kome ubaciti loptu visoku pa onda onako zavrsavamo sa loptom do naseg golmana. Zalosno. Malo je iritiralo i ono stalno vracanje lopte golmanu, ali ocito da je to dio zamisli trenera, da se izvuku protivnicki igraci i onda u par dodira i pasova da se krene u brz napad. Uzivancija za oko gledati pas igru, bez nabijanja lopte.

Zapad fantasticno popunjen, vidi se i dosta dijaspore na tribini. Sjever k'o sjever, pretanak, izuzev nekih jakih derbi utakmica.
Mujagic je usao umjesto Smajica, Rastoka umjesto Livancica, nemamo Osmanagica u ekipi, samo Osmanovica, a on je presjedio danas :mrgreen:
Mujagic sam i mislio, sad vidim da sam napisao Osmanovic :mrgreen:

Rastoka je broj 20? J3bote, iznerviro sam se i napsovao ko kocijas u par minuta i njegovic par dodira s loptom, koja je ono neznalica i sporac, lik tek usao svjez i ne moze povuci kontru nego mrlja i izgubi loptu. Ono treba odmah otpustiti dok se jos moze :lol:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 22 jul 2019, 00:35

Obabezno protiv Sirokog staviti opet vecernji termin. Ako pobijedomo pa nekim cudom otkinemo kakav bod Sarajevu, onda protiv Veleza imas sigurnih 6-7k (u vecernjem terminu naravno :D).
075

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 22 jul 2019, 00:47

Ma polako ne treba se zalijetat, jednu po jednu pa sta bude, najbitnije je da kod kuce ne prosipamo bodove, i da jednog novog mladog igraca iznjedrimo.

Sasa Maksimovic je po meni skroz korektno odigrao bas je puno pretrcao vidi se da mu fali rutine jos uvjek.
Jos kad Ristic i Martelat dobiju papire bicemo jos jaci.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 jul 2019, 00:55

TzBulevar87 je napisao/la:Obabezno protiv Sirokog staviti opet vecernji termin. Ako pobijedomo pa nekim cudom otkinemo kakav bod Sarajevu, onda protiv Veleza imas sigurnih 6-7k (u vecernjem terminu naravno :D).
Polako brate, ne treba se uzdizati poslije pobjede, niti sputavati nakon poraza, utakmicu po utakmicu, kako budu igrali takva ce i podrska biti..nazalost.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 jul 2019, 00:58

Možda ono s bonusima, stimulacijama i kaznama i dobro dođe. Kako ide kad je prpa, nema opuštanja.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 22 jul 2019, 01:01

Brcanskamalta je napisao/la:Nema tu rasprave. Ako ce se na Tusnju bojati Radnika i kalkulisati gasi klub odma ba.
Na domacem terenu se mora pobjedjivat jer tesko cemo sta u gostima. Osim sisojevog kopileta skojim na Tusnju igras.
Kaze nije alibi, jasta je te nespremni te igraci iz federalne blabla...
Trazite alibi vec na Radniku ko da je Real....e jesmo bezmudi u pm...
Ipak tipujem 2-1 za Slobodu.
Pogodi ja tip,pravi kladionicar :mrgreen:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 jul 2019, 01:29

Gojkovic nije danas bio ni u 18 za Zrinjski, nadam se da bi tu moglo biti nesto. Uzelac mi se cini kao fin igrac, ali ne mozemo nista reci na osnovu 40 minuta.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Gujarat
Postovi: 23
Pridružen/a: 04 jun 2019, 11:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gujarat » 22 jul 2019, 07:41

A je li neko primijetio da je Smajicu uzet broj 10? :kafa:

Samo pitam :tralala:

Avatar
DamirT
Postovi: 13966
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 22 jul 2019, 09:21

Hoce li biti gotovi papiri do subote za Ristica i Martelata?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 22 jul 2019, 10:13

nije mi jasno , zagrijavanje u Nike opremi utakmica u starim dresovima :hmmmmm:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

mirza24
Postovi: 629
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 22 jul 2019, 10:44

Gujarat je napisao/la:A je li neko primijetio da je Smajicu uzet broj 10? :kafa:

Samo pitam :tralala:
Smajic zadnjih mjesec dana nije uopste trenirao . Nikome nije jasno da je bio medju 18 igraca . Mislim da se Senadov utjecaj osjeti jos u Slobodi a ko je tu jos sto slusa starog presjednika vrijeme ce pokazati

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 22 jul 2019, 11:02

Nema sta bas lijep pocetak sezone. Protiv Radnika smo se uvijek mucili, nabij, izbij, ali jucer je bas bilo lijepo pogledati Slobodu nakon dugo vremena. Kad se registruju Ristic i Francuz vjerujem da ce to i bolje biti, definitivno nam treba defanzivniji igrac protiv Sirokog uz Prsesa, a mislim da ce i Mujagic vec poceti. Vidjecemo kakvi su oni danas protiv Celika, medjutim nisu mi se nesto pokazali protiv Kairata, mislim da dugo nisu imali losiju ekipu.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 22 jul 2019, 11:09

Gledam utakmica protiv Širokog u subotu u 17:30 ljudi to je los termin bice vruce,gdje ces igrati po tome

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 22 jul 2019, 11:22

Ovo je bilo i vise nego odlicno. Rekao sam jos prije mjesec da ce Prses biti jedan od nasih glavnih igraca ove sezone i drago mi je zbog njega..Nazalost, jos uvijek postoji mentalitet, razmisljanje ili kako već to da nazovem da kad bi nam stigao neki tamo Milojević iz nekakve Surdulice da bi ga mnogi odmah smatrali pojacanjem i dali mu prednost u odnosu na Prsesa a momak ce biti strasan ove sezone samo da ga povrede zaobidju, u paru sa Martelatom i jos Risticem, Maksimovićem i Bekrićem, imamo odličnu sredinu terena.

Imam informaciju da nam do kraja sedmice 99% dolaze jos jedan zadnji vezni i stoper. Nadam se da nam neće doći Zahirović i da uzima mjesto Prsesu jer smijem se zakleti da je Prses od njega trenutno bolji i spremniji igrac.

Posebno mi se dopalo ofanzivno djelovanje Almira Bekića i to je ono što mnogi od nas govore, dolaskom još jednog stopera i pomjeranjem eventalno Pere na beka, dobijamo i Bekića prema naprijed, tako da u slucaju povreda, kartona i ostalih stvari na lijevom krilu bi mogli racunati na Mujagića, Bekića, Smajića i Omerovića.

Imam osjećaj da će ovo biti baš dobra sezona. Nadam se trici i protiv Širokog i Veleža kući, na Koševu i Grbavici šta bude. A onda na krilima rezultata i dobre atmosfere iskoristiti ovaj raspored od 6. do 10 kola uz tri domaće zaredom: Zvijezda 09, Tuzla City, Borac pa u gostima Mladost i kući Zrinjski...Nakon 10. kola ćemo znati za šta se borimo.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mortus i 7 gostiju.