FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 24 jul 2019, 22:37

intercontinental je napisao/la:Ja vam odgovorni tvrdim svi juniori koji su ostali i vrijede nesto ovo ostalo sto je otislo im je plafon prva federalna ti i takvi slicni kao Hasanbegovicu, Kovcicu,Nisicu, D Hodžiću itd itd.
Dakle Omerović, A Hodzic, Muratović su jedini koji su vriejdili nesto iz ive generacije juniora...
ni jedan nije ni u prvih 18 omerovic , hodzic , muratovic ali jeste smajic u prvoj postavi koji nije treirao zadnji mjesec dana . Ya ovoga smajica je omerovic 5 x bolji igrac ali omerovic nema dajdze senada ni tetka mileta lazarevica

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 24 jul 2019, 23:28

Beduin je napisao/la:Zaboravio sam napisati za zamjerku na biletarnici, red se otegao i samo jedan covjek prodaje karte na Zapadu, utakmica pocinje a ljudi i dalje napolju. Pred pocetak utakmice izadje i onaj jazavac ispred i poce prodavati karte drzeci ih u rukama, da smanji red na ulazu. Trebaju poceti pratiti to, ako je posjeta veca da otvore 2 biletarnice i ubrzaju to.

I jestel primjetili da je pometena Zapadna tribina, nema kospica po podu iz 1998. godine? :urnebes:
Što jazavac? Ti momci valjda besplatno rade

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 24 jul 2019, 23:33

mirza24 je napisao/la:
intercontinental je napisao/la:Ja vam odgovorni tvrdim svi juniori koji su ostali i vrijede nesto ovo ostalo sto je otislo im je plafon prva federalna ti i takvi slicni kao Hasanbegovicu, Kovcicu,Nisicu, D Hodžiću itd itd.
Dakle Omerović, A Hodzic, Muratović su jedini koji su vriejdili nesto iz ive generacije juniora...
ni jedan nije ni u prvih 18 omerovic , hodzic , muratovic ali jeste smajic u prvoj postavi koji nije treirao zadnji mjesec dana . Ya ovoga smajica je omerovic 5 x bolji igrac ali omerovic nema dajdze senada ni tetka mileta lazarevica
Upravu si to za Smajica slazem se upotpunosti, ukoliko bude igrao i sad protiv Sirokog Brijega onda definitivno nesto smrdi ii preofirno ga neko gura.
Sta nam to potenciras sa tim "tetka Mileta Lazarevica" ?
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 24 jul 2019, 23:36

Nama treba da svake godine izbacimo barem jednog juniora koji ima izgledne sanse za prvi tim. Svi sve hoce, hoce 10 juniora u ekipi, a hoce rezultate. Jednostavno to ne ide jedno s drugim, medjutim da svake godine u timu imamo barem 2 juniora bi bio top. Evo npr. sad ako Begu prodamo, nadam se da ce i Smajic otici ako nista zbog sebe, ostaje nam Maksimovic koji je vec u prvom timu, a zatim tu Omerovic, Devedzic, Muratovic, Hodzic, sto znaci da ce i neko od njih dobiti sansu ove sezone. Maksimovic nek odigra solidnu ovu sezonu kao privikavanje, sljedeca nek bude bolja i odmah ga se rjesavas, a u to vrijeme od ove cetvorice jos jedan postaje stalan clan prvog tima. Mi realno svake godine treba da "recikliramo" po jednog juniora, da se u 3 transfer roka proda jedan, pa i za manje pare, ali za dobar postotak, da imas tu sansu i za buducnost, da se imas cemu nadati sutra.

Ovo sto se radi zadnjih godina, barem s uvodjenjem juniora u prvi tim je pohvalno i nadam se da cemo i dalje nastaviti tako. Isto tako ove godine imas Ristica 21 godina koji se na pripremama pokazao kao jedan od najboljih igraca tima, pa bi se i na tome trebalo poraditi. Da se dovode ovako talentovani mladi igraci iz nekih manjih sredina, iz 1. lige federacije i 1. lige RS, pa da i na njima imas priliku da zaradis, pa koliko toliko.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 24 jul 2019, 23:54

RollingPaper je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Zaboravio sam napisati za zamjerku na biletarnici, red se otegao i samo jedan covjek prodaje karte na Zapadu, utakmica pocinje a ljudi i dalje napolju. Pred pocetak utakmice izadje i onaj jazavac ispred i poce prodavati karte drzeci ih u rukama, da smanji red na ulazu. Trebaju poceti pratiti to, ako je posjeta veca da otvore 2 biletarnice i ubrzaju to.

I jestel primjetili da je pometena Zapadna tribina, nema kospica po podu iz 1998. godine? :urnebes:
Što jazavac? Ti momci valjda besplatno rade
Onako ja to, nosta zlonamjerno. :thumbup:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2019, 00:26

1919tuzlak je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:
1919tuzlak je napisao/la:sbi ce pni propast u sisoju jer njih nece biti za 3 god.a sto se tice ekipa pa 7 tuzlaka igra u prvoj postavi pa sta hocete vise
kako je krenulo ovo je top a nasto ce izaci vidicemo .niko nije jaci ni slabiki od svetinje ove godine .a sto se tice odlazaka nekih igraca pa druze moj ne moze se placat ono sto ne vrijedi
Cuj ne moze se placat djeca potpisala ugovor.pa jel realno kakve se ovde bombr valjaju :lol: :crazy: :facepalm:
Dobro smo mi ikako jos u ligi sa ovakvim mindsetom :facepalm:
procitaj bapisano .govorim o igracima slobode a ne o juniorima slobode i ja bih ronalda al nema para za to .sto se tice juniora scgdje je isto a sisoje to radi namjerno da naskodi slobodi
Procitao. U kontekstu u kom si pisao post kako drukcije da shvatim? Da li si ti shvatio sta si napisao i ponovo procitao? Iskreno? Nista licno drug, ali susrecem se s ovakvim komentarima svakodnevno i snebivam se. Jednostavno ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da imamo ovako zbunjenu publiku navijace i simpatizere.
Pokusavam biti odmjeren i plastican ako me razumijes..
Svako dobro

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 25 jul 2019, 00:28

Semir Music potpisao za Celik :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2019, 00:31

Libertad87 je napisao/la:Pa jestel vi realni? Šta god da se desi uvijek je neka negativa :facepalm: Otišli juniori koji nisu imali mjesta? Otišli u Slogu jer misle da će im tamo bit bolje , strašna odskočna daska za svijetsku karijeru... Ni prvi ni posljednji junior koji je otišo iz kluba , nit smo mi jeeini klub kojem se to dešava. Eno Xavi Simmons ode iz Barse pa šta? Smetala vam je uprava radi igrača koji su se doveli pa vam je sad ekipa odlična, sad vam smeta što su igrači na koje se ne računa otišli u Slogu? Isto ovako je bila kuknjava za onim Hajdarevićem il kako već što je prešo u Zrinjski pa ste sad molili Boga da ga ne vrate kad se dovodio u vezu s nama , a bio najbolji strijelac u juniorima i tako ti tekstovi novinara.. Koliko to igrača mi nismo unovčili a drugi jesu ? Pirić koji je otišo iz kluba na onaj način i eventualno Memišević (mislim za vrijeme Husrefa i Azmira, al nisam siguran). Šta su to njihovi roditelji pametniji od Darkinih il Beganovih ? Mislite da nije Began mogo imat duplu platu kod Azmira? Roditelji misle da najviše znaju i zato će i sjebat karijere tim momcima :salut:
Gledam ovu parolu delija i kontam u kakvom podneblju zivimo kbo te zivotsve zlo i naopako..
Patriotizam cast i obraz i onda se pozovu na stvar koja je realno nidje veze.nesto ko tvoj post druze. Nista licno..
Svako dobro

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 jul 2019, 09:30

https://sportsport.ba/fudbal/mustafa-pe ... oda/327171

Čini se kako uprava lijepu priču piše. Opet ostaju nejasni neki potezi koji su nas povukli unazad.

Valjda mu onaj sudija dodje kakvog bližeg roda. :D
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Libertad87
Postovi: 50
Pridružen/a: 12 jun 2019, 02:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Libertad87 » 25 jul 2019, 10:21

Sariel1987 je napisao/la: Gledam ovu parolu delija i kontam u kakvom podneblju zivimo kbo te zivotsve zlo i naopako..
Patriotizam cast i obraz i onda se pozovu na stvar koja je realno nidje veze.nesto ko tvoj post druze. Nista licno..
Svako dobro
Druže izvini al ja tebe ništa nisam razumio....

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 jul 2019, 10:40

Eno i Sarajevo ima istih problema sa stadionom, tj ovi vijetnamci su spremni uloziti u stadion ali je on u vlasnistvu opcine centar i iz nekog razloga ne dozboljavaju to.
Sve dok se konačno ne odvoji politika od sporta nema nama hajra.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 jul 2019, 10:44

Darko Todorovic na posudbi u Holstein Kielu njemacka cvajta...
Prosla sezona im odlicna bila bili su cak i blizu baraza...
Sve u svemu dobar potez Darka, svojom borbom i odlicnim partijama ne sumnjam da ce privuci interesovanje nekog bundesligasa
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jul 2019, 11:14

bhpremierliga12 je napisao/la:Semir Music potpisao za Celik :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes:
Hvala bogu :D

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 25 jul 2019, 11:48

MMA075 je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Semir Music potpisao za Celik :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes:
Hvala bogu :D
A Celik ovde prestavljaju ko ozbiljnu ekipu.
Music je igrac koji u ozbiljnoj ekipi samo moze na tribinama bit il eventualno iza gola da dobacuje lopte.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 25 jul 2019, 11:56

intercontinental je napisao/la:Eno i Sarajevo ima istih problema sa stadionom, tj ovi vijetnamci su spremni uloziti u stadion ali je on u vlasnistvu opcine centar i iz nekog razloga ne dozboljavaju to.
Sve dok se konačno ne odvoji politika od sporta nema nama hajra.
Nije da ne dozvoljavaju, nego niko nece bacat pare u nesto tudje. Nece vijetnamac. A oni ne daju stadion ko i Jasmin.
Jasmin bacio ublehu o zgradama i rusenju Tusnja. Ali to samo kod zatucanog Bosnje prolazi...
Znas kako je Bec to rijesio sa Rapidom...Stadion je Rapidov ali zemljiste je ostalo u vlasnistvu grada....i to je to.
Sve se moze ali nasi nedaju krave muzare.
Koliko je Jasmin opro para na Tusnju, pa sarajlije oprase na Kosevu pola mil.skoro kaze radovi....a vidi odose u Zenicu igrat...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 jul 2019, 11:58

Musa Mateo sudi protiv Sirokog Brijega :puke: :puke: :puke:
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
DamirT
Postovi: 13976
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 jul 2019, 12:16

Boze sacuvaj,hercegovackom timu sudi hercegovac,ovdje ce nas izmasakrirat,i bod je veliki uspjeh
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 12:36

Vi jedva cekate s novom teorijom zavjere, a da tekma nije ni pocela. Idemo igrati fudbala pa kako bude.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 jul 2019, 12:47

Da nas sudije masakriraju nije teorija zavjere već činjenica i ponavlja se iz sezone u sezonu. Prošle godine su nas zakinuli za, da ne pretjerujem, minimalno 5 bodova. I to je objektivno gledano, a ne subjektivno. Sto se sudija i suđenja tice uvijek pokušavam biti koliko je moguće objektivan ali da ga ****, i kad tako gledaš situaciju, opet nas sudije masakriraju.
Tako da nije ni čudo što je ovaj izbor sudije sumnjiv. Pretpostavljam, Hrvat iz Hercegovine da sudi Širokom u Tuzli?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 jul 2019, 12:53

Ne mora to nista da znaci, ali buduci da zivimo u nenormalnoj drzavi u kojoj je skoro svaka sumnja sa navionalmim/politickim predznakom opravdana.
Daj Boze da ne bude tako..A sto se tice prosle sezone sjecamo se svi isto tako Elvisa Mujica protiv Citya, zatim Dosle na Grbavici itd itd...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.