FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 25 jul 2019, 21:02

Beduin je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Pisat ga, bio i otisao od nas i vozdra. Meni zao Gojkovica da nismo mogli dovesti, rahat bi bili na svim pozicijama. Samo Rastoku da smo nekako otjerali na vrijeme, ono je u startu bacen dinar na igraca.

Nego, ako je neko gledao tekmu SB-Celik, pa kad dadose gol komentator govori nesto o povratku na svoj dio terena igraca Celika i kako SB moze odmah izvesti loptu i napasti, nisam skontao o cemu prica?
I ovo kad je igrac povrijedjen i udje ljekarska ekipa, pruze prvu pomoc i igrac ostane u terenu, nesto novo na nasim terenima? J3bite me ako sam ja u koraku sa 2019. godinom i fudbalskim pravilima. :urnebes:
Kad das gol, ako se svi igraci vrate na svoju polovicu i slave na svojoj polovici, nebitno gdje, ko korner zastavice, kod klupe, ali svi igraci na svojoj polovici onda protivnik moze izvesti loptu s centra i zabit prazan gol, to je oduvijek pravilo.
Eh od prosle godine ja msm ti je da kada se ukaze pomoc igrac ne mora izaci s terena, jedino ako je ozbiljna povreda glave, tada mora, a ovo udarac u misic, u koljeno, u zglob, grcevi, to nista.
Novo pravilo koje je uvedeno ove godine je kada je izmjena igrac izlazi gdje je najblize aut liniji, kao sto je slucaj bio s Bekicem protiv Radnika, umalo da dobije drugi zuti zbog toga i crveni. Izasao je na drugoj strani terena, da se ne zadrzava igra.
Nisam ga skonto o cemu govori, kako stream trza i cujem nesto trener im govori i primice gol, u tom fazonu pa nisam skonto o cemu prica.

To za povredu i ulazak ljekarskog tima nisam znao, jel to samo kod nas, posto vidim npr. u LE i dalje igrac izadje vani pa ceka odobrenje sudije?
A i to za izmjenu nisam znao, ali sam skonto gledajuci ovih par utakmica. Halali mi na neznanju, kad zadnjih par godina jedva odgledam koju tekmu, na tv ne znam da sam ih 5 odgledo u zadnje 2 godine, radi posla. Ali zato je ovo moja godina za ljencarenje :lol:
To je FIFA pravila donijela, u svim ligama se sada to radi. Jeste Mramore ima i to od ove godine, bila je situacija da je Smajic usao da napadne, pa je sudija vratio :thumbup:
Takodjer kod slobodnog udarca, tim koji izvodi slobodnjak, njegovi igraci vise ne smiju stati u zivi zid da smetaju, u zivom zidu smiju biti samo protivnicki igraci.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2019, 21:04

Najvaznije pravilo koje nasi treba da usvoje je da dadnu go vise od protivnika po utakmici :lol:

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jul 2019, 21:04

NKMramor je napisao/la:Ima još jedno, kod gol auta, igrači ekipe koja izvodi gol aut mogu biti u kaznenom prostoru i primiti loptu, a igrači protivničkog tima moraju biti van. Ne znam da li je to i kod nas uvedeno, ali se vani već primjenjuje.
Jeste protiv Radnika vratili loptu golmanu kad je Bekic pokusao doci do nje.
Ovo danas u Mramoru trenirali?

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 25 jul 2019, 21:06

MMA075 je napisao/la:
NKMramor je napisao/la:Ima još jedno, kod gol auta, igrači ekipe koja izvodi gol aut mogu biti u kaznenom prostoru i primiti loptu, a igrači protivničkog tima moraju biti van. Ne znam da li je to i kod nas uvedeno, ali se vani već primjenjuje.
Jeste protiv Radnika vratili loptu golmanu kad je Bekic pokusao doci do nje.
Ovo danas u Mramoru trenirali?
Da. :D
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 21:07

Profulo sam ja dosta toga izgleda, hahaha. Sreca pa nije ko u Formuli 1 svake godine sisajes novih pravila, ko bi to sve pofato.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jul 2019, 21:11

sviunapad1010 je napisao/la:Ima li šta vezano za registraciju Francuza i Ristića? Najavljivan je stoper ali se ušutili nešto :kafa:

Sudija očekivano i biće sranje suđenje. Čudi me kako ne postaviše Šehovića ili Mujića da sude.
Ovo će stvarno biti zavala žešća, nadam se da griješim.

Sretno Todoroviću :thumbup:
Ristic evo dobio, Martelat nije jos.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 25 jul 2019, 21:15

Znaci stoperski par bi mogao biti Dodig - Uzelac, a Ristić u sredinu sa Prsom i Bekricem. Naprijed Mujagic, Bekic i Livancic.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jul 2019, 21:16

MakabiTuzla je napisao/la:Znaci stoperski par bi mogao biti Dodig - Uzelac, a Ristić u sredinu sa Prsom i Bekricem. Naprijed Mujagic, Bekic i Livancic.
Bice ti isto ko i prosla, samo Ristic na mjestu Smajica vjerovatno.

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 25 jul 2019, 21:21

Beduin je napisao/la:Profulo sam ja dosta toga izgleda, hahaha. Sreca pa nije ko u Formuli 1 svake godine sisajes novih pravila, ko bi to sve pofato.
Ako je usla ljekarska ekipa nakon prekrsaja, a igrac koji je napravio prekrsaj dobio zuti karton, povrijedjeni igrac nije duzan napustiti igru nakon sto mu se ukaze pomoc, osim ukoliko ne krvari pa mora izaci da se krvarenje zaustavi.
U suprotnom, ako nije pokazan zuti karton igrac je duzan napustiti igru i sacekati odobrenje od sudije za povratak.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 21:56

Gifron je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Profulo sam ja dosta toga izgleda, hahaha. Sreca pa nije ko u Formuli 1 svake godine sisajes novih pravila, ko bi to sve pofato.
Ako je usla ljekarska ekipa nakon prekrsaja, a igrac koji je napravio prekrsaj dobio zuti karton, povrijedjeni igrac nije duzan napustiti igru nakon sto mu se ukaze pomoc, osim ukoliko ne krvari pa mora izaci da se krvarenje zaustavi.
U suprotnom, ako nije pokazan zuti karton igrac je duzan napustiti igru i sacekati odobrenje od sudije za povratak.
Pofato sam sad pravila, spreman sam za nas PL cirkus. :mrgreen:


Mislim da ovaj Dodig je mudo od ovce. Kao i Rastoka.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 26 jul 2019, 09:53

A sta je sa Lukanovicem, da i njega nisu pojela izlazna vrata kluba?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 jul 2019, 11:09

Beduin je napisao/la:
Gifron je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Profulo sam ja dosta toga izgleda, hahaha. Sreca pa nije ko u Formuli 1 svake godine sisajes novih pravila, ko bi to sve pofato.
Ako je usla ljekarska ekipa nakon prekrsaja, a igrac koji je napravio prekrsaj dobio zuti karton, povrijedjeni igrac nije duzan napustiti igru nakon sto mu se ukaze pomoc, osim ukoliko ne krvari pa mora izaci da se krvarenje zaustavi.
U suprotnom, ako nije pokazan zuti karton igrac je duzan napustiti igru i sacekati odobrenje od sudije za povratak.
Pofato sam sad pravila, spreman sam za nas PL cirkus. :mrgreen:


Mislim da ovaj Dodig je mudo od ovce. Kao i Rastoka.
Sta je sa Rastoke? Jel toliko los il se pogubio u PL? Mozda samopouzdanje?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 26 jul 2019, 11:11

Sta ce bit sude igraci poslije 10 minuta igre.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 jul 2019, 11:18

MMA075 je napisao/la:Sta ce bit sude igraci poslije 10 minuta igre.
Ma rano je bilo sta reci dok ne odigra vise minuta ili bar dvije cijele utakmice. Bice kup utakmica pa vidjecemo.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 26 jul 2019, 11:26

MMA075 je napisao/la:Sta ce bit sude igraci poslije 10 minuta igre.
Sve ti je jasno. Bitno je da su za Smajica nakon 1050 minuta na terenu i dalje tvrdili da ima kuveta u njemu.
075

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 26 jul 2019, 11:27

Probisvjet je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Sta ce bit sude igraci poslije 10 minuta igre.
Ma rano je bilo sta reci dok ne odigra vise minuta ili bar dvije cijele utakmice. Bice kup utakmica pa vidjecemo.
Pa jeste rano vidit cemo, pred nama je.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 jul 2019, 11:27

TzBulevar87 je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:Sta ce bit sude igraci poslije 10 minuta igre.
Sve ti je jasno. Bitno je da su za Smajica nakon 1050 minuta na terenu i dalje tvrdili da ima kuveta u njemu.
Bas tako.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 jul 2019, 13:44

Vala vecina vas je branila smajica do zadnjeg dana senadovog mandata..i onda se odjednom prica okrenula jamte lafine.no nebitno..
Ja i od ovog momcila kako ga momak otpuha i pretrca da je i trema i prilagodba na PL mnogo je...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 jul 2019, 14:57

Gledam ovaj ftv intervju sa beganom i jos jednom jel fk slavi 100 god il sd?? Wtf ba vise??

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 jul 2019, 15:11

Sariel1987 je napisao/la:Gledam ovaj ftv intervju sa beganom i jos jednom jel fk slavi 100 god il sd?? Wtf ba vise??
:rol: :rol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.